Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Allora Ne nosite Nutelle... čez zimo sva z Rudetom zmazala 15 kil štajerskih, bistrških, taljanskih in francoskih Nutelc, saj ne rečem da niso bile fine, ma kopalno sezono sem že odprla in nočem da me greenpeacovci vlečejo iz morja. Hvala vsem za razumevanje.

OK, allora prinesem 2 x 5-kilske... :whistle: ...da vaju vsaj malo upočasnimo na stezi :naughty: O:-)

pa dokler te z morja vlecejo je se ok, hudič je, ko te z obale v vodo porivajo :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat jest sem že brez dodatkov extra počasna na dirkališču :P

hehe, ja...ko ti bencina zmanjka pa moreš porivat...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, He ...

Majce so že in prav izvrstno izgledajo :)

Do konca tedna pa še seti pokalčkov in smo nared ...

Še točno 14 dni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi kdo povedal iz prakse najboljšo pot iz Kranja/Ljubljane do Pannonije.

Meni vsak navigator malo drugače pokaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A namerava kdo prespat do 19. in potem na izi nazaj? Men se 18. zvečer ne vozi nazaj po celem dnevu preganjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi kdo povedal iz prakse najboljšo pot iz Kranja/Ljubljane do Pannonije.

Meni vsak navigator malo drugače pokaže.

Najhitrejša je: Avtocesta

Če imaš pa prikolico in nameravaš voziti 80km/h potem pa mogoče bolj direktna

Pa še tretja tudi po avtocesti ampak preko južne avstrijske.

Iz MBja gremo vedno preko Avstrije po avtocesti, se dosti manj vleče. Ampak je pa res, da s kombijem lahko 110+ vozimo, s prikolico pa na avtocesti malo zaspiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VREME v Sarvarju ob odlicno za motor - pretezno jasno z 21 C :trance_27_notworthy:

no, za asfalt ravno ne bo vroč za tiste iz rdece in crne skupine, ko bodo s koleni drseli po tleh.

za nas v modri skupini pa bo super :)

samo na odobritev dousta je se potrebno pocakati - v primeru, da ne bi bil... bom kontaktiral organizatorja in/ali tukaj objavil prosto mesto.

imam namrec tudi rezervacijo za nocitev v motelu iz 17. na 18.

sicer pa se bom peljal po tej cesti gor v ponedeljek, 17.5., s startom iz mb okrog 16. ure.

Popravljeno . Popravil rookie81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuesday, May 18

Cloudy

A shower in the afternoon

Low: 7 °C High: 14 °C

predaleč je še za vremensko napoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam eno vprašanje. Namreč pred dirkalnim dnevom moram menjati zadnjo gumo, prva je pa še ok. Bil sem ap z temi gumami na grobniku. Če ima kdo kaj več izkušenj, to res drži da pregreta guma po dirkanju ni več to kar je bila? Načeloma mi tudi pri cestni vožnji prva zdrži dve zanji gumi.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam eno vprašanje. Namreč pred dirkalnim dnevom moram menjati zadnjo gumo, prva je pa še ok. Bil sem ap z temi gumami na grobniku. Če ima kdo kaj izkušenj, to res drži da pregreta guma po dirkanju ni več to kar je bila? Načeloma mi tudi pri cestni vožnji prva zdrži dve zanji gumi.

L.P.

!

Oj

jaz ti svetujem,da zaradi svoje varnosti,občutka ter zaupanja v grip gum zamenjaš obe dve!sploh če greš prvič na panonnio

neglede nato če meniš da je pregreta,vendar ni saj jih vsaj jaz vozim večkrat.

drugač pa imaš tak al tak merke na gumah

moje mnenje

lp

Popravljeno . Popravil iceage
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor spremljam to temo...

in vidim, da eni imate prevoz in iscete sopotnika, drugi pa iscete koga ki ima se prostor....

zelim povedati to, da opažam da vas je veliko, ki imate motorje samo za dirkalisce - da bi si jih peljali v kombijih ali prikolicah tja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor spremljam to temo...

in vidim, da eni imate prevoz in iscete sopotnika, drugi pa iscete koga ki ima se prostor....

zelim povedati to, da opažam da vas je veliko, ki imate motorje samo za dirkalisce - da bi si jih peljali v kombijih ali prikolicah tja.

