Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

...tudi kake skuhane kave se ne bi branu... :whistle::P

Ideja! Že razmišljam, kaj nam je storiti ... :hmm:

Bom šefa vprašala če si lahko sposodim službeni coffimat, čajčki se bodo dali dobiti, čudežnih napojev a la Asterix ne bova varili :P

... in Kat je ponudila eno od rešitev.

Bova že nekaj pogruntali, saj v povprečju nisva čisto blont. :rolleyes:

sem se sam hecal :rolleyes: ...da bomo komplementarni, sem pa jst neki zvaril, pa bom s sabo prinesu...ob pravem času, na pravem mestu, pa zmore tudi čudeže delat :grim

Če imaš še kakšno idejo, na dan z njo!

Kava ali čajčki gor ali dol, s Kat bova definitivno poskrbeli, da se bo dan začel veselo, nasmejano in sproščenosti dogodka primerno.

Eeeeeej, pridni ste! Le še vprašanje nekaj dni je, da bodo prosta mesta zapolnjena.

Mi je Gody danes rekel, da sem na začetku nekaj gundrala, češ, a bo zanimanje sploh dovolj veliko? Sicer se tega ne spomnim najbolj, ampak, če šef rečejo, da je tak, te bo že tak.

Ampak, zadeve se razvijajo s tako svetlobno hitrostjo, da vem, kako bo to en tak super dogodek, katerega se bomo tak fejst spominjali, da ga bomo še kdaj ponovili; mogoče že kuj naslednje leto? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se sam hecal :rolleyes: ...da bomo komplementarni, sem pa jst neki zvaril, pa bom s sabo prinesu...ob pravem času, na pravem mestu, pa zmore tudi čudeže delat :grim

Pazi le, da tvoji zvarki ne bodo preveč alkoholno oplemeniteni, ker pred vstopom na stezo bo alkotest! police.gif:P

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel. Sem iz Novega mesta.

Zakaj pa ne. Prijavljen.B)

Štartam verjetno 17. 5. iz Hrastnika ali okolice Ptuja, tako da se lahko tisti nekje dobimo in gremo skupaj prej pa se zmenimo po PM.

LP, Boštjan

predvidena trasa (izogibanje avtocestam) od mb do dirkalisca Pannonia ring

predviden odhod iz mb, v ponedeljek 17.5. med 15. in 17. uro - odvisno kako se uskladimo.

ko dolocimo tocno uro odhoda iz mb, se lahko dogovorimo tudi za vmesne postanke, kje koga poberemo (lenart, g radgona, m sobota,...).

na spletni strani AMZS je podatek, da je gorivo na madzarskem za odtenek drazje kot v sloveniji - ce se kdo sprasuje ali tankati pred ali po meji s sosedi.

vozi se po omejitevah - ne bomo podirali hitrostnih rekordov ali tekmovali kdo bo prej na diraliscu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidena trasa (izogibanje avtocestam) od mb do dirkalisca Pannonia ring

predviden odhod iz mb, v ponedeljek 17.5. med 15. in 17. uro - odvisno kako se uskladimo.

ko dolocimo tocno uro odhoda iz mb, se lahko dogovorimo tudi za vmesne postanke, kje koga poberemo (lenart, g radgona, m sobota,...).

na spletni strani AMZS je podatek, da je gorivo na madzarskem za odtenek drazje kot v sloveniji - ce se kdo sprasuje ali tankati pred ali po meji s sosedi.

vozi se po omejitevah - ne bomo podirali hitrostnih rekordov ali tekmovali kdo bo prej na diraliscu.

lp

Torej smo skoraj zmenjeni :) Jaz grem 100 procentno , edino višja me lahko odvrne.

Se bom kasneje oglasil preko ZS in se potem detaljno zmenimo glede ure in kraja odhoda.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en okrogel dan:

Še 50 dni

Prosto še samo 1 mesto.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 26

Zmerni (Črni): 31

Vodeni(Modri): 42

post-3284-126986685803_thumb.jpg

Razporeditev udelžencev po regijah (prva cifra poštne številke):

post-3284-126986686884_thumb.jpg

Razporeditev udeleženecev po znamkah motorjev:

post-3284-126986687914_thumb.jpg

Po zapolnitvi mest bomo na spletni strani pripravili možnost vpisa v čakalno vrsto in s tem omogočili koordiniranje zamenjav v primeru odpovedi katerega od prijavljenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mesto šteje za zapolnjeno v trenutku ko je plačano?

Ko je vplačana startnina je prijava dokončno potrjena.

Zadni rok vplačila startnine je tak, kot je naveden na prijavni e-pošti in spletni strani (30.04.2010)

Seveda pa smo zelo zadovoljni, da je večina prijavljenih tudi sprotno poravnala startnino in s tem dokončno potrdila prijavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za eventualne naknadne prijave (če bo kdo odpovedal ali pozabil plačati v roku do 30.04.2010) smo vklopili možnost prijave na čakalno listo.

O možnosti naknadne prijave bomo obveščali po vrstnem redu prijavljenih na čakalno listo.

Tako, da tisti, ki niste ujeli časa za prijavo ne obupat, ampak se prijavite čimprej na čakalno listo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Danes smo iz Pannonije dobili obvestilo, da so zeleni Madžarske uspeli doseči prepoved vseh voženj z motorji po dirkališčih.

Tako bomo morali izvesti Dey-Zi Deys z bicikli.

Prijave še vedno veljajo.

lp

(prviaprilpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za eventualne naknadne prijave (če bo kdo odpovedal ali pozabil plačati v roku do 30.04.2010) smo vklopili možnost prijave na čakalno listo.

O možnosti naknadne prijave bomo obveščali po vrstnem redu prijavljenih na čakalno listo.

