Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

Naj jih imajo , zakaj pa ne. Sigurno bodo ti otroci ko odrastejo bolj pametno razmišlali in bili bolj razgledani kot pa večina tu gor.

Kaj potem ne verjamete v rek-a:

Jabolko ne pade daleč od drevesa!

Kakšen oče takšen sin! :hmm:

Sam se odločno proti!Škoda,da ni ankete-"glasovanja" vključenega v temo,da bi mal videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj jih imajo , zakaj pa ne. Sigurno bodo ti otroci ko odrastejo bolj pametno razmišlali in bili bolj razgledani kot pa večina tu gor.

A misliš da v homoseksualnih zvezah ni razprtij, alkohola itd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je prava družba? To kar je enemu prava družba, nekomu drugemu mogoče ne bo. Enim je popolnoma normalno, da se kulture mešajo, drugim pač ni. Družba ni statična, ampak se še kako spreminja, razvija in prilagaja.

Slej ko prej se bodo tudi pri nas planke mogle podret :hmm:

Je pa zanimivo opazovat kako so nekateri tolerantni samo do enako mislečih, kdor ne misli enako ni normalen, udrimo po njemu dokler se da. :BUA:

Nazaj k temi. Na kratko: enake pravice za hetero in homoseksualne pare pri posvojitvi.

Sam še neki, če homoseksualni par uradno ne more posvojiti otroka, še ne pomeni, da takšne družine v praksi dejansko ne obstajajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vlade in tega > v času krize, ko več tisoč delavcev izgublja službe, se naši vrla komunistična vlada raje posveča pedrom in njihovim pravicam.

In prav je tako. Posvečajo se, mimogrede, tudi ekologiji, obdavčevanju menedžerjev, ki si izplačujejo (pre?)visoke plače in prejemajo njihova podjetja državno pomoč, pa še bi lahko našteval.

Pa ti, se kaj ukvarjaš z Muro, Gorenjem in podobnim? Imaš rešitev, za katero bi dal roko in glavo v ogenj? ...

Ej mašinca pa daj že nehaj kar naprej žalit ljudi, ki si ne delijo tvojega mnenja :hmm: vidiš da že padajo grožnje

Ja in? Dokler so grožnje, je čisto okej ... Ko bodo batine, bo pa slabo (za dotične).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da v homoseksualnih zvezah ni razprtij, alkohola itd.?

Pa droge, pa seks brez kondoma? ...

Ej, ne štekam, zakaj vas toliko bolijo ti geji ... a se bojite, da vas bo kaki pecal in vam skušal v rit plasirat torpedo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v razmislek. Je današnja družba res tista prava ali se nam že vsem skupaj malo meša.

Ne, napačna je, zato je treba zamenjat 90% človeštva. Jaz bi recimo skenslal vse zaplankance, agresivce, butle, prepotentneže, idiote in drugo golazen (moškega in ženskega spola). Samo na koncu bi ostal sam (+ par folka) ... :(

Mislim, kero vprašanje ...

Nekaterim se je več kot zmešalo.headbang.gif

Ja, agresivcem homofobnim se odfukava ob priložnostih, kot je sprejem tega zakona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='urssa' date='23. September 2009 - 10:27 PM' timestamp='1253737657' Sam še neki, če homoseksualni par uradno ne more posvojiti otroka, še ne pomeni, da takšne družine v praksi dejansko ne obstajajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še neki, če homoseksualni par uradno ne more posvojiti otroka, še ne pomeni, da takšne družine v praksi dejansko ne obstajajo :naughty:

A si mogla to napisat? Zdaj boš pa ti kriva, če se bo dukemb, 1965 ali kdo tretji iz te teme 'aufhengal' zaradi krivice, ki se mu godi s tem, ko ima nekdo tretji pravico do posvojitve ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ni nasilje manjšine nad večino, to je samo enakost za vse!!!

se strinjam. naj že enkrat uzakonijo to frdamano enakopravnost. da bodo tudi istospolni zakoni deležni vsega, kar sledi ostale. ko bo šel prvi otrok v šolo in bodo posvojili drugega naj ne dobijo vrtca ( pa če ga dobijo naj ga plačajo na polno kot vsi ostali) in naj plačujejo privat varstvo.

