Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Ob 3. 10. 2020 ob 9:13, DAMI34 pravi:

Popolnoma nič, al pa vse kot proti ostalim, ki slepo verjamejo in kujejo trenutnega voditelja v zvezde. Sploh ni važno ali je to JJ al kak kekec iz Kranja.

Kako lahko tako vehementno trdiš, da tisti, ki podpiramo nekega politika, slepo verjamemo vanj in ga kujemo v zvezde? V demokraciji je pač nekaj najbolj normalnega, da se človek politično opredeli. Kdor trdi drugače, mu je demokracija tuja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, truckdriver pravi:

Kako lahko tako vehementno trdiš, da tisti, ki podpiramo nekega politika, slepo verjamemo vanj in ga kujemo v zvezde? V demokraciji je pač nekaj najbolj normalnega, da se človek politično opredeli. Kdor trdi drugače, mu je demokracija tuja. 

Dobro jutro.?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2020 ob 9:18, DAMI34 pravi:

Večinoma ja, potem pa je 10 ali 20% diametralno nasprotnih "novičarjev", ki poveličujejo kontra opcijo.

To je samo posledica enoumnega novinarstva, ki preferira levo opcijo. RTV naročnina mi je vsiljena. Njihovo poročanje pa je tako pristransko v korist leve opcije, da gre človeku včasih na bruhanje, ko posluša njihove nebuloze. Posledica takega pristranskega poročanja pa je ustanovitev Nove24TV.  Če bi javna RTV opravljala svoje delo objektivno in nepristransko, mi verjemi, tudi Nove24TV ne bi nihče ustanavljal. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Ko boš kako kritiko napisal tudi proti levi opciji ali politiku, ki ji pripada, te bom bolje razumel. Do sedaj je nisi. Vsaj jaz je nisem nikjer našel. Vsegliharstvo je pa nekaj najhujšega, kar lahko doleti posameznika ali narod.  Nikoli nismo bili, nismo in ne bomo vsi isti. To so dejstva. 

Zlahka, vsi levaki so pederčine, ki izkoriščajo naziv levi za neko simulacijo nečesa, kar na bi bilo v kapitalizmu levo, a hkrati nimajo blage veze o pravi levici niti niso prebrali Karla Marxa še manj pa Karla Maya (slednjega priporočam vsem)

In zdej, ko si padel na osebno raven, naj ti povem ,da politiki se gredo vedno isto igrico z naslovom:

Vzem raji Boga in jim daj boga v človeški podobi.

Včasih je bil Tito, potem Kučo, zdej pa JJ itd...in raja se veselo klanja. Bogu al pa polbogu...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Včasih je bil Tito, potem Kučo, zdej pa JJ itd...in raja se veselo klanja. Bogu al pa polbogu...

Med titom in JJ je pa gromozanska razlika. Tito je splezal na oblast na povsem nedemokratičen način, mimo volilnih skrinjic s krvavo revolucijo preko človeških trupel. JJ je to uspelo na povsem demokratičen način, saj je stranka SDS na zadnjih volitvah premočno zmagala. Torej smo JJ ustoličili na oblast ljudje na rednih demokratičnih volitvah v DZ. Kapiraš razliko?

Ob 3. 10. 2020 ob 9:18, DAMI34 pravi:

torej bi želel režim če prav razumem, pod okriljem demokracije. Jop marsikdo v politiki bi si tega želel. (ne samo JJ)

Po čem sklepaš, da bi si JJ želel režim? Jaz tega ne opazim. 

Ob 3. 10. 2020 ob 8:54, ftp pravi:

Samo prosim, ne enačite JJ in demokracije.

In kaj nedemokratičnega počne JJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

To je samo posledica enoumnega novinarstva, ki preferira levo opcijo. RTV naročnina mi je vsiljena. Njihovo poročanje pa je tako pristransko v korist leve opcije, da gre človeku včasih na bruhanje. Posledica takega pristranskega poročanja pa je ustanovitev Nove24TV.  Če bi javna RTV opravljala svoje delo objektivno in nepristransko, mi verjemi, tudi Nove24TV ne bi nihče ustanavljal. 

se pravi potrjuješ kar sem navedel...da vsi vemo, da so levaki in vladajoča struktura uvedla kontrolirano novinarstvo, zato je tudi kao desnica morala uvesti svoje. Lažejo oboji. Sem že rekel, poščijem se na vse...

