Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Donald Trump in golf

sedaj se bodo lahko začeli sodni postopki in bankrot

pred 4 minutami, truckdriver pravi:

Če ti kaj ne paše, se včlani v stranko SDS in kandidiraj za njenega predsednika, ker je sicer to interna zadeva stranke. Ko pa je govora o dosmrtnem predsedniku bivše sfrj ,te pa to ne moti, celo podpiraš ga. Pa čeprav je gromozanska razlika biti predsednik ene izmed mnogih političnih strank ali biti predsednik neke države. Kaka hinavščina veje iz nekaterih. 

Kar se pa predčasne čestitke Trumpu tiče, pa tudi sam priznavam, da je to velik zdrs JJ. 

saj ni važno, kaj ti "priznavaš", problem, da je Ivan ne razume felerja..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, truckdriver pravi:

Le kako na vsakih volitvah Ivan zbere največje število glasov. Levičarji pa ga odpisujete že vso poosamosvojitveno obdobje, vendar je že trtjič PM Slovenije in ne zadnjič.

čisto enostavno...maš stranke na kao levi, katere si delijo večino glasov in opozicijo na desni SDS, vse ostalo na desni ni vredno nič. Procentualno res vzame največ glasov, ker je edina prava in močna resna desna stranka, ostali polovijo samo muhe.

Podobno jih polovijo na kontra strani Jelinčičevi.

Ps JJ je tok desen, kot sem jaz levičar...pa ne dobesedno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

saj ni važno, kaj ti "priznavaš", problem, da je Ivan ne razume felerja..

Problem je bil, da so mu prsti prehiteli možgane. Bodi brez skrbi, da se sam danes zelo dobro zaveda svojega felerja. Kako bo pa javno reagiral na lasten zdrs, bomo pa videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

da je to velik zdrs JJ. 

Pa žal ne edini...

Glej zgoraj.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MiNa pravi:

Pa žal ne edini...

Zanimivo, da vsak zdrs vidite samo pri JJ. Ko pa se dogajajo še večji zdrsi s strani vaših levičarskih idolov, ste pa tiho ali jih celo opravičujete. Neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, truckdriver pravi:

Prvič slišiš, da se v prejšnjem sistemu sploh nisi mogel udejstvovati v aktivni politiki, če nisi bil član Komunistične partije? Le zakaj misliš, da je Janez Janša (glavni osamosvojitelj Slovenije) danes režimski sovražnik številka ena s strani vseh komijev te dežele, če ne prav zaradi odcepitve od Juge in protikomunističnega boja?

aha...se pravi, je bil v partiji, ne mi najedat kaj je bil in kaj ne, ker sem v tistih časih rasel. Če bi bil nasprotnik tega kar trdiš, ne bi bil komunist in pika. S tem namreč še vedno označuješ nas druge.

JJ ni bil in nikoli ne bo glavni osamosvojitelj Slovenije. Vem točno, kdo se je kje boril in zakaj, vem kdo je sedel in ukazoval in kdo po TV blebetal.

TO je nardila kar je nardila, ostali fantje pa bili na okopih, mostovih, delavci in vozniki kamionov avtobusov, so ustvarjali zapore. JJa nisem nikjer videl v prvih vrstah.

Pravi osamosvojitelji (iz vodstva) so nekateri že pokojni, drugi pa vn s politike. Pa ne mislim Kučota, tudi ta je mel svoje biznise.

In na koncu, vsi mi bi videli kurac od osamosvojitve, če ne bi Beograd poskušal izkoristiti vojake in oficirje JLA, ki pa so bili že dolgo v Sloveniji, tu imeli družine in ostalo i niso imeli skoraj nobene želje po kaki represiji in vojni. Poznam preveč zgodb, da mi bo kdo o osamosvojitvi razlagal. Sploh pa o nekem boju izpod komunizma. 

Če bi mi fasali to, kar je fasala Hrvaška na njenem ozemlju, še danes ne bi videli "oluje" :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, truckdriver pravi:

Drži, kar si napisal. Problem je v tem, da takratni jugoslovanski režim tega ni upošteval in na Slovenijo izvršil brutalno agresijo. 

Resno!!!

Stroka ima o tem seveda drugo mnenje.

1. JLA ni izvedla agresije, saj ni upoštevala niti svoje doktrine, niti osnovnih treh elementov vojaške akcije ( obveščevalna, operativna, logistična priprava bojišča), niti ni izvedla tistega, kar tudi MDMP ( military decision making process) določa - v prvi fazi zavzetje komunikacij, energetskih objektov, sredstev informiranja in onemogočanje delovanja najpomembnejših institucij.

2. Nasprotno.....v štirih urah je JLA zasedla 90% mejnih prehodov, ki so ji bili poglavitni cilj. To je bil fascinanten uspeh. Žal.

3. Če sem pa še žleht......osamosvojitev so operativno izbojevali komunisti...jebat ga. Vsi najbolj izpostavljeni v tistih 10. dneh so bili poveljniki pokrajinskih štabov t.j. PŠTO. Miloševič, Lisjak, Šuligoj, Butara, Klisarič...sami JLA akademci.

