Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

8 hours ago, bladerunner said:

Pravijo, da gre osel samo enkrat na led, naivni slovenclji pa to počno v nedogled. Takim bi priporočal, da si vzamete za zgled osla. Bo precej manj škode, kot sicer.

Sam, pizda, res. Pacjent zmaga 2004, pol 2011 pacjent narod nafuka z druzga mesta, in ruralna slovenska teleta gredo na led še 2018. Vendarle. Po rezultatu sodeč, se je folk z vseh teh izletov na tanek led nekaj navadil. Ce nic drugega, vsaj it na volitve, in spucat balast. Omogocevalca abote desus in sns sta papa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

No, če je kdo zrel za psihiatra, je to nedvomno s coke našmrkani Holob. Če je kdo gledal zadnje soočenje na RTV, je lahko jasno videl pri Holobu vse simptome s coke omamljene osebe. Neverjetna evforija, nekontrolirano vedenje, motnje v govoru in pa močno razširjene očesne zenice čez celo oko kljub temu, da je bil prostor v katerem se je nahajal zadeti odbitež, lepo osvetljen. Normalno namreč je, da se očesne zenice ob svetlobi zožijo. Holobove pa so prekrivale skorajda celotno oko. In imeli bomo PM, ki je odvisnik od opojnih drog, konkretno odvisnik od coke. Katastrofa, kam bo ta budala odvisna zapeljala Slovenijo. Ta kreatura zadeta bi nujno potrebovala psihiatra in namesto, da se bo zasfaljkal na premiersko mesto, bi moral nujno dlje časa preživeti v zaprtem oddelku psihiatrične klinike, da ga zazdravijo odvisnosti od opojnih drog. Coke namreč po določenem času rednega snifanja, dobesedno skuri človeku možgane. Še večja katastrofa pa je, da je narkoman s skurjenimi možgani uspel nategnit 400.000 strahotno naivnih in opranih osebkov, ki so v narcisoidnem, oholem, arogantnem in vsebinsko votlem osebku videli odrešitelja. Že četrtič so sprani in naivni slovenclji padli na finto "novega" obraza in še četrtič boste nategnjeni in to na suho. Pravijo, da gre osel samo enkrat na led, naivni slovenclji pa to počno v nedogled. Takim bi priporočal, da si vzamete za zgled osla. Bo precej manj škode, kot sicer.

tis mal obseden s Holobom. Tako podrobno si ga gledal, da si prav zenice videl, al je to konstrukt unih dveh idiotov iz oddaje, kdo vam laže? :P

Sicer mi je gladko kaj si videl, važno da maš občutek, da ste "nevolilci" bolj brihtni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 20. 5. 2022 ob 23:01, bladerunner pravi:

No, če je kdo zrel za psihiatra, je to nedvomno s coke našmrkani Holob. Če je kdo gledal zadnje soočenje na RTV, je lahko jasno videl pri Holobu vse simptome s coke omamljene osebe. Neverjetna evforija, nekontrolirano vedenje, motnje v govoru in pa močno razširjene očesne zenice čez celo oko kljub temu, da je bil prostor v katerem se je nahajal zadeti odbitež, lepo osvetljen. Normalno namreč je, da se očesne zenice ob svetlobi zožijo. Holobove pa so prekrivale skorajda celotno oko. In imeli bomo PM, ki je odvisnik od opojnih drog, konkretno odvisnik od coke. Katastrofa, kam bo ta budala odvisna zapeljala Slovenijo. Ta kreatura zadeta bi nujno potrebovala psihiatra in namesto, da se bo zasfaljkal na premiersko mesto, bi moral nujno dlje časa preživeti v zaprtem oddelku psihiatrične klinike, da ga zazdravijo odvisnosti od opojnih drog. Coke namreč po določenem času rednega snifanja, dobesedno skuri človeku možgane. Še večja katastrofa pa je, da je narkoman s skurjenimi možgani uspel nategnit 400.000 strahotno naivnih in opranih osebkov, ki so v narcisoidnem, oholem, arogantnem in vsebinsko votlem osebku videli odrešitelja. Že četrtič so sprani in naivni slovenclji padli na finto "novega" obraza in še četrtič boste nategnjeni in to na suho. Pravijo, da gre osel samo enkrat na led, naivni slovenclji pa to počno v nedogled. Takim bi priporočal, da si vzamete za zgled osla. Bo precej manj škode, kot sicer.

