Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Zgubiš na volitvah-ljudje nočejo, da si v vladi- a vseeno prideš not. In pol nekateri pravjo naj gremo na volitve, ker edino tko bomo kej spremenili...:lol1::lol1::lol1:

Ne morem verjet, da ne razumeš .. s to potezo je izpolnil predvolilne obljube (koalicija pet strank) in pod svoje okrilje vzel vse volivce teh dveh strank z denarjem vred ... ministri so itak politične funkcije, ne glede ali so bili izvoljeni ali ne, ker to niso poslanci ...

a je res težko to logiko razumet ... to trobijo desničarji, čeprav so sami postavljali na ministrske položaje ljudi po svojem izboru in govorili, da imajo to pravico .. seveda so jo imeli .. ravno tako jo ima Taubi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z NSi se bo pogovarjal, kar pa sploh ni slabo.

 

BDW edino Hojsek je včeraj vihal nos pri primopredaji ministrstva in se seveda ni udeležol "svečanosti" Ni kej produkt nora24tv in niti mm več ne zmore.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Tedybear said:

Meni tudi ni všeč, da so v vladi Lukci in Alenke. Ne dvomim sicer, da bosta (vsi podobni) dobro opravljala svoje delo, ker, če je lahko rahlo nevrotičen gradbeni inženir notranji minister in 30 letni omejen obramboslovec sekretar za nacionalno varnost, potem nismo kaj dosti na slabšem.

Predvsem pa upam, da je vse skupaj, kar se dogaja s Svobodo in okoli nje, zametek ene nove, velike levo  sredinske stranke, nek nov LDS, seveda ustrezno nadgrajen. Ker če ne...se nam obeta prevlada SDS v desetletjih. Če odmislimo gobanje Svoboda, imamo na levi dve, tri stranke, ki skupaj ne zberejo glasov za en SDS.

Od volilcev je odvistno. Če se bodo/bomo počutili prevč razočarani, in na volitvah Goloba kaznovali tako ostro kot Cerarja....bo janesovih 20% spet zadost za mandatarstvo. Cerar ni bil perla, si je pa definitivno zaslužil še en mandat. 

Imamo paradoks. Standard vladanja je tako ekstremno nizek, da bi moral kdorkoli zgledat odlično. Po drugi strani, pa so pričakovanja (najbrž) nerealno visoka. Bo znal narod trezno presodt? Dvomim. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gnoj od gnoja, majkemi

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil prepričan, da je Hojsi

Mariborčan, zdej pa preberem, da je žabar. Štajerci moje globoko opravičilo. 😔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2022 ob 22:41, Kugelschreiber pravi:

Pa sej nisi neumen. Zakaj se delaš? 

Sem. Ker sploh berem in pišem v tej temi. Sej se trudim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

gnoj od gnoja, majkemi

 

Vsi govorijo kolesarite za zdravje in za manjše onesnaženje, ta vosu bi pa kolesarje razhajkal. 😁

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MARJA pravi:

Vsi govorijo kolesarite za zdravje in za manjše onesnaženje, ta vosu bi pa kolesarje razhajkal. 😁

Poglej ga v faco. Pujs iz učbenika.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARJA pravi:

Ne žali pujsov 😂

 

Pujs je kralj živali ... prasica pa kraljica :kva2: 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://siol.net/novice/slovenija/milan-krek-robert-golob-zahteva-mojo-glavo-eksekutor-je-besic-loredan-581063?fbclid=IwAR13iCf4ofyWZqXpS0l-_gtAnKNchV6YW7f76ioVIwngypw-A_ZrqNi5R6I

a loh prosim, da kolesarji nardijo kkšen krog podpore za ubogega krekeca? Člouk doživlja strašne pritiske, pa je bil čisto apolitičen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, spoboto in včeraj, me je Telekom pustil brez interneta in TV, zato me zamima, če je v naši politiki kaj novega?   :hmm:   :D   :OK:   :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, RobiRoberto pravi:

V petek, spoboto in včeraj, me je Telekom pustil brez interneta in TV, zato me zamima, če je v naši politiki kaj novega?   :hmm:   :D   :OK:   :010

