Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Lep edin žmigavci mi niso-preveč okrogli. Pa kaj so te okrogle stvari nas trani pri tanku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame daleč najlepši bandit:

post-27021-0-70420100-1298219413_thumb.jpg

Pa lep pozdrav :boobies::whistle:B)

Zelo lep bajk ampak Trojan ima prav glede žmigavcev. Dodal bi, da so pri Nemcih sploh balance najšibkejši člen (preširoke za moj okus).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A nben ni nič delal čez zimo??? :unsure: :D

Nč novga, ni financ. Samo nekaj manjših izbolšavic na trenutnem pa jebanje z homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če se šteje v predelavo streetfighterjev to kar delam trenutno, kaj trenutno par mesecov že izgubljam živce z masko za horneto, ki je sedaj v fazi pred laminiranjem, deluje pa bolj kot spaceshutel in njen namen je predvsem izboljšava veterne zaščite, za daljša potovanja. Pomoje, da bom po tem posegu mogu u temo potovalniki :)

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno streetfighter zadeva, ampak kdo smo mi da bi sodili kaj je pa kaj ni :). Dej slikco !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en zlo dober bandit (vsaj zame :D )

post-27021-0-81172400-1300287944_thumb.jpg

Drugače pa tudi pri meni se je nekoliko ustavilo zaradi financ... Sicer je "projekt" že skoraj pri koncu, slikce pa pridejo ko bo gotov... Računam nekje na konec meseca.. Če pride do takrat že števec, drugače bo takrat še pač brez :D

LP Jan

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski so zanimivi, da o izpuhu sploh ne govorim-če dobr pogledaš se vid, da je zavit in obrnjen naprej trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en zlo dober bandit (vsaj zame :D )

post-27021-0-81172400-1300287944_thumb.jpg

wooow... i like it :worship:

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še zadnji post, da vam mal popestrim temo....

slučajno zasledil....in prišel do spoznanja, da pri streetfiterju, dejansko ni limita:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še komu dopade :D??

:kva2: :kva2: :kva2:

tega že nekaj dni študiram... kak bi se dalo doma kaj takega zrihtat za čimmanjši denar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je od firme SowYomoto (ta Gsxr 1100). Kanadska firma, ki se drugač ukvarja tud z deli za fighterje.

@domina-ni problem kej takega zrihtat :), poglej po netu za rabljenimi motorji pa pa začni.... -z veseljem priskočim na pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, pa sej veš, da dans sploh ni nič več pocen :P. :rolleyes:

ČE je pri hiši kakšen star motor, ki je potreben nove duše, je to odlično :). POtem pa lepo počasi pa z užitkom. Pri takšnih projektov ni proračunov in ne končne cene. :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je od firme SowYomoto (ta Gsxr 1100). Kanadska firma, ki se drugač ukvarja tud z deli za fighterje.

@domina-ni problem kej takega zrihtat :), poglej po netu za rabljenimi motorji pa pa začni.... -z veseljem priskočim na pomoč :)

no zmenjeno... :D

ti le glej da ne boš čez par mesecev pozabil kaj si obljubil ;)

Domina, pa sej veš, da dans sploh ni nič več pocen :P. :rolleyes:

ČE je pri hiši kakšen star motor, ki je potreben nove duše, je to odlično :). POtem pa lepo počasi pa z užitkom. Pri takšnih projektov ni proračunov in ne končne cene. :P

;)

poceni vem da ni... je pa izziv.

pa še unikat imaš pol v garaži :D

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem pa ponudim, če boš rabila kak del za postružit ali zrezkat :D, hehehe

Domina pa to ti resno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti me kr spomni :), ni ga bolšga kot delat fighterja evilgrin.gif

Kar se pa cen tiče pa tud niso pretirane če delaš stvari sam. Jst sem v mojga uložu okol 1300+motor (sem neštejem naknadnih ˝dograditev˝). Je pa tko, da zadevo konstantno izboljšuješ, prilagajaš potrebam in želajm...tko da ko enkrat vse skupaj sešteješ se nabere...