Je pa seronja spet na svoj ljubeč in spraven način pokomentiral trenutno politično sliko. To je storil strokovno in po tehtnem premisleku, ter se je vzdržal raznih žalitev in grobih besed, ki jih očita ostalim plebejcem na forumu.

Blejdraner, res si prašič med biseri (al kako se je tvoj ljubi Hojsek že izrazil ob priliki zbora nacijev, ki to "kao" niso, čeprav imajo naci cajhne tetovirane na sebi).

Tolk ene zlobe, foušije, jeze in sovraštva veje iz tebe, da me je strah, da se ti ne odpelje tolikanj, da boš res komu silo storil.

Hodiš po tankem ledu, poba... Po tankem ledu...

Popravljeno . Popravil GoBobi
Dodal...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spominja me na en drug sistem polptretekle zgodovine. Če nisi bil in nisi tulil v isti rog kot "mi", si bil proti "nam" in takega človeka je bilo treba deskriditirat in očrnit, pa če prav z lažmi. Po moje bi radi videli, da bi na oblasti bila ena stranka in imeli bi dosmrtnega predsedniksa, kajti le "mi " znamo voditi vlado. "Mi", ki se že 30 let pasemo po parlamentu, drugače mislečih pa ne sprejemamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/20/2022 at 11:01 PM, bladerunner said:

No, če je kdo zrel za psihiatra, je to nedvomno s coke našmrkani Holob. Če je kdo gledal zadnje soočenje na RTV, je lahko jasno videl pri Holobu vse simptome s coke omamljene osebe. Neverjetna evforija, nekontrolirano vedenje, motnje v govoru in pa močno razširjene očesne zenice čez celo oko kljub temu, da je bil prostor v katerem se je nahajal zadeti odbitež, lepo osvetljen. Normalno namreč je, da se očesne zenice ob svetlobi zožijo. Holobove pa so prekrivale skorajda celotno oko. In imeli bomo PM, ki je odvisnik od opojnih drog, konkretno odvisnik od coke. Katastrofa, kam bo ta budala odvisna zapeljala Slovenijo. Ta kreatura zadeta bi nujno potrebovala psihiatra in namesto, da se bo zasfaljkal na premiersko mesto, bi moral nujno dlje časa preživeti v zaprtem oddelku psihiatrične klinike, da ga zazdravijo odvisnosti od opojnih drog. Coke namreč po določenem času rednega snifanja, dobesedno skuri človeku možgane. Še večja katastrofa pa je, da je narkoman s skurjenimi možgani uspel nategnit 400.000 strahotno naivnih in opranih osebkov, ki so v narcisoidnem, oholem, arogantnem in vsebinsko votlem osebku videli odrešitelja. Že četrtič so sprani in naivni slovenclji padli na finto "novega" obraza in še četrtič boste nategnjeni in to na suho. Pravijo, da gre osel samo enkrat na led, naivni slovenclji pa to počno v nedogled. Takim bi priporočal, da si vzamete za zgled osla. Bo precej manj škode, kot sicer.

Sicer sem bolj poredko na forumu… ampak tak post nima na javnem forumu kaj iskati. Ne vem, kaj delajo moderatorji, da ne odstranijo takšnega žaljivega pisanja in avtorja. Meni in tudi nekaterim ostalim so se brisali posti za ne žalive poste.  Osebno mislim, da tudi tukaj na javnem forumu mora ostati neutralno področje v političnem pogledu. 
Moderatorji se pa raje ukvarjajo z cucki in motorkami, kot pa da bi uredili javno blatenje. 
Moja politična pripadnost je moja in ni potrebe po prepričevanju, žaljenju politikov, nasprotnikov na nizkoten način!

