Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Še začel niso pa so že tkole podražil benz. 😢

sam res: krivi so!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, DAMI34 said:

sam res: krivi so!!!

Stara pa na smetišču zgodovine, pa še kar prodaja ( šenkuje svojim pristašem ) državna podjetja, podpisuje za oklepnike....

Prva zadeva, ki bi jo moral narediti Golob - povečati kapacitete na Dobu !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni ni niti najmanj všeč, pravi da bo kadre izbrial strokovno, takoj v naslednjem stavku pa pove da je pogoj za vodenje državnega zbora ženska. Equality bullshit. Tip ne skriva da je WEF guy. Nimam nič proti ženskam na položajih, ne more bit pa to pogoj! Imam tudi jaz sodelavke nad mano (😜), so boljše od mene, imajo višje plače, nimam nič proti. Niso pa tam zaradi spola...

 

Čudno da ni pogoj trasngender lesbian african american mešana z azijko... izbran na podlagi strokovnosti seveda.

Popravljeno . Popravil BlackDoc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se grejo??? Jebejo nevidno roko trga?! A so nori?!!? Prekleti komiji.....

 

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/cene-naftnih-derivatov-se-naprej-rastejo-95-oktanski-bencin-drazji-za-okoli-sest-centov-na-liter/626826

oops.  
 

8 hours ago, BlackDoc said:

Ma meni ni niti najmanj všeč, pravi da bo kadre izbrial strokovno, takoj v naslednjem stavku pa pove da je pogoj za vodenje državnega zbora ženska. Equality bullshit. Tip ne skriva da je WEF guy. Nimam nič proti ženskam na položajih, ne more bit pa to pogoj! Imam tudi jaz sodelavke nad mano (😜), so boljše od mene, imajo višje plače, nimam nič proti. Niso pa tam zaradi spola...

 

Čudno da ni pogoj trasngender lesbian african american mešana z azijko... izbran na podlagi strokovnosti seveda.

Sej drži kar pravis.  Ampak za to funkcijo je dovolj kompetentnih ljudi, da se komot presece tud po spolu.  Za to funkcijo ni potrebe po nekih izredno specifičnih znanjih in spretnostih.
 

Mene bol cudi ena druga zadeva.  Poudarjanje prva.  Kamala Harris. Prva podpredsednica in prva ne bela oseba na tem polozaju.  So what?! Na absolutnem vrhu piramide so ze Imeli  temnopoltega. President of USA.  Klakočar-Zupančičeva prva predsednica DZ.  kaj potem? Imeli smo premierko.  Enakopravnost spolov in ras je, po mojem mnenju, že izpričana.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, GeeSXer pravi:

Golob dela :)🤣

Ponovna regulacija cen goriv: za bencin 1,56 evra, za dizel 1,668 evra na liter

pa sploh še ni začel delat in dela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, GeeSXer pravi:

Golob dela :)🤣

Ponovna regulacija cen goriv: za bencin 1,56 evra, za dizel 1,668 evra na liter

in to za tri mesece, ne glede na to, da lahko cena pade... lukavo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, maus said:

in to za tri mesece, ne glede na to, da lahko cena pade... lukavo ;) 

Da lahko Vizjak proda delnice Petrola po max ceni, ljukav ko ljisic !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Kugelschreiber said:

Sej drži kar pravis.  Ampak za to funkcijo je dovolj kompetentnih ljudi, da se komot presece tud po spolu.  Za to funkcijo ni potrebe po nekih izredno specifičnih znanjih in spretnostih.
 

Mene bol cudi ena druga zadeva.  Poudarjanje prva.  Kamala Harris. Prva podpredsednica in prva ne bela oseba na tem polozaju.  So what?! Na absolutnem vrhu piramide so ze Imeli  temnopoltega. President of USA.  Klakočar-Zupančičeva prva predsednica DZ.  kaj potem? Imeli smo premierko.  Enakopravnost spolov in ras je, po mojem mnenju, že izpričana.  

Ej na naši firmi tudi še nismo imeli črnca, bom poklical medije če se kdo prijavi na prosto delovno mesto. Bo prvi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, BlackDoc said:

Ej na naši firmi tudi še nismo imeli črnca, bom poklical medije če se kdo prijavi na prosto delovno mesto. Bo prvi!

Ja. To.  Ne štekam.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BlackDoc pravi:

Ej na naši firmi tudi še nismo imeli črnca, bom poklical medije če se kdo prijavi na prosto delovno mesto. Bo prvi!

... jest sem pa skoz mislu, da si ti,..... Black Doc. ..   :huh:

...

pred 14 urami, GeeSXer pravi:

Golob dela :)🤣

Ponovna regulacija cen goriv: za bencin 1,56 evra, za dizel 1,668 evra na liter

... pojma nimaš...

JJ je imel nizko, regulirano ceno goriv...

...in pol je prletu Golob... in vse skup zjebu...

... no... zdej je pa JJ spet vse v roke vzel, preden gre vse k hudiću, preden zaključi mandat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Bmflar said:

2022.png

Drži.  Ampak!!! Slovenija aktualne vlade ni izvolila.  Pred volitvami je SMC  prisegal da se z janesom ne bo pečal.  Podobno je zatrjeval desus.  Ta vlada je posledica 100% prevare volilcev. Ta racun so volilci poravnali. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kugelschreiber pravi:

Drži.  Ampak!!! Slovenija aktualne vlade ni izvolila.  Pred volitvami je SMC  prisegal da se z janesom ne bo pečal.  Podobno je zatrjeval desus.  Ta vlada je posledica 100% prevare volilcev. Ta racun so volilci poravnali. 

in ni bil poceni..ta račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Drži.  Ampak!!! Slovenija aktualne vlade ni izvolila.  

