Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

Ali je katera od serij X 702 ali X-551 primerna za airbrush - v smislu varnosti tovrstnega početja? Nobena namreč ni "pomarančna" pa razmišljam o možnosti kupiti črno in ...

 

Čeladi X-lite X-551 in X-702 sta izdelani iz prvovrstnih kompozitnih materialov (Karbon, Kevlar, Kural, steklena vlakna). Ti materiali so zelo trpežni in prenesejo tudi barvanje z airbrushom. Vendar pa naj ob tem velja opozorilo, da lahko nestrokovno in nepooblaščeno poseganje v varnostne elemente čelade (razstavljanje, sestavljanje …) povzroči izgubo s homologacijo zagotovljene varnostne garancije.

 

Lp, Boris Kompare B)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pohvaliti je potrebno!

Nolan čelade so "naša družinska zaščita", torej dveh parov. Iz preprostega razloga. Leeeta nazaj sem prišel z motorjem na servis Compaco po novo čelado, si jo nataknil na glavo, "staro" pa na predlog prodajalca pustil na servisu, ki je bil brezplačen. Tudi vse kasnejše nove nabave, po preteku cca 5 let, so zaradi zadovoljstva avtomatsko bile iste znamke. Vedno imam dve čeladi, in sicer en par s komunikacijsko napravo, če voziva v paru in eno, če grem na pot solo.

Med letom je potrebno menjati kak vizir, ker km delajo svoje. Konec sezone pa je nebeško, da lahko daš vse čelade na gratis servis v Velenje in profesionalci znajo zadovoljiti kupca. Sedaj so mi servisirali (vključno s kontrolo kvalitete baterij na bla-bla, s katerima sva izredno zadovoljna!!) vse 4 čelade, še eno sem pa pozabil doma in jo bom v doglednem času pripeljal v Velenje. Sicer pa, ko vidiš njih odnos do dela, zafrkancijo, prijetno komunikacijo, ki ti najlepše prikaže dobrodošlico z obilico humorja,... ja potem pot tja na kratek obisk prijetna.

Torej, draga ekipa - tak je "praf" in za prihodnost ni straha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi kako je že s temi brezplačnimi pregledi čelad? Še obstaja sploh tole? Js sem kupil svojo x-lite 701 mislim da junija 08, potem to pomeni da je tale brezplačen pregled na voljo še do junija 2013? Huh če bom le našel račun še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi kako je že s temi brezplačnimi pregledi čelad? Še obstaja sploh tole? Js sem kupil svojo x-lite 701 mislim da junija 08, potem to pomeni da je tale brezplačen pregled na voljo še do junija 2013? Huh če bom le našel račun še.

 

Seveda, zdaj je ravno pravi čas za brezplačne servisne preglede! Pošlji nam čelado in ne pozabi pripisati, na kaj naj bomo pri servisiranju še posebej pozorni.

Sicer pa kakovost čelad Nolan dokazujemo z garancijo še 5 let po nakupu. Servisni pregledi pa niso časovno omejeni, čeprav izkušnje kažejo, da je čelado dobro zamenjati po petih letih od nakupa.

 

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Kompi zdravo!

Zadnjič sva po telefonu govorila o čeladi Nolan N62 pulsar na beli osnovi. Sedaj sem že trikrat klical a vas nikoli ni bilo, potem pa tudi sam nisem imel časa poklicati nazaj, kot mi je rekla prodajalka. Moja napaka. Zato bom vprašal kar tukaj:

Ali jo bo možno dobiti sedaj ali šele po novem letu z novo pošiljko?

Hvala, lp Be wild

 

 

Imam dobro novico. Posebej naročena Nolan N62 Pulsar je na poti v Slovenijo. Prevzel jo boš lahko predvidoma že ta petek, 04.12.2009.

Lp, Boris Kompare cool.gif

Pozdravljen!

 

Tele stare objave sem prilepil zraven zaradi dokazovanja da sem kupil čelado pri vas. Mislim pa da se dotičnega primera sami tudi spomnite :notworthy: (še enkrat hvala).

 

Ker sem izgubil račun za nakup zgoraj navedene čelade me zanima če bi lahko uredili brezplačen servisni pregled če vam jo dostavim?

 

Drugače deklina nima nobenih problemov z njo.. Pohvalno. Res izdelek na mestu, kljub temu da ima vstopni  model čelade. Res pa je da jo vseskozi pravilno vzdržujeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

 

Tele stare objave sem prilepil zraven zaradi dokazovanja da sem kupil čelado pri vas. Mislim pa da se dotičnega primera sami tudi spomnite :notworthy: (še enkrat hvala).

 

Ker sem izgubil račun za nakup zgoraj navedene čelade me zanima če bi lahko uredili brezplačen servisni pregled če vam jo dostavim?

 

Drugače deklina nima nobenih problemov z njo.. Pohvalno. Res izdelek na mestu, kljub temu da ima vstopni  model čelade. Res pa je da jo vseskozi pravilno vzdržujeva.

 

Ni problema, Be wild! Brezplačni servis je zagotovljen :yes:. Pošlji čelado in uredili bomo zadevo.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da ne paše ravno sem, pa vseeno...

 

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/celade/zaprte-celade/celada-xlite-802-l-1285600553.html

 

prodam dve čeladi, vsako za 200 eur. obe skupaj za 350. eur. telefon: 041-395-352

 

802 je stara 3 leta, ohranjena, nikoli poškodovana. ravnokar sčiščeno oblazinjenje, vedno nošena s podkapo.