Tako, da tisti, ki niste ujeli časa za prijavo ne obupat, ampak se prijavite čimprej na čakalno listo.

Prvi april je mimo, prazniki počasi tudo, zato ... čakalna lista čaka!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo jast nisem še biu v PANNONIJA RING edina pista je bila GROBNIK.Ma bolj,ko berem debate me mika jit,in mislim da bom šeu :evilgrin: .Ma pista je boljši kot grobnik,ker grobnik je že čeu v luknjah na določenih mestih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo jast nisem še biu v PANNONIJA RING edina pista je bila GROBNIK.Ma bolj,ko berem debate me mika jit,in mislim da bom šeu :evilgrin: .Ma pista je boljši kot grobnik,ker grobnik je že čeu v luknjah na določenih mestih. :OK:

Nasmejal si me pa. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody!!!

Kolko še odštevamo?

:whistle::naughty:

Pozabu ...

Še samo 40 dni do prireditve.

Vreme smo že narocili in dobili zagotovilo, da vreme definitvno bo :)

Sem pa danes tudi pokale narocil. Tako da 4 kompleti so zagotovljeni ...

Drugi teden grejo v tisk še majice, potem pa do konca aprila še vecino papirovja pripravimo in smo ready steady - Go !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ima kdo kakšno priporočilo glede gum? Ne morem se odločiti katere naj dam gor. Bi bile GP racer D211 ok? Pa še kaka kombinacija, sprednja soft zadnja medium? Ali kaj drugega.

Hvala za odgovor/e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ima kdo kakšno priporočilo glede gum? Ne morem se odločiti katere naj dam gor. Bi bile GP racer D211 ok? Pa še kaka kombinacija, sprednja soft zadnja medium? Ali kaj drugega.

Hvala za odgovor/e.

Ta vikend smo vozili pa je bilo še relativno hladno spredaj D211 GP 6704 medium zadaj pa 6680 strong to je prava konbinacija se neda falit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend smo vozili pa je bilo še relativno hladno spredaj D211 GP 6704 medium zadaj pa 6680 strong to je prava konbinacija se neda falit

Ok, kako pa se kaj obnesejo GP Racer na pannonii, seveda za bolj amaterske pilote?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

35 dni pred prireditvijo se kaže možnost tudi za koga s čakalne liste.

Tako, da ne obupat, se kar prijavite na čakalno listo, se že polni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebiral malo samo temo o tem dirkališču in tudi nekaj drugih o dirkanju, zasledil sem kar nekaj informacij a vseeno se mi zdi mogoče pametno, glede na to da bo 18.5. tudi vodena skupina, v kateri vozim tudi sam, da se napiše nekaj splošinih informacij tudi tukaj.

tlak pnevmatik, štandgas, grelci DA/NE, ali pustit ogledala gor, kako namestiti lap timer, ...

Namreč sam bom prvič na pisti, in nevem prav kaj rabim s sabo in kaj je dobro predtem poštimat na mopedu in ali je to sploh potrebno za vodeno skupino

lp Sašo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebiral malo samo temo o tem dirkališču in tudi nekaj drugih o dirkanju, zasledil sem kar nekaj informacij a vseeno se mi zdi mogoče pametno, glede na to da bo 18.5. tudi vodena skupina, v kateri vozim tudi sam, da se napiše nekaj splošinih informacij tudi tukaj.

tlak pnevmatik, štandgas, grelci DA/NE, ali pustit ogledala gor, kako namestiti lap timer, ...

Namreč sam bom prvič na pisti, in nevem prav kaj rabim s sabo in kaj je dobro predtem poštimat na mopedu in ali je to sploh potrebno za vodeno skupino

lp Sašo

-Najprej poglej preden boš štartal, če maš vse dokumente (motor, ti) ker se ponavad osnovne stvari pozab k maš drugo tok v glav

-Motor prever vse tekočine ( v zavorah, v motorju in hladilniku)

-Prever zavorne ploščice in ketno( in jo namaži) ker to mora bit brezhibno

- Če maš dirkalne gume pol uporablji grelce in seveda moraš za to met sprednje in zadnje stojala, če maš cestne pnevmatike ne rabiš grelcev

-ogledala dej rajš dol ker ti bojo bolj v napoto kot korist in boš prej z njimi naredu nesrečo k brez

- vzemi sabo kakšno vezico in silvertape, če je slučajno minimalen zdrs da se lohk še naprej voziš če sučajno kej samo poč

-na pisto pejt s segretim motorjem in glede na to da imaš dvocilnidraša mu lahko dvigneš štandgas za ene 500-700 obratov da bo prestavljanje v nižjo bolj mehko

za vodeno skupino bo že to dovolj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-.................... glede na to da imaš dvocilnidraša mu lahko dvigneš štandgas za ene 500-700 obratov da bo prestavljanje v nižjo bolj mehko

pismu..na to pa nisem nikoli pomislil..pa sem pri gsx-r mel mal višje štandgas naštelan..

bom si zapomnu..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu..na to pa nisem nikoli pomislil..pa sem pri gsx-r mel mal višje štandgas naštelan..

bom si zapomnu..

In fajn je, da kdor to z višjim štandgasom prakticira ima " v glavi", da je dobro moto potem v prestavi užigat in odpeljat, ker z dvignjenim štandgasom in vžganim motorjev v prvo dajat ni glih "zdravo" za menjalnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In fajn je, da kdor to z višjim štandgasom prakticira ima " v glavi", da je dobro moto potem v prestavi užigat in odpeljat, ker z dvignjenim štandgasom in vžganim motorjev v prvo dajat ni glih "zdravo" za menjalnik.

to je tudi res..

sam ponavadi vedno malo porinem motor naprej predem dam v prvo..

za zdravje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!