Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

alo jaz vozim kr1s kawasaki 250ccm, gre k pr norcih lega na cesti je ok pa zelo zelo lahek je tko da je za poderat ovinke kr cool.

do zdej mi je edin lezaj na blajerci sel drugac pa dela super!

C yA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem !

Jaz pa kr pes ( no, sej se me tu in tam kdo usmili ). Najveckrat sem vozila viragota 535, pol pa enkrat za spremembo 250. Moram rect, da sem se po 125 ccm ( na izpitu )zelo hitro navadila na viragota 535, ko sem pa potem spet vozila 250, se me je zdel en navaden "prdec". Zdaj sem pa v dilemi: a naj do naslednje sezone kupim 125 ccm ( mal dnarja mal muske )ali pa se raje vozim kr z biciklom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js vozim yamaho virago 250 in je star že pet let, prevoženih 38000km, pa me še ni pustu na cedilu. Sem si kupila rabljenga, dolgo sem šparala, mama ni nič dala zraven, sploh ni vedela da si kupujem motor. Mela bi sicer drag star 650, sam ni denarja pa niti izpita nad 350 še ne.

Se mi zdi, da ni važno kakšen motor voziš, ni važn tut če je 125 al pa 250, važn da si motorist po srcu, sej pol še itak vse pride na vrsto, če si to res želiš. Pa tudi če nimaš motorja, si zame lahko motorist vsaj v duši, ker če so ti to res življenjske sanje si jih boš itak izpolnu. Js si jih tut, pa velik je blo odrekanja pri drugih stvareh, pa mi nikakor ni žal. Če sem js lahko to naredila, lahko vsak drug moški, pa tudi ženska. Denar sploh ni tolk važn, sej lahko začneš s kakšnim manjšim motorjem tako kot jaz, sam se moreš odpovedat ostalim stvarem, to pa lahko narediš le če si prepričan da ti je motor najpomembnejši. Js sem lahko, pa še študentka sem in ne izhajam iz neke premožne familije, celo ravno obratno. Sam treba je mal delat.

Lep pzdrav vsem.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 11 dni Honda Transalp, nova novcata. Srebrna. Narejenih 7,4 km. Od tega sem jih jaz danes 6. [:))]

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vozem KTM lc2 125 za več namreč ni izpita (mam 17 let). ma 15.000 km in me še ni zajebaval... neki mam probleme edino z zagonom motorja nevem kaj mu manka. Mogoče je čaš da bi ga ugledal mehanik.

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vozim Gilero Runner 180 in sem zelo zadovoljen čeprav (ali pa ravno zato ker) je skuter. Samo z zvmetenjem je bolj kriza - serijski fedri so za moje pojme zanič. Sam se imam za skoraj tapravega motorista, ker se dosti vozim. Tudi kakšne čisto pravi motorist me kdaj pozdravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam ER5. Za zacetnika OK, samo se navelicas po nekaj mesecih, ker mu manjka PS, pa precej meheek je za viozit. Ko poskusis kaj zaresnega in gres nazaj na Twister imas obcutek, da si na mopedu. Drugace pa zelo korekten motor. V treh letih niti najmanjsih problemov. Poceni vzdrzevanje. Vizuelno lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker sem novopečeni lastnik nesrečne kategorije A-350 sem se pravzaprav po naključju odločil z Hyosunga Aquilo 250. Prvi km me niso razočarali.

LP vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Ran.

Mašinca je kar u redu. Pelje se zelo lepo, ne glede na podlago. Za sabo imam kar nekaj terenskih voženj, tudi po zahtevnih terenih. Lega na cesti je fenomenalna. Pospeški so kar v redu, končna hitrost skoraj 180, poraba cca 5 litrov, vzmetenje odlično, zavore zadovoljive. Če si kje v bližini Ljubljane se lahko tudi dobiva in se še kaj pomeniva. Sicer pa BMW dilerji za razliko od ostalih zelo radi ponudijo motor na test.

Lp Fisherman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim transalp l.99 - možen ogled v galeriji.

MACICA WELCOME TO THE CLUB OF TA!!!!!!!

Pa srečno vožnjo v preostanku poletja(seveda velja tudi za ostale)!

Fishermen preizkusi morda TA-twin seka.Rado se vrti, ne kadi in že te več ni.Sam pod 5l. mi ga pa ne uspe spravt.

Lp,Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst mam pa daelimčka VL Daystar. Zgleda še kar,na splošno zelo

zadovoljen,samo ccm manjka. Za drugo sezono gledam na ER5 ali pa na Yamaho XJ600. Me pa mal skrbi zarad višine (185 cm), predvsem pri ER5. Ma kdo iskusnje s tema dvema motorjema??

LP TWIX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam XT 600-94 letnk-slabi fedri za hudi teren, zelo lahkotno vozen, zelo dober na asfaltu, prednja feltna je zelo mehka, premalo konjev, vzdržljiva stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja prva sezona na Dragstarju 650. Za začetnika čez glavo dober, s časom pa zmanjka kakšen kaval. Ogromno kroma, kar pomeni ogromno čiščenja. Drugače pa fletn za izi furce. Menda pa se da iz njega tudi kaj več iztržit, kar pa še ne morem rečt.

LP J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!