Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

kolko so pa drugač časi na pannoniji?...namreč če se bom odločo bom prvič tam...isti problem je bil na grobniku, sem mel čas za v hitrejšo skupino, na začetku pa bil prijavlen v počasnejšo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko so pa drugač časi na pannoniji?...namreč če se bom odločo bom prvič tam...isti problem je bil na grobniku, sem mel čas za v hitrejšo skupino, na začetku pa bil prijavlen v počasnejšo...

Če bo 2.20 počasna boš ti 100% v hitri!Predvidevam kolk te poznam pa boš tud,če bo 2.15 v hitri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko so pa drugač časi na pannoniji?...namreč če se bom odločo bom prvič tam...isti problem je bil na grobniku, sem mel čas za v hitrejšo skupino, na začetku pa bil prijavlen v počasnejšo...

Ko/če se boš prijavil vpiši pri času Grobnik: čas na Grobniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko/če se boš prijavil vpiši pri času Grobnik: čas na Grobniku.

bom spremljal temo in prosta mesta pa bomo videli kako bo z zgoraj nastetim....je pa zelo mikavno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Update:

Število aktivnih udeležencev je omejeno na 100

(po največ cca. 33-35 naenkrat na progi).

Prostih še samo 73 mest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je za spremljevalce, vstop oz. ogled prost?

Na Pannoniji je vstop prost.

Prav tako so urejene sanitarije in možnost kampiranja v padoku (do sedaj je bilo tudi to zastonj in po trenutnih informacijah se do 18.05 to ne bo spremenilo).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01

Imam namen fotografa s seboj vzet, ki verjetno ne bo vozu. Se je na Marofu že iskazal. Če mi pa rata še en ta prav objektiv za takrat dobit, bo pa sploh to zadevno fajn (EF 70-200 L 2.8 IS Canon).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01

Imam namen fotografa s seboj vzet, ki verjetno ne bo vozu. Se je na Marofu že iskazal. Če mi pa rata še en ta prav objektiv za takrat dobit, bo pa sploh to zadevno fajn (EF 70-200 L 2.8 IS Canon).

LP

:OK: super! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01

Imam namen fotografa s seboj vzet, ki verjetno ne bo vozu. Se je na Marofu že iskazal. Če mi pa rata še en ta prav objektiv za takrat dobit, bo pa sploh to zadevno fajn (EF 70-200 L 2.8 IS Canon).

LP

Ta objektiv je sicer vrhunska zadeva, ampak na Panoniji bolj težko pride do izraza. Mogoče če bi dal zraven še vsaj TC1,4 ali celo TC2,0. In ker bo sonce sijalo blenda 5,6 ne bo noben problem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01

Imam namen fotografa s seboj vzet, ki verjetno ne bo vozu. Se je na Marofu že iskazal. Če mi pa rata še en ta prav objektiv za takrat dobit, bo pa sploh to zadevno fajn (EF 70-200 L 2.8 IS Canon).

LP

Daj me tam aprila spomni, da se pozanimam ali ga lahko ob progo spravimo. Načeloma se okoli proge sprehajajo samo uradni oziroma pistini ljudje, mogoče se bo pa dalo urediti prehod tudi za kakega "internega" fotografa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta objektiv je sicer vrhunska zadeva, ampak na Panoniji bolj težko pride do izraza. Mogoče če bi dal zraven še vsaj TC1,4 ali celo TC2,0. In ker bo sonce sijalo blenda 5,6 ne bo noben problem... :whistle:

Varianta je tud EF-S 70-300 DO.

Sem zasledu eno firmo, ki posoja foto opremo za dan, nekaj dni. Cena sprejemljiva. Če se ne motim je iz Ilirske bistrice. Pa bo Rude prpelu (hec).:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varianta je tud EF-S 70-300 DO.