Na žalost jo je. Tako demokracijo imamo ... jebig ;) 

zato pa določenih strank ni več ... ker so delovalo v nasprotju z programom ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

Na žalost jo je.

ne. SMC s(mo) volili tudi zarad izrecne obljube  SMC ne bo v vladi z janesovo stranko. to je bilo predvolilno zagotovilo. MC je spokal. Zdrafko se je obrnil za denarjem. 

https://old.delo.si/novice/volitve/tudi-cerar-zavrnil-moznost-koalicije-s-sds.html

 

ne znam povedat kako opeharjen sem se počutil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

ne znam povedat kako opeharjen sem se počutil. 

te popolnoma razumem... ampak politiki so pač taki ;)

zato pa jih ni več v parlamentu in se čudijo, saj so samo delali dobro za Slovenijo ... predvsem zase ... 

najbolj pošteno po odvrženi puški bi bile izredne volitve, ampak se taki prestopi in zakulisna dogajanja, vedno dogajajo v takšnih demokracijah in volilnemu sistemi kot je naš. Če bi lahkko stranka odpoklicala poslance bi bilo drugače, ampak se sklicujejo, da si izvoljeni od ljudstva ... tako da je aktualna vlada, hočeš ali nečeš, bila izvoljena ;) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest pa mislim, da je na volitvah zmagal Karel Erjavec.

..in sem skor 100% da je Golob reinkarniran/recikliran/preoblečen/zamaskiran Erjavec.

...namreč to sem pogruntal tako....da ko so vprašali Erjavca, kako se piše...je le ta odgovoril Ehjavec...in pol, ko so vprašali Goloba, kako se piše...jim je odgovoril Holob...

To je to...vam rečem...spet so nas nategnili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Zivnorc pravi:

...jest pa mislim, da je na volitvah zmagal Karel Erjavec.

..in sem skor 100% da je Golob reinkarniran/recikliran/preoblečen/zamaskiran Erjavec.

...namreč to sem pogruntal tako....da ko so vprašali Erjavca, kako se piše...je le ta odgovoril Ehjavec...in pol, ko so vprašali Goloba, kako se piše...jim je odgovoril Holob...

To je to...vam rečem...spet so nas nategnili...

ne ne ne, to pa ne gre.

Hehjavec ma phlobleme s čhko H (beri R)

Holob pa samo govori primorski mekani H (beri G) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

te popolnoma razumem... ampak politiki so pač taki ;)

zato pa jih ni več v parlamentu in se čudijo, saj so samo delali dobro za Slovenijo ... predvsem zase ... 

najbolj pošteno po odvrženi puški bi bile izredne volitve, ampak se taki prestopi in zakulisna dogajanja, vedno dogajajo v takšnih demokracijah in volilnemu sistemi kot je naš. Če bi lahkko stranka odpoklicala poslance bi bilo drugače, ampak se sklicujejo, da si izvoljeni od ljudstva ... tako da je aktualna vlada, hočeš ali nečeš, bila izvoljena ;) 


Vidiš reklamo za sadni jogurt. Naročiš sadni jogurt, dobiš predračun za sadni jogurt, plačaš, na  lončku piše sadni jogurt, odpreš, not pa globin za čevlje. Prodajalec še naprej trdi, da ti je prodal sadni jogurt….A si se ti narobe/slabo odločil al so te najebali?

ne, ni bila izvoljena. Narod je bil prevaran. Nekateri poslanci smc in desusa so dobesedno prevarali volilce. Soliden % folka je ti dve stranki volil tudi zaradi obljube, da z janesom nikoli. V dobri veri. No, ne. Ker denar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale golob je podobna oz. kar ista zgodba k bajden v ameriki… od volitev do končnega rezultata. Se mi zdi da je takrat u bifeju jelinčič mel prav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber se ti zdi nateg tudi to, da bosta Šarec in Bratuškova ministra? Berem komentarje da in ne. Glede na to da si se nategnil pri SMC, me zanima tvoje mnjenje o tem. Jaz nisem volil Goloba, tako da mene zih ni nategnil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politika je itaq nateg. Največja, najbolj sofisticirana mafija.

Pri vladi JJ je razlika samo to, da je v rekordnem času naredil to, kar je prej "nasprotna stran" delala bolj počasi. Pač je dober strateg. 

Naivnosti pa nebo nikol zmanjkalo.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha , ministri bojo tisti ki so jih ljudje poslali ven iz politike. Mesečnik bo minister na ministrstvu ki je namen samemu sebi. Torej smo s temi volitvami stopil iz dreka v drisko. Kot sem omenil zgoraj..... Jelinčič je v lokalu imel prav.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BlackDoc pravi:

@Kugelschreiber se ti zdi nateg tudi to, da bosta Šarec in Bratuškova ministra? Berem komentarje da in ne. Glede na to da si se nategnil pri SMC, me zanima tvoje mnjenje o tem. Jaz nisem volil Goloba, tako da mene zih ni nategnil

Sicer pa ministri nimajo glasu v parlamentu in za za ministrea ni potrebno da je bil izvoljen v parlament. Obstajajo tudi (zelo redki) nestrankarski ministri.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!