Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Čist tko iz firbca me zanima, kaj se je zgodilo že s standardnim datumom 18.05., ki mi je bil bolj všeč...Pridem pa vseen :D

V letu 2012 je 18. maj petek. Spada že pod vikend, torej je cena najema dupla.

Prosta sta bila še 23. in 24. maj, pa se je Gody odločil, da je boljši četrtek kot sreda, ker je bliže vikendu in ne 'preseka' celega tedna.

Super, da prideš. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Se že dolgo nismo javili pa je mogoče takole sredi poletja malo čas :)

Torej za drugo leto je planirani in rezerviran termin za DeyZi Deys četrtek 24.05.2012.

Kul...bom rekel šefu za dopust; :whistle: upam,da bodo tudi drugi dejavniki drugo leto špilali in da ne bo tako kot letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Se že dolgo nismo javili pa je mogoče takole sredi poletja malo čas :)

Torej za drugo leto je planirani in rezerviran termin za DeyZi Deys četrtek 24.05.2012.

Yeeeeaaaaaaaaahhh :OK: :OK: :OK: :OK:

Bom imela rožice u mislih pri planiranju naslednje sezone :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki vas zanima in za vse, ki se boste potrudili načrtovati udeležbo na našem dogodku, zapišite si v koledar:

Dey-Zi Days 2012

ČETRTEK, 24. maj 2012, Pannonia Ring

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who-ha!

Že beležim... pridem spet kakšno Romunko okoli vozit ali pa ćevape obračat... ;)

A si le vstal od mrtvih?! :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si le vstal od mrtvih?! :naughty: :whistle:

Saj nisem nikoli umrl... samo rahlo poniknil... a določene teme vseeno s kotičkom očesa pregledujem... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Koledarsko poletje je za nami, upamo na lepo jesen.

Hkrati pa že razmišljamo, kako bi pridobili še kakega sponzorja, kako bi še kaj izboljšali, pa počasi bo treba že začet malo migat in pričet s predpripravami na priprave priprav.

:P:whistle:

Vsi tisti, ki pa vas prireditev Dey-Zi Days 2012 (spet ali pa čisto na novo) zanima, toliko, da vas spomnimo ... v maju naslednje leto se bomo ponovno zbrali na Pannoniji.

Dey-Zi Days 2012, četrtek, 24. maj 2012.

Mi se že veselimo, pa vi? :yea1:

post-16688-0-75568700-1315342856_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bo čas, potem se vidmo tut drugo leto :)

valda da boš šel zmagat kako dirko =)

en pokal je suzika že dobila gor, ni vrag da nebi še drugega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se ga bramil :D Ampak težka bo, letos sem bil v drugi grupi ker sem bil prvič, pa mi je za malo ušel.. Če ne bi tolk mest na štartu izgubil.. :D

Sam drugo leto bom pa v hitri grupi, tam pa fantje res nenormalno letijo :blink: Bo treba še trenirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Koledarsko poletje je za nami, upamo na lepo jesen.

Hkrati pa že razmišljamo, kako bi pridobili še kakega sponzorja, kako bi še kaj izboljšali, pa počasi bo treba že začet malo migat in pričet s predpripravami na priprave priprav.

tongue.gif:whistle:

Vsi tisti, ki pa vas prireditev Dey-Zi Days 2012 (spet ali pa čisto na novo) zanima, toliko, da vas spomnimo ... v maju naslednje leto se bomo ponovno zbrali na Pannoniji.

Dey-Zi Days 2012, četrtek, 24. maj 2012.

Mi se že veselimo, pa vi? :yea1:

post-16688-0-75568700-1315342856_thumb.png

naj se že začne kaj dogajat, kar ne morem dočakat!!!! Letos sem bil prvič in obvezno spet pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se že začne kaj dogajat, kar ne morem dočakat!!!! Letos sem bil prvič in obvezno spet pridem!

Novice bodo ob koncu leta, vendar izgleda, da ne bojo ravno dobre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? upam da se to ne bo uresničilo saj že komaj čakam na event!!! Resnično upam da edino res kvalitetno motoristično druženje ne bo zamrlo!!!

To se ne sme zgodit :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? upam da se to ne bo uresničilo saj že komaj čakam na event!!! Resnično upam da edino res kvalitetno motoristično druženje ne bo zamrlo!!!

To se ne sme zgodit :nono:

Vsi že komaj čakamo na naslednje leto!

A ni rezerviran termin tam okrog 24.05.2012? :(

Hvala!

Termin je že rezerviran. Res se trudimo, vendar je pod njihovimi novimi pogoji prireditev nemogoče izvesti! Se pogajamo. Takoj, ko bo kaj novega, vas bomo obvestili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Termin je že rezerviran. Res se trudimo, vendar je pod njihovimi novimi pogoji prireditev nemogoče izvesti! Se pogajamo. Takoj, ko bo kaj novega, vas bomo obvestili.

kaj so spet cene dvignili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!