Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

zame je tisti ,ki podpira zakon, šovinist ,ki misli le nase, za posledice otrok pa mu ni mar. (kater šošolec v šoli itd ga ne bo zbadal ? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je tisti ,ki podpira zakon, šovinist ,ki misli le nase, za posledice otrok pa mu ni mar. (kater šošolec v šoli itd ga ne bo zbadal ? )

Ne boš verjel, v Sloveniji je ogromno inteligentnih ljudi, ki svoje otroke tudi dobro vzgojijo. In tudi otroci v družinah, kjer sta partnerja istospolna, se znajo sami braniti, ali sklepati prijateljstva. Ampak tega zahojenci ne razumejo verjetno, ker jim je tuje razmišljati na način, ki bi spodbujal srečo vseh. Ja, treba je biti drugim fouš, pa paziti, da kdo ne bi kaj malo drugače živel - če pa se to prigodi, ga je treba takoj zmerjati, zbadati, mogoče še pretepsti, skratka, izločiti.

Kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dohtarjev katere bo podpiral oborožen aparat. No in že smo pri "demokratičnemu" izvajanju medicinskih posegov.

Po drugi strani lahko pa raznih vrst lunatiki svoje otroke stradajo z raznimi prana-dietami itd, da ti skorajda umrejo - in kaj storiti v tem primeru? Aja, socialna služba pa to, saj res. Ampak zagotovo te tudi ta način moti, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je tisti ,ki podpira zakon, šovinist ,ki misli le nase, za posledice otrok pa mu ni mar. (kater šošolec v šoli itd ga ne bo zbadal ? )

Bravo, takoj in izrecno prepovejmo očala, debelost, rdeče lase in podobne zadeve zaradi katerih lahko otroci zbadajo druge otroke.

In kaj za vraga ima zbadanje otrok z družinskim zakonikom?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, takoj in izrecno prepovejmo očala, debelost, rdeče lase in podobne zadeve zaradi katerih lahko otroci zbadajo druge otroke.

In kaj za vraga ima zbadanje otrok z družinskim zakonikom?

A še ne veš? V razvitem svetu gredo izrecno vsi zakoni po novem čez obdelavo v otroškem sektorju. Če potem otroci koga zbadajo, se tak zakon takoj vnaprej prepove.

:kva2:

KAJ PA ČE JE VSE RES! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pa pazite, GAJLIENI PRIHAJAJO!

( se splača pogledat na 9m45s )

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra :)

Kopirano od Mihata: "Če lahko svojemu otroku obrazložite, da je sv. Duh brezmadežno oplodil trinajstletno Marijo, ki se je potem poročila z veliko starejšim Jožefom, rodila Jezusa, ki je človek in hkrati božji sin in je po bičanju in mučenju umrl na križu in potem tretji dan vstal od mrtvih ter na koncu odšel s telesom v nebesa, potem lahko tudi razložite, da se včasih zgodi, da se zaljubita osebi istega spola in imata skupaj otroka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra :)

Kopirano od Mihata: "Če lahko svojemu otroku obrazložite, da je sv. Duh brezmadežno oplodil trinajstletno Marijo, ki se je potem poročila z veliko starejšim Jožefom, rodila Jezusa, ki je človek in hkrati božji sin in je po bičanju in mučenju umrl na križu in potem tretji dan vstal od mrtvih ter na koncu odšel s telesom v nebesa, potem lahko tudi razložite, da se včasih zgodi, da se zaljubita osebi istega spola in imata skupaj otroka

Pa da imata otroka je bolj možno pri ženskah, ko ga ena pripelje s seboj, pri moških pa redkeje.Pa sploh ne gre za posvojitev v tem zakonu, pać pa da druga partnerka lahko tudi pride po otroka v vrstec če je mati bolana, ali pa v primeru smrti lahko otrok

ostane pri druge partnerki ali partnerju.Kar pa se tiče posvojitev pa naj bo o tem osločala socialn a služba,kako pa dela pa smo imeli priliko že videt v kar nekaj primerih, pa je šlo za čisto 'klasično' družini.Pa ne pozabimo da je v 'klasičnih' družinah ogromno zlorab, tako da je to pripisovat da istospolnem partnerstvu a priori malo smešno.

