Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Lepo.

A se boš prišel izobraževat :P

a ne bereš, kok je nevarno :whistle: :naughty: pa samo izobraževat se greste ;)

mogoče pridem samo na odojka :P ... furca do tja kot furca :)

p.s.

tačke sem moral zamenjat in jih dvigniti, da jih nisem na vsakem ovinku brusu :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne preveč strašit ljudi.

Nevarnost padca je popolnaoma enaka ali manjša kot na cesti.

Res pa je, da si na pisti prej privoščiš nekoliko več, kot na cesti, ker pač ni ovir, prometa, izletne cone so prijazne :)

Heh, prijazne ja. Si kdaj letel vanjo?

Kamni tudi do 10 cm premera. Motor je totalno popraskan. Je pa res, da voznik ponavadi ostane cel, kar je najbolj pomembno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste se tega eventa lotil, kot da se namerava ful po tleh letet =)

dejte z druge strani, nč o nesrečah pa bo =)

Točno tako ...

Bo pa v vsakem primeru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, prijazne ja. Si kdaj letel vanjo?

Kamni tudi do 10 cm premera. Motor je totalno popraskan. Je pa res, da voznik ponavadi ostane cel, kar je najbolj pomembno.

Ne vem, če so kje kaj dosti bolj prijazne. Praske na motorju pa niso glih neka huda stvar ...

Kot si rekel, voznik ma lepe šanse, kar je najbolj pomembno ...

V modri skupini pa mislim, da tako ne bo nekega velikega pretiravanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, prijazne ja. Si kdaj letel vanjo?

Kamni tudi do 10 cm premera. Motor je totalno popraskan. Je pa res, da voznik ponavadi ostane cel, kar je najbolj pomembno.

Hola mojster,

pri nekaterih ovinkih je v izletni coni tudi samo trava, tko da niti motorja ne opraskaš... če ti je to tolk pomembno, pač pazi da boš šel ven tam :rolleyes: evo ti še slikca ;)

post-163-126293601843_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bereš, kok je nevarno whistle.giftrance_25_naughty.gif pa samo izobraževat se greste trance_44_wink5.gif

mogoče pridem samo na odojka tongue.gif ... furca do tja kot furca smile.gif

p.s.

tačke sem moral zamenjat in jih dvigniti, da jih nisem na vsakem ovinku brusu tongue.gif

Hm, Mausi, kdo pa ti je naložil, da bo odojek? rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

pri nekaterih ovinkih je v izletni coni tudi samo trava, tko da niti motorja ne opraskaš... če ti je to tolk pomembno, pač pazi da boš šel ven tam :rolleyes: evo ti še slikca ;)

To je stara slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje:

2 voznika - 1 motor, kako se to plača? pa v €, za pir itak vem da me bo drago stalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje:

2 voznika - 1 motor, kako se to plača? pa v €, za pir itak vem da me bo drago stalo :whistle:

Načeloma vsak v svoji skupini.

Drugače pa po posebnem dogovoru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje:

2 voznika - 1 motor, kako se to plača? pa v €, za pir itak vem da me bo drago stalo :whistle:

Če bosta dva z enim motorjem, se bosta med seboj dogovorila, kako bosta oba najbolje izkoristila dan na dirkališču.

Kako s plačilom?

1 voznik - plača za enega.

2 voznika - vsak plača zase, torej 2 x 1 plačilo.

Motor pa ne plača nič.

En pir ti pa jaz častim.

:D

Aja, v € pa najdeš tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bosta dva z enim motorjem, se bosta med seboj dogovorila, kako bosta oba najbolje izkoristila dan na dirkališču.

Kako s plačilom?

1 voznik - plača za enega.

2 voznika - vsak plača zase, torej 2 x 1 plačilo.

Motor pa ne plača nič.

En pir ti pa jaz častim.

:D

Aja, v € pa najdeš tukaj.

Eto, to je official !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, to je official !

he he hvala :headbang:

pa še eno vprašanje. koliko je 2.20 na panoniji? recimo groba primerjava z grobnikom. 1.40, 1.50,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he hvala :headbang:

pa še eno vprašanje. koliko je 2.20 na panoniji? recimo groba primerjava z grobnikom. 1.40, 1.50,...?

Takole bolj proti 1:50, mogoče malenkost manj.

