Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

Različna mnenja med homoseksualci

Anketa med homoseksualci, ki so jo izvedli, je pokazala, da si večina vprašanih – teh je bilo 58 – želi imeti otroka, okoli pet odstotkov pa jih otroka že ima. Menijo, da bi bili dobri starši, zanimivo pa je, da jih precej meni, da njihova spolna usmerjenost morda ni najbolj primerno okolje za otroka, saj bi ta v istospolni skupnosti morda lahko imel težave z identifikacijo. Anketo so poslali tudi na centre za socialno delo. Njihov odziv je bil boren, saj jih je odgovorila le približno tretjina. Večina anketiranih ideje o istospolnem starševstvu ne podpira. O posvojitvi otroka se je doslej pozanimal samo en istospolno usmerjeni par!

Skratka, zadeva je stara 9 let in zato nekak dvomim, da je še relevantna v tej debati. Gre za članek iz Dnevnika. Vir.

Še komentar - zanimivo je, zakaj te tako fascinira, da jih je večina menila, da njihova spolna usmerjenost ni najbolj primerno okolje za otroka ... razlogov za to je lahko veliko ... tudi to, kako se družba do njih obnaša ... seveda pa so mnogi med njimi tudi čudaki, tudi zaradi teh pritiskov družbe. Verjetno pari, ki hodijo na vsako parado ponosa v Evropi, niso najbolj primerni ... ker nimajo stvari pošlihtanih.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabo sn ti povedat, da sn mislo na TELIRANE Aprilia majčike......

Če boš še kr nekaj cajta treniral, si jih boš mogoče lahko kdaj "privoščo"... :P

:lol1:

Kaj se smeješ kmet??? Te razbijem ko kanto, al me boš na pir povabo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš še kr nekaj cajta treniral, si jih boš mogoče lahko kdaj "privoščo"... tongue.gif Krigle pira zna dvigovat vsaki kmet!!grim.gif

Kaj se smeješ kmet??? Te razbijem ko kanto, al me boš na pir povabo? biggrin.gif Baje da ti enkrat bo....drugač, pa boš do takrat strado...quote]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se smeješ kmet??? Te razbijem ko kanto, al me boš na pir povabo?

Jah, bom, ne, kaj pa naj, tolko še bom že nabrau po žepih ... samo pazit morma, zadnjič je dukemb nekaj grozil, pol pa v isti sapi vabil na drink, je reko, da brez skrbi, da on plača, pa pol je o nekem boksu pa o vati mi pisal ... tak da morma pazit, da naji det ne bi ki hoto posvojit ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zanimiva študija bi bila iz kakšnih primarnih družin so geji in lezbijke. :hmm:

ker po nekaterih odgovorih tukaj, je v bistvu čist nemogoče, da so iz "popolnih družin" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, zadeva je stara 9 let in zato nekak dvomim, da je še relevantna v tej debati. Gre za članek iz Dnevnika. Vir.

Še komentar - zanimivo je, zakaj te tako fascinira, da jih je večina menila, da njihova spolna usmerjenost ni najbolj primerno okolje za otroka ... razlogov za to je lahko veliko ... tudi to, kako se družba do njih obnaša ... seveda pa so mnogi med njimi tudi čudaki, tudi zaradi teh pritiskov družbe. Verjetno pari, ki hodijo na vsako parado ponosa v Evropi, niso najbolj primerni ... ker nimajo stvari pošlihtanih.

Pedri me niso nikoli fascinirali. Je pa zanimivo, da niti sami ne vedo kaj bi radi oz. so toliko pametni, da si znajo predstavljat neizvedljivo starševstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, bom, ne, kaj pa naj, tolko še bom že nabrau po žepih ... samo pazit morma, zadnjič je dukemb nekaj grozil, pol pa v isti sapi vabil na drink, je reko, da brez skrbi, da on plača, pa pol je o nekem boksu pa o vati mi pisal ... tak da morma pazit, da naji det ne bi ki hoto posvojit ... smile.gif

Ne vem zakaj pišeš v dvojini. Ker nisem rekel vama ampak tebi. Kaj bi sploh rad s tem "povedal"? Sicer ti si tako mojster karateja - se te je ziher treba bat. Ali nisi v mestni redarski službi.trance_25_naughty.gif Še pooblastila si dobil, me lahko baje celo za vozniško vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi bili starši?? Imajo vse pravice do tega statusa, tako kot vsi zemljani. Še živali in rastline za to poskrbijo. Torej sem ZA.