če se bo en preveč zapufal naj drugi plačuje zanj. in če se slučajno ločita, naj gredo otroci k mami,saj ločeni očetje itak ne znajo skrbeti sami za otroke. in očetje naj plačujejo mamam preživnino.

in mame naj imajo za isto delovno mesto in isto opravljeno delo manjšo plačo kot ateki ....

opa...tukaj bo problem pri homoseksualkah, ker bosta obe imeli nižjo plačo, homoseksualca pa oba višjo plačo ...... ja hudo bo ker si ne bodo enakopravni eni drugim.... in spet bodo moški pari v prednosti za posvojitev...... ah, pa bo spet fajt... med njimi...

@steen.. Torej ima lahko otroke vsakdo in jih maltretira po svoji volji

ne morejo....starši s svojimi otroki , otroci istih staršev med sabo .....baje tako določa zakon...in enakopravnost zna biti dvorezen meč... tudi bratranci in sestrične morajo baje imeti neko dovoljenje za poroko....

maltretiranje ?? protizakonito !!!!! otroci nosijo v šolo torbe ki imajo zelo hud procent njihove telesne teže. maltretirenje ?? posledično okvara hrbtenice??? ah,kje pa ...šola je kajpak z zakonom obvezna in se tisti ,ki so sprejeli ta zakon in učni načrt sigurno niso zmotili!

maltretiranje ??? ko otrok reče,da ga boli glava zaradi neprestanega buljenja v zvezke ??? ne,kje pa. oni že vedo koliko jim lahko naložijo..... če pa starš - po dvanajstih lepih prošnjah - v trinajsto ( med tem ko en zlaga oprano perilo drugi pa kuha ) zarjove nad otrokom da naj že naredi tisto domačo nalogo - ja to je pa maltretiranje !!!

@ alla .. A homoseksualci pa niso normalni ljudje? :blink:

Svašta.... :slap:

hm... vsi drugačni vsi enakopravni... to je slogan..... !!! nikjer ne vidim normalni. drugačnost in enakopravnost se bo verjetno določila - spremenila z zakonom - če bo sprejet... normalnost pa se bo določala po družbenih normah, za katere pa nihče od nas ne more trditi, da so ali pa niso pravilne.

lahko imamo samo svoje osebno mnenje , ki pa je verjetno pogojeno od okolja in družbe v kateri smo odrasli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, prav te razumemo. Buziji niso 'normalni ljudje'. Predvidevam, da si pa ti pojem normalnosti? Takim, kot si ti, želim, da bi jim otroci, bratje, sestre, postali geji - in da bi dobili malce uvida v to, kaj jim taki, kot si ti, povzročajo s svojim nakladanjem.

Ja, vem, škodoželjen sem. Pač moja nrav.

pozabil si na dedeka in babico , pa starše , še posebej na očeta in mamo....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam....kot manjšina (motoristi) se tako usajate, da so vam kratene pravice in podobno, ko pa kakšna druga manjšina zahteva enakost pravic, pa vsi v luft, da to pa ne gre?!

sej je čist simpl. mi smo boljši od vseh ostalih - tudi enosmerni in enosmerne v naših vrstah.... čisto tako boljši kot trdijo da so oni ... ki niso naši..

kaj sem pa zdej napisal??? :?

ma naj že sprejmejo že enkrat vse zakone za vse kar hočejo, hočemo vsi... da nam bo ostalo samo še kreganje o tem , kdo je večji revež- tisti ki ima več , ali tisti ki ima manj....... mozoljev.

