Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

14 minutes ago, smasher said:

No in ko gremo na volišče bomo izbirali med kandidati:

  • nesposoben na vseh področjih
  • obsojen kriminalec
  • utajevalec davkov, "hvatač krivina" in ...
  • manj zanseljiv kot obcestna prodajalka "čustev"
  • Narcistični egoist ki gleda samo svojo rit
  • mehkužec nesposoben ki bi naredil vse da ohrani politični stolček

 

Kateri od zgornjih kandidatov je dober? ČE imate srečo lahko najdete vse te lastnosti v samo enem kandidatu...

To zgleda kot izgovor, da se ne naredi nič.

Sicer pa smo imeli večino let v katerih smo rastli (morda ne toliko kot bi lahko) pa se jih oglašuje kot nesposobneže imamo pa sposobne kradljivce, ki so v dveh mandatih naredili državno krajo in še malo pa ogrsko provinco, pa so še vedno ni vrhu

 

Sicer pa lahko tudi sam kaj pripomoreš k temu. Najslabša rešitev pa je kot noj glavo v pesek in kar bo bo. :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, ftp said:

To zgleda kot izgovor, da se ne naredi nič.

Sicer pa smo imeli večino let v katerih smo rastli (morda ne toliko kot bi lahko) pa se jih oglašuje kot nesposobneže imamo pa sposobne kradljivce, ki so v dveh mandatih naredili državno krajo in še malo pa ogrsko provinco, pa so še vedno ni vrhu

 

Sicer pa lahko tudi sam kaj pripomoreš k temu. Najslabša rešitev pa je kot noj glavo v pesek in kar bo bo. :headbang:

Jaz sem do sedaj še vedno šel na volitve, in vedno poskušal na listku najt tistega ki ga najmanj sovražim...

ČE res ne bo druge bom moral postat popularen in začet stranko "domača delavnica... popravimo vse tudi usrano politiko"

 

So bile stranke ki sem mislil da bojo "zanimive" pa so potem propadle, se prodale, ali pa šle preveč levo, preveč desno .. preveč v K...

Popravljeno . Popravil smasher
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, bladerunner pravi:


Politična stranka, ki se ne zmore  strogo distancirat in javno obsodit kateri koli totalitarni režim, jo je potrebno nemudoma izbrisat iz registra strank in ukinit njen obstoj. 

Ali to velja tudi za SĐS? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bladerunner pravi:


Politična stranka, ki se ne zmore  strogo distancirat in javno obsodit kateri koli totalitarni režim, jo je potrebno nemudoma izbrisat iz registra strank in ukinit njen obstoj. 

Ne vidiš čez svojo SDS njivo, ane?.

Eventuelna odlocitev o prepovedi SD in Levice ( seveda do take odlocitve ne bo prislo) bi izredno močno poenotilo levi pol, izredno močno. Vse to bi verjetno pripeljalo do absolutne zmage levih aprila. In veš kaj.....levi pa so tolk ubrisani, da bi pa najprej prepovedali SDS, kot edino naslednico nacizma v SLO. 

Neverendingstoryslovenia

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

na koncu nam bo ostal samo še Jelinčič. Edini pravi :P

 

Še dobro, da si znan šaljivec, ker drugače......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

na koncu nam bo ostal samo še Jelinčič. Edini pravi :P

 

Ja, sam res "vsak dan" bolj in bolj prosjo, da se folku zmeša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, skalar36 pravi:

Ja, sam res "vsak dan" bolj in bolj prosjo, da se folku zmeša.

te gledajo v fris in serjejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

te gledajo v fris in serjejo :P

 

Oziroma kot je rekel njihov glasogovorec "pejmo se mal hecat"

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

Oziroma kot je rekel njihov glasogovorec "pejmo se mal hecat"

ja...točno tak.

 

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Janez Janša trenutno predstavlja najmanjše zlo za Slovenijo. Vse ostalo ni niti omembe vredno, ker predstavlja zlo neomejenih razsežnosti in nesposobnost na vseh področjih. 
Sicer pa kot kaže, se bosta morali stranki SD in Levica zagovarjati pred US RS glede podpiranja in zagovarjanja preteklega totalitarnega enpartijskega zločinskega komunističnega režima. ESČP je namreč povedalo, da se lahko stranke, ki se ideološko ne zmorejo distancirat od totalitarnih režimov, med katere sodi tudi komunizem, zbrišejo iz registra strank v državi. Še bo veselo in zanimivo, kako bodo v SD pojasnjevali klanjanje pred spomenikom zločinca Borisa Kidriča, ki nikoli v svoji politični karieri ni bil voljen, kaj šele izvoljen na kakršnokoli politično funkcijo, ki jo je opravljal. 
Politična stranka, ki se ne zmore  strogo distancirat in javno obsodit kateri koli totalitarni režim, jo je potrebno nemudoma izbrisat iz registra strank in ukinit njen obstoj. 

najhuje je, če si farbenblind :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal, pa bom v tej temi prebral, da so nas Italijani do leta 1943 osvobajali, ampak so klonili pod pritiski zahrbtnih gverilcev z dvema puškama, mal kamenja in tremi fračami. 