Sem zasledu eno firmo, ki posoja foto opremo za dan, nekaj dni. Cena sprejemljiva. Če se ne motim je iz Ilirske bistrice. Pa bo Rude prpelu (hec).:D

Poznam firmo, nisem pa še rental pri njih. Baje da ti pripeljejo tudi nekam v LJ. 300 Bo vsekakor bolj prava izbira (pa še verjetno precej cenejša). Računaj, da na Panoniji fotkanje ob stezi izgleda tako, kot da bi na Marofu iz brežine blizu ciljne ravnine fotkal zunanji hitri krog. Če si pa izven pa sploh... Bigma (Sigma 50-500)+ stojalo za objektiv bi bila še nekako najboljša rešitev. Profiči imajo na teh prireditvah itak kanone, ki presegajo vrednost mojega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj me tam aprila spomni, da se pozanimam ali ga lahko ob progo spravimo. Načeloma se okoli proge sprehajajo samo uradni oziroma pistini ljudje, mogoče se bo pa dalo urediti prehod tudi za kakega "internega" fotografa.

lp

Na R-Daysih so imeli vedno 'svoje' fotografe (Haliklik) poleg 'avtohtonih' (Pan-Foto). Tako da to ne bi smel bit prevelik problem.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varianta je tud EF-S 70-300 DO.

Sem zasledu eno firmo, ki posoja foto opremo za dan, nekaj dni. Cena sprejemljiva. Če se ne motim je iz Ilirske bistrice. Pa bo Rude prpelu (hec).:D

Ni problema. Bom pripeljal objektiv pa še čevape (vegi seveda) zraven. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody01

Imam namen fotografa s seboj vzet, ki verjetno ne bo vozu. Se je na Marofu že iskazal. Če mi pa rata še en ta prav objektiv za takrat dobit, bo pa sploh to zadevno fajn (EF 70-200 L 2.8 IS Canon).

LP

Preveril.

Se bo dalo zrihtati.

Zaradi varnosti in reda pa se bo treba pri organizatorju "akreditirati".

To zadnje seveda ne velja za slikanje iz tribun, samo za slikanje ob progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vsebinski update:

- V modri (vodeni) skupini bo možno voziti tudi v tekstilni motoristični opremi.

Mora pa seveda biti namenska motoristična oprema (ne kavbojke ali kaj podobnega).

- Razmišljamo, ali bi kaj časa namenili vožnji z avtomobili po progi. Me zanima, ali je kakšen interes za kaj takega ?

BTW: na voljo je samo še 70 prostih mest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vsebinski update:

- V modri (vodeni) skupini bo možno voziti tudi v tekstilni motoristični opremi.

Mora pa seveda biti namenska motoristična oprema (ne kavbojke ali kaj podobnega).

- Razmišljamo, ali bi kaj časa namenili vožnji z avtomobili po progi. Me zanima, ali je kakšen interes za kaj takega ?

BTW: na voljo je samo še 70 prostih mest

Hmmmmm, glede na to, da imaš izdelan urnik do minute razdeljen, že to bo čudež, da se bo vse tako "pokrivalo" brez zamude, ker nepredvideni zapleti se vedno pojavljajo. Kje bi pa potem še našel čas, za avtomobiliste?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm, glede na to, da imaš izdelan urnik do minute razdeljen, že to bo čudež, da se bo vse tako "pokrivalo" brez zamude, ker nepredvideni zapleti se vedno pojavljajo. Kje bi pa potem še našel čas, za avtomobiliste?? :whistle:

Ja, je treba biti fleksibilen :)

Pa upati na čim manj nepredvidenih zapletov :(

Je pa tak, da ne vseh R-Daysih na primer zadnjo uro praktično nihče več od motoristov ne vozi (oziroma vozijo na šverc spremljevalci).

Tako, da mislim da je kake pol ure rezerve še vseeno na voljo :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tak, da ne vseh R-Daysih na primer zadnjo uro praktično nihče več od motoristov ne vozi...

Evo, zdej vem kdaj se bom upal it na progo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Bom pripeljal objektiv pa še čevape (vegi seveda) zraven. biggrin.gif

Kdo pa bo roštiljđija, Rude?

whistle.gif

Pa za moj RD tudi mislite dirkat he he ... smile.giftrance_43_wavetowel2.gifwhistle.gif LP DSR

Kul! Te pa se hitro prijavi - če se že nisi. worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!