Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 7 minutami, Codeine pravi:

A res?!? A še res ni dovolj?

Screenshot 2020-11-08 at 00.58.52.png

Bomo videli kakšen bo končni razplet volitev. Glede na to, da je Trump vložil pritožbe na sodišča zaradi goljufije štetja glasovnic (po mnenju Trumpa), ni še nič odločenega. Počakajmo in ne prehitevajmo dogodkov. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj čakam, da čas končno izpljune JJ-ja na smetišče zgodovine. 

Nekaj si govoru o 10cm od tal, pa pendreku... Mogoče bi pa njega nekdo tako stisnu, da pove koliko orožja za koliko denarja je na določenem mestu prodal ve se komu....

Sam, a ni to proti človekovim pravicam? Nasilno izsiljevanje priznanj?

Aja, pa pol bi tudi ti mogoče obmolknil....:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2020 ob 17:22, DAMI34 pravi:

jp...policija je najbolj poštena ustanova..a ti poiščem kake članke, kjer se jim sodi v primeru nasilja, v primeru švercanja droge, gojenja konoplje, umorov itd...

 

Očitno jih res ni(sta) dobila za brezveze.

emkzfajwkaunti5-jpg.37621

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, truckdriver pravi:

Bomo videli kakšen bo končni razplet volitev. Glede na to, da je Trump vložil pritožbe na sodišča zaradi goljufije štetja glasovnic (po mnenju Trumpa), ni še nič odločenega. Počakajmo in ne prehitevajmo dogodkov. 

zadeva je zaključena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ProdriveR pravi:

 

Očitno jih res ni(sta) dobila za brezveze.

emkzfajwkaunti5-jpg.37621

očitno se branita..policija jih je pa odrivala...škoda ker niso policaji tako nastopili tudi tistega davnega leta ko so demonstrirali še v jugi za osvoboditev janše..aja takrat ni blo Hojseka, so bili bolj pametni šefi policije očitno

Prosim a lahko kdo twitne JJu da je Biden zmagu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, LunaticFringe pravi:

?

Screenshot_2020-11-08-10-00-08-65.jpg

124358377_10158610081174192_417720185787208121_o.thumb.jpg.48e2d3a6b7ab7dc1954ebbcc1c106028.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ProdriveR pravi:

 

Očitno jih res ni(sta) dobila za brezveze.

emkzfajwkaunti5-jpg.37621

Pojasnil je tudi ozadje fotografij, ki prikazujejo uporabo prisilnih sredstev zoper protestnico. Ta se je, tako Vrečar, dotikala policista, mu segala po čeladi, ga skušala udariti. Čelado mu je tudi snela. Vmešal se je moški, zato so prisilna sredstva uporabili tudi zoper njega in oba pridržali.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5fa55deb96fc1/foto-pojasnjeno-zakaj-so-policisti-obracunali-s-protestnico?fbclid=IwAR1z7YvC0cYEdDC0O2q1EDZQCF7PMikDiQKZeEwQ5wSEH7M3rS27rkjC-lU

 

Bogi policaj, ko ga je tako hudo napadla da mu je čelado snelo, pa dotikala se ga je....fak nova 24tv---

36552ce0acad96fa2ecabdfc96b47cdf.thumb.jpeg.291fcd34f8b1678dde7baed78e3a130e.jpeg

tale fotka je tut zanimiva...

ps. sem videl vse na poptv...od začetka od ustvarjanja kordona, odrivanja množice, do prijetja "protestnice"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, smasher pravi:

Miislim da je to edini tvoj stavek na tem forumu s katerim se strinjam. 

Jaz se pa ne strinjam s tabo.. 

Je v najboljši psiho kondiciji to pa ja..trenutno je največji psiho..

A lahko zvem o katere maršalu pišete? Če prav razumem vaše imenovanje pišete o maršalu twita.. če ga želote imenovati pa je "desetar Twito"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Vsi EU in USA politiki si delajo norce iz Maršala Twita, ta pa še kar trmari s svojimi blodnjami. Še njegov mentor Orban je uspel Bidnu čestitat. :wallbash::wallbash::wallbash:

Politico: Janša zaradi izida v ZDA med tremi največjimi poraženci v EU

https://www.zurnal24.si/slovenija/politico-jansa-zaradi-volitev-zda-med-tremi-najvecjimi-porazenci-v-evropi-356401

Orban že čestital Bidnu, Janšo zbadajo

https://www.zurnal24.si/svet/orban-ze-cestital-bidnu-janso-zbadajo-356402

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, sam pride mu več ksno :P

Zdej na Nova24tv mrzlično iščejo izgovore kako opravičiti debilizem..po mojem bo nekaj podobnega:

Zaradi Potrča in zdravnikov ki se upirajo našim blodnjam, zaradi pokvarjenih medijev, je Trump izgubil bitko za predsednika. JJ ga je junaško podpiral do bridkega konca.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, truckdriver pravi:

Problem je bil, da so mu prsti prehiteli možgane. Bodi brez skrbi, da se sam danes zelo dobro zaveda svojega felerja. Kako bo pa javno reagiral na lasten zdrs, bomo pa videli.

Žal se ne zaveda oz. se niti noče...mu ni v karakterju...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili zadnjič na enemu sprehodu, pa smo tega bahača srečali.

IMG_20201108_135810.thumb.jpg.3961b77c9c9f6e2bfc27ed73b70cf589.jpg

Od zdaj naprej bom v gostilnah še posebej previden. Me bo strah, da mi Donaldino Trumpolino ne bo ven iz bučne juhe skočil. :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 11. 2020 ob 7:09, thumper pravi:

 ..  enkrat se je tako že zgodilo - pri prejšnjih demonstracijah - se prišel ne vem kako do nekega videa - ki je bil seveda nemudoma izbrisan - kjer lepo kaže kapucarje kako se pri neki stavbi dogovarjajo s policaji in potem uletijo med protestnike.. in začnejo delat kažin , potem pa udari polcija ... 

Identičen scenarij lahko vidimo v današnji Srbiji. Na protestih so neodvisni snemalci posneli točno take situacije, kjer so med vodilnimi izgredniki in nasilnimi "demonstranti" prepoznali aktivne pripadnike BIA (bivša UDBA), kako pretepajo protestnike... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2020 ob 22:34, truckdriver pravi:

 P.S.

Enoumje mentalno pohablja ljudi, zato moramo vsi prispevati k temu, da izgine iz vsake pore našega življenja. 

Lajkam tale tvoj P.S. stavek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, izibajker pravi:

Lajkam tale tvoj P.S. stavek.

se bojim, da te ne bo prav zastopil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta si res sam sebi tako dobro laže, da si celo verjame. Blagor ubogim v duhu. Nastavljen s strani politke. da uboga.

Sem že kako stran nazaj zapisal, oba z ženo sva videla, policija vzpostavi kordon in začne siliti proti protestnikom ter jih odrivati s ščiti...Truckdriver je pa drugače videl, ampak on je zamižal na levo oko, ker so tako v SDS rekli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!