Lahko le ugibam, ali si taki homofob, kot je bil Haider - on je bil podobno glasen ...

in heidi je utihnil ko se je skantal. tako kot so stran padli blatniki , tako je od homofob-a odpadel -fob. in ubožec je moral cel zakon varati ženo z moškim...:cry:

Tako je!!! :worship:

V vsej tej zmedi v glavah imam raje drugačnost kot povprečje. Drugačnost je tista, ki stremi k spremembam in napredku - na katerem koli področju. Seveda gre družba tudi korak nazaj, slej ko prej pa bo šla več kot enega naprej. Tako kot so bili nekoč zatirani temnopolti, bodo nekoč debelo gledali na naš čas, ko so oz. smo imeli naše predsotke. . Vsi enakopravni vsi drugačni :yes:

kot je mashina napisal bodo verjetno zaradi napredka znanosti verjetno v prihodnosti tudi moški lahko imeli biološke otroke. ma samo zanima kako se bo poimenovalo različna spola teh otrok - punček pa fanta ???

tudi jaz imam zmedo v glavi.ti včasih zatirani temnopolti ki to niso več , so še zmeraj drugačni... oni si ga lahko sami...ja fouš sem jim...pa taka enakopravnost..

Glede vlade in tega > v času krize, ko več tisoč delavcev izgublja službe, se naši vrla komunistična vlada raje posveča pedrom in njihovim pravicam.

a ti temu rečeš vlada ???? men se pa zdi da je pijavkasta... tako kot tista pred njo.... in vse pred prejšnjo...

Glede vlade in tega > v času krize, ko več tisoč delavcev izgublja službe, se naši vrla komunistična vlada raje posveča pedrom in njihovim pravicam.

temu kako ne fer je, da se je nekdo spomnil, da naj bi rkc plačevala davke.

:fredy:

E , sem za enakost pred zakonom... davčnim ....

aja, pa pedofile bi doživljensko dal v zapor , brez možnosti izpusta. VSE !!!!

Samo v razmislek. Je današnja družba res tista prava ali se nam že vsem skupaj malo meša.

vem da sem solidno nor. imam pa zadnje čase pogosto slab občutek , da se mi hoče na boljše poslabšat.

Ali pa še mene ne bi bilo več :-)

tisti ki bo ostal zadnji ali zadnja ne bo ne moški in ne ženska, ne homo ne bijo in ne hetero..... tisti ali tista bo samo človek ali človečka... in prekleto osamljen ali osamljena bo...

in zdaj se bo nekdo spomnil na tisto pametno... Kaj pe če bo noseča ali noseč ??? ja, jeba...sploh če bodo vsi laboratoriji za umetno reprodukcijo uničeni ostane samo še naravna.... kdo bo pa to obsodil? ali pa bo prevladala morala in norme nad nagonom po ohranitvi vrste ??? pa saj ni panike... itak ne bo nobenga ki bi se zgražal...

obstajata pa še dve možnosti : da moški rodi moškega, ženska žensko ...........ja...prava jeba....in izumrtje najbolj inteligentne živalske vrste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam zmedo v glavi.ti včasih zatirani temnopolti ki to niso več , so še zmeraj drugačni... oni si ga lahko sami...ja fouš sem jim...pa taka enakopravnost..

Ker vas je strah drugačnosti se z njo nikakor ne morete sprijazniti. :rolleyes: Sami stereotipi in predsotki, sama zavajanja so vas. Če velja enakost pred ustavo in zakonom potem mora to veljati za vse. Nihče ne pravi, da bodo geji priviligirani, da bo kdo od njih imel več pravic od nas :klicaj: Brez neke razumne tolerance do drugačnih in drugače mislečih ne bomo prišli nikamor.

:topic: kar pa se tiče RKC bi jo kot vsako drugo pravno osebo morali obdavčiti že zdavnaj. Še najlepš in fer bi blo, da bi to naredile desno usmerjene vlade - ker jih takrat nihče nebi zmerjal s komunisti :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vas je strah drugačnosti se z njo nikakor ne morete sprijazniti. :rolleyes: Sami stereotipi in predsotki, sama zavajanja so vas.

