Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Še 123 dni

Prostih še 63 mest.

Trenutno smo porazdeljeni takole:

Rdeči (prosti trening hitri): 9

Črni (prosti trening zmerni): 14

Modri (vodeni trening): 14

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 123 dni

Prostih še 63 mest.

Trenutno smo porazdeljeni takole:

Rdeči (prosti trening hitri): 9

Črni (prosti trening zmerni): 14

Modri (vodeni trening): 14

Kako je pa z transponderji...?

lp :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se ne bom mogel udeležiti :( Če pa pride do kake spremembe in če bo še prostora...pa z velikimi črkami javim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se ne bom mogel udeležiti sad.gif Če pa pride do kake spremembe in če bo še prostora...pa z velikimi črkami javim .

Izdajauc!!evilgrin.gif misliš,da zdej ko si avto kupu,se boš pa sam z njim vozurolleyes.gif pa sej je useen, sam da bo tvoja šla,ti se pa kr z avtom voztrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdajauc!!evilgrin.gif misliš,da zdej ko si avto kupu,se boš pa sam z njim vozurolleyes.gif pa sej je useen, sam da bo tvoja šla,ti se pa kr z avtom voztrance_41_w00t2.gif

Niti eno, niti drugo, niti tretje in celo niti četrto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Frips,

nehi paniko zganjat in glej da se oba narišeta 18.5. v boksih :OK: sej si zvit, boš že kej pogruntal da bo šlo :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola maus,

ja, jst jo bom peljal v kombiju ali na prikolici, se še nismo zmenili kako bo (po cesti ne moreva k Seven nima nosilca za tablco :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne morte tele zadevščne za kšn mesc premaknt, d bi jz tud lohk mojga groma na sprehod pelala no :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne morte tele zadevščne za kšn mesc premaknt, d bi jz tud lohk mojga groma na sprehod pelala no :huh:

Sej če ti ne moreš takrat, bom ti pomagal pa ti ga jst peljem na sprehod :kva2: ...zato pa smo motosvetovci, da si pomagamo, kajne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ti ne moreš takrat, bom ti pomagal pa ti ga jst peljem na sprehod :kva2: ...zato pa smo motosvetovci, da si pomagamo, kajne? :P

Joooooj kok si ti prjazn vražiček :D, bom kr prec začela pisat pogodbo k jo boš mogu podpisat predn bi ti ga dala v roke hahaha, a mene bi pa zadi pelu al kako, k jz bi tud sprehajala se po unih ovinkih, pa brez postankov kt ponavad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne morte tele zadevščne za kšn mesc premaknt, d bi jz tud lohk mojga groma na sprehod pelala no :huh:

Kaj maja še ne boš vozla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maja še ne boš vozla ?

Vprašanje, če bom sestavljena do takrat, k mam spet remont :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr prec začela pisat pogodbo k jo boš mogu podpisat predn bi ti ga dala v roke...

torej možnosti so le...? :kva2: Sej ti se lahko tudi peš sprehajaš po ovinkih, pa tudi nagneš se lahko med hojo, za boljši filing, postanki pa po želji... :evilgrin: :devil::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se ne bom mogel udeležiti :( Če pa pride do kake spremembe in če bo še prostora...pa z velikimi črkami javim .

Izdajalc...;)...je bagio ze dobro napisal....zdaj si bom moral pa sam rentat prikolco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdajalc...trance_44_wink5.gif...je bagio ze dobro napisal....zdaj si bom moral pa sam rentat prikolco.

Ja,tak je to....če ne bo šel kolega,greš lahko z mano(še en tak kot Fripsunsure.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,tak je to....če ne bo šel kolega,greš lahko z mano(še en tak kot Fripsunsure.gif )

Boljše da greva midva skupaj,pa onadva skupaj :lol1::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše da greva midva skupaj,pa onadva skupaj trance_21_laughing1.gifwhistle.gif

Se tut men zdi da bo tko najbolj sigurnworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne morte tele zadevščne za kšn mesc premaknt, d bi jz tud lohk mojga groma na sprehod pelala no :huh:

Uh, Sharpi, upam, da te bojo dobro skup zmontirali.

Se ti pa kolegialno pridružim pri sprehajanju po pisti! :rolleyes::whistle::P:D

Še kakšen mesec pa pol zatišja, potem pa nas bodo že začeli motoristični sršeni hudo priganjat, zato ... prijavite se že zdaj, potem bo guuužvaaaa!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kakšen mesec pa pol zatišja, potem pa nas bodo že začeli motoristični sršeni hudo priganjat, zato ... prijavite se že zdaj, potem bo guuužvaaaa!

Ne vem če ne bo treba prestavt iz 18.5 na 18.6 kolker zgleda bo maja še snegheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!