Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Uff dobr zgleda!!! Sploh ker se dopolnjuje v celoto. Dej še kej slik od strani, zadi pa spredi!!

ZA furco sem pa jst 100%. Če bi blo pa dost navdušenja bi pa lahko organizirali kakšn bike night, mam na Metelkovi neki poznanstev pa bi se lahko zmenu za kak večer. Pomoje kr prav plac za tako zadevo. Kaj pravte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff dobr zgleda!!! Sploh ker se dopolnjuje v celoto. Dej še kej slik od strani, zadi pa spredi!!

ZA furco sem pa jst 100%. Če bi blo pa dost navdušenja bi pa lahko organizirali kakšn bike night, mam na Metelkovi neki poznanstev pa bi se lahko zmenu za kak večer. Pomoje kr prav plac za tako zadevo. Kaj pravte??

ewo prvi kandidat zaa...slikce pa v kratkem ker sem ga bol občudoval kot pa slikal whistle.gif

eno pa še mam

post-19795-126860617558_thumb.jpg

post-19795-126860630225_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil david46
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker vem jo ma Klemenčič (dost se namreč uporablja na čoperjih). Pa ko se jo montira se jo baje splača namočt v vodo da se raztegne, ko se posuši pa fajn prime. Pa z kakšno tenko žico si lahko tud pomagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker vem jo ma Klemenčič (dost se namreč uporablja na čoperjih). Pa ko se jo montira se jo baje splača namočt v vodo da se raztegne, ko se posuši pa fajn prime. Pa z kakšno tenko žico si lahko tud pomagaš.

Hvala!

Sem pa tudi sam malo poiskal po ebay-u, če bo koga zanimalo

klik

klik1

klik2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredil spet nekaj novih km...do bližnje vasi in moram rečt da zdaj ko sem naprej brez vetrne zaščite se mi zdi kot da bi mel motor 200konjev več in k temu še pripomoreta leota ki se oring deretawhistle.gif ja mislim da bom ostal na motorjih kjer dobiš veter v glavo in pluča ker je poseben filing res pa da pri 180 je že kriza za držat samo se gor wink.gif i lov streetfightertrance_40_thumbup.gif zdaj pa še sam gume treba nabavit pa še druge malenkosti pa gasaaa trance_40_thumbup.gif se ya on the roadtrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja poznam občutek, ko sem iz mojga oklepljenca z turing sipco prešaltu na streetfighter varjanto. Men osebno je tud velik bolši občutek, motor deluje nekak manjši pa lažji.

PVetr me sploh ne mot, oziroma mi je kr všeč da se mal borim hehe. Huligan stil :trance_27_notworthy::evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trojan69

tebe je kdaj policija ustavla in ti kaj pridigala o predelavi al se niso zapičili v predelavo mislim izpuhe pa prednja masko ker si stem spremenil svetila ...kako pa kaj z tehničnim pregledom? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polcija me zaenkrat z predelanim še ni ustavla-pomoje bi se 100% v kej zapičil. Ćez tehničnega sem pa pršu braz problemov. Bom pa zadevo poskusu vseen čimprej homologirat, ker nimam ravno eur za kazni plačvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polcija me zaenkrat z predelanim še ni ustavla-pomoje bi se 100% v kej zapičil. Ćez tehničnega sem pa pršu braz problemov. Bom pa zadevo poskusu vseen čimprej homologirat, ker nimam ravno eur za kazni plačvat.

kaj vse pa boš homologiro......(izpuh, zadek, prvo luč..)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posamezno se ne da homologirat teh zadev, ker jih proizvajalec ni predvidel za vgradno.-tko mi je blo razloženo. Homologira se cel motor kot predelavo/unikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA furco sem pa jst 100%. Če bi blo pa dost navdušenja bi pa lahko organizirali kakšn bike night, mam na Metelkovi neki poznanstev pa bi se lahko zmenu za kak večer. Pomoje kr prav plac za tako zadevo. Kaj pravte??