Neglede na "jagodni izbor" vladajoče strukture, je še vedno interes, da vladajoči zjebe vse v opoziciji na način, kot mu ustreza, torej tu je medijska vojna, sodstvena vojna (sodstvo je pokvarjeno do obisti in podložno večinoma vladajočemu, ti bi rekel levici) in na koncu celo, ekonomaska.

Ampak lej, vsel zate, če verjameš enim ali drugim, da delajo za resnico in dobrobit človeka :D

Res vesel. 

ps. včasih smo temu reklii utopični socializem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, truckdriver pravi:

Kako lahko tako vehementno trdiš, da tisti, ki podpiramo nekega politika, slepo verjamemo vanj in ga kujemo v zvezde? V demokraciji je pač nekaj najbolj normalnega, da se človek politično opredeli. Kdor trdi drugače, mu je demokracija tuja. 

:lol1:

no, tole me je pa res nasmejalo :) Jaz sem politično neopredeljen. Demokracija mi ni tuja. Kaj pa zdaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

1. Med titom in JJ je pa gromozanska razlika. Tito je splezal na oblast na povsem nedemokratičen način, mimo volilnih skrinjic s krvavo revolucijo preko človeških trupel. JJ je to uspelo na povsem demokratičen način, saj je stranka SDS na zadnjih volitvah premočno zmagala. Torej smo JJ ustoličili na oblast ljudje na rednih demokratičnih volitvah v DZ. Kapiraš razliko?

2. Po čem sklepaš, da bi si JJ želel režim? Jaz tega ne opazim. 

 

1. splezanje na oblast je samo interpretacija trenutno veljavne zakonodaje..JJ je padu gor, ko je sestavil koalicijo

2. po načinu vodenja, trda roka rezultati. Kar v bistvu v štartu ni slabo, preoblem je, ker je revanšist in bo zihr slej ko prej obračunal s tistimi, ki so hoteli pred tem z njim obračunati. 

Že samo zaposlovanje v policiji, odnos Hojsa in podobno se vidi kam pes taco moli. Sicer sem pa navedel, da marsikater oblastnik bi rad imel režim ne samo JJ

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2020 ob 8:54, ftp pravi:

Toliko kolikor jo narediš, toliko jo dobiš. Enostavno.

Ali pa si nekomu trn v peti. Tistemu, ki si je npr. prilastil vse privilegije na nedemokratičen način že v času ex režima in jih prenesel na svoje potomce tudi v današnji čas. Ta bo uporabil vsa sredstva, da privilegije obdrži. Od tu toliko gnojnice po JJ in še prej po dr. Jožetu Pučniku. Razbiti partijska omrežja je še huje kot drezati v sršenje gnezdo. In ravno to JJ tudi počne.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi potrjuješ kar sem navedel...da vsi vemo, da so levaki in vladajoča struktura uvedla kontrolirano novinarstvo, zato je tudi kao desnica morala uvesti svoje. Lažejo oboji. Sem že rekel, poščijem se na vse...

Razlika je v tem, da smo prisiljeni RTV financirati vsi davkoplačevalci, ki imamo električni priključek, Nova24 pa finančno ne bremeni nobenega davkoplačevalca. Opaziš razliko?

pred 9 minutami, motozajebant pravi:

no, tole me je pa res nasmejalo :) Jaz sem politično neopredeljen. Demokracija mi ni tuja. Kaj pa zdaj? 

To pomeni, da ima vsak človek v demokraciji izbiro po lastni volji. Razumel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, truckdriver pravi:

Razlika je v tem, da smo prisiljeni RTV financirati vsi davkoplačevalci, ki imamo električni priključek, Nova24 pa finančno ne bremeni nobenega davkoplačevalca. Opaziš razliko?

