Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Mislm da so tole kr original 47 zob. Rabu bi večji zobnik. Evo še ena fotka moje predelave. Sicer je u glav še ogromno projektov ampak.....recesija :glare: th_SNC00004a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SBT-aja se opravičujem, mal narobe prebral tvoj post. Mal poiščy po e-bayu pa ni hudič da nebi našel.

@David- tist maš pokrove hladilnika? Kakšni so pa kej špegli? KValiteta izdelave, so dost masivni, pa kolk se jih da nastavljat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm tisto sta pokrova lepše se podajata oblikam motorja.. kvaliteta ogledal pa za tako ceno zelo zelo dobra pa dokaj masivni niso ozki ampak ravno pravšnji...presenečen zelo nad samo kvaliteto....za nastavitve ti potli sporočim grem zdaj montirat pa potli poročam... če pa jih boš naročal pa dobro poglej da boš ta novejši model teh naročil..ker če dobro pogledaš majo ti moji lepše oblikovana držala nimajo tako grobih linij oz tako ravne površine..kot na tistih prejšnih slikah ki sem jih objavil..no seveda če ti to paše namreč meni se bolj dopade :naughty:

post-19795-126062442852_thumb.jpg

post-19795-126062448323_thumb.jpgpost-19795-126062450016_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja. špegli fenomenalno pašejo. Se kej tresejo ob prižganem motorju pa kakšen je kej pogled pod roko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja. špegli fenomenalno pašejo. Se kej tresejo ob prižganem motorju pa kakšen je kej pogled pod roko?

pogled nazaj je zelo pregleeden namreč ogledala imajo dokej vlko površine (še vedno dosti menjšo od orginalnih da nebo pomote) trenutno pa nimam žmigavcov ki pridejo na konci ki delujejo kot uteži in je belanca še bolj mirna..so pa bili že zdaj dokej mirni tudi v visokih obratih tako da ko bojo žmigavci vgrajeni bodo minimalni treslaji oz jih sploh nebo.. :naughty:

v živo še zgleda 5 krat lepše kot je na sliki ker so res fenomenalni...priporočam nakup teh ogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pričarkujem, že samo po verjetnostnem izračunu, da bom kmalu prodal moj moped,in ker brez ne morem živet:),razmišljam o nabavi drugega cenejšega, ki ga lahko počasi (odvisno koliko sredstev bo na voljo)predelam v fighterja.

Najbolj mi dišijo naslednji modeli

suzuki katana(sem jo 1 leto iskal pred nabavo v maxa,tema!)

suzuki gskr(takega kot ima trojan)

suzuki gs (ta velki):)

kawa gpz 900 ali več

kawa Z modeli (stari)

najbolj so mi všeč modeli z cevastim okvirjem izjema so stari GSX-eri

Že en čas sledim malim oglasom pa ni nič pametnega

Če ve kdo za kakega izmed teh modelov mi naj prosim javi.

aja pa pod 750ccm itak ne dam pod rit!:)razen Tomosa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogled nazaj je zelo pregleeden namreč ogledala imajo dokej vlko površine (še vedno dosti menjšo od orginalnih da nebo pomote) trenutno pa nimam žmigavcov ki pridejo na konci ki delujejo kot uteži in je belanca še bolj mirna..so pa bili že zdaj dokej mirni tudi v visokih obratih tako da ko bojo žmigavci vgrajeni bodo minimalni treslaji oz jih sploh nebo.. :naughty:

v živo še zgleda 5 krat lepše kot je na sliki ker so res fenomenalni...priporočam nakup teh ogledal

Lepi špegli , kolko si odštel zanje in kako je z homologacijo(tuv certifikat?)

jaz sem nabavil plinsko masko za luči totalno odbito in še nekaj drobnarij,gledam pa tale moped na avtonetu ga gdo pozna in vaše mnenje.:hmm:moj bo v stilu NOS ferata(kawa 750 turbo)mislim da jo je nekdo celo prlimal sem gor.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3362717

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se špeglov kolker jst vem nimajo nobenga certifikata, stanejo pa okol 50eur plus poštnina na e-bayu. Bo več David povedu. Drugač ma pa tud rizoma podobne špegle, sicer so mal dražji ampak majo pomoje kakšne papirje.