Zato pa je forum zanimiv le še za ducat motoristov od nekaj deset tisoč.😳😳😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Sicer sem bolj poredko na forumu… ampak tak post nima na javnem forumu kaj iskati. Ne vem, kaj delajo moderatorji, da ne odstranijo takšnega žaljivega pisanja in avtorja. Meni in tudi nekaterim ostalim so se brisali posti za ne žalive poste.  Osebno mislim, da tudi tukaj na javnem forumu mora ostati neutralno področje v političnem pogledu. 
Moderatorji se pa raje ukvarjajo z cucki in motorkami, kot pa da bi uredili javno blatenje. 
Moja politična pripadnost je moja in ni potrebe po prepričevanju, žaljenju politikov, nasprotnikov na nizkoten način!

Zato pa je forum zanimiv le še za ducat motoristov od nekaj deset tisoč.😳😳😳

se pravi so problem moderatorji?

Pomiri hormone.

V tej temi se pljuva po vladi, prejšnji sedanji naslednji. In pljuva po pljuvalcih. Tak da kaj modi delajo , lahko se ukvarjajo tudi s svojimi genitalijami (recimo trenutno me BK), sploh ni tvoj problem.

Svoj gnev izlij na pisca besedila.

Ti bom pa pošteno povedal, če jaz ali kdo drug, pribije kako težko, žaljivo, neumno (pa čeprav je resnična) čez JJa, lahko kdo drug čez Holoba, al Holobiča al Kučija.

Ne maram pa žaljenja članov.

Rezilo je pljuval samo preko volivcev Holoba, ti pa po moderatorjih.

Dej no dej....

Pa sem to zapisal ker si mi ravno da, drgač bi gladko brisal tvoj post.

 

ps. tule se debata okrog tega konča

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojs je tipičen primer človeka, ki mora neprestano producirati "bullshit", saj je pod strašnim pritiskom Gospodarja

Miha Mazzini  22. maj. 2022  6:00  1 | 254

 
 

Miha Mazzini - Foto: Zarja JaMiha Mazzini, kolumnist in pisatelj

A poskusimo najprej najti slovenski izraz za "bullshit". Dostikrat rečemo, da nekdo "serje", kar natančno opiše, kaj počne. Iz ust mu ne prihajata resnica ali laž, temveč neuporabni odpadki. Vsak od nas je to že počel v šoli, ko je bil pred tablo vprašan nekaj, o čemer ni imel pojma.

Odpravil sem se brskat po slovarjih. Imamo "čvekanje", ki ga slovar prevaja kot "nespametno govorjenje", kar nikakor nima povezave z "bullshitom" – tudi pametni ljudje hočejo dostikrat zgolj ustvarjati vtis.

"Blebetanje" pa je določeno kot nekaj nerazločnega, celo otroškega, kar spet ne zadene bistva. Verjetno najboljši prevod je "hojsanje", poimenovano po nekdanjem policijskem ministru Hojsu, ki je trenutno definirano kot "fašistično kvašenje abot", kar bo treba malce popraviti in razširiti.

Hojs je tipičen primer človeka, ki mora neprestano producirati "bullshit", saj je pod strašnim pritiskom ustvarjanja prave javne podobe – ugajati mora Gospodarju, hkrati pa dajati vtis, da obvlada področje, ki mu ga je Gospodar dodelil. Zato je učenec, ki se od jutra do mraka znoji pred šolsko tablo, venomer vprašan in stalno neseznanjen s snovjo. Na srečo se bo zdaj lahko spočil, saj gre do naslednje vladavine hibernirat "v gospodarstvo" .

https://reporter.si/clanek/izjava-dneva/hojs-je-tipicen-primer-cloveka-ki-mora-neprestano-producirati-bullshit-saj-je-pod-strasnim-pritiskom-968132?fbclid=IwAR320MBLmkUb6rqApZyrEzRXOovRwiPpRkk2-p2LxhOQU6qwHFXHusib2XM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Markisan pravi:

Na tem forumu prevladuje mnenje, da če nisi za Goloba si za Janšo ali obratno. A tretja opcija ne obstaja?