 

701 je nošena dvakrat, na mamutovanju. tudi nepoškodovana. vedno nošena s podkapo.

 

obe velikosti L. obe s povsem novima (original) vizirjema. metalizirani vizirji ostajajo doma... :)

 

menjave ne pridejo v poštev, razen za povsem novo, zapakirano, nedotikano in jada jada jada:

http://www.kmc.si/si/motoristicna-celada-xlite-x-802r-escape-14-i24519.shtml

sem pripravljen celo nekaj malega doplačat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rabil nov prozoren vizir za x-802 ga imam za ugodno ceno.

 

Koliko je to ugodno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot pol, kolikor je nov. Torej 20€

 

 

.... če bi bil mal zatemnjen, bi pa res nardila kšeft  ...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris, zakaj ne obstaja X-702 tudi v fluorescentni barvi?? Že, če se gre za potovalno čelado.

 

Nolan grafike in barvne kombinacije čelad za vsakokratno kolekcijo izbira na osnovi modnih trendov, izkazanega povpraševanja, pričakovanih prodajnih rezultatov, zanimanja kupcev in zastopnikov, ...

Še ne dolgo nazaj za čelade v izstopajočih barvah ni bilo zaznati zanimanja. Trendi pa se k sreči obračajo in vztrajno prepričevanje odgovornih je že ponudilo prve rezultate. Letos so v fluoroscentne barve, poleg že poznanih N104 in N44, na novo odete še tri integralno zaprte čelade: N63, X-603 in X-802. V Compaco-u se trudimo, da bo drugo leto tudi X-702.

 

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest bi tudi pohvalil Borisa.

 

Zrihtal vse, kot sva se dogovorila....   :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več X-lite/ke. Zaradi določenih osebnih razlogov sem se odločil za neko drugo varianto.

Edino kar pograšam, pa je odličen serviser Boris Kompare!!!

 

Takšnih ne delajo več in tako privržene, odgovorne in strankam vdane poslovneže je sodobna družba že davno vrgla  s "proizvodnje". - Žal!

 

:worship:  Boris Kompare :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi,

Hvala za servis in za ostalo ,seveda. :OK:

Ko sprobam se pa slišimo.

 

Moto rider ima pa prav- takih ne delajo, več in že zaradi tega se splača Nolan čelado kupit, če ti paše na glavo ,seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem za laskave pohvale! Zelo smo veseli, če so stranke zadovoljne z našimi storitvami in tudi v bodoče se bomo trudili po najboljših močeh.

 

Lp, Boris Kompare B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro delo zasluži pohvalo, danes dvignil naša pokrivala, ki so bila na servisu, očiščeno, urejeno, zamenjano, kar je bilo treba menjat...

to je to! Ko se pa še malo segreje, pa pripeljem še glavo porezkat, da ne bo več tiščalo v 104, včasih je dobro, da je še prejšnja doma :)

in seveda + za firmo Compaco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v KMC-ju v rokah premetaval par letošnjih produktov iz nolana, in X-lite-a...

velik napredek v kvaliteti izdelave in sestave čelad. vsekakor so poskočile za par nivojev.

pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v KMC-ju v rokah premetaval par letošnjih produktov iz nolana, in X-lite-a...

velik napredek v kvaliteti izdelave in sestave čelad. vsekakor so poskočile za par nivojev.

pohvalno!

hvala bogu.Sam sem hotu kupi uno vesoljsko od Lorenza a kvalitete.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@kompi; na ženini N90 kupljeni 2011 sem ob čiščenju vezirja vzel dol pinlock vložek (prvič sploh na tej čeladi); že na pogled je bil silikon na robu le-tega na parih mestih sploščen, ko pa sem vložek odstranil je silikon odstopil. Kakšna možnost za reklamacijo ali kupim novega? (sprašujem da si ne delam nepotrebnih stroškov s pošiljanjem).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kompi; na ženini N90 kupljeni 2011 sem ob čiščenju vezirja vzel dol pinlock vložek (prvič sploh na tej čeladi); že na pogled je bil silikon na robu le-tega na parih mestih sploščen, ko pa sem vložek odstranil je silikon odstopil. Kakšna možnost za reklamacijo ali kupim novega? (sprašujem da si ne delam nepotrebnih stroškov s pošiljanjem).

LP Robert

 

Prosim, pošlji nam Pinlock v pregled. Pri garancijskih zahtevkih kot je ta, načeloma ne kompliciramo.

 

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg dobro leto stare xlite 402 gt, še vedno občasno komu nataknem na glavo starejšo x601... vizir je fajn spraskan... sem ga sicer probal že mal polirat a je rezultat bolj tako tako... kakšna je cena novega?

 

Hvala za odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg dobro leto stare xlite 402 gt, še vedno občasno komu nataknem na glavo starejšo x601... vizir je fajn spraskan... sem ga sicer probal že mal polirat a je rezultat bolj tako tako... kakšna je cena novega?

 

Hvala za odgovor...

 

Prozorni, rahlo zatemnjeni ali močno zatemnjeni vizirji za X-lite X-601stanejo 45,50 €. Metalizirano srebrni 61,- €, metalizirano modri pa 72,-€.

Naročilo možno tudi preko spleta -> klik.

 

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!