Ali naj rečemo klasična družina in prijazen župnik , ki ima res rad otroke, je pa tisto kar je pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani lahko pa raznih vrst lunatiki svoje otroke stradajo z raznimi prana-dietami itd, da ti skorajda umrejo - in kaj storiti v tem primeru? Aja, socialna služba pa to, saj res. Ampak zagotovo te tudi ta način moti, kajne?

Lega Bibra no!!! Lunatikov res ne manjka in res je v 0,01% kritičnih primerih nekaj treba ukrent. Problem nastane ko razni socialni delavci in sodniki zadeve dojemajo zelo po svoje. S tem imam kup izkušenj kar zate kot novinarja nebi upal trditi. Po moje je lahko država lahko le bolj mačehovska do otrok kot 99,9% staršev pa kakršnikoli so že. Idealnih pogojev ni nikjer in tudi človek iz pravljice v resničnem svetu nebi preživel.

Kot sem že napisal se bojim da bo po novem zakonu neki (brainwashed) doktor ali socialni delavec smatral, da bi z mojim otrokom naredil nekaj (karkoli naredil kar meni ni všeč oziroma imam slabe izkušnje), in ta mojster bo imel moč zadevo izvesti na silo s pomočjo polcajev če bo treba. Sori stari ampak prekleto malo je staršev bolj norih oziroma slabših od državnega aparata. Seveda bo sodnik prej povprašal za mnenje svetovalce ki pa nikdar na razmišljajo drugače od kolegov!! No... če pa že se pa tresejo za stolček in ne bodo oporekali. Meni je republiška inšpektorica osebno povedala da se strinja z mano ampak ker zakon veleva tako bo ona žal ukrepala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak sam ti res nimaš vse pošlihtano.

Torej zakon, ki se je v tvojem primeru izkazal kot pomanjkljivega in ne dovolj dodelanega želijo spremeniti na bolje in tebe to moti?

Na bolje? Ja predvsem na bolje, za to, da bo lahko učinkoviteje reševal težave kot je tale: http://tvslo.si/predvajaj/druzine-v-vrtincu-nasilja/ava2.132067734/

Torej, da ne bo vse odvisno samo od dobre volje ene socialne delavke ampak bodo lahko v skrajnih primerih tudi učinkovito ukrepali.

No sej verjetno je tudi oče iz tele zgodbe tako kot ti prepričan, da dela pravilno in ga je treba zaščitit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem imam kup izkušenj kar zate kot novinarja nebi upal trditi.

Ja, in? A zato, ker imaš ti eno, ali pa magari 12 zaporednih slabih izkušenj in čisto nobene dobre, so pa vsi socialni delavci barabe, pa vsi zakoni gnili in namenjeni sprevračanju in povzročanju gorja in krivice?

Kakorkoli že - če bi se svet ravnal po takih, kot si ti, bi ostali na drevesih in jedli banane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in? A zato, ker imaš ti eno, ali pa magari 12 zaporednih slabih izkušenj in čisto nobene dobre, so pa vsi socialni delavci barabe, pa vsi zakoni gnili in namenjeni sprevračanju in povzročanju gorja in krivice?

Kakorkoli že - če bi se svet ravnal po takih, kot si ti, bi ostali na drevesih in jedli banane.

Mona, dejstvo je da je sodstvo in ves sistem izrojen. Pr tvojih letih pa de tega ne dojameš.... mislem ej!? Pa teb res ni jasno da mamo zakone da ščitijo taglavne kriminalce in preganja brezvezne tatiče ki se ukvarjajo takorekoč z ničemer. Pa isto sranje imamo v zdravstvu vojski................ Pa kaki si ti novinar da misliš kakor piše na papirju?? Ti ne pade na pamet da ves kriminal in korupcija okol tebe pušča precej tragične odtise? No sej če se ti znajdeš v tej "žlobudri " pa itak nima veze tale debata.

Fak sam ti res nimaš vse pošlihtano.