To pomeni, da ima vsak človek v demokraciji izbiro po lastni volji. Razumel?

ok, lahko tudi tako vzameš... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, truckdriver pravi:

Med titom in JJ je pa gromozanska razlika. Tito je splezal na oblast na povsem nedemokratičen način, mimo volilnih skrinjic s krvavo revolucijo preko človeških trupel. JJ je to uspelo na povsem demokratičen način, saj je stranka SDS na zadnjih volitvah premočno zmagala. Torej smo JJ ustoličili na oblast ljudje na rednih demokratičnih volitvah v DZ. Kapiraš razliko?

Po čem sklepaš, da bi si JJ želel režim? Jaz tega ne opazim. 

Verjetno si premlad, da bi poznal zgodovino.

Po vojni so bile  v Jugoslaviji demokratične volitve, kjer so ljudje izbirali med levo in desno opcijo.

Kdo je zmagal in zakaj lahko ugibaš.

Bilo je kar dosti volitev po tem in vedno je Tito zmagal.   Zakaj, lahko vprašaš tvojega JJ, saj je bil zelo zagnan prostovoljni člani Zveze komunistov.

Verjetno tudi ne veš, da se Tito piše z veliko začetnico.

Kaj misliš, zakaj se je na njegovem pogrebu zbralo toliko pomembnih oseb iz sveta politike? Nikoli prej in kasneje  ni bilo na enem mestu zbrano tako moštvo!

Ob demonstracijah v podporo JBTZ sem ravno obiskoval 1. letnik FS v Lj.  Ko smo profesorju za obrambo predlagali, da gremo kolektivno na demonstracije nam je rekel:

"Janša je bil moj kolega na obramboslovju; Vsi smo se ga bali, bil je zagnan KOS-ovec. Prava pič.. Zapomnite se, ta bo naredil še veliko gorja v Sloveniji če za dosmrtno ne zaprejo".

  In tako smo obsedeli v predavalnici, odprtih ust. 

Pa še prav je imel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

..., Nova24 pa finančno ne bremeni nobenega davkoplačevalca...

 Če Nova24 ne bremeni nobenega davkoplačevalca, a se potem financira od davkoneplačevalcev? 

Mogoče se pa malenkostno financira iz tistega ogroooooomnega žaklja, ki ga je janzelj nabasal v začetku 90ih, ko je šmuglal z orožjem...

Samo sprašujem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

1. splezanje na oblast je samo interpretacija trenutno veljavne zakonodaje..JJ je padu gor, ko je sestavil koalicijo

2. po načinu vodenja, trda roka rezultati. Kar v bistvu v štartu ni slabo, preoblem je, ker je revanšist in bo zihr slej ko prej obračunal s tistimi, ki so hoteli pred tem z njim obračunati. 

Že samo zaposlovanje v policiji, odnos Hojsa in podobno se vidi kam pes taco moli. Sicer sem pa navedel, da marsikater oblastnik bi rad imel režim ne samo JJ

BREZ ŽRTEV. Koalicijo je pač sestavil zmagovalec volitev v DZ, ko je kamniški klovn vrgel puško v koruzo in stisnil rep med noge in tako tlakoval pot na vrh zmagovalcu zadnjih volitev. 

Omenil si, da je JJ revanšist. Po čem to sklepaš? Komu je storil kaj hudega, komu se je pod njegovo oblastjo skrivil las na glavi? 

Kar se pa tiče zaposlovanja na policiji ali kadriranja ob prevzemu oblasti, je pa v demokraciji nekaj najbolj normalnega, da si oblast postavi na ključne položaje svoj kader, ki mu zaupa, da lahko normalno sprovaja svoj program. To počno vsi v vseh demokratičnih državah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kaldu pravi:

Verjetno si premlad, da bi poznal zgodovino.

Po vojni so bile  v Jugoslaviji demokratične volitve, kjer so ljudje izbirali med levo in desno opcijo.

Kdo je zmagal in zakaj lahko ugibaš.

