Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

hellow mam atx pa mam zadno gumo od bt gor k mi je una original sla v franze in me zanima ce ma kdo za prodt tavelke pakne od btja za zadno gumo pa bi rabu pakne pa se un pokrov k pride na pakne ce pa nuben nima mi pa prosim povejte ce ma kdo ksno idejo kje bi to dubu hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pero poglej na bolho! Tam je kar dosti materjala za BTje. Elektronika pa nemorš dobit skor nikjer! so že prava redkost_jest ga u živo sploh še nism vidu :unsure:

3.0 guma gre komot na 18col_ tko mam jest. udspredy pa 2,50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Rad bi predelal Tomos ATX letnik 2000 da bi šel okoli 80, 90 km/h. Mi lahko kdo pove, kaj naj dam gor?

Mašine nebi rad menjal, saj imam izpit samo za 50 ccm.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-BT cilinder,po možnosti dobi fi 38,da se bo manj grel

-L bat

-bing 18

-mf3

-zamenjaš prenose na 13-34

-generalno obnovi mašino in dobro nastavi vse skupaj

tak moped bo na zunaj zgledal original,glede na to da je tomos pa bo pa trgal.končna bo kakih 85 realnih.sam sem mel(še mam) atxa z točno tako predelavo pa ni apnke,ki bi pršla blizu.skuterje brez blokad neseš komot pa tudi kakšne keweye k so bl sfukani lahka prehitiš tudi če imajo druge izpuhe in vlačke,kake yamahce in pa piaggiote pa malce težje.

Yamaho tzr(am6 mašina)+V6+brez blokad sem prehitel v končni(dobr res da v pospeških nism mel za burek)...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel tud ATXa :worship: _____2000 letnik :whistle:

Najprej sm kupu stranske pokrove od 4ke. (za prisilno hlajenje + dodal sem vetrnico na magnet)

Kupil cilinder od BTja.

Kupil glavo od APNja in jo znižal (večja kompresija)

Brusil cilinder za 40 bat.

Kupil 40bat (enega imaš za eno sezono)

In naročil bing 18 na Bolhi.

Vse zmontiral in je letel tko, da so scooteristi lahko zjedl kenjo :rolleyes:

filmčk:

p.s. Se pa pripravi, da boš imel vedno veliko dela z mopedom. Jest sm ga 4leta šraufal...

Super moped :worship: dober nakup !

post-20043-1243236845_thumb.jpg

post-20043-1243236869_thumb.jpg

post-20043-1243236922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-BT cilinder,po možnosti dobi fi 38,da se bo manj grel

-L bat

-bing 18

-mf3

-zamenjaš prenose na 13-34

-generalno obnovi mašino in dobro nastavi vse skupaj

tak moped bo na zunaj zgledal original,glede na to da je tomos pa bo pa trgal.končna bo kakih 85 realnih.sam sem mel(še mam) atxa z točno tako predelavo pa ni apnke,ki bi pršla blizu.skuterje brez blokad neseš komot pa tudi kakšne keweye k so bl sfukani lahka prehitiš tudi če imajo druge izpuhe in vlačke,kake yamahce in pa piaggiote pa malce težje.

Yamaho tzr(am6 mašina)+V6+brez blokad sem prehitel v končni(dobr res da v pospeških nism mel za burek)...

lp

Tko sem meu tudi jst svojga letnik 2000 predelanga (razen prenosov) pa je šel tam 85-90 Mašina je pa delala drez problema cel čas dokler ga nisem prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-BT cilinder,po možnosti dobi fi 38,da se bo manj grel

-L bat

-bing 18

-mf3

-zamenjaš prenose na 13-34

-generalno obnovi mašino in dobro nastavi vse skupaj

tak moped bo na zunaj zgledal original,glede na to da je tomos pa bo pa trgal.končna bo kakih 85 realnih.sam sem mel(še mam) atxa z točno tako predelavo pa ni apnke,ki bi pršla blizu.skuterje brez blokad neseš komot pa tudi kakšne keweye k so bl sfukani lahka prehitiš tudi če imajo druge izpuhe in vlačke,kake yamahce in pa piaggiote pa malce težje.