Torej zakon, ki se je v tvojem primeru izkazal kot pomanjkljivega in ne dovolj dodelanega želijo spremeniti na bolje in tebe to moti?

Na bolje? Ja predvsem na bolje, za to, da bo lahko učinkoviteje reševal težave kot je tale: http://tvslo.si/pred...ava2.132067734/

Torej, da ne bo vse odvisno samo od dobre volje ene socialne delavke ampak bodo lahko v skrajnih primerih tudi učinkovito ukrepali

No sej verjetno je tudi oče iz tele zgodbe tako kot ti prepričan, da dela pravilno in ga je treba zaščitit.

Če je zate uporaba oboroženega osebja v namene "dobrohotnega" zdravstva (ki mimogrede trguje z mogočnimi farmacevtskimi korporacijami preko profi lobistov kateri boge na tem področju neizobražene dogtarje vrtijo okol prsta) sprememba na bolje pol tud prav!? Smo pač različni.

Ampak res stari.... v naši družbi se zlorabi vse kar je možno... tudi učinkovite ukrepe!. Za cekinčke se seveda marsikdo potrudi.

Lani si imel lep primer kako je pod budnim nadzorom CSD-ja tak nasilni fotr vrgu malčka iz desetega štuka. Kaj je otrok tam delal po ukazu socialnih strokovnjakov in kako so ga nadzorovali pa vejo samo oni.

Kar se pa tiče linka ki si ga napopal se pa vidi da si čisto zelen in da pojma nimaš niti o ženskah niti o odnosih. Takele kvake naklada vsaka tadruga ločenka na CSD-jih in nekatere primere dobro poznam seveda pa najbolj svojega.

Moja bivša je na smrt trpela že če sem se ji približal na 5 metrov ali manj. Kar naenkat je dobila ideje o nekih posilstvih in raznih sortah trpinčenja a enkat v 12 letih je nisem trdo prijel niti naredil karkoli proti njeni volji.

Pa še danes po vseh teh letih naklada po CSDju da ji onemogočam stike z otroci in podobne bedarije. Ampak zdaj jo že poznajo prav tako kot mene in punca nima več kaj doseč. Celo šolski psiholog pravi da je bolje da so pri meni. Ampak verjemi da si zelo želim da bi bili tudi z njo. Ampak prostovoljno.

Če je tako super mama da je lastni otroci ne marajo sem pač sam prostovoljni dežurni krivec za karkoliže. Samo da je mir!! Pa lahko te spoznam s celim kardelom takih "nedolžnih" mamic ki si pulijo lase ker ni prišel princ na belem konju ampak samo razuzdan konj.

Veš kolk je hecno ko poslušaš kako vse ženske uporabljajo iste stavke, take polne samopomilovanja čustev in gneva. Vmes pa sevede stalno zatrjuje da gre za otroka in ne toliko zanjo. U bistvu pa sama povzroča gorje. A de bi packa povedala zakaj si je tako obnašanje pridelala pa nič!!!? Samo ... Glejte prasca kaj dela. Zato pa se tudi socialni delavci velikokrat ne odzovejo ker prepoznajo bolan miselni vzorec ki ga ima tričetrt teh bogih žensk ki so v resnici same vse razhajkale pol pa tam jokcajo.. Moški smo paš fizično močnejši one pa bolj premetene. Ko enkat igra postane preveč prozorna jih pa loh tudi fašejo če si že zaslužijo. Pa sej hočjo desce ne pa mevže!! A ne??

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še enkrat, takšno stanje kot je sedaj je posledica sedanje zakonodaje.

In ko se pripravi zakonodaja, ki bi lahko z nadzorovanimi obiski preprečila metanje otrok skozi okna, z uporabo družinskih sodišč preprečila, da bi mati avtomatsko dobila otroke in bolj upoštevala tudi očete in v vseh pogledih bolje zavarovala otroka si proti. Ja bravo no.

Aja tvoj razlog so pa teorije farmacevtske zarote. še enkrat bravo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je tisti ,ki podpira zakon, šovinist ,ki misli le nase, za posledice otrok pa mu ni mar. (kater šošolec v šoli itd ga ne bo zbadal ? )

Otroci so ogledalo staršev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroci so ogledalo staršev!