Mrtvih ni, hudo ranjenih pa tudi ne😂.  Srednje levi so začeli čistiti po JU desne.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 6. 2022 ob 13:51, RobiRoberto pravi:

V petek, spoboto in včeraj, me je Telekom pustil brez interneta in TV, zato me zamima, če je v naši politiki kaj novega?   :hmm:   :D   :OK:   :010

Hja, novo v politiki je dejstvo, da imamo izjemno histerično, frustrirano, arogantno in sovražno nastrojeno predsednico DZ, ki si jemlje celo pristojnost ukazovanja določenim ministrom, kaj in kako naj počno določene zadeve. Babnica doživlja prave histerične napade. In to javno v nastopih v DZ. 

Jasno, tega komiji na tem portalu ne vidijo ali pa nočejo videt, zato tudi nobene kritike od strastnih pljuvačev desne vlade. Dvojna merila in strašansko licemerje prevladuje v komijevskih glavah. Meni je sicer to jasno že od nekdaj, pa vendar je potrebno licemerjem to omenit. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bladerunner pravi:

In to javno v nastopih v DZ. 

Pove vsaj v živo, ne preko Twitter-ja. :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, XTR pravi:

Pove vsaj v živo, ne preko Twitter-ja. :)  

Že kažeš svojo barvo in karakter. Ne zmoreš objektivnega presojanja. Levuharjem je dovoljeno vse, desničarjim ničesar. Prava komijevska mentaliteta. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se. :)  Po eni objavi kar sklepaš na mojo politično usmeritev. :) 

Sem nevtralen, včasih pa za štos koga malo podražim, predvsem SDS-ove vernike, ker jih hitro vrže iz tira in se nato obnašajo kot zgoraj omenjena oseba. Postane zabavno, smeh je pa pol zdravja. :P Se prepoznaš v opisu? 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, GeeSXer pravi:

Kreka so se že rešili?

ne, ker je reku, da on ni politično nastaulen ampak strokovno :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, XTR pravi:

Pove vsaj v živo, ne preko Twitter-ja. :)  

tis komi :P

 

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

Kreka so se že rešili?

hudič je trdoživ, kot bi bil na kaki drogi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

hudič je trdoživ, kot bi bil na kaki drogi :D

 

...rezilotekač tudi😂😂😂...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bladerunner pravi:

Hja, novo v politiki je dejstvo, da imamo izjemno histerično, frustrirano, arogantno in sovražno nastrojeno predsednico DZ, ki si jemlje celo pristojnost ukazovanja določenim ministrom, kaj in kako naj počno določene zadeve. Babnica doživlja prave histerične napade. In to javno v nastopih v DZ. 

Jasno, tega komiji na tem portalu ne vidijo ali pa nočejo videt, zato tudi nobene kritike od strastnih pljuvačev desne vlade. Dvojna merila in strašansko licemerje prevladuje v komijevskih glavah. Meni je sicer to jasno že od nekdaj, pa vendar je potrebno licemerjem to omenit. 

čisto prav mu je povedala. dokler folka ne zmerja s prostitutkami je še ok :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, bladerunner said:

Hja, novo v politiki je dejstvo, da imamo izjemno histerično, frustrirano, arogantno in sovražno nastrojeno predsednico DZ, ...

ni lepšega kot gledat nemočne solze vas klerofašistov. A se vam lulek suši ko je baba za krmilom?

s-l1600.jpg.0e67529ff4ea306e875a44f05f4490f8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, spet obkladanje z žaljivkami in noben nič... 

Dami a je že čas😂

Počnejo isto kot desni, samo desni so lopovi, fašisti itd

Levi pa širijo svobodo😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Lepo, spet obkladanje z žaljivkami in noben nič... 

Dami a je že čas😂

Počnejo isto kot desni, samo desni so lopovi, fašisti itd

Levi pa širijo svobodo😂

Prjatu... ti kar, veš da te ne jebem, ker nisi ko rezilo zaljubljen v eno stranko, ampak si zgolj in samo oportunist :P

Znaš pa dobro jokat. :D

ps. Bladerunerja bolj spoštujem od tebe...vprašaj se zakaj

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!