Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

sam se s Kompijevimi trditvami kar strinjam.

recimo, eden večjih problemov kompozitnih plovil je ravno osmoza oziroma rak plastike, kot jo tudi imenujejo. in tudi čelade znajo biti podvržene temu. tako kompozitne kot polikarbonatne.

uv svetloba naredi čudeče... mehanske lastnosti materiala se lahko bistveno spremenijo in na žalost le redkokdaj v našo korist.

sam sem imel neko peno, shranjeno v garaži.ni bila niti na svetlobi niti na mrazu ali pretirani vročini. in to, kar je prve dni bil žilav in elatičen material je po 10ih letih ob stisku postal zgolj in samo prah... pa saj ima mogoče še kdo kakšno podobno izkušnjo, a ne?

za gume se zagotovo strinjate, da po 5ih letih postanejo pretrde za varno vožnjo, pa če jih uporabljate ali ne. kaj ni temu tako? bi kupili in z zaupanjem uporabljali 5 let stare pnevmatike?

odgovor nam je najbrž znan, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažeš, naši politiki so zgleda večni, niso gotofi.

Ne skrbi bodo gotofi in to kaj kmalu! Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na znamko, menjam čelado na 3-4 leta.

ni zarad mode ;) ... gre za mojo glavo :yes: ... na leto naredim cca 20000 km ... kok je to v 3-4 letih se lahko preračuna ... če bi delal manj kilometrov, bi jo menjal na 5 let, tako pa je ta čas, zaradi precejšnje uporabe, skrajšan.

no ja .. pa tut lep moram bit s čelado, sam dol je ne smem dat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če ne drugega, se po 5 letih redne uporabe že sama notranjost čelade (stiropor ali kaj že je) "uleže" in pride do "zračnosti" - čelada se ne prilega več po glavi tako kot bi morala, oz kot se je nova. Že zaradi tega jo zamenjam. Ok priznam, ne po 5-tih sezonah, ampak po 6-ti pa sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kompi, ali lahko čelado za zimski servis dostavim tudi v KMC?

Lahko :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, ali lahko čelado za zimski servis dostavim tudi v KMC?

Seveda! Lahko jo dostaviš svojemu prodajalcu, mi pa bomo poskrbeli, da bo čelada našla pot do nas. Lahko pa jo pošlješ tudi direktno na naš servisni center v Velenje. Kakor bi ti pač bolj ustrezalo.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa hvala celotnemu kolektivu Compaco d.o.o., za servis čelade, ter menjavo notranje podloge. Mene ste prepričali.

Hvala, Matjaž

Malenkost, Matjaž! V podjetju Compaco si veš čas prizadevamo, da zadovoljimo vsakega kupca, tudi takrat, ko gre kaj narobe.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol, zelo zadovoljen z odzivom in servisom, prav nobenih skrbi. Takšnih kot ste vi, je danes malo, pravzaprav jih sploh ni! Naslednji nakup čelade s5 pri vas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

v oči mi je "padla" N86 sam mam en problem, namreč vozim z očali, čelada pa nima posebnega utora za njih (vsaj v specifikacijah ni omenjeno). Zanima me ali se da kljub tem udobno nositi očale brez da bi okvirji preveč pritiskali na glavo? če ma kdo kšne izkušnje s tem, bi biu zlo vesel kšnega nasveta :)

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da maš čelado na glavi vsaj 15min v trgovini. Jaz imam N104. Od začetka je po par urah začelo tiščati, potem se je pa očitno pena prilagodila in težav ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi pozdravljen

Lansko leto sem kupil pri vas z ženo Nolan104 z B4 komunikacijo,srž problema imam ker sem založil nekje račun,a takoj ko me boš videl se me boš spomnil,a to tudi velja :blush:

Mam pa problem,ker se mi je začel zatikat mehanizem za odpiranje preklopnega dela ,prav tako sva se pogovarjala,da mi boš izničil šume iz okolice v mikrofonu,saj ko se peljeva z ženo jaz slišim piš vetra v slušalki in ona mojega.

Aste danes in jutri pa mogoče v soboto odprti?

Za odgovor in razumevanje se ti že v naprej zahvaljujem.

