Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 19 urami, Markisan pravi:

Mediji so ga favoriziral, to je dejstvo.

kakor kakšen medij.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

kakor kakšen medij.

 

Povej mi povej en medij ki je dal enak primetime ali naslovnice tudi drugim izvenparlamentarnim strankam kot njemu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Markisan pravi:

Povej mi povej en medij ki je dal enak primetime ali naslovnice tudi drugim izvenparlamentarnim strankam kot njemu?

Sicer res, so mu pa "reklamo" lepo delali tudi na Siol in predvidevam da je bil zeelo opažen tudi na norih24. Sami so si (ste) krivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

kakor kakšen medij.

 

Največ reklame mu je naredila nora24tv...skos samo golob golob, potem se pa čudijo, da so izgubili 😁

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Največ reklame mu je naredila nora24tv...skos samo golob golob, potem se pa čudijo, da so izgubili 😁

tudi siol ni bil dneva brez vsaj 4 njegovih člankov in slik

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

tudi siol ni bil dneva brez vsaj 4 njegovih člankov in slik

pa ne pozabi Požarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pa ne pozabi Požarja

siol še pogledam, norcev in požarjev pa ne. Ti so pa "tu mač"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot sem predvideval. Neto bojo dvigal, poleg odstranili davčno razbremenitev plač, kar pomeni še slabše razmerje med  bruto in neto, ki je že tako med slabšimi. Mesečeve sanje o socializmu se uresničujejo. Verjetno bomo če nekej let vsi mel 800 neto ker bo bruto za to 2000 in noben delodajalc ne bo hotu dat več. Ukinl bodo dodatno zdravstveno za tistih slabih 40 eur , posledično bo šla pa bruto plača gor za 100, neto pa za za 40. Mi bomo finančno na istem, država na boljšem. Bravo

https://www.rtvslo.si/slovenija/v-koalicijski-pogodbi-odprava-davcne-reforme-janseve-vlade-in-brezplacna-solska-prehrana/627328

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Markisan pravi:

No kot sem predvideval. Neto bojo dvigal, poleg odstranili davčno razbremenitev plač, kar pomeni še slabše razmerje med  bruto in neto, ki je že tako med slabšimi. Mesečeve sanje o socializmu se uresničujejo. Verjetno bomo če nekej let vsi mel 800 neto ker bo bruto za to 2000 in noben delodajalc ne bo hotu dat več. Ukinl bodo dodatno zdravstveno za tistih slabih 40 eur , posledično bo šla pa bruto plača gor za 100, neto pa za za 40. Mi bomo finančno na istem, država na boljšem. Bravo

https://www.rtvslo.si/slovenija/v-koalicijski-pogodbi-odprava-davcne-reforme-janseve-vlade-in-brezplacna-solska-prehrana/627328

Vsakemu bi moralo biti jasno da se vse plača. Tudi janezovi bombončki morajo biti plačani.

Če je smer prava,  ne vem, ampak denar je potrebno od nekje dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

Vsakemu bi moralo biti jasno da se vse plača. Tudi janezovi bombončki morajo biti plačani.

Če je smer prava,  ne vem, ampak denar je potrebno od nekje dobiti.

Ja res je. Ampak pri nas se nesorazmerno veliko da, za kar dobiš. Sedaj se bo še več. Levica ma idejo o socializmu kjer imajo vsi isto plačo neglede na delo. Zaenkrat večina ljudi dokaj dobro živi ker so jim starši še kaj pustili in vsaj na podeželju ni stanovanjskega problema. Tudi to premoženje bo šlo ker si mladi težko ustvarjajo novo. Neto je premajhen. Torej bomo spet vsi samo tomose vozil. Eh ja…..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Markisan pravi:

Ja res je. Ampak pri nas se nesorazmerno veliko da, za kar dobiš. Sedaj se bo še več. Levica ma idejo o socializmu kjer imajo vsi isto plačo neglede na delo. Zaenkrat večina ljudi dokaj dobro živi ker so jim starši še kaj pustili in vsaj na podeželju ni stanovanjskega problema. Tudi to premoženje bo šlo ker si mladi težko ustvarjajo novo. Neto je premajhen. Torej bomo spet vsi samo tomose vozil. Eh ja…..