lah si za Meseca :P al po domače "za Luno" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

lah si za Meseca :P al po domače "za Luno" :D

 

Za mesca ne morš bit, njega podpira samo Golob. Mesec bo zdele polet ugotovu, da so motorji luksuzna vozila in bo na njih dal 50% davek, če maš pa 2 pa 80%. Lahko pa imaš električni skiro do 25km/h. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Markisan pravi:

Za mesca ne morš bit, njega podpira samo Golob. Mesec bo zdele polet ugotovu, da so motorji luksuzna vozila in bo na njih dal 50% davek, če maš pa 2 pa 80%. Lahko pa imaš električni skiro do 25km/h. 

prav dost ne bo naredu. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

prav dost ne bo naredu. :P

 

Halob ga rabi. Ne gre brez Lukca. Ti maš dva motorja (če se ne motim) in boš garant mogu enga šenkat nekomu ... ti si pač, po njegovo, premožen. Jest bom svojga za ekološko kolo zamenu....da bom družbeno odgovoren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Markisan pravi:

Halob ga rabi. Ne gre brez Lukca. Ti maš dva motorja (če se ne motim) in boš garant mogu enga šenkat nekomu ... ti si pač, po njegovo, premožen. Jest bom svojga za ekološko kolo zamenu....da bom družbeno odgovoren.

gre brez lukca, kako da ne?

Jaz si ne bi drame vnaprej delal. Ker če bom jaz kot povprečen revež en motor dal, bodo drugi skor ledvico morali :P

V politiki je pa tako, velik je blebetanja, na koncu pa itak ni nič. Tudi lukec nima čarobne paličice da bi z njo kar mahal okrog.

V končni fazi pa je čas, da se preneha izkoriščat poceni delovno silo. Če nimaš denarja za minimalca delavcu, ki bi moral biti vsaj jurja (še raje več), ne se igrat podjetništva oziroma gospodarstva, al pa preseli fabrko na kitajsko. Tako preprosto je to.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

gre brez lukca, kako da ne?

Jaz si ne bi drame vnaprej delal. Ker če bom jaz kot povprečen revež en motor dal, bodo drugi skor ledvico morali :P

V politiki je pa tako, velik je blebetanja, na koncu pa itak ni nič. Tudi lukec nima čarobne paličice in bo z njo kar mahal okrog.

V končni fazi pa je čas, da se preneha izkoriščat poceni delovno silo. Če nimaš za minimalca, ki bi moral biti vsaj jurja, ne se igrat podjetništva oziroma gospodarstva, al pa preseli fabrko na kitajsko. Tako preprosto je to.

 

Če izklopim dramatiziranje je dejstvo da leva stran vedno bolj obdavčuje. Kako je to sporočilo zapakirano je drugo vprašanje. Kar se tiče plač je pa tako. Minimalv bi moral biti vedno prikazan v neto in bruto znesku. Politika vedno govori samo o enem ali drugem ker tako skrije da ravno oni s prispevki največ poberejo. 

Je pa zanimivo, da levi vedno predstavijo podjetnika kot ultimativno barabo. Jaz trdim, da bi vsak človek enkrat v življenu moral s svojem denarjem odpret firmo in zaposlit vsaj 2 človeka zato, da vidi kako potekajo finančni tokovi, koliko je rizika, skrbi itd. Seveda pod pogojem, da ta firma ni pripeta na državni proračun. Sam sem veliko let imel firmo, jo prodal, sedaj sem zaposlen. Milina. Imam manj, spim pa kot angelček.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Markisan pravi:

Če izklopim dramatiziranje je dejstvo da leva stran vedno bolj obdavčuje. Kako je to sporočilo zapakirano je drugo vprašanje. Kar se tiče plač je pa tako. Minimalv bi moral biti vedno prikazan v neto in bruto znesku. Politika vedno govori samo o enem ali drugem ker tako skrije da ravno oni s prispevki največ poberejo. 

