Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Čestitke za pogumno organizacijo in skrb za nas ostale :worship:

Lovim skupaj moje somopediste, jaz bi kar z mojo kravico prišel (me mantra posnetek iz lagune sece), mislim da bo tole super trening, ne glede na zvrst oz kategorijo motorja.

Upam da se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo posodobim statistiko:

Še 84 dni

Prostih še 45 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 18

Zmerni (Črni): 15

Vodeni(Modri): 22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst tud upam da ne bo prevelkiga interesa, se še s 4imi kolegi menimo, 2 sta za, kolega matrajo finance, jst mam pa še 100 problemov(motor sestavt, bolniško zaključit, odškodnino potegnt :)), tko da upam da bo konc marca še kej frej, zanima me pa še nakaj če se jst prijavim, pa ne morm pridit, lahko potem prodam svojo štartnino nekomu drugemu če bo interes ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst tud upam da ne bo prevelkiga interesa, se še s 4imi kolegi menimo, 2 sta za, kolega matrajo finance, jst mam pa še 100 problemov(motor sestavt, bolniško zaključit, odškodnino potegnt :)), tko da upam da bo konc marca še kej frej, zanima me pa še nakaj če se jst prijavim, pa ne morm pridit, lahko potem prodam svojo štartnino nekomu drugemu če bo interes ?

Mislim, da bo konec marca še kaj fraj :) (upam pa da ne :whistle: )

Startnino lahko prodaš, podariš, karkoli.

Samo važno, da nas pravi čas obvestiš in potrdilo svoje daš "kupcu", da ga pokaže v sprejemni pisarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst javu na raport...ups, report.... :rolleyes:

Drugače pa, vodeni razturamo :evilgrin: :010

Neki me zanima...prebral sem, da naj bi ble za vodene 3 skupine po 8...torej je to max 24 prijavnih mest? Verjetno so vse 3 skupine hkrati na progi? Glede na to, da nas je že do sedaj 22 bo ta številka najbrž še fajn narasla. A to pol pomeni, da bodo 4 skupine na progi, ali se bo urnik kako drugače uskladil? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst javu na raport...ups, report.... :rolleyes:

Drugače pa, vodeni razturamo :evilgrin: :010

Neki me zanima...prebral sem, da naj bi ble za vodene 3 skupine po 8...torej je to max 24 prijavnih mest? Verjetno so vse 3 skupine hkrati na progi? Glede na to, da nas je že do sedaj 22 bo ta številka najbrž še fajn narasla. A to pol pomeni, da bodo 4 skupine na progi, ali se bo urnik kako drugače uskladil? :rolleyes:

Slabo prebral.

Bo 5 skupin znotraj vodenih:

- Hitri

- Zmerni

- Počasni

- Ladies

- Touring

V vsaki največ 8 ljudi, torej skupaj največ nekje 40.

Kolikor sem videl na R-Daysih bi to moralo iti brez problema skozi na pisti, ne da bi hitri najpočasnejše dohiteli za krog.

Na R-Daysih vmes še tisti na tesntih motorjih šibajo (tudi v skupini) pa ni nekih problemov. Pri nas po vsej verjetnosti ne bo testnih motorjev, ker se mi zdi, da ni junaka (uvoznika), ki bi bil pripravljen na ta način promovirati svoje podjetje in motoristične znamke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, vodeni razturamo :evilgrin: :010

To je bila tudi nekako ideja. Pripraviti nekaj, da ljudi ne bi bilo prevec strah pri prvem srecanju s progo.

Saj naprej gre potem precej lahko, ko vidiš, da stvar ni tak bav bav kot to izgleda s tribune ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo! Mene pa zanima, če slučajno gre kdo na ta Gody event iz MCM kluba iz Maribora in bi še imel prostor na prikolici za en motor in mene. Stroške seveda si brez težav delimo. No, če se kdo najde, naj me prosim kontaktira, da se zmenimo in da se grem seveda takoj prijavit, da nebo zmankalo prostih mest. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak vikend nekaj novih prijavljenih :trance_27_notworthy:

Še 79 dni

Prostih še 42 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 17

Zmerni (Črni): 17

Vodeni(Modri): 24

Glede na izjemne čase, ki jih imajo prijavljeni v rdeči skupini bo verjetno obveljal bolj oster kriterij delitve (02:15 ali celo nižje)

V kratkem na spletni strani predstavitve inštruktorjev, bomo objavili tukaj, ko bojo nared ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na glupo vprašanje bom verjetno dobil tudi glupi odglovor...

mišelin pilot power 2CT...bi si kdo upal s tem lovit čas pod 2.10 ?????? :kva1::alko::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 30.04.2010 - 100€

na dan prireditve - 120€ (le v primeru, če bo še kaj prostih mest)

Kaj pa med 1.5. in 18.5.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa med 1.5. in 18.5.?

