Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Tu bi blo nekako potrebno naredit še eno skupino tistih,ki vozijo tam do 2.05 in drobiž...bi jih bilo zagotovo dovolj!

Ostali dve skupini,bi pustil kot je bilo do sedaj.

Sicer je že Ines odgovorila zgoraj, kar se tiče samega števila.

Zadeva je taka, da se določi meja glede na prijavljene in njihove čase tako, da sta skupini približno enako popolnjeni.

Po prijavljenih je bilo to letos točno polovica, po dejanski udeležbi pa je bil pri rdečih en več kot pri zelenih.

Glede na specifikacije upravljalca dirkališča sta bili skupini 66% zasedeni, glede na kapaciteto proge.

Verjamem, da bi bilo bolj fino, če bi lahko imeli skupino za tiste pod 2:10, ampak v tem primeru bi bilo pri rdečih samo 15 udeležencev, pri zelenih pa bi prekoračili kapaciteto piste.

Seveda smo pripravljeni narediti tudi tako skupino, edino v tem primeru mora biti startnina za to skupino 300€ in vplačana vsaj 8 mesecev pred dogodkom, torej v času ko moramo vplačati najemnino upravljalcu steze. A je kdo, ki vozi pod 2:10 pripravljen iti v to ?

Glede na dejstvo, da so prav med hitrimi last-minute aranžmaji najbolj priljubljeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vzameš čase do 2:06, bi se potem v tej skupini vozilo 8 ljudi. Mislim, da se nihče ne brani proste piste, ampak glih smotrno pa to na tem eventu ne bi bilo.

Točno to, blo bi smotan in tisti ki se vozmo počasnej se nikol ne bi navadl vozt se hitrej....(rajš sm "počasn" med hitrimi, kot hiter med "počasnimi"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, blo bi smotan in tisti ki se vozmo počasnej se nikol ne bi navadl vozt se hitrej....(rajš sm "počasn" med hitrimi, kot hiter med "počasnimi"

Se mi zdi, da kot "drugoligaš" med hitrimi (in še malo invaliden v levih ovinkih za nameček) jih niti nisem pretirano oviral, saj me skor niso prehiteval; cel dan vključno z dirko mogoče 3 ali 4. Celo sam sem uspel nekajkrat mimo koga :photo: , čeprav sem spet sedel na plastičarja prvič po 198 dneh in hkrati po 18 dneh od snetega gipsa :blush:

Moram pa tud jaz dodat pohvalo Gody-ju & ostalemu organizatorskemu timu vključno z inštruktorji za uspešno in brezhibno izpeljavo zahtevnega dogodka. Ni kaj, postajate najboljši :worship: :worship: . Naj vam ne zmanjka volje za DAY-ZI DAYS 2012, saj smo se udeleženci nanje navadili in se jih bomo radi udeležili.

Za konec: krščen je bil hondin desni karbonski deklc. Komu neki je to ratalo, saj sva na mopedu krožila dva, večino jaz, par krogov pa Gregs :naughty: O:-) :P

post-8399-0-01947600-1306055893_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, blo bi smotan in tisti ki se vozmo počasnej se nikol ne bi navadl vozt se hitrej....(rajš sm "počasn" med hitrimi, kot hiter med "počasnimi"

Res je,res je,se popolnoma strinjam...ampak sem s tem ciljal,nekako na 'ekskluzivnost' dogodka,z dirko ta res 'najyačih!' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O a ma domina alter nick? A tastar ni več dober? :evilgrin:

Ja to pa tut mene zanima, a je bil tale z novo F4 Slovenec?

Gamma, pa kolko moraš to nagnt da podrsaš z deklcem? To morš čisto po ušesih letet :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gamma, pa kolko moraš to nagnt da podrsaš z deklcem? To morš čisto po ušesih letet :notworthy:

Ni blo glih namerno :grrr , ampak ko peleš v 5ki (180 stopinjski) blizu za nekom, ki nepričakovano na izhodu spusti gas namesto da bi ga odprl, je bolje podret do konca in po notranji mim, kot pa ga zadet :yes: . Koleno pa je blo treba pri tem manevru umaknit :photo: .

Važno: D211gp niso niti za trenutek dale vedeti, da je kaj narobe :worship: .

