Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Gody box je treba pr tebi rezervirat al gori na licu mesta pr oni teti en štok višje????

Računam da bi šel v pon gor pa bi prespal gori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody box je treba pr tebi rezervirat al gori na licu mesta pr oni teti en štok višje????

Računam da bi šel v pon gor pa bi prespal gori...

Bo treba kar k teti en štok višje. Tudi transponderje imajo 'oni' čez.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na voljo je le še eno mesto.

Vsa mesta v našem boxu so že sasedena. Sedaj moramo samo še box pravočasno dobiti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo prostor za eno osebo z le malo prtljage le

v ponedeljek za Lj Pannonia? Optimalno start že dopoldan. Oseba je iz Ljubljane, Rudnik.

Več na PM

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo noro. Vreme je zdržalo celi dan, temperature so se dvignile tja do 24 stopinj celzija.

Nekaj slik:

pan22.JPG

pan1.JPG

pan6.JPG

pan7.JPG

pan11.JPG

pan12.JPG

pan14.JPG

pan15.JPG

In onboard video:

Sicer pa čestitke Romanu Albrehtu za zmago na dirki. Konkurenco je poplnoma deklasiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo noro. Vreme je zdržalo celi dan, temperature so se dvignile tja do 24 stopinj celzija.

Lepo ste izkoristl dan.:OK:

Kako je gor s fotografiranjem?

A je zgolj uradni fotograf?

Kakšno ceno majo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.pannonia-ring.com

Najdeš event in greš pod photos. Gor po stezi se kašne 2 fotografa vozita s traktorčki in slikata. Te slike so brezplačne (take ki so zgoraj), da se jih pa naročit v boljši resoluciji. Za ceno ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo noro. Vreme je zdržalo celi dan, temperature so se dvignile tja do 24 stopinj celzija.

Nekaj slik:

...

:trance_27_notworthy: res hude slike, končno ene slike, kjer niso pretiravali z barvami pri obdelavi. :trance_27_notworthy:

@Jezek in Rude, lepa hvala. Sem se ze zmenu s Sirnikom, se bom mimogrede pri njemu oglasu, pa bom pri njemu pustu trenutne gume za kak mesec dni in montiral sportsmart. Tako bo še najmanj kompliciranja. (nutella vseeno ne uide :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež?

Tole se vsakodnevno spreminja.

Upam na spremembo na boljše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj nabavil dunlop sportsmart, vsi pravijo, da so odlične v dežju. Izgleda bom imel možnost to tudi stestirati. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci so bolj sigurni v napovednih ... http://www.wetter.de...a36203a4/tage/1 ... sonček 16 C :yea1:

Meni to pove samo eno: kdor bo vozu nemca (bmw :whistle: ) bo imel sonček....ostali pa boste imeli nad sabo ali oblaček, ali oblaček z dežjem...odvisno al vozite itljana, japonca, avstrijca... :whistle::chase:

ni kaj, nemci so precizni in za svoje poskrbijo u nulo... :whistle::chase:

( :grrr )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni fanike še ena dobra napoved :yes:

http://www.weatheronline.co.uk/Hungary/Szombathely/Day5to8.htm

Proti večeru pa se bo stemnilo

Kak je z gumami. Montirana je Sportmax D208, ko se bom pripeljal gor bodo "po predpisih" hin. Sem med modrimi tak, da nekih presežkov ne bo :hmm:

Ima kdo nagledano kako ugodno spanje? Bi štartal v ponedeljek sem pa iz MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je z gumami. Montirana je Sportmax D208, ko se bom pripeljal gor bodo "po predpisih" hin. Sem med modrimi tak, da nekih presežkov ne bo :hmm:

Kljub temu ti priporočam, da si omisliš nove gume... Da te ne bo potem na stezi 'potegnilo' pa boš pozabu, da maš gume hin.

Če želiš na vsak način stare gume skurit do konca, si najdi koga, da ti nov komplet pelje z avtom / kombijem / ... Menjavanje tam gori ne drago. ;)

D.

PS: Načeloma bomo pred prvim izhodom na stezo naredili tudi 'tehnični pregled', v katerem bomo pregledali stanje zavor, gum, verige, ... Šele po tem bo voznik dobil 'ID' zapestnico za vstop na stezo.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni fanike še ena dobra napoved :yes:

http://www.weatheron...ely/Day5to8.htm

Proti večeru pa se bo stemnilo

Kak je z gumami. Montirana je Sportmax D208, ko se bom pripeljal gor bodo "po predpisih" hin. Sem med modrimi tak, da nekih presežkov ne bo :hmm:

Ima kdo nagledano kako ugodno spanje? Bi štartal v ponedeljek sem pa iz MB.

Tako kot ti je danči povedal...

Jaz sem tudi iz MB in ti lahko peljem en komplet gum zraven, bom pa imel tudi sam rezerven komplet DUNLOP sportmax QualifaerII (demontirane danes) na 50% eventuelno sem ga pripravljen tudi prodat, za neko normalno ceno...

Drugače sem pa danes vrgel gor nov sport/smart komplet , našraufal mal bol divje zavorne ploščice in komaj čakam na pokušino!!!

Upam da bo suho O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo še na razpolago kakšno karto, povpraševanje sem poslal prekasno, bi se pa rad udeležil dogodka.

Če bi lahko dobil karto, prosim za sporočilo na 041 622 150.

V kolikor bom prisoten, bom imel s seboj dovolj prnevamtik tako D211 RACER kot D211 GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo še na razpolago kakšno karto, povpraševanje sem poslal prekasno, bi se pa rad udeležil dogodka.

Če bi lahko dobil karto, prosim za sporočilo na 041 622 150.

V kolikor bom prisoten, bom imel s seboj dovolj prnevamtik tako D211 RACER kot D211 GP.

Dva posta pred tvojim zviki ponuja prosto mesto.

Prav tako še forumaš AJ ni javil, da bi dobil zamenjavo, tako da ne bi smel imeti problema.

Ce pa to ne bo šlo pa poklici GSM v mojem profilu, a mpak po 15:00 uri danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!