SAMO OTROKE NAJ SI SAMI NAREDIJO !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi bili starši?? Imajo vse pravice do tega statusa, tako kot vsi zemljani. Še živali in rastline za to poskrbijo. Torej sem ZA.

SAMO OTROKE NAJ SI SAMI NAREDIJO !!!!

Na enak način, kot si jih razni 'ločenci' .... povsem izvedljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj pišeš v dvojini. Ker nisem rekel vama ampak tebi. Kaj bi sploh rad s tem "povedal"? Sicer ti si tako mojster karateja - se te je ziher treba bat. Ali nisi v mestni redarski službi.trance_25_naughty.gif Še pooblastila si dobil, me lahko baje celo za vozniško vprašaš.

Sori, ne hodim na gej zmenke na slepo :-) ... najdi si drugega kandidata ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva ata :eek: ?Ja halo nina :slap: !!Kje pa zivimo na luni??Kaj pa ce se bosta ta dva ata ces 10 let skregala in ne bosta vec taka golobčka k sta danes??!! :hmm: Cigav bo pa pol otrok? :hmm: Kateri "ATA OČI" ga bo vzel k sebi ce bosta ta dva ata šla narazen??? :hmm: No pa da vidim junaka ki ga bo vzel??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealni istospolni starši bi bili: dva geja + dve lezbiki + otroci v istem gospodinjstvu. Na ta način bi malo bolj zadovoljili zagovornike enih in drugih. :whistle: Drugače bodo pa v cerkvi sigurno vedeli kaj je prav, oni znajo najbolje svetovati kako mora biti sestavljena idealna družina :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

otroci potrebujejo očeta in mater!!

Zakaj?

No znani švicarski Dr je imel študijo ki govori o komplementarnosti obeh spolov pri vzgoji otrok http://www.narth.com/docs/gendercomplementarity.html

V svoji študiji je zbral rezultate desetletja trajajočih raziskav! Ki dokazujejo da otroci potrebujejo očeta in mater, da se lahko razvijejo v čustveno zrele odrasle osebe.

Dr. Byrd pravi, da študija za študijo dokazuje, da otroci, ki so jih vzgojili različnospolni starši, lažje prehajajo med posameznimi obdobji odraščanja, so bolj trdni v svoji spolni identiteti, bolje se odrežejo pri šolskih obveznostih, imajo manj čustvenih težav in kasneje bolje funkcionirajo kot odrasle osebe!!!

Nasprotno pa

Nasprotno pa študije otrok, ki so bili vzgojeni v istospolnih družinah dokazujejo, da postanejo punce v svojem obnašanju bolj maskulinizirane, fantje pa feminizirani !!!

namignil na številna psihična in fizična zdravstvena tveganja tistih, ki se opredeljujejo za homoseksualce. Ta naj bi vključevala skrajšano življenjsko dobo, samomorilna nagnjenja, zlorabo drog in alkohola, depresivnost in nasilje v družini.

In se tole

Lezbijke so v primerjavi s svojimi heteroseksualnimi vrstnicami izpostavljene trikrat večjemu tveganju za nastanek raka na prsih in celi vrsti spolno prenosljivih bolezni (med drugim hepatitis B in C).

Geji tvegajo nastanek raka na danki, sifilisa, gonoreje in virusa HIV.

Še malce zanimivega branja!

http://www.jstor.org/pss/2657413

Kakšne bedarije pa ti nakladaš, da to ni res. Vsaj do zdaj,VSI homoseksualci in lezbijke so produkt heteroseksualnih družin. Kako potem pojasniti razvoj feminiziranih homoseksualcev v heteroseksualnim družinam? Kakšen odnos boš imel do lastnega otroka, če postane gay ali lezbijka? Ga boš zdravil z eleltrošoki ali pa sebe? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne bedarije pa ti nakladaš, da to ni res. Vsaj do zdaj,VSI homoseksualci in lezbijke so produkt heteroseksualnih družin. Kako potem pojasniti razvoj feminiziranih homoseksualcev v heteroseksualnim družinam? Kakšen odnos boš imel do lastnega otroka, če postane gay ali lezbijka? Ga boš zdravil z eleltrošoki ali pa sebe? :headbang:

hja še dobro da niso to moje bedarije ampak enega ki ima doktorat :whistle:

samo citirano.......... kar je bilo najdeno na svetovnem spletu.....

aja kako bom jaz moje otroke vzgajal ni tvoj problem) ampak mene in moje partnerke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!