Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 3 minutami, Kaldu pravi:

Pa še ena zanimivo dejstvo pri ovci; če jo položiš na hrbet popolnoma miruje, je v šoku. 

Morski pes tudi .. če ti kdo reče, da si ovca v bistvu misli, da si morski ps :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..uf... šele zdej sem  natančno prebral, o čemu je govora....

.... sem že hotel napisat, ko pa jaz kero položim na hrbet na ovčko pred kaminom... pa postane nemirna...   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zivnorc pravi:

..uf... šele zdej sem  natančno prebral, o čemu je govora....

.... sem že hotel napisat, ko pa jaz kero položim na hrbet na ovčko pred kaminom... pa postane nemirna...   :P 

itak, če si pa volk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 6. 2022 ob 14:07, Kugelschreiber pravi:

V resnici je en redkih medijev, za katerga se res ne ve kdo je lastnik.  

image.png.55b30d3e5b9fbbaa55ecdcf73456c598.png

image.thumb.png.83cae7a1bb277890e7e924a1fe8c5ce6.png

Sam za tale Distriest ne morjo ugotovit čigav je, :P

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno, da ni nobenmu stru jajc :P

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/nekdanjemu-ministru-odvzeli-voznisko-dovoljenje/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0Xj6fyTBmogj4iyLp9icY6R7wJ8MG1Wb1sBxqK78dYMA_fE1RGO8dC3u8#Echobox=1655900890

 

Po neuradnih informacijah portala 24 ur so policisti v okolici Brežic v ponedeljek obravnavali nekdanjega ministra za okolje in prostor Andreja Vizjaka. Ugotovili so, da je vozil pod vplivom alkohola.

V litru izdihanega zraka je menda imel 0,64 miligrama alkohola. Zaradi visoke koncentracije alkohola v krvi so mu odvzeli vozniško dovoljenje, še poroča portal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

čudno, da ni nobenmu stru jajc :P

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/nekdanjemu-ministru-odvzeli-voznisko-dovoljenje/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0Xj6fyTBmogj4iyLp9icY6R7wJ8MG1Wb1sBxqK78dYMA_fE1RGO8dC3u8#Echobox=1655900890

 

Po neuradnih informacijah portala 24 ur so policisti v okolici Brežic v ponedeljek obravnavali nekdanjega ministra za okolje in prostor Andreja Vizjaka. Ugotovili so, da je vozil pod vplivom alkohola.

V litru izdihanega zraka je menda imel 0,64 miligrama alkohola. Zaradi visoke koncentracije alkohola v krvi so mu odvzeli vozniško dovoljenje, še poroča portal.

Dokler ne bo naš soforumaš Rezilni (sicer dober prjatu omenjenega Andrejčka) podal uradnega pojasnila tega dogodka, ne verjamem vsemu temu čisto nič. To so navadne komunajzarske zarote, ki ne mirujejo niti v črnih kronikah...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, izibajker pravi:

Dokler ne bo naš soforumaš Rezilni (sicer dober prjatu omenjenega Andrejčka) podal uradnega pojasnila tega dogodka, ne verjamem vsemu temu čisto nič. To so navadne komunajzarske zarote, ki ne mirujejo niti v črnih kronikah...B)

evo dokaz..surlo poglej :P

73c34825faec6d01b71b3454880a5ee4.jpeg.8011a8ef1e42e00d1639c08c30c4599c.jpeg

obstaja pa možnost, da je pil samo vodo in so mu policaji nastavili pokvarjen alkotest (kot večini pijanim politikom, ki zelo radi tak izgovor uporabljajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

evo dokaz..surlo poglej :P

73c34825faec6d01b71b3454880a5ee4.jpeg.8011a8ef1e42e00d1639c08c30c4599c.jpeg

obstaja pa možnost, da je pil samo vodo in so mu policaji nastavili pokvarjen alkotest (kot večini pijanim politikom, ki zelo radi tak izgovor uporabljajo)

Surlo ima tako že 20 let. Ali to pomeni, da je " fajhten" tudi že toliko časa?.

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tedybear pravi:

Surlo ima tako že 20 let. Ali to pomeni, da je " fajhten" tudi že toliko časa?.

 

odgovor je:

100% DA :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

odgovor je:

100% DA :D

 

Torej te mnenje Rezilnega ne zanima?. Ne pozabi.....njegovo je edino merodajno...🤓

Človek, ki sedi v F16 in se druži z USA VIPovci ni kar tako...

