Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 14 urami, Markisan pravi:

Tale golob je podobna oz. kar ista zgodba k bajden v ameriki… od volitev do končnega rezultata. Se mi zdi da je takrat u bifeju jelinčič mel prav.

Jelilnčič je merodajen za slovensko politiko, majkemi :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Jelilnčič je merodajen za slovensko politiko, majkemi :P

 

Daleč od tega da je mirodajen + še kakšno bi lahko okol njega reku. Mel je pa definitivno prav da je "folk glup"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Markisan pravi:

Daleč od tega da je mirodajen + še kakšno bi lahko okol njega reku. Mel je pa definitivno prav da je "folk glup"

od kar živim, mi politika pravi da sm glup :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič je čisti dokaz, da njegove besede veljajo za njegovo volilno bazo. Spomin zlate ribice in nikoli uresničene Jelinčičeve obljube v času pred volitvami. Kaj je vse ta seronja obljubil, razen izpadov in skrbi za svojo rit ni naredil čisto nič. 

Sedaj ima pa penzijo (in še kaj drugega) na naš račun.

 

V tolažbo nam je lahko, da tudi najstarejša demokracija še vedno voli poslance, ki si tega ne zaslužijo. Edina razlika je, da tam celo kdo odstopi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, BlackDoc said:

@Kugelschreiber se ti zdi nateg tudi to, da bosta Šarec in Bratuškova ministra? Berem komentarje da in ne. Glede na to da si se nategnil pri SMC, me zanima tvoje mnjenje o tem. Jaz nisem volil Goloba, tako da mene zih ni nategnil :D

Ej, bo cajt pokazal. 

 

2 hours ago, Markisan said:

Torej smo s temi volitvami stopil iz dreka v drisko.

Zakaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ej, bo cajt pokazal. 

 

Zakaj? 

Še malo počakaj pa boš vidu. Folk se je zapaliv zatega goloba kot ovce, klasični scenarij "znebiti se janše z novo faco" pa ni važno kaj dobiš. Samo ko sm vidu da je Mesca navabu mi je blo vse jasno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Markisan said:

Še malo počakaj pa boš vidu. Folk se je zapaliv zatega goloba kot ovce, klasični scenarij "znebiti se janše z novo faco" pa ni važno kaj dobiš. Samo ko sm vidu da je Mesca navabu mi je blo vse jasno.

Ma kaj bom vidu? Kaj? A bom poslušal kako ministr ukaže izbris nekoga iz urejenga sistema, ker mu ni všeč njegovo obnašanje? A bom poslušal samooklicanga drdrdr davčnih utaj kako je osebni janesov prijatelj? A bom poslušal ministra kako bo sodnikom jajca trl?  Bom gledal ministrovanje nepreklicno odstoplenga ministra? Bom gledal studio za vas, vaški studio, namest studia city? Pa Pirkovica vodit soocanja?  Kaj pr pizdi bom vidu? Je mel janša kak, bilokak, uspeh? Raztalal je bombonjere, kuplene na puf. 
 

opp. Studia city ne gledam ze 10-15 let, pac otrocja oddaja. Aja, se kar cakam 5 odmerek, pa nit 4ga mi niso se ukazali. Fak. A so pozabli name? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma kaj bom vidu? Kaj? A bom poslušal kako ministr ukaže izbris nekoga iz urejenga sistema, ker mu ni všeč njegovo obnašanje? A bom poslušal samooklicanga drdrdr davčnih utaj kako je osebni janesov prijatelj? A bom poslušal ministra kako bo sodnikom jajca trl?  Bom gledal ministrovanje nepreklicno odstoplenga ministra? Bom gledal studio za vas, vaški studio, namest studia city? Pa Pirkovica vodit soocanja?  Kaj pr pizdi bom vidu? Je mel janša kak, bilokak, uspeh? Raztalal je bombonjere, kuplene na puf. 
 

opp. Studia city ne gledam ze 10-15 let, pac otrocja oddaja. Aja, se kar cakam 5 odmerek, pa nit 4ga mi niso se ukazali. Fak. A so pozabli name? 