Suuper! Kakšen petek ali sobota? Lahko se prinese kakšen video, pa se rolajo filmi ali slikice, glasba, pivo, dobri bajki.... Čimprej!!!!!!!!!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

David46 - clap.clap! Zelo lepo. Čestitam. :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala hvala....sej še nakatere malenkosti pridejo gor..drugač pa nadaljujem s predelavo naslednjo zimo ((druge vilice, diski, predelava zadnjega blatnika, celotne druge stopalke, ročke....)trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suuper! Kakšen petek ali sobota? Lahko se prinese kakšen video, pa se rolajo filmi ali slikice, glasba, pivo, dobri bajki.... Čimprej!!!!!!!!!!! :)

mislim da bi blo fajn ja če bi mogoče za prvič se sam zbrali kje pa šli na kako furco. pa da vidimo kolk nas je sploh zainteriseranih pa se tam fiksno zmenimo za kako organizirano prireditev...(malce dnarja skup za kako gajbo dve..tri..štiri pa to to)smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam. Da vidmo kok bo kej zanimanja najprej kako furco organizirat pol pa... Drugač se pa bi pa verjetn lahk kej zmenu v enmu klubu na Metelkovi, majo tud ozvočenje, projektor za filmčke, pir je pa tud kr pocen 1,7eur. lahko se pa še kej sabo prnese. Edin problem je kr se ne da prespat (posledično na/pit hehehe)....zato bi biu mogoč bolš za začetk kšn piknik.... sej bomo vidl-sezona se še dobr začela ni, je še cajt :yea2:

Pa še ena poslastica: Bandit ter simpson (streetfighter) čelade mmmm če bi le meu mal več EUR :)

http://www.bandithelmets.com/

http://www.google.si/aclk?sa=l&ai=CSG2QpRWsS469H8imsAbztOyxC5Tm9wyAhJTAAYrVqZcBCAAQAVDol7tNYMK1-AWgAf666v4DyAEBqQIOw8SwFQW5PqoEGE_Q0d5S0-uZ_bpLNPkoVJ6VXabwu9K6mQ&sig=AGiWqty2MP8-X7z-0bT6iRd7D94rHonqxw&q=http://www.designerhelmets.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj naredil servis (olje, oljni filter, gume) pa me zanima če mate vi tudi fejst črno olje, ker predpisano je da bi se na vsakih 10 000 menjavalo jaz pa menjam 7-8000KM pa je že blo fejst črno to tak je?

doleh prilagam fotko ki je prav zanimiva ki kaže kako ravnotežje ma motor

post-19795-127062660002_thumb.jpg

danes zjutraj pa dobil nove ročke, pa da vidmo kak se bodo obnesle..

post-19795-127062665987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo prvi kandidat zaa...slikce pa v kratkem ker sem ga bol občudoval kot pa slikal whistle.gif

eno pa še mam

post-19795-126860617558_thumb.jpg

WAAAW NORO....eno vprašanje...kje si prvo lučko kupil in je bilo težko predelat? ... aja ZLOMKA kje je pa števc?

Popravljeno . Popravil jny007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAAAW NORO....eno vprašanje...kje si prvo lučko kupil in je bilo težko predelat? ... aja ZLOMKA kje je pa števc?

Prvo luč in masko sem kupil v polotu za 400€ (na ebayi dobiš ceneje) v nosilce pa je bilo vloženih kar nekaj ur, ker sem jih delal 2krat saj je bilo potrebno veliko merjenja in probavanja če paše. za to masko se dobijo nosilci vendar jih nisem hotel kupit ker sem hotel obdržati števec...nekako tako:

post-19795-127071653392_thumb.jpgpost-19795-127071660217_thumb.jpg

post-19795-127071676335_thumb.jpgpost-19795-127071677231_thumb.jpg

ročke pa so odlične:

post-19795-127071691526_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa kej stanejo take ročke?

jaz sem jih dobil za 150€ v louisu pa stanejo 200€ smile.gif res da so drage sam so odlične (zelo lepo se dajo nastavljat 6 stopenj) pa še dolžina je manjša tako da je zgled fenomenalen..trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rece se mu tailgunner in so v USA precej popularni. Vsak crn dripec (enakovreden nasim brezceladnikom na Celovski) ga ma ziher namontiranega.

LINK

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!