Je pa zanimivo, da levi vedno predstavijo podjetnika kot ultimativno barabo. Jaz trdim, da bi vsak človek enkrat v življenu moral s svojem denarjem odpret firmo in zaposlit vsaj 2 človeka zato, da vidi kako potekajo finančni tokovi, koliko je rizika, skrbi itd. Seveda pod pogojem, da ta firma ni pripeta na državni proračun. Sam sem veliko let imel firmo, jo prodal, sedaj sem zaposlen. Milina. Imam manj, spim pa kot angelček.

Vem kako je biti "podjetnik". Je bil fotr v socializmu :D

Ampak mene bolj sekira kaj počno tile v odhodu, ker tile v prihodu niso še čisto nič naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2022 ob 23:44, GoBobi pravi:

 

Je pa seronja spet na svoj ljubeč in spraven način pokomentiral trenutno politično sliko. To je storil strokovno in po tehtnem premisleku, ter se je vzdržal raznih žalitev in grobih besed, ki jih očita ostalim plebejcem na forumu.

Blejdraner, res si prašič med biseri (al kako se je tvoj ljubi Hojsek že izrazil ob priliki zbora nacijev, ki to "kao" niso, čeprav imajo naci cajhne tetovirane na sebi).

Tolk ene zlobe, foušije, jeze in sovraštva veje iz tebe, da me je strah, da se ti ne odpelje tolikanj, da boš res komu silo storil.

Hodiš po tankem ledu, poba... Po tankem ledu...

Ajde ne seri.... 

Zakaj se pa nisi oglašal, ko so ga začeli tu v tej temi žalit in to grdo. 

Dolgo časa je komuniciral spoštljivo, vi, oni itd pa ste ga v postih žalili. 

In to kar je napisal možganski trust je laž. Sankcionira samo tisto kar se mu zazdi. 

Če poveš resnico si banan. 

V živo pa kot politi cucki, rep med noge in ni kohones za provokacijo... 

🤮

Evo, nasvidenje, za dvoličneže sem zrel za kazen😂

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi-desni.. Desni se sposojajo denar, ki ga vračamo mi. Drobtinice potalajo nam, večino se izgubi med transakcijami in po raznih kanalih. Levi- de ne sposojajo tako divje, večinom obdavčijo lasten narod in ta denar talajo lenuhom, umetnikom, po ostalih kanalih, in "pravim" organizacijam. Vse skupaj je pa en velik drek.

Biti mali podjetnik v Slo je sranje, če deluješ pošteno. Edina stvar, ki me še drži da furam, je prosti čas, ki si ga sam razporejam, ter ne prenesem, ne prebavim, nesposobnosti po ostalih podjetjih, sploh nadrejeni. Če bi imel tako podjetje kje v severni evropi bi bil dobesedno bogat...pri nas pa... davki  za 170k JU. Za 250+ občin. Za 30 let stare "borce iz WW2"  Unikum v svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volivci (tisti, ki smo šli volit) smo se tako odločili in to je demokratično ...

kaj zdaj spet ni prav .. a da so zmagali tisti, ki so dobili največ glasov ... kako bi pa moralo biti :? 

tisti, ki mislite to narediti drugače, je pot taka, da se ustanovi nova stranka, ki vse oblubi in potem pol od tega ne naredi ... to je to :P 

nimamo kaj .. tako kot bivši vladi, je potrebno novi vladi gledat pod prste in jim tret jajca in met davke za glupe :D 

vam še kaj pojasnim :jezik: 

p.s.

da se naute užigali ... moj ni zmagu ;) 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

tisti, ki mislite to narediti drugače, je pot taka, da se ustanovi nova stranka, ki vse oblubi in potem pol od tega ne naredi ... to je to :P 

 

Oprosti, mislim, da si rahlo naiven. Če nimaš za sabo medijev, ne boš nič naredil, pa imaš lahko najboljši program na svetu. 