Tudi, če motorja nimaš samo za to, je prevoz s kombijem ali prikolico pametna opcija. Od tega, da si po celem dnevu lahko precej utrujen, preko tega, da lahko zvoziš gume do konca, do tega, da lahko na motorju tudi kaj crkne...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če motorja nimaš samo za to, je prevoz s kombijem ali prikolico pametna opcija. Od tega, da si po celem dnevu lahko precej utrujen, preko tega, da lahko zvoziš gume do konca, do tega, da lahko na motorju tudi kaj crkne...

D.

saj se strinjam in je super, da prides tja spociti in se domov tudi bolj udobno peljes...

eh, zame v modri skupini ne obstaja nevarnost da bi gume zvozil :) :) :)

upam pa tudi, da kaj ne crkne.

verjamem, da tisti ki gredo tja na cas voziti, motor preganjajo v višje vrtljaje in je moznost za okvare vecja... ampak saj tudi pri "umirjeni" lahko gre kaj narobe :(

1.nadrejeni je že odobril dopust, sedaj mi se manjka samo zelena luc uprave :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še samo dobrih 10 dni ...

Proga je plačana ...

Mali pokali so že, veliki bojo naslednji teden ...

Majice so ...

Jutri bojni sestanek Ekipe na Marofu ...

Nervoza se bliža ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nervoza se bliža ...

Pa sem mislu, da je nervoza le na naši strani... :rolleyes: Vam pa res ni potrebno bit nervozni, glavno je že za vami, sedaj sledi le užitek... :naughty:

countdown se je pričel :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster gody,

nervoza da se bliža?? eh kje pa, neskončno veselje in zabava se bližata :naughty: :yea1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster gody,

nervoza da se bliža?? eh kje pa, neskončno veselje in zabava se bližata :naughty: :yea1:

X2

No po eni strani pa, tut en mejhn nervoze za vse k bomo prvič na Pannonii....but can't wait :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretežni del šefov Daysi daya je bil na kondicijski pripravi na Marofu :yea1:

post-698-127343021899_thumb.jpg

post-698-127343030618_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Glede spodaj napisanega me zanima, kakšna pnevmatika se smatra kot ustrezna? Je dovolj če je še legalna za cesto, ali je na pannonii obraba tolikšna, da milimeter ali dva na robovih ne zadostujeta do konca Deyzi-day-a?

btw: vidim, da je pri vas tudi

pneumatike :whistle:

Spomnili bi Vas radi tudi, da pred udeležbo skrbno preverite tehnično ustreznost svojega motorja, še posebej:

Delovanje in obrabo zavor

Napetost verige

Stanje pneumatik

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Glede spodaj napisanega me zanima, kakšna pnevmatika se smatra kot ustrezna? Je dovolj če je še legalna za cesto, ali je na pannonii obraba tolikšna, da milimeter ali dva na robovih ne zadostujeta do konca Deyzi-day-a?

So stvari, s katerimi se osebno nebi nikoli igral, In to so pnevmatike, še posebej, če se odpravljamo na kakšno pravo dirkališče (Panonia, Grobnik itd.).

Itak boš moral kupiti novo gumo in moj nasvet je, da jo "razdevičiš" na Panoniji. Za na Marof zna biti vse dobro (včasih zaradi tega tudi drago), za Panonijo pa jaz osebno nebi nikoli toliko tvegal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So stvari, s katerimi se osebno nebi nikoli igral, In to so pnevmatike, še posebej, če se odpravljamo na kakšno pravo dirkališče (Panonia, Grobnik itd.).

Itak boš moral kupiti novo gumo in moj nasvet je, da jo "razdevičiš" na Panoniji. Za na Marof zna biti vse dobro (včasih zaradi tega tudi drago), za Panonijo pa jaz osebno nebi nikoli toliko tvegal.

Saj problem je, da je guma(Q RR) skoraj nova, za sabo ima enkrat Marof in pa cca 300km po cesti. Profil na sredini je kot nov, prav tako na desni strani(pannonia je v desno). Problem je samo leva stran, kjer do indikatorja na profilu manjka cca 1mm, do dna zareze(profila) pa še enkrat toliko.

Glede na Marof, bi imel takšno gumo še vsaj za 2x, če ne 3x. Ne poznam pa obrabe na pannonii, zato sprašujem.

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!