Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

kompi Hvala za odgovor.

Kako pa je z baterijo oz. časom delovanja ?

Blond

Testni preizkus novega N-Com B4 in Bluetooth Kita 3 je pokazal, da baterija z enim polnjenjem zagotavlja do 9 ur neprekinjene uporabe sistema. Za N-Com Bluetooth Kit 2.1 pa velja nekje 6-7 ur.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima kaj izkušenj z tako čelado? Sicer imam zdaj SHARK ma se je notranjost toliko znucala,da bom kupil kar drugo. Pa še tesnila od šipce ne tesnijo več....(naredila je svoje :) )

hjcrpha10beone.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima kaj izkušenj z tako čelado? Sicer imam zdaj SHARK ma se je notranjost toliko znucala,da bom kupil kar drugo. Pa še tesnila od šipce ne tesnijo več....(naredila je svoje :) ) hjcrpha10beone.jpg

nisi v pravi temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko gdo kaj povedal o čeladi X-lite 701 Corsa ?

Kupil bi rabljeno se ena pravkar prodaja ampak se ne spoznam, vrjamem pa da čisto zanič ni?

meni je 701 model super! zdaj jo imam že peto sezono, pravkar nov vizir + vložek proti rosenju, na servisu so menjali tesnilo, drugače nobenih problemov!

jo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz oglasim v tej temi :grim . Pred 14 dnevi sem dal mojo N85 na redni servis. Ker sem tako zelo brihten, da je groza, sem dal čelado v KMC šele sedaj, ko je postalo toplo, prej se mi namreč ni dalo :wallbash: . Za en dan sem zamudil, zato sem moral počakati na drugo pošiljko iz Ljubljane v Velenje. Po desetih dnevih sem dobil čelado nazaj :hooray: . Spet je dišala kot nova :yea1: . Problemov že prej nisem imel nobenih, razen tega, da je senčni vizir malo drsal ob ohišje čelade, kar je pa rešil že Matjaž v trgovini.

Hvala vsem: Kompiju in timu v KMC-ju.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klik: X-701

Lp, Boris Kompare B)

Hojla,

A se je za test čelade priporočljivo v naprej najaviti ?

Zanimata me N104 in X-702.

Časovno pa imam možnost samo ob sobotah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

A se je za test čelade priporočljivo v naprej najaviti ?

Zanimata me N104 in X-702.

Časovno pa imam možnost samo ob sobotah.

lp

Iz mojih izkušnej, DA.

Jaz sem imela jeseni ravno "nesrečo", da so X-lite 802, št. S, posodili na test v KMC in sem potem poskusila M, pa se ni obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi (in ostali), imam problem s sistemom Bluetooth kit 2.1. Ta namreč zablokira, na kontrolerju gorita samo puščici gor in dol, sistema se z gumbom ne da ugasniti, tako da je treba e-box vzeti iz čelade da ga ugasnem... V čem bi lahko bil problem? To se je začelo pojavljati jeseni, prej je delalo bp... Prilagam tudi sliko

post-1647-0-32068200-1332272158_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

A se je za test čelade priporočljivo v naprej najaviti ?

Zanimata me N104 in X-702.

Časovno pa imam možnost samo ob sobotah.

lp

Ni nujno, je pa fino, če nas prej pokličeš. Da ne bi hodil zaman, ker bi bila ravno tvoja velikost takrat na izposoji.

Ob sobotah smo ti na voljo od 9-12 ure.

Lp, Boris Kompare B)

Kompi (in ostali), imam problem s sistemom Bluetooth kit 2.1. Ta namreč zablokira, na kontrolerju gorita samo puščici gor in dol, sistema se z gumbom ne da ugasniti, tako da je treba e-box vzeti iz čelade da ga ugasnem... V čem bi lahko bil problem? To se je začelo pojavljati jeseni, prej je delalo bp... Prilagam tudi sliko

Najbrž gre za napako v kontaktu. Pošlji nam Bluetooth enoto in uredili bomo zadevo. Ne pozabi priložiti računa, kar ti bo zagotovilo brezplačno popravilo v okviru garancije.

Lp, Boris Kompare B)

Popravljeno . Popravil kompi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več nolanke, toda...

Iz mojih dosedajšnjih POZITIVNIH izkušenj s to firmo, je Boris Kompare, prodajalec in serviser z dušo in stasom!!! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več nolanke, toda... Iz mojih dosedajšnjih POZITIVNIH izkušenj s to firmo, je Boris Kompare, prodajalec in serviser z dušo in stasom!!! :worship: :worship:
Tuki se pa podpišem še jaz.....Kompare je carrr :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več nolanke, toda...

Iz mojih dosedajšnjih POZITIVNIH izkušenj s to firmo, je Boris Kompare, prodajalec in serviser z dušo in stasom!!! :worship: :worship:

Tudi z moje strani en velik podpis. Kmet sem bil danes pri kompiju po malih popravkih, zrahtal u nulo in mi z nasmehom dal v roke popedenano čelado, še enkrat kompi en VELIKI HVALA, ali kot bi rekli naši južni bratje - svaka čast kompi, no pa ne samo kompi amapk cela posadka compare.

:grupni:

so vprašali kje mam kaj kmeta, pa sem rekel, da ma skoz čelado na glavi in ne utegne se javit nič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani en velik podpis. Kmet sem bil danes pri kompiju po malih popravkih, zrahtal u nulo in mi z nasmehom dal v roke popedenano čelado, še enkrat kompi en VELIKI HVALA, ali kot bi rekli naši južni bratje - svaka čast kompi, no pa ne samo kompi amapk cela posadka compare.

:grupni:

so vprašali kje mam kaj kmeta, pa sem rekel, da ma skoz čelado na glavi in ne utegne se javit nič :OK:

:yes: no,no zdej boš videl,ko jo imaš,se greš peljat zaradi čelade in ne motorja..heheheh....nordi,zdej se bova lahko med vožnjo dogovorila za pir :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: no,no zdej boš videl,ko jo imaš,se greš peljat zaradi čelade in ne motorja..heheheh....nordi,zdej se bova lahko med vožnjo dogovorila za pir :grim

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!