Vidu boš, da se politika ne bo drastično spremenila samo zavita bo z drugačno mašnco + pomembno je ali bodo mediji temu naklonjeni in kako bodo zgodbe predstavljene. Enako bodo menjal kadre in nastavljal svoje. Zadolževali se bodo enako. Živeli bomo dražje. Samo v glavi pa bomo meli da zdej je pa vse lepš in bolš. Sploh pa glede na to da Golob za dan žena čestita tudi tistim, ki se indetificirajo kot ženske , mogoče dobimo še kakšno novo sfero dogodkov in smernic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Markisan said:

Vidu boš, da se politika ne bo drastično spremenila samo zavita bo z drugačno mašnco + pomembno je ali bodo mediji temu naklonjeni in kako bodo zgodbe predstavljene. Enako bodo menjal kadre in nastavljal svoje. Zadolževali se bodo enako. Živeli bomo dražje. Samo v glavi pa bomo meli da zdej je pa vse lepš in bolš. Sploh pa glede na to da Golob za dan žena čestita tudi tistim, ki se indetificirajo kot ženske , mogoče dobimo še kakšno novo sfero dogodkov in smernic.

Ti si bedak.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Markisan pravi:

Daleč od tega da je mirodajen + še kakšno bi lahko okol njega reku. Mel je pa definitivno prav da je "folk glup"

Na našo srečo ni dovolj glupih, da bi Janša lahko sestavljal vlado. 🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

Na našo srečo ni dovolj glupih, da bi Janša lahko sestavljal vlado. 🤪

Ja, to je vsaj ena pozitivna stran žal pa druga pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajno se jih 100 dni pusti na miru, potem pa začne pljuvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

običajno se jih 100 dni pusti na miru, potem pa začne pljuvat.

SDSSovci pluvajo en mesec pred ne 100 dni po sestavi vlade. 😡

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Markisan pravi:

Vidu boš, da se politika ne bo drastično spremenila samo zavita bo z drugačno mašnco + pomembno je ali bodo mediji temu naklonjeni in kako bodo zgodbe predstavljene. Enako bodo menjal kadre in nastavljal svoje. Zadolževali se bodo enako. Živeli bomo dražje. Samo v glavi pa bomo meli da zdej je pa vse lepš in bolš. Sploh pa glede na to da Golob za dan žena čestita tudi tistim, ki se indetificirajo kot ženske , mogoče dobimo še kakšno novo sfero dogodkov in smernic.

No, koga bi pa ti svetoval, da te ne vprašam direkt koga si ti volil?

Sej razumeš težavo, s katero se lahko tvoje nestrinjanje z večinsko izbiro volilcev na teh volitvah sreča?

Volit nekoga (ne samo Goloba), ki ga kot "voditelja" še ne poznam(-o), ali volit pizdune, ki jih že poznamo? Pod pizdune seveda ne pašejo samo JJ, lažnivi velikokradljivi Počivalšek, neuravnovešeni Hojsek, lažniva malokradljivka Pivčeva, "ne bom nobenega izdal, čeprav krade in laže" Toninček, oportunist Jelinčič,...

Kaj bi nam svetoval za naslednjič, ko bomo z volilnim lističem v roki?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, GoBobi pravi:

No, koga bi pa ti svetoval, da te ne vprašam direkt koga si ti volil?

Sej razumeš težavo, s katero se lahko tvoje nestrinjanje z večinsko izbiro volilcev na teh volitvah sreča?

Volit nekoga (ne samo Goloba), ki ga kot "voditelja" še ne poznam(-o), ali volit pizdune, ki jih že poznamo? Pod pizdune seveda ne pašejo samo JJ, lažnivi velikokradljivi Počivalšek, neuravnovešeni Hojsek, lažniva malokradljivka Pivčeva, "ne bom nobenega izdal, čeprav krade in laže" Toninček, oportunist Jelinčič,...

Kaj bi nam svetoval za naslednjič, ko bomo z volilnim lističem v roki?

 

Ja se strinjam, je problem koga izbrat. Sem se precej ukvarjal s tem. Na koncu sem volil izvenparlamentarno stranko. Nasveta pa žal ne morem dat. 

Da ne bo pomote, upam, da se motim glede Goloba in da si bom na koncu reku, ta pa je taprav in sem bil v zmoti. Samo glede na njegovo izbiro ministrov žal tega ne vidim.

Za goloba mi je pač zanimivo kako je folk to pograbu. Jest z večino ko govorim pravijo da so ga volil samo zato da janša ne zmaga. A je to premišljeno pa ne vem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, GoBobi pravi:

 

Kaj bi nam svetoval za naslednjič, ko bomo z volilnim lističem v roki?

 

granitno kocko :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Markisan pravi:

Ja se strinjam, je problem koga izbrat. Sem se precej ukvarjal s tem. Na koncu sem volil izvenparlamentarno stranko. Nasveta pa žal ne morem dat. 

Da ne bo pomote, upam, da se motim glede Goloba in da si bom na koncu reku, ta pa je taprav in sem bil v zmoti. Samo glede na njegovo izbiro ministrov žal tega ne vidim.

