Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Vsaj Melanio bi vzel, lahko k sebi domov :P

dej mal počak ker se zna zgodit begunski center za 3 + 3 osebe v sevnici..najprej bo jj uzel tr+mel+br (byron je drgač en najpogostejših ime za cucke) pol se bosta pa še urško in frocem ke vselila.. 

boga sevnca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

končno smo dobili pravo vlado :P Vlada Janeza Janše po domače.

136955709_10222218681128350_6871766168290924202_o.thumb.jpg.4f75529164e59c5b54eef29f035a20a0.jpg

Tole pa tko zgkeda kt iz unga filma Matrica (Matrix) kjer je Mr. Smith prevzel celo matrico, čeprav je bila njegova naloga... no isto, kot naš Janez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Tole pa tko zgkeda kt iz unga filma Matrica (Matrix) kjer je Mr. Smith prevzel celo matrico, čeprav je bila njegova naloga... no isto, kot naš Janez.

ne, v bistvu je JJ uvedel nadaljevalno stopnjo. Ker v Matrici je bil MR. Smith, pol pa njegovi kloni.

Tule pri JJu maš pa, od leve proti desni, da ne boš zamešal:

1. minister za zdravje, 2 minister za šolstvo, minister za habrambo, notranji minister itd.. :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

Ker idijot :slap::SS

138025213_3642810022470498_385843228724817795_n.jpg

A je to res al kaj ? 

aha .. vidim, da je res :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nš šef je neki posebnega, ko Damjan Murko :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Nš šef je neki posebnega, ko Damjan Murko :P

na pa sm mislu de se ne da murkota užalt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

Nš šef je neki posebnega, ko Damjan Murko :P

 

Baje majo naše bejbe koledar od Murkota na svojem WCju. Kao lažje opravjo no.2. Študiram kdaj se bo čistilka spomnla dat kej v tej smeri v pisoar. Dam glavo stavit, da bo mela pol manj za pucat, ker se bodo vsi trudl cilat. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ciciban pravi:

Študiram kdaj se bo čistilka spomnla dat kej v tej smeri v pisoar. Dam glavo stavit, da bo mela pol manj za pucat, ker se bodo vsi trudl cilat. 

pisoarji bi bili nedotaknjeni pa drek bibil nasred ker bi se vsak , ki bi šel scat usral.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... SITUACIJA JE RESNA !!!  konec se bliža hitreje od pričakovanega, zdej pa ne vem kaj mormo delat vlečt barke na šmarno goro, kopat bunkerje, filat hrano v špajze.. kupovat orožje ??

Kak je zdej plan? JAz ne vem nej da nekdo plan.. rabimo hitro pod nujno...

KONEC SVETA BO ŽE LETOS..... :panic: :panic: :panic: :panic:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/ima-erjavec-res-vse-podpise-svojih-poslancev.html

 

"Predsednik DeSUS Karl Erjavec je v torkovi izjavi po okoli šesturni razpravi s poslanci svoje stranke sporočil, da ga podpirajo kot kandidata za mandatarja za sestavo nove vlade ter da bodo prispevali svoje podpise pod predlog nezaupnice vladi Janeza Janše. Na vprašanje, ali že ima podpise poslancev ali le njihovo obljubo, je odgovoril, da "imajo te podpise že deponirane". Dodal je, da bodo danes pač zbrani." 

Nameso da bi protestirali proti Kahlu... imamo neke nesposobne protestnike

Glupi antimaskarji

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-opozarja-na-shode-ni-dovoljeno-prinasati-nevarnih-predmetov.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protest je danes bil, policija deluje po Hojsovih ukazih žal,

Pričakovalo se je nekaj tisoč ljudi kot  včeraj v sosednji Lipnici (Avstrija),pa žal peščica zavednih Slovencev ne more v imenu dveh miljonov slovencev, narediti čudeža za vse ki ne premaknejo svojih riti pred parlament, da bi zagotovili svojim potomcem kolikor toliko smiselno prihodnost  žal

protest13_01.2021-40.thumb.JPG.3f72b6c13126fc5529d7889043aa80d3.JPG

protest13_01.2021-41.thumb.JPG.10240cf1e6089c60eb7b66bb9366dd08.JPG

Brez vse slovenske pobune ne pričakujte da  boste kaj dosti motorirali

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo Hehjavec šef, bo svet lepši :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko pridejo iz štajerske razgrajat v Ljubljano, jaz se pa ne smem it sprehajat po obali ...  :huh:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, maus pravi:

Kako lahko pridejo iz štajerske razgrajat v Ljubljano, jaz se pa ne smem it sprehajat po obali ...  :huh:

 

 

NIhče ni razgrajal tudi žandarji s štajerske ne. Me pa zanima kje ste Ljubljančani? Ja saj sem jih srečal povsod po lblan sam pred parlamentom ne. pa ne se potem čudit zakaj se ne sme iz občine, jajo že grozi z zaostrovanjem ukrepov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kaizer pravi:

NIhče ni razgrajal tudi žandarji s štajerske ne. Me pa zanima kje ste Ljubljančani? Ja saj sem jih srečal povsod po lblan sam pred parlamentom ne. pa ne se potem čudit zakaj se ne sme iz občine, jajo že grozi z zaostrovanjem ukrepov....

eni smo morali delat, kaj delat, garat in služit miljone .. očitno so bili tam sami brezdelneži :P 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

eni smo morali delat, kaj delat, garat in služit miljone .. očitno so bili tam sami brezdelneži :P 

Ja če si garal in služil maljone za svoj novi moped, opravičeno! Nimajo pa opravičila sprehajalci ob Ljubljanici in po Tivoliju, pa še kje. Kaj je za koga brezdelnež je pa preširok imaginaren pojem da bi o tem razpredala.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kaizer pravi:

Ja če si garal in služil maljone za svoj novi moped, opravičeno! Nimajo pa opravičila sprehajalci ob Ljubljanici in po Tivoliju, pa še kje. Kaj je za koga brezdelnež je pa preširok imaginaren pojem da bi o tem razpredala.  

ni tok širok pojem po SSKJ :P

brezdélnež -a m (ẹ) brezdelen 
človek: brezdelneži in pijanci / bogati 
brezdelneži

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!