Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Ja za enkrat je le dvignjen za 3.5cm, razmišljal pa sem o kakšnem zadku od novejše R6 ali Z1000, vendar to sezono še sigurno ne...

Imam trenutno še nekaj stvari za uredit (menjava semeringov, olja v vilcih, nove gume, servis...) tako da mislim da bo za to sezono za enkrat dovolj :)

Kako bo pa čez zimo pa ne vem... Imam sicer še nekaj načrtov ampak je vse še bolj v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da, ampak motor sem v to temo prilepil ker se mi zdi dobra osnova za SF, in je na poti da to postane... Ko se pač odločim spremenit zadek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te maš enako nalepko na prednem blatniku kot jaz , ha? .)

Normalno da, ampak motor sem v to temo prilepil ker se mi zdi dobra osnova za SF, in je na poti da to postane... Ko se pač odločim spremenit zadek.

zakaj te maš enako nalepko na prednem blatniku kot jaz , ha? .)

p.s. prej sem zajebal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen števec si pa dal pol? maš kako slikco?

http://www.louis.de/_4013fbf91eb6df75ce727cddcd01bb5ae2/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=480&wgr=346&list_total=18&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10034835

tega..slikce pa za enkrat nimam, bom ob priliki poslikal ko še spremenim nosilce za montažo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sem tud jaz gledal za na mojga ampak sem pol dobil rabljenega GPT. Šlo se mi je predvsem za prikaz temperature vode..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ne vem al sem tegale V maxa že prlepu?

post-20343-0-40098300-1304547353_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

No? a se kej dogaja na tem streetfighter področju ? Neki je blo obljub o novih projektih,, evilgrin.gif

men se je za las zmuznu en zx 83 letnik-bi bla super osnova

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno YZF 750 r prestelano v cafèracer/street fighter...

Motor predela in narejen v nulo, vse prebarvnano v matt crno barvo + karbon scitniki,

minimal maska

bojne barve bela/crna/rdeca.

zal pa zaradi premalo cajta (manjka mi lih malo $$$sekund) jo prodajam.Skoda res,ker je masina in pol!

Ah ja,ce komu rabi adapter za yamaho R1 2002 za streetfighterbalanco imam tudi to na razpolago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nalimi kakšno slikco. Upam da boš našu dobrega kupca (glede na odnos splošne slovenske motopublike do predelav...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,upam da mi uspe jo prodat,ker rabim cash...

drugace pa jo bi jo prodal kot motor za se za(je)bavat na Grobniku ali za Stunt!

Sej se bo nasu korenjak ki isce tako zverino?!

Slike pridejo cimprej!

Jutri grem u botego po sprednjo masko,tako da bo masino fertig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...work in progress...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Uh,da bi imel kej cajta,bi bil work in progress...zdaj je le standing u kantini! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ti še vedno ni uspelo narediti slik in naredit kakšnega podrobnejšega opisa??

Takole ga boš težko prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

zdravo motoristi stunt mojstri.

mene pa zanima če kdo ve kje bi dobil kaksen stunt zadnji zobnik za yamaho yzf750r l95.

motor to zimo predelujem v streetfighter in stunt motor.

iščem pa zobnik za ketno 530-532.

in zobnik z 53-60 zobmi.

hvala za vse informacije

zobnik.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v temo.

Ampak jaz ti lahko dam par naslovou iz italije,če ti kaj pomaga.Čene pa sem že jaz spraševal en čas nazaj in večina si delajo to sami doma.V temi Stunt imaš dobre MAJSTRE didl......in še ostali,ki ti bodo z veseljem pomagali :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni borci!

Delam eno predelavo pa me zanima če ima kdo od vas kakšno električno napeljavo od kakšnega motorja za prodat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni borci!

Delam eno predelavo pa me zanima če ima kdo od vas kakšno električno napeljavo od kakšnega motorja za prodat :)

Provaj vprašat na MOTOSPIRIT ima 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!