Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 1 uro, motozajebant pravi:

to si zelo lepo povedal

če pogledaš Hrvaško oblast, se velikokrat delajo norca..in so bolj spoštovani (v svetu) od naših oblastnikov. Mogoče, ker jim dol visi za cel svet, al pa ker imajo jadran. Naši se pa preveč trudijo , sicer pa kaj jaz vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Šarec delal kikse, še razumem. Bil je novinec v politiki. Da pa "prekaljeni", z 30 letnimi izkušnjami, JJ dela take osnovnošolske napake to pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se je "izgubil" in sedaj "iziva" , da ga bodo koalicijski partnerji dali na čevelj in se bo lahko šel "kalimera" (kakšna krivica se mu dela) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, franc pravi:

Po moje se je "izgubil" in sedaj "iziva" , da ga bodo koalicijski partnerji dali na čevelj in se bo lahko šel "kalimera" (kakšna krivica se mu dela) .

lp

Po moje so mu že dali jasno vedet, da bo odletel in da ne bo vodil EU.

Zato pa jokca.

Sicer ni jasno, zakaj bi pisal takšna pisma.

Mogoče na pisanje vpliva malo tudi sodba Vrhovnega sodišča, ki je razveljavila pravnomočno sodbo SDS, ko so zahtevali 800 čukov za izgubljene volitve.

Zadeva malo sovpada s tem.

https://skandal24.si/skandal/preobrat-v-tozbi-sds-zoper-drzavo-soglasno-so-jo-razveljavili/

Kot predsednik senata se je podpisal janševiški sodni Rudi Štravs.

https://reporter.si/clanek/slovenija/ne-bi-verjeli-vrhovna-sodnika-rudi-stravs-in-janez-vlaj-prostore-visjega-sodisca-v-ljubljani-skupaj-s-se-nekaj-muzikanti-uporabljata-za-glasbeno-udejstvovanje-751323

odsviral je on svoje :)

https://www.vecer.com/kronika/tozba-vrhovni-sodniki-ugodili-jansevi-prosnji-10105335

tudi tu je bil zraven, s še enim ultra janševiški sodnikom Zobcem

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, nejc74 pravi:

da desetar Twito je ponovno dosegel komunikacijsko dno:

https://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-pisal-voditeljem-eu-ja-instrument-napacno-imenujejo-vladavina-prava/542662

Moja prva reakcija bi bila, da se mu je dokončno odkegljalo, se pa bojim da je to samo del njegove taktike, vreč kost z glodanje nemočni opoziciji, da lahko mirno polni vrečo:

https://www.rtvslo.si/zdravje/hitri-testi-so-v-sloveniji-skoraj-se-enkrat-drazji-kot-v-tujini/542686

predvidevam, da se s krajo mudi, ker je dojel da so mu dnevi na oblasti spet šteti. Ostali pa mu popuščajo, ker je večini jasno, da je prevzet delo v tej situaciji nehvaležno in trdo delo,kar jim ne diši. Nekaj se jih je že izkazalo da so nesposobni (Šivilja Alenka na primer). Par koalicijskim strankam pa se ob morebitnih ponovnih volitvah obeta slabši rezultat, s tem pa izguba poslanske plače in ugodnosti.

Ni se za sekirat preveč - nihče od pametnih voditeljev ni odprl koverte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki niste gledali intervjuja z JJ; kratek povzetek:
Vlada dela odlično, potrebno pa bo zamenjati narod. :P
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ne gledam, ker ga ne prenesem. Sem pa poizkušal gledat liderje opozicije.

????  Kvartet za znoret.

Ob takih šalabajzerjih ima JajoPajo zagotovljena vsaj še dva mandata.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wannbe be maršal Twito se ukvarja z lastnimi krivicami, in s tem kdo ne nosi in kdo nosi masko, komu je treba kazni pisat... Vmes nam pa še tisto bogo, kar je ostalo od gospodarstva crkuje.

Kot bi se moja otroka igrala z bencinom in vžigalicami, pa bi že malo gorelo, jaz bi se pa jezil, zakaj nimata domače naloge, pa razmišljal, kakšna krivica se mi je zgodila, ker bom moral z njima to delat. Ko bo hiša zgorela, je čist vseeno, ali imata nalogo za 2 leti nazaj narejeno. Isto velja za prvi odstavek.

Tipu se je skisal. 30 let ista služba, sej bi se vsakemu.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je alternativa, kot je @Tedybearzapisal. Niti niso sposobni za dobro opozicijo, še manj pa za pozicijo.

Res bi rabili dobro prevetrit političen prostor.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi rabimo čist popolnoma drugačno ureditev. Rabimo enga Titota, Stalina al pa Hitlerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

imamo že :)

in to vse 3 v 1 :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, če hodite na volitve in se potem sekirate, ko ne vlada tisti, ki ste ga volili...jaz nimam teh problemov. :)

Če v naši državi nimamo pravih politikov niti države ne potrebujemo...se priključimo eni sosednji in bo za vse bolje, saj v današnji globalni družbi so meje le ovira :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Wannbe be maršal Twito 

Desetar ,,kaplar !!!!!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, J.a.m.e.s pravi:

FB_IMG_1605989684393.jpg

tamali bo prava baraba, se mu že po učkah vidi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ProdriveR pravi:

Podbradek ma tud že kot cartman iz south parka :) 

ne žalit bivšega @Cartmana sedanjega @Kugelschreiberja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tole debato preselim iz korone :)

Kar se kadrovskih menjav tiče, mislim da so te klasične pri menjavah oblasti. Samo, da v enem primeru se nam zdi to čist sprejemljivo, ker oni prejšnji so itak nastavljali samo neustrezen kader, samo da je bil njihov :) Sedaj so pa sami strokovnjaki, k jim je glavna naloga delati za ljudstvo... NOT :)

https://e-maribor.si/vlada-marjana-sarca-je-v-casu-vladanja-opravila-kar-neverjetnih-252-kadrovskih-menjav-objavljamo-nekatere/

 

Ampak sej ne rečem, tudi če bi bil jaz vodja, bi rad imel ob sebi ljudi , ki jim zaupam. Sam spet, ljudje lažje sprejemajo nekaj, kar delajo "njihovi", kot to, kar dela nekdo, ki ga ne marajo.

 

Zdej se pa umikam iz teh debat, ker ratam samo živčen in nimam nič od tega. Grem raje v garažo motor božat :D 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!