Kolk jz berem temo se mi NE vidi,da bi kdo imel presodke pred istospolno usmerjenimi ljudmi.Tudi jaz jih nimam-sam naj me pustijo pri miru!Poznam kar neki takih in so pač ljudje kot mi-sam za moje pojme njih privlači napačni spol.Recimo,da o tem ni kaj narobe,škoda le,da je potem tolk nalezljivih bolezni "pogosta posledica".In ker je dost "gejev" biseksualnih lahko le te bolezni kaj hitro pridejo tudi do nas!Ampak kaj češ tako je življenje in recimo do sem vse lepo in prav.

Da bi pa dva istospolna partnerja posvojila otroka pa se ne strinjam in se ne morem strinjat!

Sploh pa je moje mnenje,da se homoseksualnost v zadnjih letih preveč "populalizirala" in,da se mladi mogoče kdaj spustijo v kaj takšnega na kar drugače nebi niti pomislili :krneki:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jz berem temo se mi NE vidi,da bi kdo imel presodke pred istospolno usmerjenimi ljudmi.Tudi jaz jih nimam-sam naj me pustijo pri miru!Poznam kar neki takih in so pač ljudje kot mi-sam za moje pojme njih privlači napačni spol.Recimo,da o tem ni kaj narobe,škoda le,da je potem tolk nalezljivih bolezni "pogosta posledica".In ker je dost "gejev" biseksualnih lahko le te bolezni kaj hitro pridejo tudi do nas!Ampak kaj češ tako je življenje in recimo do sem vse lepo in prav.

Da bi pa dva istospolna partnerja posvojila otroka pa se ne strinjam in se ne morem strinjat!

Sploh pa je moje mnenje,da se homoseksualnost v zadnjih letih preveč "populalizirala" in,da se mladi mogoče kdaj spustijo v kaj takšnega na kar drugače nebi niti pomislili ph34r.gif

Tudi tole je verjetno dobra osnova za kazensko ovadbo širjenja nestrpnosti in podpihovanja sovraštva.

PS: če je gej, potem ni biseksualen, in obratno - biseksualec ni gej. To je tako - če je dvokolesnik, je dvokolesnik, ne pa trikolesnik - in obratno, če je trikolesnik, ni dvokolesnik ...

Skratka - biseksualci torej niso geji, zato ne vem, zakaj za hipotetično možnost kriviš geje? ... itd itd. ...

Ne razumem pa tega strahu red geji - veliko ljudi, ki so homofobni, v debatah dodaja "saj nimam nič proti njim - ampak naj me pustijo na miru". Spomnim se enega hecnega prizora ... ko je en tip to v živo rekel enmu mojmu frendu, geju ... pa mu je ta odvrnil "ej, tok nagravžnega tipa, kot si ti, itak ne bi niti z motiko porival ..." :-) Skratka, verjetno se vas večina nima za bati, da bi geji rinili v vas ... ali vas pecali ... ali vas vabili na večerje ...

Je pa še druga hipoteza, ki jo bom enkrat moral postaviti, pa niti ne vem, ali je zelo verjetna ali ne - vsi ti motoklubi, vsa ta 'moška družba' na motosceni ... da ni to prikrita, latentna homoseksualnost? :P In ste mogoče mnogi zato tako zelo 'proti gejem', ker vas v bistvu vleče, pa ne upate priznat? :naughty: V končni fazi - saj veste zgodbo o tem, zakaj je San Francisco 'meka homoseksualnosti'? Nekoč se je tja zgrinjalo veliko rudarjev, mislim, da so iskali zlato ... in tradicionalno so tja šli sami, brez familij ... sami tipi skoraj ... in ker so pač morali tešiti slo ... so se začeli med sabo nažigat ... in tradicija se je ohranila, v San Franciscu je veliko več homoseksualcev kot drugje ... res je tudi, da se mnogi zaradi tega tja selijo ... ker je okolje do njih bolj tolerantno ...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tole je verjetno dobra osnova za kazensko ovadbo širjenja nestrpnosti in podpihovanja sovraštva.

