Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Domnevam, da je bencinska v bližini piste nekje in € niso problem?

Bencinska je na pisti, vendar je bencin drag. Na pisti povsod špilajo samo evri in to samo gotovina. Naslednja bencinska pa je oddaljena cca 15km. Priporočam, da se bencin vzame v kanticah s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencinska je na pisti, vendar je bencin drag.

Imajo le 103 ali celo več oktanskega. EUR ni problem saj so v EU.

Imajo pa tud mehanika in vulkanizerja v primeru sile. Upam, da ne bo treba koristit!

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo le 103 ali celo več oktanskega. EUR ni problem saj so v EU.

Imajo pa tud mehanika in vulkanizerja v primeru sile. Upam, da ne bo treba koristit!

so ja v EUR samo euro ni uradno plačilno sredstvo :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mi lahko kdo svetuje na koliko naj pumpam batlax bt002 gume za na pannonijo?

LP

Sam izkušenj s temi gumami sicer nimam, a mi je prijatelj Google pokazal tole:

This is from Bridgestones UK guy following a question I asked about Nurburgring, and suitability for road riding.

You should measure the tyres’ pressures when hot…these need to be 34psi front and rear at temperatures between 60 and 90 C for the rears and 45 top 65 for fronts.

Road pressures should be 36 psi front and 42 psi rear at all tomes, set cold.

I trust this answers your question and thank you for choosing Bridgestone…

Se pravi - za na pisto meriš segrete gume - zadnjo med 60-90°C, prednjo med 45-65°C, pritisk pa naj bi bil 34psi (2,35 bar).

Za na cesto meriš hladne gume, pri čemer je pritisk v prednji 2,5 bar, v zadnji pa 2,9...

Predlagam pa, da si še sam preberer par prispevkov, ki jih najde Google in si ustvariš svoje mnenje...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam izkušenj s temi gumami sicer nimam, a mi je prijatelj Google pokazal tole:

Se pravi - za na pisto meriš segrete gume - zadnjo med 60-90°C, prednjo med 45-65°C, pritisk pa naj bi bil 34psi (2,35 bar).

Za na cesto meriš hladne gume, pri čemer je pritisk v prednji 2,5 bar, v zadnji pa 2,9...

Predlagam pa, da si še sam preberer par prispevkov, ki jih najde Google in si ustvariš svoje mnenje...

D.

OK, hvala za nasvet.

Nisem bil ziher ravno kako gre s telimi pritiski, ker vsak proizvajalec ima nek "basic settings", potem se pa ocitno sam malo igras kolk bos to visal ali nizal glede na to kako se guma obnasa na sami progi(pa seveda vreme in se kaksn drug faktor).

Se pravi "basic settings" vzames vedno tak kakrsn je za doticno gumo. Recimo ni velke razlike med temu ali je asfalt cist unicen (recimo Grobnik), al pa cist nov(recimo Slovakia)?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 6,09 dni !!!

:OK:

Prostora je samo še za kaki komad ali dva ... tri ali štiri ... zato tisti, ki še oklevate, takoj v akcijo, saj se že kaže, da bo tudi letošnja DeyZika polno zasedena, odlično! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 6,09 dni !!!

:OK:

Prostora je samo še za kaki komad ali dva ... tri ali štiri ... zato tisti, ki še oklevate, takoj v akcijo, saj se že kaže, da bo tudi letošnja DeyZika polno zasedena, odlično! :yea2:

Živijo,

a ni že vseh 100 mest zasedenih?

Je še prosto za dva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

a ni že vseh 100 mest zasedenih?

Je še prosto za dva?

Bi še bilo. Kar klikni na prijavo.

Nekateri niso mogli počakat na pisto :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa tak... mal sem plane spremenila (sem offline)

če še kdo želi v torek z Lendave, okol 16.00 za Sárvár, me lahk pokliče (št je v profilu)... pa ne mi neki obljubljat, ker počakam sam 15min in gasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo že 3-je vozniki, box bo rezerviran ne glede na vreme.

lp

še je prostora v boxu za kakšnega voznika :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo sončno s prijetnimi temperaturami :yea1:

Vremce

Zaenkrat kar dobro kaže ja.. :) Upejmo, da ne bodo preveč spreminjali, ker zaenkrat je šlo v par dneh iz čist deževnega na skor čist sončno tako da držmo pesti, da ne bo še obratno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še je prostora v boxu za kakšnega voznika :grupni:

Zivjo.

Jaz bi rabil samo elektriko za grelce. Tak da ce ste za se pridruzim in doplacam za svoj del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

Jaz bi rabil samo elektriko za grelce. Tak da ce ste za se pridruzim in doplacam za svoj del.

seveda si dobrodosel =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi še bilo. Kar klikni na prijavo.

Nekateri niso mogli počakat na pisto :(

Ja, žal ... eni pa res ne :( ... k sreči je (fejst) nastradal samo moped. :huh:

Vreme bo sončno s prijetnimi temperaturami :yea1:

Vremce

Jupiiii! Vreme bo! :whistle::naughty:

Sicer meni to ne pomaga veliko. Očitno bodo službene dolžnosti krojile mojo letošnjo udeležbo<ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/trance_13_cry.gif' alt=':cry:'> ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, žal ... eni pa res ne :( ... k sreči je (fejst) nastradal samo moped. :huh:

Jupiiii! Vreme bo! :whistle::naughty:

Sicer meni to ne pomaga veliko. Očitno bodo službene dolžnosti krojile mojo letošnjo udeležbo:cry: ...

Mutiiiiii, pa ne moreš no mankat (ti bodo spet vse pingvine potamanli) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiiiiii, pa ne moreš no mankat (ti bodo spet vse pingvine potamanli) :cry:

Joj, Šarpi, da se zadeve le ne bodo še bolj zakomplicirale, saj veš, v moji službi je zdaj najbolj na juriš!

Upam pa, da bo vse po načrtih in da ne bom manjkala. Že zaradi pingvinov ... :whistle::rolleyes::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem kot super. Se vidimo gor!

Kako naj vas najdem?

se bomo po pm. dogovorili =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja mogoče kakšna videoigra (vseeno ali so avti ali motorji), kjer se da vozit Pannoniaring? To bi blo super za tiste, ki bomo prvič, da dobimo vnaprej mal filinga kako si sledijo ovinki.. Se potem manj loviš prve kroge, če imaš v glavi približen potek proge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!