4. Strokovna, ne politična definicija osamosvojitvenih aktivnosti je: oborožen spopad omejenih razsežnosti.

5. MSNZ.....druga zgodba.....kapo dol Krkotu ( zakaj se ta človek predstavlja v činu, ki ga ni niti v zakonu o obrambi, niti v pravilih službe - brigadni general....nope....v SLO je edino brigadir), Omanu, Peterletu in podobnim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, nejc74 pravi:

Kreten, in stojim za svojimi besedami, kreten je, ne zna odnehat. Do kdaj bo gonil svoje?

slika.thumb.png.bb35a340e6f1a1e3ecf1817e02a988c7.png

Popolnoma prav je napisal. Predsednik USA od nobenega uradnega organa še ni razglašen. Razglasili so ga le MSM. Čestitke pa že dežujejo. Torej niso ti ,ki čestitajo Bidenu za zmago nič boljši od JJ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, truckdriver said:

Zanimivo, da vsak zdrs vidite samo pri JJ. Ko pa se dogajajo še večji zdrsi s strani vaših levičarskih idolov, ste pa tiho ali jih celo opravičujete. Neverjetno.

Ce ti bo kaj lažje: pri Serpentiščku sem se sramoval vsakič ko sem ga videl v družbi tujcev, sploh ni treba da je odprl usta, že tisto njegovo brez-hrbtenično zviranje je dalo vedet da tip nima pojma in da ga nategne vsak, ki ima dve celici v glavi; za Pahorja si pa želim, da bo prej ali slej plačal svojo cagavost. Ob njem sem ugotovil, da je boljše imet politika, ki zagovarja stališča, nasprotna mojim, kot pa nekoga, ki je popolnoma brez vseh. Serpetninšek je že dobil svoje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, truckdriver said:

Popolnoma prav je napisal. Predsednik USA od nobenega uradnega organa še ni razglašen. Razglasili so ga le MSM. Čestitke pa že dežujejo. Torej niso ti ,ki čestitajo Bidenu za zmago nič boljši od JJ. 

daj ne nakladaj in ne laži, taka je stvarnost ameriške politike, še Trumpov ljubi Fox je razglasil isto, tudi Hillary je lepo čestitala Trump-u 9. Novembra 2016, ko je postalo jasno da je pušnila. Glej, na svetu sta 2 vrsti ljudi, eni ki priznajo da so zajebali in eni ki so nepoboljšljivi lažnivci, maršal Twito spada v drugo skupino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Čakte, da Ivan za spodbijanje volilnih rezultatov USA angažira Matoza. Ubogi Biden in njegovi.

Troland Dump

Pa ima dovolj novca Trump, da plača Murkeca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spipalo se bo še marsikomu, kajti tudi USA so na udaru anarholevičarjev, ki uničujejo vse, kar so prejšnje generacije ustvarile. Zato nujno potrebujejo oblastnike, kakršna sta bila Joseph McCarthy in J. Edgar Hoover. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

v glavnem, Trumpa ne rabijo več...

Kdo ve, kaj se bo zgodilo čez štiri leta ali morda še prej. Biden je že v kar kritičnih letih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

aha...se pravi, je bil v partiji, ne mi najedat kaj je bil in kaj ne, ker sem v tistih časih rasel. Če bi bil nasprotnik tega kar trdiš, ne bi bil komunist in pika. S tem namreč še vedno označuješ nas druge.

 

 

 

 

ne razumeš @DAMI34, hotel je ustanovit desno frakcijo v KP in pripravit državni udar....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, truckdriver said:

Janša je zaenkrat v še kar dobri psiho fizični kondiciji. 

Miislim da je to edini tvoj stavek na tem forumu s katerim se strinjam. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

Miislim da je to edini tvoj stavek na tem forumu s katerim se strinjam. 

Zato pa obstajajo forumi, da se krešejo različna mnenja. Seveda na kulturen in spoštljiv način do drugih udeležencev.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrdil si točno to, kar sem napisal, če si razumel poanto. JLA se je odločila za oborožen sprehod do mejnih prehodov in tja več ali manj prišla skladno z njeno nalogo. Ko sem napisal, da ni uporabila doktrine, niti operativne priprave bojišča....

Samo oklepni bataljon iz Vrhnike je imel cca 1000 granat, s katerimi bi lahko počistil vse in vsakogar, ki se mu je nastavil na pot...pa ni. Zakaj?

Tista kolona v Beli Krajini....si predstavljaš, kakšen masaker naredi 12 komandos 20/3? 

So odprli ogenj? Niso..ker če bi ga.....od blokade ne bi ostalo nič. Nič.

In ne mi prosim limati Wikipedije..pa podobnih prostih spisov.

Sam sem bil od 26.6. do 4.7. pri aktivnostih na dveh mejnih prehodih in dveh karavlah ( Rateče, Podkoren, Tromeja, Slatna). En sam strel ni padel, en sam.....bil sem pri primopredajo ene karavle in mejnega prehoda.

Ampak tisto, kar so 15 let pozneje o " bojnih aktivnostih" na zgornjem Gorenjskem pisali tisti, ki jih v navedenem terminu nisem videl nikjer, je pravljica za naivne.

 

Dost mam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!