Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Zaradi spremenjenih in za organizatorje nesprejemljivih pogojev, ki so jih za leto 2012 postavili lastniki/upravitelji proge Pannonia Ring, DeyZi Days 2012 na žalost odpade.

Vsem udeležencem DeyZi Days 2010 in 2011 se v imenu organizatorjev in sodelavcev še enkrat zahvaljujem za izkazano zaupanje in udeležbo.

Če se kdorkoli odloči za organizacijo prireditve na omenjenem ali kateremkoli drugem dirkališču, smo pripravljeni pomagati pri organizaciji in vzpostavitvi kontaktov. Za splošna vprašanja kar v tej temu, za konkretna pa na zasebno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoo.. res velika škoda, že tako nimamo slovenci športno motociklističnih priredtitev razen parih na razjahanem grobniku, še manj pa

takšnih, ki bi bile namenjene popolnim začetnikom tudi z nedirkalnimi motorji.. res škoda..

vseeno pa pohvale Gody-ju, Dančiju, Mutiki in ostalim, ki so pripomogli k zelo uspešni organizaciji dveh dogodkov.. mislim, da ste

nekaterim naredili medvedjo uslugo s tem da ste jih spravili na pisto, jim priližali tudi drugačno plat motorizma, ker verjamem da

se jih zelo veliko tistih v vodenih skupinah drugače nebi nikoli zapeljali po pravem dirkališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madžari svoje minuse na nas hočjo zvrnt? lepo lepo..še tist denar ki bi ga prinesli ga ne bo..

Da ne bo kaj narobe razumljeno. Niso zvišali cene.

V pogodbo so dodali člene, zaradi katerih bi organizatorji morali pridobiti zavarovanja, ki jih enostavno nismo v stanju pridobiti.

Konkretno, bi lastnik vso odgovornost ne samo za sodelujoče (motoriste) temveč tudi za vse spremljevalce in naključno prisotne prevalil na organizatorja (za vsak incident bi bil odgovoren organizator), ki bi se z "avtorji" incidenta potem moral bosti kakor koli že bi hotel.

Na primer: če bi nek obiskovalec razbil recimo sanitarije, bi bil v razmerju do lastnika piste za to odgovoren organizator, ne glede ali je bil razibjalec udeleženec, ki je podpisal izjavo ali ne.

... naredili medvedjo uslugo s tem da ste jih spravili na pisto, ...

Hmm, upam da ne misliš medvedja usluga :)

Ali pač ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi spremenjenih in za organizatorje nesprejemljivih pogojev, ki so jih za leto 2012 postavili lastniki/upravitelji proge Pannonia Ring, DeyZi Days 2012 na žalost odpade.

Vsem udeležencem DeyZi Days 2010 in 2011 se v imenu organizatorjev in sodelavcev še enkrat zahvaljujem za izkazano zaupanje in udeležbo.

Res res res velika škoda da zadeve ne peljete naprej. Eden najboljših eventov katerih sem se udeležil, da niti ne govorim kako je bila punca zadovoljna z inštruktorjem Blažom v vodeni skupini.

Matjaž, Danči& ostala ekipa, še enkrat hvala :OK: pa upam da se dogodek vseeno odvije mogoče kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi spremenjenih in za organizatorje nesprejemljivih pogojev, ki so jih za leto 2012 postavili lastniki/upravitelji proge Pannonia Ring, DeyZi Days 2012 na žalost odpade.

Vsem udeležencem DeyZi Days 2010 in 2011 se v imenu organizatorjev in sodelavcev še enkrat zahvaljujem za izkazano zaupanje in udeležbo.

Če se kdorkoli odloči za organizacijo prireditve na omenjenem ali kateremkoli drugem dirkališču, smo pripravljeni pomagati pri organizaciji in vzpostavitvi kontaktov. Za splošna vprašanja kar v tej temu, za konkretna pa na zasebno sporočilo.

škoda!! :( Zgleda se mi ne bo ratal 1. udeležit na dogodku.... :cry: en načrt je šu že predčasno po gobe, upam da saj čarmanu kej rata zrihtat za slo. dan.

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kaj narobe razumljeno. Niso zvišali cene.

V pogodbo so dodali člene, zaradi katerih bi organizatorji morali pridobiti zavarovanja, ki jih enostavno nismo v stanju pridobiti.

Konkretno, bi lastnik vso odgovornost ne samo za sodelujoče (motoriste) temveč tudi za vse spremljevalce in naključno prisotne prevalil na organizatorja (za vsak incident bi bil odgovoren organizator), ki bi se z "avtorji" incidenta potem moral bosti kakor koli že bi hotel.

Na primer: če bi nek obiskovalec razbil recimo sanitarije, bi bil v razmerju do lastnika piste za to odgovoren organizator, ne glede ali je bil razibjalec udeleženec, ki je podpisal izjavo ali ne.

Hmm, upam da ne misliš medvedja usluga :)

Ali pač ?

hehehe, ne nisem mislil tega - očitno sem si narobe razlagal pomen tega reka - mislil sem na veliko uslugo (se pardoniram) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res res res velika škoda da zadeve ne peljete naprej. Eden najboljših eventov katerih sem se udeležil, da niti ne govorim kako je bila punca zadovoljna z inštruktorjem Blažom v vodeni skupini.

Matjaž, Danči& ostala ekipa, še enkrat hvala :OK: pa upam da se dogodek vseeno odvije mogoče kje drugje.

Se popolnoma strinjam z Bizijem. Matjaž, Danči, Mutika, inštruktorji in vsi ki ste sodelovali pri organizaciji; :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jz morm napisat, da kapo dol organizatorjem, obe leti je blo suuuuuppperrr, tko da upam da se kdaj spet odvije.....

Najraj bi šou enga madžara po buči usekat :(

Sem prou slabe volje....Ker sm meu v planu že tretje leto zapored.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjoooo :( in js že dopust rezervirala :(

HVALA za letos, ker ste mi pokazali kaj pomeni voziti po pisti :worship:

hehehe, padli borci iz boxa št 5 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, padli borci iz boxa št 5 :grim

ti se nimaš kaj pritoževat, ker maš novi motor ;) js pa bogatejša za izkušnjo al pa dve :grim

sicer pa veš kak pravijo... da so dve skupine motoristov- tisti ki so/smo že padli in tisti ki še bodo (čeprav to nobenmu ne privoščim!)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se nimaš kaj pritoževat, ker maš novi motor ;) js pa bogatejša za izkušnjo al pa dve :grim

sicer pa veš kak pravijo... da so dve skupine motoristov- tisti ki so/smo že padli in tisti ki še bodo (čeprav to nobenmu ne privoščim!)

kaj smo pa tisti osli ki se večkrat drsamo? heheh, vsaj izkušen zgledam (po kombinezonu sodeč) :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj suzuki še do danes ni prebavil lanskega poraza :devil:

:cry: :cry:

sedaj pa morem :xx: , da ne bo kakšnih nepotrebnih zamer.

Res škoda, da ne bo naslednje leto te dobre prireditve, sem imel že splanirano, da bi šel :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo je za povsem na sploŠno in se je zgodilo PRED Pannonio.

S Pannonio nima druge zveze kot le padec, zdrs, ... v principu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!