PS: če je gej, potem ni biseksualen, in obratno - biseksualec ni gej. To je tako - če je dvokolesnik, je dvokolesnik, ne pa trikolesnik - in obratno, če je trikolesnik, ni dvokolesnik ...

Skratka - biseksualci torej niso geji, zato ne vem, zakaj za hipotetično možnost kriviš geje? ... itd itd. ...

Ne razumem pa tega strahu red geji - veliko ljudi, ki so homofobni, v debatah dodaja "saj nimam nič proti njim - ampak naj me pustijo na miru". Spomnim se enega hecnega prizora ... ko je en tip to v živo rekel enmu mojmu frendu, geju ... pa mu je ta odvrnil "ej, tok nagravžnega tipa, kot si ti, itak ne bi niti z motiko porival ..." :-) Skratka, verjetno se vas večina nima za bati, da bi geji rinili v vas ... ali vas pecali ... ali vas vabili na večerje ...

Je pa še druga hipoteza, ki jo bom enkrat moral postaviti, pa niti ne vem, ali je zelo verjetna ali ne - vsi ti motoklubi, vsa ta 'moška družba' na motosceni ... da ni to prikrita, latentna homoseksualnost? :P In ste mogoče mnogi zato tako zelo 'proti gejem', ker vas v bistvu vleče, pa ne upate priznat? :naughty: V končni fazi - saj veste zgodbo o tem, zakaj je San Francisco 'meka homoseksualnosti'? Nekoč se je tja zgrinjalo veliko rudarjev, mislim, da so iskali zlato ... in tradicionalno so tja šli sami, brez familij ... sami tipi skoraj ... in ker so pač morali tešiti slo ... so se začeli med sabo nažigat ... in tradicija se je ohranila, v San Franciscu je veliko več homoseksualcev kot drugje ... res je tudi, da se mnogi zaradi tega tja selijo ... ker je okolje do njih bolj tolerantno ...

A daj nehaj no...skoraj na vsakem letaku na katerem se opozarja gre prebrati kaj takšnega!

Čaki malo!

Primer.Če ima tip družino in se loči in je potem samo z moškim je kaj?

Če tipček proba s tipčkom,ker je vse skupi tolk spopulalizirano in potem samo z puncami naprej je?

In ja me je že osvajal...pa sem mu rekel "SPIZDI" in je bil mir!

Poznam neki moških parov.In zanimivo,da v vseh je eden "homo" drugi pa pogleda tudi za ženskami!Pa vsi govorimo,da sta ta par homoseksualca in da živita skupaj!

Men ni jasno kako je lahko nekomu privlačna moška kosmata,švicna,usrana rit :SS:headbang:

Tistim,ki pa je jim pa kar naj bo!Vendar jz ne podpiram,da bi lahko takšni posvajali otroke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako me bodo kaznovali če smo kvazi homofobi????headbang.gif

preprosto v sloveniji to ne bo funkcioniralo, ker v drugih drzavah tudi ne.

aja rude boy pomojem si pa ti prvi izmed tistih, če bi imel otroka oz ga imas. pa pride domov p ti reče čuj stari gay sem, ga bi brez pomisleka poslal na cesto... tako da.trance_33_sleep.gif

da bi svojega otroka postavil na cesto ker je homoseksualec ! pa ti si nor hilton !

tudi tebe hilton lahko poberem s ceste če so se ti tvoji starši odrekli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni jasno kako je lahko nekomu privlačna moška kosmata,švicna,usrana rit :SS:headbang:

Tistim,ki pa je jim pa kar naj bo!Vendar jz ne podpiram,da bi lahko takšni posvajali otroke!

Ja itak vse ženske so čudne ker nas marajo tako prešvicane in usrane :slap: ampak ženska z žensko nene to pa sploh ne, aja da bi mele še otroka uh kje pa kaj pa če bo fantek :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni jasno kako je lahko nekomu privlačna moška kosmata,švicna,usrana rit :SS:headbang:

Men tut ni jasno, kak je komu lahko všeč debela, kratko/rdečelasa baba s trajno. Ampak jebi ga, tut taki se najdejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!