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: In kdo/kaj je Domina? Glede na ime še kakšna fukfehtarca iz motosvetove zbirke? :yawn:

Popravljeno . Popravil bitch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo glih namerno :grrr , ampak ko peleš v 5ki (180 stopinjski) blizu za nekom, ki nepričakovano na izhodu spusti gas namesto da bi ga odprl, je bolje podret do konca in po notranji mim, kot pa ga zadet :yes: . Koleno pa je blo treba pri tem manevru umaknit :photo: .

Važno: D211gp niso niti za trenutek dale vedeti, da je kaj narobe :worship: .

:notworthy: care :notworthy: . Sam ne prevečkrat testirat, ti lahk jest iz prve roke povem, da nasedanje na neumakljive dele motocikla, prej ali slej, boli :surrender:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Prvo čestitke za dobro organizacijo DeyZi-Days 2011.

Bilo je super in že nestrpno pričakujem DeyZi-Days 2012.

A ima se kdo kaj slik od počasne skupine ali celo kaj posnetkov od treningov in dirke.

Imam pa sicer nekaj posnetkov iz kamere na motorju in na čeladi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... res je bilo polno padcev, ampak take vse podpišem :)

.... sam tikrat zdrsnil inmoral samo nov crash pad nabavit, to si je treba samo želet:P in še to zadnjega na dirki pri cca. 170km/h... ampak, pač pridejo tudi taki dnevi, sestavni del tega šprta pač....

... za organizacijo pa tudi Čestitke ;)

ALES #46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Prvo čestitke za dobro organizacijo DeyZi-Days 2011.

Bilo je super in že nestrpno pričakujem DeyZi-Days 2012.

A ima se kdo kaj slik od počasne skupine ali celo kaj posnetkov od treningov in dirke.

Imam pa sicer nekaj posnetkov iz kamere na motorju in na čeladi.

Lp

Se priporočam za za videoposnetke...za tehniko popravljat bodo super. :)

Si kam uploadal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem malo bral temo.

Nisem še nikoli vozil na nobenem dirkališču niti razmišljal o tem, ampak danes je bil nek povod, da sem se vsaj malo zamislil.

Namreč zadnja guma (st) nima na sredini praktično nič več profila, ob robovih pa praktično vsega. Sam načrtno hodim na boljše ceste (ride, rakitna, črni kal), kjer se vozi s presedanjem. Da sem prej tam sem prisiljen voziti po slabih cestah in AC, kar je verjetno gumo pobralo. Do roba praktično 5mm ni obrabe (zadnja guma 130!). Jutri bom vzel ogledala dol kot prvo in si vzel pavzo- nevemkoliko časa.

V glavnem te gume so za cesto neprimerne. Niso mi pa zdrsnile niti 1X mrzle ne razgrete peljal tud 180 koleno ampak ne vidim v tem smisla več,

ker se lahko vsakič ubiješ.

Vglavnem te gume moram nekje porabit, Grobnik nekako ne vem ker imam slabe izkušnje, Novi marof mi pa ni všeč, ker nočem imeti krog brez 'šaltanja'.

Motor ima 59hp, 210 km/h doseže in ima zelo nizek sedež in težišče ter medosno razdaljo isto kot aprilia 125. Ne rabi stabilizatorja in podobno.

Tako da recimo grobnik bi lahko naredil po novi zmesi gume brez da grem sploh na rob, po recimo max. 2-3 kroge naenkrat.

Je pa spet problem zaradi carine..so me že jebali zaradi izpuha, zdej pa sploh ko poka ven..

Če pa rabim še uvozno-izvozne papirje in gume za 400eur pa raje vse skupaj pustim in nekam prodam vključno z opremo.

btw.na ridah sem imel nesrečo z 95% gumami dunlop qualifier-odneslo zadek- motor zx600g 114hp.

Torej kako je s to panonio?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Prilagam en posnetek, katerega mi je uspelo spravit na Youtube. Je iz tretjega izhoda počasnejše skupine, čas najhitrejšega kroga je 2.17.xxx.

Bom še probal spravit posnetke iz kamere na glavi na Youtube.

Link:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hojla,

Se že dolgo nismo javili pa je mogoče takole sredi poletja malo čas :)

Torej za drugo leto je planirani in rezerviran termin za DeyZi Deys četrtek 24.05.2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko iz firbca me zanima, kaj se je zgodilo že s standardnim datumom 18.05., ki mi je bil bolj všeč...Pridem pa vseen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!