Za goloba mi je pač zanimivo kako je folk to pograbu. Jest z večino ko govorim pravijo da so ga volil samo zato da janša ne zmaga. A je to premišljeno pa ne vem. 

da, predzadnji stavek imaš prav. Pa zarad tega ni potrebno panike delat, ker če bi JJ zmagal potem bi šele bila štala.

Vendar, je potrebno nekoliko počakat, četudi je izbira ministrov "čudna", stvar je v tem koliko bo sposoben Golob zdržati brez vmešavanja stricev iz ozadja (Golobič itd), koliko bo sposoben nadzirat in vodit te s katerimi je v španoviji in predvsem, kako se bo držal predvolilnih obljub. 

Namreč zapomnili smo si jih. Ja vem da je utopično verjet, da bo vse zrihtal, kar je obljubljal ampak zame bo že zmaga da se bo držal začrtane smeri. Brez skrbi pa.....bodo letela polena pod noge od vseh, ki so sedaj izviseli, pa še kak notranji se bo našel.

S tem da je potrebno vzeti v obzir, vlado je dobil v roke v zelo zelo neugodnem trenutku.

 

ps. ko je JJ zmagal sem bil tiho. Ko ga je začel srat, sem začel pizdit. Ker pomeni, da mi je čisto vseeno kdo zmaga in vodi, a naj dobro opravlja svoje delo. Totalitarizma pa nočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

da, predzadnji stavek imaš prav. Pa zarad tega ni potrebno panike delat, ker če bi JJ zmagal potem bi šele bila štala.

Vendar, je potrebno nekoliko počakat, četudi je izbira ministrov "čudna", stvar je v tem koliko bo sposoben Golob zdržati brez vmešavanja stricev iz ozadja (Golobič itd), koliko bo sposoben nadzirat in vodit te s katerimi je v španoviji in predvsem, kako se bo držal predvolilnih obljub. 

Namreč zapomnili smo si jih. Ja vem da je utopično verjet, da bo vse zrihtal, kar je obljubljal ampak zame bo že zmaga da se bo držal začrtane smeri. Brez skrbi pa.....bodo letela polena pod noge od vseh, ki so sedaj izviseli, pa še kak notranji se bo našel.

S tem da je potrebno vzeti v obzir, vlado je dobil v roke v zelo zelo neugodnem trenutku.

 

ps. ko je JJ zmagal sem bil tiho. Ko ga je začel srat, sem začel pizdit. Ker pomeni, da mi je čisto vseeno kdo zmaga in vodi, a naj dobro opravlja svoje delo. Totalitarizma pa nočem.

Ja cajt bo pokazal svoje. Je pa tko da tud jj je prevzel vlado v obupnem času. Šarec niti ne. Tole prevzemanje v slabem času gre zmer na roke za kasnejše opravičevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Markisan pravi:

Tole prevzemanje v slabem času gre zmer na roke za kasnejše opravičevanje.

Že videno ;)

sicer pa .. vse vlade je potrebno imeti pod drobnogledom, jih grajati ko delajo narobe in jih pohvaliti ko delajo prav ...

pri nas je pa takoj, če grajaš, da si nasprotnik in sovražnik celega sveta ;)

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Markisan pravi:

Na koncu sem volil izvenparlamentarno stranko.

Večina folka je volila izvenparlamentarno stranko oz. gibanje. 😂😂

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Frenk 67 pravi:

Večina folka je volila izvenparlamentarno stranko oz. gibanje. 😂😂

Glede na to da je golob kot edina izvenparlamentarna stranka dobu v medijih vedno primetime poleg parlamentarnih strank ga ne smatram kot izvenparlamentarnega. Že s tega vidika je imel boljše pogoje kot ostali. Mediji so ga favoriziral, to je dejstvo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Markisan said:

Glede na to da je golob kot edina izvenparlamentarna stranka dobu v medijih vedno primetime poleg parlamentarnih strank ga ne smatram kot izvenparlamentarnega. Že s tega vidika je imel boljše pogoje kot ostali. Mediji so ga favoriziral, to je dejstvo.

... narod pa je izbral ! Ne glede na vse, si je jajoglavi sam skopal jamo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Markisan pravi:

Glede na to da je golob kot edina izvenparlamentarna stranka dobu v medijih vedno primetime poleg parlamentarnih strank ga ne smatram kot izvenparlamentarnega. Že s tega vidika je imel boljše pogoje kot ostali. Mediji so ga favoriziral, to je dejstvo.

Pivčeva? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!