Bilo je kar dosti volitev po tem in vedno je Tito zmagal.

Tiste "volitve" so bile navadna farsa. Naštej mi koliko stranke se je v tistem času potegovalo za oblast razen zločinske KP? 

Z veliko začetnico pišem samo tiste, ki jih spoštujem.

pred 10 minutami, Kaldu pravi:

Kaj misliš, zakaj se je na njegovem pogrebu zbralo toliko pomembnih oseb iz sveta politike? Nikoli prej in kasneje  ni bilo na enem mestu zbrano tako moštvo!

Zato, ker je bil prvovrstni manipulator in mu je zahod verjel in zaradi tega, ker ni vstopil v varšavski pakt. 

 

pred 12 minutami, Kaldu pravi:

"Janša je bil moj kolega na obramboslovju; Vsi smo se ga bali, bil je zagnan KOS-ovec. Prava pič.. Zapomnite se, ta bo naredil še veliko gorja v Sloveniji če za dosmrtno ne zaprejo".

JJ tudi sam osebno poznam in lahko zatrdim, da je to kar ti je o njem pripovedoval tvoj profesor čista laž. V privat življenju je JJ zelo prijetna in topla oseba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, izibajker pravi:

Če Nova24 ne bremeni nobenega davkoplačevalca, a se potem financira od davkoneplačevalcev? 

Mogoče se pa malenkostno financira iz tistega ogroooooomnega žaklja, ki ga je janzelj nabasal v začetku 90ih, ko je šmuglal z orožjem...

Samo sprašujem?

Nova24 se financira z zasebnim kapitalom na povsem transparenten način in ne obremenjuje davkoplačevalcev kot npr. levičarska RTV.

Imaš kake dokaze o tistem ogromnem žaklju o katerem nabijaš ? Če jih imaš, si po zakonu dolžan prijaviti vsako kaznivo dejanje za katerega veš in imaš dokaze, da se je zgodilo. V nasprotnem primeru si po zakonu lahko sam deležen kazenskega pregona zaradi širjenja klevet, laži in mazanja dobrega imena nekoga drugega.  

Ob 3. 10. 2020 ob 9:45, thumper pravi:

e pa zanimivo tvoje pojavljanje v tej temi.. mesec pavze pa mesec pavze pa 3 mesece pavze ....prideš , sprovociraš in izgineš.. 

meni take opcije niso všeč.. če ima človek kakršnokoli prepričanje se za njega bori vseskozi .. 

torej od danes naprej - ne citiraj me več v temah izven https://motosvet.com/tabla/forum/29-motociklizem/. seveda tudi jaz ne bom tebe.. 

Nimamo vsi časa na pretek, da bi lahko vsakodnevno pisali komente. Pa tudi druge lepe stvari obstajajo v življenju, s katerimi se človek ukvarja namesto da bi sedel za računalnikom in se ukvarjal s komentiranjem po raznih forumih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, truckdriver pravi:

Tiste "volitve" so bile navadna farsa. Naštej mi koliko stranke se je v tistem času potegovalo za oblast razen zločinske KP? 

Z veliko začetnico pišem samo tiste, ki jih spoštujem.

Zato, ker je bil prvovrstni manipulator in mu je zahod verjel in zaradi tega, ker ni vstopil v varšavski pakt. 

 

JJ tudi sam osebno poznam in lahko zatrdim, da je to kar ti je o njem pripovedoval tvoj profesor čista laž. V privat življenju je JJ zelo prijetna in topla oseba. 

Bila je izbira med levo (KP) in desno (monarhijo). Katere druge Jugoslovanske stranke pa so se še bojevale na strani zaveznikov?

Žal zgodovino ne piše janša, dejstva se ne dajo spremeniti, pa se lahko še tako trudiš. Poglej malo v tujino, kaj pišejo o zgodovini v SFRJ in Titu.  

Ker ga osebno poznaš, ali je hodi k zdravniku v Gradec? Naj mu pojača odmerke tablet.

Iz klinike v Polju je kartoteko odnesel.