Lp Sergej &Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi pozdravljen

Lansko leto sem kupil pri vas z ženo Nolan104 z B4 komunikacijo,srž problema imam ker sem založil nekje račun,a takoj ko me boš videl se me boš spomnil,a to tudi velja :blush:

Mam pa problem,ker se mi je začel zatikat mehanizem za odpiranje preklopnega dela ,prav tako sva se pogovarjala,da mi boš izničil šume iz okolice v mikrofonu,saj ko se peljeva z ženo jaz slišim piš vetra v slušalki in ona mojega.

Aste danes in jutri pa mogoče v soboto odprti?

Za odgovor in razumevanje se ti že v naprej zahvaljujem.

Lp Sergej &Vesna

Sergej, pa si ti zadovoljen s to N 104, k zadnjič sem govoril v BS centru z enim k ima belo crosturerco, ni nič kaj zadovoljen, pravi da šumi in da mu je šla stran silikonska obroba pinlocka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergej, pa si ti zadovoljen s to N 104, k zadnjič sem govoril v BS centru z enim k ima belo crosturerco, ni nič kaj zadovoljen, pravi da šumi in da mu je šla stran silikonska obroba pinlocka

Tudi mene bi zanimalo iz prve roke kako se kaj u praksi obnese N104, hrup je pač takšen kot je ali pač :hmm:

Glede plastik pa silikona pa servis reši vse vglavnem brezplačno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergej, pa si ti zadovoljen s to N 104, k zadnjič sem govoril v BS centru z enim k ima belo crosturerco, ni nič kaj zadovoljen, pravi da šumi in da mu je šla stran silikonska obroba pinlocka

Sayo a sem mogoče omenil,da nisem zadovoljen??? Ti pomagam NE!! Šumi v katerih govorim jaz prihajajo iz komunikacijeB4,saj je mikrofon toliko občutljiv ,da slišim vetr iz ženine čelade in obratno.Kompi mi je omenil ,da to lahko poštima in izniči zunanje vplive hrupa.Sistem preklapljanja pa se mi je začel zatikat in glede na prejšnje izkušnje z _Borisom vem ,da tudi tu ne bo problemov okol popravila.

Pred to sem imel integralno čelado od Shoie XR1000 in sem veliko bolj zadovoljen z 104 tudi kar se hrupa tiče!!

Ja zadovoljen sem z čelado in komunikacijo,predvsem pa z fanti iz trgovine ,so res top :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo a sem mogoče omenil,da nisem zadovoljen??? Ti pomagam NE!! Šumi v katerih govorim jaz prihajajo iz komunikacijeB4,saj je mikrofon toliko občutljiv ,da slišim vetr iz ženine čelade in obratno.Kompi mi je omenil ,da to lahko poštima in izniči zunanje vplive hrupa.Sistem preklapljanja pa se mi je začel zatikat in glede na prejšnje izkušnje z _Borisom vem ,da tudi tu ne bo problemov okol popravila.

Pred to sem imel integralno čelado od Shoie XR1000 in sem veliko bolj zadovoljen z 104 tudi kar se hrupa tiče!!

Ja zadovoljen sem z čelado in komunikacijo,predvsem pa z fanti iz trgovine ,so res top :OK:

Se več kot strinjam s tabo.

Pred štirinajstimi dnevi, sem odnesel na servis 3 čelade. Za nobeno nisem imel računa s seboj.

Možakar je samo pogledal in mu je bilo vse jasno. Vrhunsko urejene in nastavljene, sem dobil nazaj čez dva dni po pošti.

Če bi bilo v Sloveniji vsaj pol firm takšnih kot je Compaco, bi bili boljši od Švice...

Srečno 2013 vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

v oči mi je "padla" N86 sam mam en problem, namreč vozim z očali, čelada pa nima posebnega utora za njih (vsaj v specifikacijah ni omenjeno). Zanima me ali se da kljub tem udobno nositi očale brez da bi okvirji preveč pritiskali na glavo? če ma kdo kšne izkušnje s tem, bi biu zlo vesel kšnega nasveta :)

lp!

Vsi Nolanovi modeli čelad so prijazni do uporabnikov očal in imajo pripravljen poseben utor za ročaje očal. Tudi povsem nova N86 ne bo izjema. Če utor ne bi zadoščal in bi čelada v predelu ročajev vendarle tiščala, lahko na našem servisu notranjost še dodatno ustrezno prilagodimo.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!