To pa sloh ne velja!

Družine si ne moreš izbirati, prijatelji so ogledalo človeka!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijatelje zbiraš, glede na to kakšni so starši :? ... staršev mojih prijateljev večinoma ne poznam in tudi ne vem (pa tudi briga me) ali so istospolni :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je tisti ,ki podpira zakon, šovinist ,ki misli le nase, za posledice otrok pa mu ni mar. (kater šošolec v šoli itd ga ne bo zbadal ? )

A dej nehi no?!

Če bi blo tko, potem bi bili črnci še zdaj drugorazredna rasa.

Enkrat bo treba začet razmišljat brez obsojanja ljudi samo zato, ker seksajo z osebkom istega spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kako so nekateri glasni in odločni ko se zatirajo ene manjšine (istosploni partnerji) in kako jamrajo ko so oni ta manjšina in večina nekaj proti njim naredi (motoristi, EU zakoni, predlogi omejitve moči itd.)

jaz sem ZA zakon, ker sem ga prebral in se mi niti malo ne zdi sporen kot tudi ne razumem zakaj bi se komu zdel razen če ima oprane možgane od največje istospolno usmerjene onstitucije - cerkve!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo berem!!

4. člen

(zunajzakonska skupnost)

(1) Zunajzakonska skupnost je dalj časa trajajoča življenjska skupnost moškega in ženske, ki nista sklenila zakonske zveze, in ni razlogov, zaradi katerih bi bila zakonska zveza med njima neveljavna. Taka skupnost ima v razmerju med njima enake pravne posledice po tem zakoniku, kakor če bi sklenila zakonsko zvezo; na drugih pravnih področjih pa ima taka skupnost pravne posledice, če zakon tako določa.

Zakaj že obstaja zakonska zveza če je brez veze?? Čemu poroke?? Napredno razmišljanje res!

5. člen

(partnerska skupnost)

(1) Partnerska skupnost je življenjska skupnost dveh žensk ali dveh moških, katere sklenitev, pravne posledice in prenehanje ureja ta zakonik.

(2) Taka skupnost ima enake pravne posledice, kot jih ima zakonska zveza, razen če zakon določa drugače.

Če dobro pogledamo je družina vse ali nič!!

7. člen

(otrok)

Po tem zakoniku je otrok oseba, ki še ni dopolnila 18 let, razen če je že prej pridobila popolno poslovno sposobnost.

Se pravi če otroka zaposliš pri 8 letih in nevem kaj še je odrasel?

9. člen

(načelo otrokove koristi)

(1) Starši v vseh dejavnostih v zvezi z otrokom skrbijo za korist otroka. Otroke obravnavajo in vzgajajo s spoštovanjem do njihove osebe, individualnosti in dostojanstva. Otrok telesno ne kaznujejo in jih ne izpostavljajo drugim oblikam ponižujočega ravnanja.

(2) Starši imajo pri skrbi in odgovornosti za korist otroka prednost pred vsemi drugimi.

A bi mogoče tudi starša kdo zavaroval pred nasiljem mladoletnega otroka?? Včasih je treba pokazat kdo je glavni, se vam ne zdi?? In točko 2 lahko povozi katerikoli CSD delavček.

(4) Druge osebe, državni organi, izvajalci javnih služb, nosilci javnih pooblastil in organi lokalnih skupnosti morajo v vseh dejavnostih in postopkih v zvezi z otrokom skrbeti za korist otroka in pri tem otroka ne smejo izpostavljati nobeni obliki telesnega kaznovanja ali drugi obliki ponižujočega ravnanja.

A dejte no.... polcaj ne sme nabunkat otroka... Res lepa spodbuda k otroškemu kriminalu. Bi rad videl cajota ko ga mulc s kolenom nabija med noge!!??

10. člen

(posebno varstvo otrok)

Otroci uživajo posebno varstvo države vselej, kadar je ogrožen njihov zdrav razvoj in kadar to zahtevajo druge koristi otrok.