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 10. 2020 ob 22:31, truckdriver pravi:

Do sedaj ga še nima. Če bi ga imel, v tem času nebi v prestolnici pedalarji protestirali brez da bi jih doletele kakršnekoli sankcije ali še huje, spopad z policijo. 

A to še pride ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kaldu pravi:

Bila je izbira med levo (KP) in desno (monarhijo). Katere druge Jugoslovanske stranke pa so se še bojevale na strani zaveznikov?

Žal zgodovino ne piše janša, dejstva se ne dajo spremeniti, pa se lahko še tako trudiš. Poglej malo v tujino, kaj pišejo o zgodovini v SFRJ in Titu.  

Ker ga osebno poznaš, ali je hodi k zdravniku v Gradec? Naj mu pojača odmerke tablet.

Iz klinike v Polju je kartoteko odnesel.

 

Zakaj diktator ni dopustil večstrankarskega sistema in pluralne družbe? Uvedel pa je totalitarni enoumni režim, ki ga je vzdrževal z hudo represijo in terorjem nad lastnim narodom in kršenjem temeljnih človekovih pravic in svoboščin. Taki osebki niso vredni mojega spoštovanja temveč ravno nasprotno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, truckdriver pravi:

Tiste "volitve" so bile navadna farsa. Naštej mi koliko stranke se je v tistem času potegovalo za oblast razen zločinske KP? 

Z veliko začetnico pišem samo tiste, ki jih spoštujem.

Zato, ker je bil prvovrstni manipulator in mu je zahod verjel in zaradi tega, ker ni vstopil v varšavski pakt. 

 

JJ tudi sam osebno poznam in lahko zatrdim, da je to kar ti je o njem pripovedoval tvoj profesor čista laž. V privat življenju je JJ zelo prijetna in topla oseba. 

Glede na zadnji odstavek sta se ga mogla pa dobro nažgat...:alko: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2020 ob 10:05, Snečer pravi:

Pravnomočno je bilo v Avstriji ugotovljeno, da je Riedl predal del provizije Jožetu Zagožnu = 900.000,00 EUR. Ta je sicer tekom postopka umrl

Kako se je razdelilo 900.000,00 EUR in kam je potem šel kovček pa se ni dalo ugotoviti.

Avstrijska sodnica v primeru Patria ni govorila o podkupljivosti slovenskih politikov

Dunaj/Ljubljana, 12. aprila - Z dunajskega deželnega sodišča so za tednik Demokracija sporočili, da avstrijska sodnica Marion Zöllner ob nedavni razsodbi v primeru Patria ni izjavila, da so "bili slovenski politiki podkupljeni", kot so poročali nekateri slovenski mediji.

https://www.sta.si/1875424/avstrijska-sodnica-v-primeru-patria-ni-govorila-o-podkupljivosti-slovenskih-politikov

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2020 ob 10:39, ftp pravi:

Kdor je nedolžen želi to dokazati, krivec pa izogibati.

Po zakonu je tožilstvo dolžno na sodišču dokazati krivdo obdolžencu in ne obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, truckdriver pravi:

Avstrijska sodnica v primeru Patria ni govorila o podkupljivosti slovenskih politikov

Dunaj/Ljubljana, 12. aprila - Z dunajskega deželnega sodišča so za tednik Demokracija sporočili, da avstrijska sodnica Marion Zöllner ob nedavni razsodbi v primeru Patria ni izjavila, da so "bili slovenski politiki podkupljeni", kot so poročali nekateri slovenski mediji.

https://www.sta.si/1875424/avstrijska-sodnica-v-primeru-patria-ni-govorila-o-podkupljivosti-slovenskih-politikov

bova sodbo, prevod prilepila? tam ti vse piše

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, truckdriver said:

Po zakonu je tožilstvo dolžno na sodišču dokazati krivdo obdolžencu in ne obratno.

Nisi razumel.

Nedolžen pritska na sodišče da se zadeva zakjuči, da dokaže nedolžnost, krivec pa beži, da zastara, pa se kiti  "da ga niso obsodili"

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!