Levica ne bo uspela s takim sistemom, ker ne more izsiljevat koalicije , ker lahko tudi brez nje.

Sicer pa se je v zadnjem mandatu zaposlilo 10.000 novih državnih uradnikov. Pa kdo jih bo hranil. Še vedno so odprti razpisi za še zadnje "privržence" da se jih poplača.

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

Levica ne bo uspela s takim sistemom, ker ne more izsiljevat koalicije , ker lahko tudi brez nje.

Sicer pa se je v zadnjem mandatu zaposlilo 10.000 novih državnih uradnikov. Pa kdo jih bo hranil. Še vedno so odprti razpisi za še zadnje "privržence" da se jih poplača.

Šarc jih je zaposlil 10k, Janša pa tud. Kaj ta folk dela ne vem. To je lih tistih 20000 k dviga statistično zaposlenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/12/2022 at 2:12 PM, Markisan said:

Vidu boš, da se politika ne bo drastično spremenila samo zavita bo z drugačno mašnco + pomembno je ali bodo mediji temu naklonjeni in kako bodo zgodbe predstavljene. Enako bodo menjal kadre in nastavljal svoje. Zadolževali se bodo enako. Živeli bomo dražje. Samo v glavi pa bomo meli da zdej je pa vse lepš in bolš. Sploh pa glede na to da Golob za dan žena čestita tudi tistim, ki se indetificirajo kot ženske , mogoče dobimo še kakšno novo sfero dogodkov in smernic.

A ne bi ti počakal teh prvih 100 dni, pa pol začel pluvat pa zmerjat?

Drugače bom mislu, da te je Blade trucker v roke vzel... Sem pa vseeno mislu, da nisi tak softić....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, C eagle pravi:

A ne bi ti počakal teh prvih 100 dni, pa pol začel pluvat pa zmerjat?

Drugače bom mislu, da te je Blade trucker v roke vzel... Sem pa vseeno mislu, da nisi tak softić....

Bi, samo odkar sem živ ni bilo drugače. Tako, da če bo tokrat bo toveč kot neverjetno. Ampak glede na članek ki sem ga prilepil malo prej se žal že deloma potrjujejo moje domneve. Kot vedno .... upam , da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Markisan pravi:

Šarc jih je zaposlil 10k, Janša pa tud. Kaj ta folk dela ne vem. To je lih tistih 20000 k dviga statistično zaposlenost.

Zdaj si pa malo pretiraval. Vsega skupaj je okoli 10k, se pa strinjam da absolutno preveč in nepotrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, C eagle pravi:

A ne bi ti počakal teh prvih 100 dni, pa pol začel pluvat pa zmerjat?

Ne bodi dvoličen! Zakaj pa tega ni storila kolesarska svojat, ki je začela s svojimi protesti še preden se je sestavila trenutna vlada. Pa ne samo to, celo grozili so s smrtjo akterjem, ki so v tistem času sestavljali vlado. 
Komiji, malo se vseeno skulirajte in preverite dejstva, kaj vse je počela komijevska svojat še preden je bila trenutna vlada sestavljena. 
Prihajajoče vlade zaenkrat ne bom sodil, se pa že kažejo obrisi, ki ne nakazujejo nič dobrega, temveč nasprotno. Vendar se bom zaenkrat vzdržal kritik na račun Golobove vlade. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2022 ob 14:16, Kugelschreiber pravi:

Ti si bedak.

Ti pa nevzgojen neotesanec, ki zmerja soforumaše zaradi drugačnega mišljenja. Sram te bodi, primitivec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, bladerunner said:

Ne bodi dvoličen! Zakaj pa tega ni storila kolesarska svojat, ki je začela s svojimi protesti še preden se je sestavila trenutna vlada. Pa ne samo to, celo grozili so s smrtjo akterjem, ki so v tistem času sestavljali vlado. 
Komiji, malo se vseeno skulirajte in preverite dejstva, kaj vse je počela komijevska svojat še preden je bila trenutna vlada sestavljena. 
Prihajajoče vlade zaenkrat ne bom sodil, se pa že kažejo obrisi, ki ne nakazujejo nič dobrega, temveč nasprotno. Vendar se bom zaenkrat vzdržal kritik na račun Golobove vlade. 