No pa smo tam!! Kdo je država in kdo odloča kaj je za otroka dobro?? Mogoče posredno kar farmacevtske korporacije??

Drugi del: ZAKONSKA ZVEZA

1. Splošne določbe

19. člen

(temelj zakonske zveze)

Zakonska zveza temelji na svobodni odločitvi skleniti zakonsko zvezo, na obojestranski čustveni navezanosti, vzajemnem spoštovanju, razumevanju, zaupanju in medsebojni pomoči.

Hja, pri zunajzakonski zvezi vse to ni potrebno ampak smatra se enako kat zakonska zveza!!!!!!!??????????

20. člen

(enakopravnost zakoncev)

V zakonski zvezi sta zakonca enakopravna.

Se pravi da lahko med ločitvijo speljem otroke ženski kateri se priženim in že ima otroke. Ker sem pač državi bolj priljubljen

2. Pogoji za obstoj in veljavnost zakonske zveze

21. člen

(pogoji za obstoj)

Za obstoj zakonske zveze je potrebno, da:


  • sta osebi, ki sklepata zakonsko zvezo, različnega spola, ??????????

  • osebi izjavita svoje soglasje, da skleneta zakonsko zvezo in

  • osebi izjavita svoje soglasje pred pristojnim državnim organom. Zakaj že???

22. člen

(svobodna izjava volje)

(1) Zakonske zveze ni mogoče skleniti brez svobodne izjave volje bodočih zakoncev, da želita skleniti zakonsko zvezo. Svobodne izjave volje ni, če je bila izjava izsiljena ali dana v zmoti.

(2) Izjava volje za sklenitev zakonske zveze je izsiljena, če jo je zakonec dal iz strahu, povzročenem z resno grožnjo.

(3) Izjava volje za sklenitev zakonske zveze je dana v zmoti glede osebe zakonca, če je zakonec mislil, da sklepa zakonsko zvezo s pravo osebo, a jo je sklenil z drugo, ali če je sklenil zakonsko zvezo z osebo, ki ni tista, za katero se je izdajala.

Zakaj se zakonska zveza tako otežuje če ji je zunajzakonska zveza brez vseh pogojev enakopravna?? Prosim??

25. člen

(že sklenjena zakonska zveza)

Oseba ne more skleniti nove zakonske zveze, dokler njena prej sklenjena zakonska zveza ne preneha.26. člen

(že sklenjena partnerska skupnost)

Oseba ne more skleniti zakonske zveze, dokler njena prej sklenjena partnerska skupnost ne preneha.

Kje pa je sklenjena taka zveza?? Mogoč na kakem travniku?

29. člen

(spregled sorodstvenega razmerja)

Sodišče lahko zaradi utemeljenih razlogov dovoli sklenitev zakonske zveze med otroki bratov in sester ter med otroki polbratov in polsester. WTF??? Upam da le v primeru posvojencev!!??

6. Neobstoječa zakonska zveza

44. člen

(neobstoječa zakonska zveza)

Če niso izpolnjeni pogoji iz 21. člena tega zakonika, se šteje, da zakonska zveza ne obstaja. Neobstoječa zakonska zveza nima pravnih posledic.

He he imamo pa tudi cvetke!!

103. člen

(pravica do preživnine)

(1) Nepreskrbljeni zakonec, ki nima sredstev za preživljanje in brez svoje krivde ni zaposlen, lahko od drugega zakonca zahteva preživnino v postopku za razvezo zakonske zveze, lahko pa tudi s posebno tožbo, ki jo mora vložiti v enem letu od pravnomočno razvezane zakonske zveze.

(2) S tožbo iz prejšnjega odstavka sme razvezani zakonec po koncu postopka za razvezo zakonske zveze zahtevati preživnino le, če so pogoji za preživljanje obstajali že v času razveze in obstajajo tudi, ko zakonec zahteva preživnino.

Ker debil pa lahko to zahteva. Daš babo na čevelj ker noče delat potem ji moraš pa plačevat do smrti ??

106. člen

(določitev višine preživnine)

Preživnina se določi glede na potrebe upravičenca in zmožnosti zavezanca. HaHaHa ne me basat ej!!! Kdo ve kake finančne potrebe majo ženske??