V glavnem za tadobre si s tem že kar ovira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake toliko casa se mi poraja kaksno vprasanje, ker se se nisem srecal z dirkaliscem tako, da mi ne zamerit ali se posemhovati :)

kako pa je z gorivom?

tankas v zadnji vasi pred dirkaliscem in med posameznimi treningi hodis iz dirkalisca v isto vas?

ali je na dirkaliscu kaksna crpalka, kjer tankas za isti denar ali drazje ali ceneje kot na crpalkah izven dirkalisca?

ja mene z V Stromom bi res bilo treba paziti, ce bi kdo bil za menoj s kaksim nakedom, cestakom, saj 70 KM in hitrostjo 190 km/h na dirkaliscu ni ne vem kaj, ko je cesta sirsa, manj nevarnosti in si vec privoscis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

Panonnia ring premore lastno črpalko, je pa benzin nekoliko dražji kot v 15 km oddaljenem Sarvarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Mausi, kdo pa ti je naložil, da bo odojek? rolleyes.gif

A ne bo :?

:cry:

tudi zadnji razlog si mi vzela, da bi prišel na Panonnia ring :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive novice:

V sezoni 2010 (marec-oktober) so na voljo še 4 prosti dnevi !

Izgleda 1. April ni preveč zaželjen med organizatorji :)

Je pa zanimiv termin: 15-16-17. oktober 2010.

To bi lahko bila urnebesna tridnevna fešta na Pannoniji.

Je pa tako, da je najem za 3 dni konec tedna 34.000€

Če ima kdo viška sredstev in željo po investiciji naj me kontaktira na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko tam plačuje tudi z evri, al bo treba prej v menjalnico/bankomat?

Evre sprejemajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gody01 - blush.gif eee, eno neumno pitanje, na panoniji sem bil do sedaj dvakrat, obakrat zgolj turistični ogled dogajanja, enkrat z motorjem in enkrat z avtom, obakrat sem se peljal čez Hodoš pa po madžarskih magistralkah in regionalkah, verjetno je čez Graz po AC hitreje in udobneje če si z avtom in prikolico? Katero pot priporočaš?

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gody01 - blush.gif eee, eno neumno pitanje, na panoniji sem bil do sedaj dvakrat, obakrat zgolj turistični ogled dogajanja, enkrat z motorjem in enkrat z avtom, obakrat sem se peljal čez Hodoš pa po madžarskih magistralkah in regionalkah, verjetno je čez Graz po AC hitreje in udobneje če si z avtom in prikolico? Katero pot priporočaš?

lp Bajsi

Definitivno ti priporočamo pot čez graz,proti dunaju,nato v oberwartu ven na mejni prehod bucsu pa proti shomboteliyu pa nato v sarvar in si tam

no vsaj moj predlog:winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gody01 - blush.gif eee, eno neumno pitanje, na panoniji sem bil do sedaj dvakrat, obakrat zgolj turistični ogled dogajanja, enkrat z motorjem in enkrat z avtom, obakrat sem se peljal čez Hodoš pa po madžarskih magistralkah in regionalkah, verjetno je čez Graz po AC hitreje in udobneje če si z avtom in prikolico? Katero pot priporočaš?

lp Bajsi

Pot, ki jo je opisal Iceige je 'taprava'. Tukaj pa še 'Google Maps' od LJ do Pannonia Ring-a.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli vedno čez Dolgo vas.

Ne plačaš ne madžarske, ne avstrijske vinjete pa cesta je vedno prazna. Je pa res, da je precej luknjasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gody01 - blush.gif eee, eno neumno pitanje, na panoniji sem bil do sedaj dvakrat, obakrat zgolj turistični ogled dogajanja, enkrat z motorjem in enkrat z avtom, obakrat sem se peljal čez Hodoš pa po madžarskih magistralkah in regionalkah, verjetno je čez Graz po AC hitreje in udobneje če si z avtom in prikolico? Katero pot priporočaš?

lp Bajsi

Hodoš je OK za izlet t motorjem :)

Ce greš na pisto potem AC preko Graza ...

Ce pa bo kdo šel z motorjem preko Hodoša naj bo posebej ob mraku zelo pozoren na srnjad in drugo divjad. Te je tam med MS in Hodošem ogromno, cesta pa kar vabi v prehitro vožnjo ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!