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Torej te mnenje Rezilnega ne zanima?. Ne pozabi.....njegovo je edino merodajno...🤓

Človek, ki sedi v F16 in se druži z USA VIPovci ni kar tako...

z vsemi se lahko, ampak če se z Vizjakom, bo tut on kmal brez izpita :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

Dokler ne bo naš soforumaš Rezilni (sicer dober prjatu omenjenega Andrejčka) podal uradnega pojasnila tega dogodka, ne verjamem vsemu temu čisto nič. To so navadne komunajzarske zarote, ki ne mirujejo niti v črnih kronikah...B)

Hehehe, mirne duše lahko potrdim, da ga Andrej Vizjakov rad daje na zob. Vcasih tudi preveč. Ima namreč svoj vinograd in zraven krasno zidanico. Kot marsikdo, je tudi on naletel na “mino” ob zanj neugodnem času. 
Sicer pa če se mene vpraša, bi vse alkoholike brez izjem hitro spravil s ceste, če bi imel takšno moč in vpliv. Kajti preziram ljudi, ki omamljeni sedejo za volan ali balanco. Gre za skrajno neodgovorno početje. In ja, obsojam tudi skrajno neodgovorno dejanje Andreja Vizjaka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

z vsemi se lahko, ampak če se z Vizjakom, bo tut on kmal brez izpita :P

 

Ne boj se zame, sem namreč zaprisežen antialkoholik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Torej te mnenje Rezilnega ne zanima?. Ne pozabi.....njegovo je edino merodajno...🤓

Človek, ki sedi v F16 in se druži z USA VIPovci ni kar tako...

Si mi fouš, te kaj črviči v rdeči glavi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, bladerunner pravi:

Ne boj se zame, sem namreč zaprisežen antialkoholik. 

Znači BELO. Sam, da ni rdeče. 😂🤣

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Ne, črno(coffee).

Odvisnik torej😁...

No, tukaj te pa ne morem kurcat, ker sva v istem "klubu"😊. V bistvu sem morda še hujši, ker jo brez "ta'belga" težko pijem😂.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bladerunner pravi:

Sicer pa če se mene vpraša, bi vse alkoholike brez izjem hitro spravil s ceste, če bi imel takšno moč in vpliv. Kajti preziram ljudi, ki omamljeni sedejo za volan ali balanco. Gre za skrajno neodgovorno početje. In ja, obsojam tudi skrajno neodgovorno dejanje Andreja Vizjaka. 

So stvari, ki bi se morale preganjat, ne glede na politično usmerjenost.

Te podpiram v tvojem zgražanju in se tudi sam zgražam ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, bladerunner pravi:

Hehehe, mirne duše lahko potrdim, da ga Andrej Vizjakov rad daje na zob. Vcasih tudi preveč. 

no, zato pa ma tak nos :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, bladerunner pravi:

Ne boj se zame, sem namreč zaprisežen antialkoholik. 

ti že..sam hlapi hlapijo, pa pol lah tut ti na mino padeš :P

Med nama, ni priletu na mino, preveč fajhten okrog že dolgo hodi, pa zgleda, da mu je protekcija pošla. Ni pa edini, marsikateri je tak od politikov, neglede na strankarsko pripadnost.

Ampak, kako lahko od človeka, ki krši tako pomemben predpis, tvega življenja drugih pričakujemo, da bo v politiki delal za ljudi? Težko, mar ne. Delal bo za lastno rit. (in ni edini, neglede na strankarsko pripadnost)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotografija: Nataša je tudi strastna motoristka. FOTO: Osebni arhiv

pišuka, da ne bojo po naslednjih predsedniških volitvah samo se Kawe dovoljene? Spet drvimo v enoumje? 🤣 Po komunajzarjih in po belčkih nam zdaj grozi še zelena zalega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

Fotografija: Nataša je tudi strastna motoristka. FOTO: Osebni arhiv

pišuka, da ne bojo po naslednjih predsedniških volitvah samo se Kawe dovoljene? Spet drvimo v enoumje? 🤣 Po komunajzarjih in po belčkih nam zdaj grozi še zelena zalega.

raj dec za predsednika ko pa barbika :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, DAMI34 said:

raj dec za predsednika ko pa barbika :P

 

Moj glas bo dobila, tudi na bowlingu te namaže za malco !

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bmflar pravi:

Moj glas bo dobila, tudi na bowlingu te namaže za malco !

Mojga bo tut verjetn fasala :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!