Yamaho tzr(am6 mašina)+V6+brez blokad sem prehitel v končni(dobr res da v pospeških nism mel za burek)...

lp

L bat... ka bo dobr elko bat?

Pa Lipnik bo v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L bat... ka bo dobr elko bat?

Pa Lipnik bo v redu?

hja če kje dobiš koniga bo supr,gledaš moreš sam da je L.največkrat se da meteor L,sam sukokija ne devat not.sm probal lipnika,pa mi ni všeč.k pride na obrate se mf3 dost strga,je pa res da ga moreš držat na obratih ampak k se enkat navadiš gre brez problema.z lipnikom ne gre nikmar pa še prdi po vrhu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L bat... ka bo dobr elko bat?

Pa Lipnik bo v redu?

L-eLko

Eno in isto. Lipnik bo dobr.

.z lipnikom ne gre nikmar pa še prdi po vrhu

lp

Mf ti da moč.

Lipnik ti da hitrost.

Zdei daš pa gor tist kar ti sede na stil vožnje. Jest sm mel MFa že zravn motorja k sm ga kupu tko da nism nč bekslov z lipnikom.

Blo je pa dost da sm števc za 360stopinj obrnu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frgazr. Kje se pa fobi nebi vedu. V trgovinah pomoje že bol težko. Prjav se na moped forum pa tam vpraši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr... ka pa tist bing 18 al kaj že...

kaj je to? frgazor?

kje se to dobi?

Velikost ferga.

Kolk maš zdej velikost gor? 12 Pomoje. Mal plastike dol pošraufej pa si mal oglej kaj sploh maš not.

K pol k boš mel kit boš mogu kr velik šraufat to ti že zdei povem.

Bolj že zdej kej dol uzet pa spucat kukr pa pol k neboš mel pojma kva sploh je kej.

Zrihtej si Tomosov katalog z deli, ga sprinaj in ga vedno imej pri roki v garaži.

Vidiš kako je kaj sestavljeno + vsi deli so šifrirani tako, da prodajalki sam poveš šifro in ti prinese (Trgovina Delko v Črnučah)

Novega brez veze kupovat! Poglej na Bolho!! Tm je zihr kej dobrga!

Moped forum, ti bo pomoje kr taprava distinacija.

V motosvetu je večinoma debatiranje.Tm se pa sam šraufa.

Tm bi ti pa kkšn strojnik stvari tko razložu, kukr se zagre...

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

mama atx 50 c letnik 98 in frgazer bing 18. V njen je diza 58. na frgazerju pa piše, ko razdreš seveda piše START 55. prosim povejte mi kulk je original diza za atx. pa kaj je bolš da dam vbečjo al majšo not.

atx pa ni nč predelan sam powerca je gor

thanx

jaz bi ga kupil kakšna je cena in iz kje ste

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

L-eLko

Eno in isto. Lipnik bo dobr.

Mf ti da moč.

Lipnik ti da hitrost.

Zdei daš pa gor tist kar ti sede na stil vožnje. Jest sm mel MFa že zravn motorja k sm ga kupu tko da nism nč bekslov z lipnikom.

Blo je pa dost da sm števc za 360stopinj obrnu :evilgrin:

kaj pa pomeni mf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hej!

Kupit nameravam ATX-a in ga odpeljat na vikend, kjer bi ga razstavil, spucal in ponovno sestavil. Oradja imam kar nekaj, me pa zanima, če rabim kaj posebnega (a la zvezdaste ključe al pa kej tazga), al bo dovolj "normalno" orodje?

Par skic sem našel tule: NAČRTI , če ima pa kdo še kaj boljšega, bi pa lepo prosil za kakšen link.

Najlepša hvala,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnim ne rabiš nič posebnega. Morda abciger če boš razdiral mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aha. Hvala za odgovor. Malo gledam po netu, če je ga je kdo že razstavljal in poslikal vse skupaj, pa mi lih ne uspeva... Kolk časa pa misliš, da bi mi uzel, da ga razstavim, mal spucam in nazaj vržem?

Hvala,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne boš mašine odpiru pomoje uro do dve. Za razstavljat mam pa jst koker se spomnim knigco. Moram pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!