Skoči na vsebino

F1 2010


Cartman

Priporočene objave

mislim, da je red bull z osvojitvijo konstruktorskega naslova že izpolnil svoje cilje.

za dirkaški naslov pa prepuščajo dirkačema proste roke. za F1 je to dokaj neobičajno :? ni pa slabo za šport.

verjetno bo na koncu alonsko prvak.

če mene vprašaš je slaba tolažba konstruktorski naslov :closedeyes: ,ponavad vsi govorijo kdo je prvak nobenga ne zanima konstruktorski naslov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvak bo eden imed redbullov ker ferrari v abudabiju na tej zaviti stadijonski stezi enostavno nebo dovolj hiter .

alonso bo dirko končal na tretjem mestu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvak bo eden imed redbullov ker ferrari v abudabiju na tej zaviti stadijonski stezi enostavno nebo dovolj hiter .

alonso bo dirko končal na tretjem mestu

Če bo Alonso tretji ne bo prvak kar eden izmed RedBullov, ampak lahko samo Webber, zato ker med prvim in tretjim mestom je razlik 10 točk, Vettlov zaostanek znaša pa 15 :)

Težka bo za Vettla, malo verjetnosti, da bo imel toliko sreče, da bo nadoknadil zaostanek za Webrom in Alonsom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je red bull z osvojitvijo konstruktorskega naslova že izpolnil svoje cilje.

za dirkaški naslov pa prepuščajo dirkačema proste roke. za F1 je to dokaj neobičajno :? ni pa slabo za šport.

verjetno bo na koncu alonsko prvak.

pomojem bo hamilton koštal alonsa naslova, ker bo pred njim. Na prvih dveh mestih bo red bull

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Vetel, bravo.!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem še iz Schumacherjevih časov (poleg Mihatov) tudi Ferrarijev navijač, tako da sem nekako navijal za Alonsa, čeprav mi je čist antipatičen.. Ampak po videnem, je naslov odšel v prave roke.

Vettel si je kljub neumnostim, ki jih je počel med sezono, kljub aroganci, ki jo je parkrat pokazal, naslov čisto zaslužil. Veseli me, da je naslov odšel nekomu, ki je dejansko zabeležil veliko zmag in tudi naslov privozil z zmago. Predvsem pa me je spravilo na obrate tisto Alonsovo mahanje Petrovu. Vsaka čast Rusu, da se je tako dobro odrezal in za sabo zadržal dvakratnega svetovnega prvaka in do tedaj vodilnega v skupnem točkovanju :) Saj se mu ni bil dolžen umikat!

Malo mi je žal Webra, ki je drugače fejst dečko in bi mu privoščil zmago, samo Vettel je v splošnem pač hitrejši.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem še iz Schumacherjevih časov (poleg Mihatov) tudi Ferrarijev navijač, tako da sem nekako navijal za Alonsa, čeprav mi je čist antipatičen.. Ampak po videnem, je naslov odšel v prave roke.

Vettel si je kljub neumnostim, ki jih je počel med sezono, kljub aroganci, ki jo je parkrat pokazal, naslov čisto zaslužil. Veseli me, da je naslov odšel nekomu, ki je dejansko zabeležil veliko zmag in tudi naslov privozil z zmago. Predvsem pa me je spravilo na obrate tisto Alonsovo mahanje Petrovu. Vsaka čast Rusu, da se je tako dobro odrezal in za sabo zadržal dvakratnega svetovnega prvaka in do tedaj vodilnega v skupnem točkovanju :) Saj se mu ni bil dolžen umikat!

Malo mi je žal Webra, ki je drugače fejst dečko in bi mu privoščil zmago, samo Vettel je v splošnem pač hitrejši.

Tudi jaz bi nekako letos bolj "privoščil" Webru, vendar .....

Pri rdečih so danes preveč pazili prav na Webra, po moje prehitro odšli na menjavo koles in posledično ostali praznih rok (verjetno se jim niti sanjalo ni kaj jih čaka). Vseno pa čestitke tudi rdečim za dvig forme v drugem delu sezone (tu so srebrni zgubili možnosti).

Da bi le naslednje sezone prinesle razplete na zadnji dirki v sezoni in vsaj 3 kandidate :yea1:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alonso your world championship dreams are over, can you confirm you understand this message?!?

Ferrari je pač malo zayebal. že pred dirko so IMHO taktiko popolnoma falili, in štartali z idejo, bit četrti ni problem, vettel nej zmaga pokrivamo webbra in zmaga. Ross Brawn tega nebi naredu. sam soimnimo se kako je lani njegov Button u odločilno dirko startal nas polno. . . . Respect Newyju, vettli in RBR.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo seba !!! in še zmeraj sem mnenja , da so pri rdečih naredili napako s ferdotom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Vetlu in Red-bulu! mislim, da je to ena prvih zmag(sezone) nekega tima BREZ taktiziranja !! Očitno je Ferrari z svojem večnim taktiziranjem še sploh na zadnjh dirkah sezone enkrat le vstrelil v prazno !

Veselo upam,da bo sezona 2011 vsaj tako dobra in do konca napeta kot je bila ta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pričakoval sem, da bo alonso prvak, a na srečo sem se motil. ferrari je očitno zgrešil taktiko, pa še hitrosti jim je manjkalo ta vikend.

malo mi je žal za webra, ki je zadnji dve dirki očitno popustil pod pritiskom. vettel pa hladen kot špricer in z zmagovalno mentaliteto prišel do naslova, kljub manjšim možnostim kot omenjena dva. še malo mora dozoreti in še kakšen naslov je realno možen.

mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti posnetek dirke?

Popravljeno . Popravil perici
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz Vettla vseeno nebi še takoj koval v zvezde. spet bi ga primerjal z buttnom, ki je celo kariero životaril, ker ni imel materiala. lani je dokazal da je izreden dirkač, imel jajca in prestopil v zmajevo gnezdo, kjer mu je večina prerokovala totaln popuš, pa je le nekaj točk za Hamiltonom. Hamilton Button Kubica in Alonso so svoje kvalitete dokazovali tudi v težkih časih. Dečko še ni imel slabega avta ali ekipe v krizi. Vettel je pokazal več kot Webber, a RBR je imel letos raketo napram vsem ostalim. Renault da ima 40 konj manj od mercedesa in ferrarija? Nevem če Alonso to verjame.

Pravila ostajajo podobna, F-duckt bo prepovedan vrača pa se KERS, zato se mi zdi presenečenje v stilu BrawnGP/RBR manj verjetno. Pestro bo zaradi Pirellija ki obljublja drugačne gume, načrtno naj nebi zdržale niti pol dirke, in taki taktični postanki v prvem ali zadnjem krogu odpadejo. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!