Vaše vlade nismo izvolili...

Bila je navaden podtaknjenec... Izkazalo se je, da je eno navadno gnilo jajce... Še dolgo bo smrdelo... Še naši otroci bodo plačevali "bonboniere" puklastega calimerota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, C eagle pravi:

Vaše vlade nismo izvolili...

Bila je navaden podtaknjenec... Izkazalo se je, da je eno navadno gnilo jajce... Še dolgo bo smrdelo... Še naši otroci bodo plačevali "bonboniere" puklastega calimerota...

Ni naša, temveč je vsaka vlada, vlada RS. Toliko v pojasnilo. 
Vlade ne voli ljudstvo, temveč poslanci DZ voljeni od ljudstva.     
Vsaka vlada pa je legitimna in legalna, če jo potrdi najmanj 46 poslancev v DZ. 
Uči se parlamentarne demokracije in si enkrat za vselej spihaj iz glave komunistično enoumje, ki ti mrači um. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, bladerunner said:

Ni naša, temveč je vsaka vlada, vlada RS. Toliko v pojasnilo. 
Vlade ne voli ljudstvo, temveč poslanci DZ voljeni od ljudstva.     
Vsaka vlada pa je legitimna in legalna, če jo potrdi najmanj 46 poslancev v DZ. 
Uči se parlamentarne demokracije in si enkrat za vselej spihaj iz glave komunistično enoumje, ki ti mrači um. 

Mene ne rabiš zmerjati s komijem. Sem imel dovolj problemov v JLA. Tebi se o temu niti sanjati ne more, ker si svojo usrano rit skrival v tujini. Tvoj medija je preteklost, upam, da za vedno. In upam, da bodo telo zdaj naredili red... Prav tako enkrat za vselej...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Markisan pravi:

Ja res je. Ampak pri nas se nesorazmerno veliko da, za kar dobiš. Sedaj se bo še več. Levica ma idejo o socializmu kjer imajo vsi isto plačo neglede na delo. Zaenkrat večina ljudi dokaj dobro živi ker so jim starši še kaj pustili in vsaj na podeželju ni stanovanjskega problema. Tudi to premoženje bo šlo ker si mladi težko ustvarjajo novo. Neto je premajhen. Torej bomo spet vsi samo tomose vozil. Eh ja…..

V korona forumu si bil zelo optimističen - hvala za vse misli. Res ne vem zakaj si tu tako črnogled. Še nikoli, niti v socializmu nismo imeli vsi enake plače. Je pa bilo razmerje direktor najnižja plača normalno. V mojih časih 1 : 5 in plačilne liste so bile javne. S porušitvijo sistema so prejemali vodilni možje nenormalne zneske. Pojavile so se posebne pogodbe, kjer si si lahko  - za mene nakradel posebne denarje.

Tudi takrat nismo vsi vozili enakih vozil. Tak, da ne paničari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/13/2022 at 2:30 PM, Markisan said:

Povej mi povej en medij ki je dal enak primetime ali naslovnice tudi drugim izvenparlamentarnim strankam kot njemu?

Nova24, demokra ija. Domovina. Družina ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

Ni naša, temveč je vsaka vlada, vlada RS. Toliko v pojasnilo. 
Vlade ne voli ljudstvo, temveč poslanci DZ voljeni od ljudstva.     
Vsaka vlada pa je legitimna in legalna, če jo potrdi najmanj 46 poslancev v DZ. 
Uči se parlamentarne demokracije in si enkrat za vselej spihaj iz glave komunistično enoumje, ki ti mrači um. 

Ooo lega lega.  Blejt je priranal nazaj. 
ja, @C eagle,  Bodi kot janes.  tvoje komi enoumje menjaj za janšizem. Janšizem razsvetljuje. Zveličuje. Posvečuje sredstva.

 

konstruktovno in v pomoč.

 

https://www.delo.si/novice/slovenija/treba-je-racunati-da-bo-opozicija-skrajno-destruktivna/

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!