Zaradi tehničnih težav v tem obdobju ne bomo mogli garantirano procesirati vplačil startnin.

Sicer bomo zadeve še vedno sprejemali ampak po "best effort".

Torej veliko raje bi videli, da se startnine vplačajo ali do 30.04 ali pa na dan prireditve, ker lahko vplačila v vmesnem obdobju predstavljajo problem. (gre za zasebno in prostovoljno prireditev in nimamo profesionalne infrastuktre za ukvarjanje s plačili in bančnimi formalnostnmi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kakšen kandidat, ki bo šel z motorjem gor oz. je kakšen ki ima prosto mesto na prikolici/kombiju (Lj, Kp)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na glupo vprašanje bom verjetno dobil tudi glupi odglovor...

mišelin pilot power 2CT...bi si kdo upal s tem lovit čas pod 2.10 ?????? :kva1::alko::yea1:

komot, samo malo kontrole nad desnico pa mislim da ne sme bit težav, sicer odvisno kolk pod 2,10 maš v mislih... :-)

vsega ostaelga o gumah pa mislim da je brezveze razlagat ker je že blo miljonkrat napisano, ti pa si tud že starosta foruma..

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bolj okrogla številka:

Še 75 dni

Prostih še 39 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 17

Zmerni (Črni): 17

Vodeni(Modri): 27

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se trudiš pri organizaciji in vsem ostalem, kaj pa v primeru slabega vremena?

Prireditev je v vsakem primeru.

Smo tudi že po dežju čisto lepo se vozili po Pannoniji.

Kljub dežju ostanejo vse prednosti pred vožnjo po cesti enake, kot pri suhem vremenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa organiziram Shell Advance day na Grobniku 2 dni za teboj. Saj bi se prijavil ampak imam že sedaj preveč dela z organizacijo. Upam da boš ti prišel k meni. Vljudno vabljen. So mi pa že uredniki vrgli polena pod noge in mi skenslali 3 objave in vse odgovore, ker pravijo da si delam reklamo.človek hoče narediti kaj dobrega za motoriste, pol pa takole. Upam, da ti nimaš s tem problema. A si moral za to objavo kaj plačati?

Problem je, ker hočeš "nekaj dobrega tudi za Shell", pr item pa ne hočeš "nekaj dobrega tudi za portal Motosvet". Saj je razumljivo, kajne?

kolikor vem - kdor oglašuje na portalu, lahko potem tudi nekoliko bolj tržniško komunicira - in je to tudi med uporabniki sprejeto kot O.K.

Kdor pa uletava in bi rad si zastonj reklamo delal, pa pač - faše, jebiga ... Simpl, kajne? Ti tudi ne šenkavaš olja verjetno - če pa ga, jaz bi rabil, mam servis na Ducati Multistradi v kratkem ... Pa če že daješ, bi imel še za naslednji servis, ki bo jeseni :-). Hvala - ful si vreji det in super načela imaš! :-)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Vesela novica.

Zaradi velikega interesa za skupino Vodeni treningi bomo povečali število podskupin.

Tako bo dogodek še bolj primeren za vse, ki bi radi izpilili svoje tehnično znanje obvladovanja motocikla v za to primernem okolju pa si na druge Track Daye še ne upajo.

Za vse udeležence vodenih treningov bo kolega bladzo zjutraj pripravil tudi 15 minutni teoretični del o tehniki vožnje motocikla tako na cesti kot na pisti. :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V snegu malo poštejmo dni ...

Še 70 dni

Prostih še 33 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 17

Zmerni (Črni): 18

Vodeni(Modri): 32

Ups, Vodeni pa bojo kar kmalu polni...

Še sreča, da smo lahko dodali še eno podskupino :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobra 2 meseca pred prireditvijo pa smo že v zadnji tretjini prostih mest :)

Še 65 dni

Prostih še 30 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 18

Zmerni (Črni): 19

Vodeni(Modri): 33

Ša malo zanimive statistike.

Razporeditev udelžencev po regijah (nulo pred številko si morate sami zamisliti, da boste vedeli za katero regijo gre):

post-3284-126855437939_thumb.jpg

Razporeditev udeleženecev po znamkah motorjev:

post-3284-126855438549_thumb.jpg

Aja, glede na skorajšnjo zapolnitev prostih kapacitet povejte znancem, ki so zainteresirani pa niso na motosvetu ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesela novica.

Zaradi velikega interesa za skupino Vodeni treningi bomo povečali število podskupin.

Tako bo dogodek še bolj primeren za vse, ki bi radi izpilili svoje tehnično znanje obvladovanja motocikla v za to primernem okolju pa si na druge Track Daye še ne upajo.

Za vse udeležence vodenih treningov bo kolega bladzo zjutraj pripravil tudi 15 minutni teoretični del o tehniki vožnje motocikla tako na cesti kot na pisti. :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

O, kul!

:trance_27_notworthy:

Bravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!