Vse skupaj je narejeno tako, da sta 2 pola. Eni gredo volit za Janšo, eni pa proti Janši. Redko kdo pa pogleda program. In obojim se samo smeji kon nsa vsakiš nategnejo na isto foro. Slovenčk je pa vesel, k ima izbiro. Med kislo repo in kislim zeljem, drugega ni na jedilniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

Oprosti, mislim, da si rahlo naiven. Če nimaš za sabo medijev, ne boš nič naredil, pa imaš lahko najboljši program na svetu. 

Vse skupaj je narejeno tako, da sta 2 pola. Eni gredo volit za Janšo, eni pa proti Janši. Redko kdo pa pogleda program. In obojim se samo smeji kon nsa vsakiš nategnejo na isto foro. Slovenčk je pa vesel, k ima izbiro. Med kislo repo in kislim zeljem, drugega ni na jedilniku.

je .. ampak se sami tako odločate ... jaz sem se odločil za pečenko ... bo pa drugič bolje... 

jaz sem vse programe podrobno proučil, tehtal, meril, analiziral in opravil vse dejavnosti, katere bi moral vsak volivec opraviti ne pa biti slep vernik in zaupati, kar ti mediji servirajo ... a si šel na kakšno predvolilno zborovanje... si preveril programe ... torej ... če si si opravil vse potrebno, če nisi si lahko jezen, če tvoji niso zmagali in če so, lahko skačeš in plešeš od tabornem ognju :lol1:

p.s.

nisem naiven, niti nisem kalimero .... vsako vlado je treba imet skoz pod drobnogledom, da ne dela po svoje in jim vedno servirati njihov lasten program :P 

in to govori zase ... jaz nisem šel voliti proti nikomur ampak za nekoga .... bo šlo to razumeti :? 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

je .. ampak se sami tako odločate ... jaz sem se odločil za pečenko ... bo pa drugič bolje... 

jaz sem vse programe podrobno proučil, tehtal, meril, analiziral in opravil vse dejavnosti, katere bi moral vsak volivec opraviti ne pa biti slep vernik in zaupati, kar ti mediji servirajo ... a si šel na kakšno predvolilno zborovanje... si preveril programe ... torej ... če si si opravil vse potrebno, če nisi si lahko jezen, če tvoji niso zmagali in če so, lahko skačeš in plešeš od tabornem ognju :lol1:

p.s.

nisem naiven, niti nisem kalimero .... vsako vlado je treba imet skoz pod drobnogledom, da ne dela po svoje in jim vedno servirati njihov lasten program :P 

in to govori zase ... jaz nisem šel voliti proti nikomur ampak za nekoga .... bo šlo to razumeti :? 

 

 

 

 

Na kratko. Sem volil stranko : https://www.zdravadruzba.si/

Verjamem, da nisi naiven. Ampak včasih xe zte tako bere...

Nč, dost politike za dons. Grem na Avtonet gled če kdo prdaja ninjo z čoper belanco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ajde ne seri.... 

Zakaj se pa nisi oglašal, ko so ga začeli tu v tej temi žalit in to grdo. 

Dolgo časa je komuniciral spoštljivo, vi, oni itd pa ste ga v postih žalili. 

In to kar je napisal možganski trust je laž. Sankcionira samo tisto kar se mu zazdi. 

Če poveš resnico si banan. 

V živo pa kot politi cucki, rep med noge in ni kohones za provokacijo... 

🤮

Evo, nasvidenje, za dvoličneže sem zrel za kazen😂

Kaj spet bluziš Kmet2. Ne rabiš špilat odvetnika takim trolom. Pa spet si mene najdu jebat, a😂😂😂...

Dej preber kakšno stran (10,20,...) nazaj preden se postavljaš pred opranoglavca, ki bi rad bullyal (špilal nasilnika) celemu forumu. 

Če on napiše, da je dolgo časa komuniciral spoštljivo, mu ti kar verjameš😁?!? Da sem jaz začel z njim (ali s kom drugim zapenjat).

"Malo" je neprilagojen, zato ga pač beseda tepe, a je trd ku kamen, tko da se ne boj zanj.

Še nazadnje... zakaj me omenjaš kot dvoličneža🤔. Ali si govoril nasplošno za vse?

 

Popravljeno . Popravil GoBobi
Slovnica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!