še ena fotka

post-20343-0-91053800-1300303450_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem pa ponudim, če boš rabila kak del za postružit ali zrezkat :D, hehehe

Domina pa to ti resno?

Ti me kr spomni :), ni ga bolšga kot delat fighterja :evilgrin:

Kar se pa cen tiče pa tud niso pretirane če delaš stvari sam. Jst sem v mojga uložu okol 1300+motor (sem neštejem naknadnih ˝dograditev˝). Je pa tko, da zadevo konstantno izboljšuješ, prilagajaš potrebam in želajm...tko da ko enkrat vse skupaj sešteješ se nabere...

uh, tole sta me pa kar mal presenetla... nekak nisem navajena v teh časih, da bi bil kdo komu pripravljen pomagat :worship:

@HyperJack, jaz vedno resno mislim ;)

mal gledam zadnje čase tele zadeve, ampak imam malenkost gužvo s cajtom, tak da se še nisem uspela povsem posvetit. :wallbash: ful so mi fajterji všeč... že kar nekaj časa. glede na to, da bo letos treba nekaj kupit, sem začela malo bolj resno razmišljat v tej smeri. na srečo imam doma očeta, ki se kar dobro spozna na te stvari, mslim da mi bo z veseljem pomagal (če pa ne, pa itak ne bo imel izbire :evilgrin:) + cel kup kolegov motoristov z različnimi idejami, ki mi včasih odprejo še kakšen drug vidik na katerega drugače sploh ne bi pomislila. :worship: mal računam tud na vas tuki gor, ki imate malo več prakse s tem. hehe, ni hudič, da ne bi šlo čez :D

za začetek iščem kakšno dobro suzukijevo mašino vsaj 1000 kubično, najraje pa od bandita 1200... nekak sem prepričanja, da je ta stara tehnologija, brez nepotrebne elektronke, skoraj neuničljiva - manj elektronike, manj zadev ki se lahko pokvarijo ;) na splošno so mi všeč velike mašine, tak zaradi karakteristike (navora ni nikoli preveč, 200 konjev pa ne rabim) kot zaradi estetike - ful mi je pomembno, da motor zgleda nabit, hehe. :grim glede na to da bo črna prevladovala mi je všeč tudi to da ima 1200 kubični bandit črno mašino, tako da mi je ne bi bilo treba barvat. sej vesta kak pravjo - once you go black, you never go back. :evilgrin:

ful se mi dopadejo enojne nihajne roke... najlepše nihajke kar sem jih kdajkoli vidla imajo mv aguste :kva1: na žalost to pomeni, da je ne bo ravno lahko dobit... sploh pa ne kakšne poceni :( ča ima kdo kje kakšno viška, pa ne ve kaj bi z njo, mu dovolim da mi jo podari... :lol: v skrajni sili bi bila vredu tudi speed triplova :D no potem ritka, naj bi bilo čimbolj minimalistična... nujno visko dvignjena. glede na to, da nism lih na kratko nasajena, si kj takega lahko privoščim in si tudi mislim. :) pali ma karbon... se moram mal za cene pozanimat, da me ne bo slučajno kap. :krneki: kar se diskov tiče, mi noro dobro zgledajo rim brake diski (buell stayla)... :grim sam nisem povsem prepričana v samo uporabnost. :hmm: če najdem ugodne brembote, se rajši potem odločim zanje... zihr je zazihr in pri zavorah ne mislim šparat ;) všeč so mi cevasti okvirji... to bi se dal zrihtat. za vse preračune potrebne za homologacijo računam na moje dobre kolege strojnike, da mi bodo priskočil na pomoč. kar se zajebavanja pri homologaciji tiče bi pa tud moglo it čez, če ne drugač pa mal po vezah. :evilgrin:

no tko v osnovi zgledajo moje mokre sanje... za začetek. ne me preveč skritizirat, če ne mi boste ves zagon in voljo pobral :P

poleti bi rada malo bolj resno začela s tem. do takrat imam dovolj časa, da stvari dobro premislim. pol pa počasi realizacija. nekak upam, da bi mi do naslednje motosezone uspelo. kako bo bomo pa videli. :)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!