Nadalje bo sledilo, kaka krivica se jim je godila, ko so ob požigu naših Slovenskih vasi doživeli, čisti in nepredstavljiv revanšizem saj so za eno požgano vas, koknili cele 3 okupatorke vojake. Takih grozot si nihče ne more zamislit. 

Seveda se ni vse končalo leta 43. Takrat so lahi samo spizdili in rekli švabom: kar sami se jebite s temi okrutnimi domačini :P

Moram poudarit: v vojni je vse dovoljeno, po vojni pa skregano z logiko. Ampak se je dogajalo. Tudi ti s fračami in kamenjem so poknili kakega, ki je bil domačin, sam je mel fajn babo, pa je bilo smiselno ga potunkat, pa babo nažigat dalje.

In tu se vse konča. Kar je bilo je bilo. OF niso sestavili kominusti, ampak ljudje, ki so se borili proti okupatorju.

Žalostno je, da v sedanjem času....50 let potem, folk, ki se ni boril, ki ni s kurcvem mignil niti na eni niti na drugi strani vlači te grozote na plano.

Folk, ki je 20 let nazaj stal ob istem šanku in si delil dobičke in pripadal isti partiji.

Bruh na vse!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bladerunner pravi:

Vidiš @DAMI34, ko jaz kaj napišem o politiki na tem portalu, ta kar naenkrat neverjetno oživi. Moderatorji pa vztrajno brišete moje prispevke, namesto, da bi bili hvaležni, da se vsaj nekaj dogaja na portalu, ko kaj napišem. V tem zimskem času, ko naši jekleni konjiči počivajo, je prav fino, če si privoščimo nekaj zabave, pa čeprav pod temo o politiki. Ne bi smelo biti narobe, če stvari vidimo različno in jih tudi javno izražamo, saj ravno pluralno razmišljanje predstavlja bit demokracije, kjer se krešejo različna mnenja, vendar na spoštljiv način do sogovornika. :friend2:  

jz sm ti hvaležen, vsaj nekdo, ki mi odpre oči.

Moj konjiček ne počiva, sampovem, pa zdrav mozak mi tut ne.

vsi, ki se svaljkajo v parlamentu so in izhajajo iz komunizma. Žal so preganjani in taki s hrbetnico že pokojni (Pučnik pa še kdo) Meli so dobra stališča, nerevanšistična ampak bolj široka razgledana, meli so vizijo. Ostal je samo še drek.....

Želiš spoštljiv način: ni problem, ti bom zapisal:

Vi gospod ste 100% podlegli slabi propagandi, nekoga, ki je v času, ko smo mi bili preganjani, romal v Jajce in bil glavni protagonist "trše" politike.

In še vedno ne trdim in niti ti ne svetujem koga voli. Voli kogar hočeš.

 

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

:hmm:

a ti ne potegne? Rabiš razlago, je podana en post višje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot sm že zapisal. Če bi bile dosedanje vlade poštene, transparentne in delovale v korist ljudi, danes ne bi bilo JJ nikjer. Mogoče na dobu. Tko smo pa v pi*** pa še na slabše kaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bladerunner pravi:

SDS je javno obsodila vse totalitarne režime, tako fašizem, nacizem, kot komunizem. Obsodba zadnjega pa levičarjem nikakor ne gre iz ust, pa čeprav je EU parlament v svoji resoluciji o totalitarizmih iz leta 2009 obsodil in izenačil vse tri totalitarne režime. Zanimivo pa je, da so to resolucijo v EU parlamentu takrat podprli tudi poslanci levih političnih strank. V slovenskem parlamentu pa tega ne zmorejo ponovit. Zanimivo, kako je to mogoče. 

SDS tudi pravi: mi ne krademo toliko kot so pokradli levaki. Mi smo pokradli več. Zanimivo kako je to mogoče. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golob bo Z.dej...kaj se bi iz tega izcimilo bomo videli pa P.ole :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, skalar36 said:

Tko kot sm že zapisal. Če bi bile dosedanje vlade poštene, transparentne in delovale v korist ljudi, danes ne bi bilo JJ nikjer.

To ne drži. Ljudem ni nikoli prav, niti ko jim gre dobro, bi radi več in ponavadi dobijo manj. Tako je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

Golob bo Z.dej...kaj se bi iz tega izcimilo bomo videli pa P.ole :P

 

Malo čudno se mi zdi, da se bo milionar Golob povezoval s tistimi, ki so jih polna usta kritike nad enormnimi zaslužki. Nekaj tu ne štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Vlade so zato, ker morajo biti...ne pa zato, ker jih mi rabimo ?

Mi tudi imamo šefa, pa ga sploh ne rabimo - čisto res. Ampak mora biti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, bladerunner said:

Mi lahko navedeš vir, ki dokazuje to trditev ali je vse skupaj zraslo na tvojem zelniku?

Tak vir ,ki ga je medo navedel Kanglerju,ko ga ta vpraša kje je to slišal....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!