In kdo ve kake zmožnosti ima neki novodobni podjetnik kateremu država niti ne zna zarubit enga centa a on se vozi s petdeset metersko jahto

Tretji del: RAZMERJA MED STARšI IN OTROKI

1. Ugotavljanje očetovstva in materinstva

116. člen

(otrokova mati)

Za otrokovo mater velja ženska, ki ga je rodila.

117. člen

(oče otroka, rojenega v zakonski zvezi)

(1) Za očeta otroka, rojenega v zakonski zvezi, velja mož otrokove matere. Pa ne se zajebavat no!!!

(2) Če preneha zakonska zveza s smrtjo moža otrokove matere, otrok pa se rodi v 300 dneh po prenehanju zakonske zveze, velja za otrokovega očeta umrli materin mož.

(3) Za otrokovega očeta, rojenega v zakonski zvezi, ki jo je mati sklenila v 300 dneh po prenehanju prejšnje zakonske zveze, velja materin mož iz nove zakonske zveze, ne glede na razlog prenehanja prejšnje zakonske zveze.

118. člen

(oče otroka, ki ni rojen v zakonski zvezi)

Za očeta otroka, ki ni rojen v zakonski zvezi ali v času 300 dni po prenehanju zakonske zveze s smrtjo moža otrokove matere, velja moški, ki prizna očetovstvo, ali katerega očetovstvo se ugotovi s sodno odločbo.

A je to mogoče reklama za klub 300????????

Banda to je šele začetek, zaenkat mam dosti!!! Pa vi??? Ste še za???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dolgolasci, danes istospolni, jutri motoristi, neslednji teden invalidi .... tako se izključuje določene skupine ljudi, čeprav je v ustavi lepo napisano ... ne bom citiral, preberte si jo ... :yawn:

živi in pusti živeti drugim svoje življenje

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kako so nekateri glasni in odločni ko se zatirajo ene manjšine (istosploni partnerji) in kako jamrajo ko so oni ta manjšina in večina nekaj proti njim naredi (motoristi, EU zakoni, predlogi omejitve moči itd.)

jaz sem ZA zakon, ker sem ga prebral in se mi niti malo ne zdi sporen kot tudi ne razumem zakaj bi se komu zdel razen če ima oprane možgane od največje istospolno usmerjene onstitucije - cerkve!

Ne vem zakaj kar naprej vi zagovorniki naprej mečete cerkev. Se ti ne zdi, da si ti isti, če hočeš vsiliti svoje mnenje?

Jaz sem odločno PROTI prav zaradi otrok. Ne rečem, da v tem zakonu ni kaj dobrega, vendar me to v celoti odvrne. Kajti otrok bo v družbi izpostavljen maltretiranju. Že če gledamo sedaj, da so razna zbadanja med slovenci in priseljenci, pa jih kljub temu starši ne učijo tega oz. skušajo otroku prepovedati takšna dejanja.

Pa še tole:

-kje so mamice samohranilke, ki jim bodo, če bo zakonik sprejet, ZNIŽALI!! preživnino, če bo otrok imel svoje dohodke (štipendijo ali študentsko delo)!!!!!

-zunajzakonska zveza ne bom več obravana kot družina..posledično bo imela registrirana istospolna zveza VEČ pravic, kot izvenzakonska skupnost!!!!

-še ena pomembna točka...Družinski zakonik črta pravilo, da se bratje in sestre oddajo v isto rejniško družino, kjer je to možno!!!!!!

-ČE BO IMELA VAšA SOSEDA (ALI SAMO ZNANKA..dovolj bo, da pozna ime, priimek in naslov) SLAB DAN ALI KAKšNO ZAMERO, VAS BO PRIJAVILA SOCIALNI, DA ZLORABLJATE ALI ZANEMARJATE OTROKA,,,,LE TEGA VAM BODO BREZ VPRAšANJ IN VAšE VEDNOSTI ODPELJALI NA ZASLIšANJE, VAM PA PREPREČILI KAKRšEN KOLI STIK Z OTROKOM!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!