Kar se GSXR-ov tiče so te stara 1100 praktično neuničljive mašine če se za njih vsaj približno lepo skrbi. Močne so dost majo tud ogromen potencial za tunanje. Tale na sliki je oljno zračno hlajen, zlo priljubljena osnova za fighterje. Subframe (nosilc sedežev) je privarjen na geštel, tko da ga je mogoč mal težji predelat sam ni krize...

Drugač sem pa ta dotični motor opazoval že od kar se je pojavu na avtonetu pred kakim mesecem, najprej je bil 1600 eur zdejle pred kratkim ga je pa spustu za 200, zgleda da se mu mudi z prodajo. Piše tudi, da ga je kr porihtal (menjalnik, diski so res drugi,...) in da lepo dela, tko da če je res v takem stanju kot piše se ga za ta denar vsekakor splača kupit. Poleg tega dobiš zraven še luči, ki jih potem lahko vgradiš v svojo masko pa tale koso števc je nov tud okol 200eur.

Poleg tega so tile gsxr 1100 pri nas postali prekleto redki, tko da se ti ga splača pogledat. Pa piše da ga bo prodaju samo do konca januarja tko da se mu zgleda mudi-mogoč mu lahko še mal zbiješ ceno...:krneki:

Kar se gas mask so zakon :) , to misliš delat predelavo v nemškem stilu? Maš kej slikc od delov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi špegli , kolko si odštel zanje in kako je z homologacijo(tuv certifikat?)

jaz sem nabavil plinsko masko za luči totalno odbito in še nekaj drobnarij,gledam pa tale moped na avtonetu ga gdo pozna in vaše mnenje.:hmm:moj bo v stilu NOS ferata(kawa 750 turbo)mislim da jo je nekdo celo prlimal sem gor.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3362717

za ogledala sem odštel 51€ + 15€ poštnina zraven nisem dobil nobenih papirjev kaki tuv pa zraven pomoje ni že zaradi same velikosti ogledal ker je premala površina...mogoče so res pri onih ogledalih od rizome sem jih sam mel namen kupiti sam na konci pa sem ugotovil da dva staneta 180€ pa so isti kot ti moji (malo je razlike) vglavnem moram pa rečt da ogledala na koncih ki so obrnjena navzdol se super vidi nazaj..sem kar presenečen pa nenormalno lepo zgleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

ewo danes dobil nov paket z žmigavci in crash padi...zdaj pa montirat :yea1: ...neki dela bo ja bo treba prevrtat belanco pa napeljat kabl pa neki še pošlihtat...

ewo fotke:

post-19795-126113477002_thumb.jpg

post-19795-126113476533_thumb.jpg

post-19795-126113477429_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo mene danes montiral blinkerje pa crash pade...blinkerji fantastično zgledajo vendar sem mel problem ker je bila belanca preozka torej sem v delavnici poiskal največji sveder pa gas:

post-19795-126116593776_thumb.jpgpost-19795-126116594097_thumb.jpg

nato sledilo kabliranje:

post-19795-126116594604_thumb.jpgpost-19795-126116594922_thumb.jpg

post-19795-126116595373_thumb.jpgpost-19795-126116595859_thumb.jpg

zdaj pa je tako nekako:

post-19795-126116596203_thumb.jpgpost-19795-126116596568_thumb.jpg

post-19795-126116597012_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ david46- lepo zgledajo žmigavci, jst bom dal tud bar end ampak mal bol špičaste (snake eye). Uni dve sivi žički sta sam + ? Od kje si pa - potegnu?

@ sesir -odtrgane maske. Prve dve sta že kr mal preveč za mene...od ktere firme pa so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ trojan69

aloha!

ja tile dve sivi žički sta samo plusa... ki pa sem jih potegnil tako ( na spodnji sliki) ...prilotal pa sem jih kar k istim žičkam kot sem jih pred imel za prve blinkerje..

post-19795-126139120088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sesir -odtrgane maske. Prve dve sta že kr mal preveč za mene...od ktere firme pa so?

Ne vem firme.Verjetno pa lahk zrihtam :krneki:

A gre kdo a friedrichshafen na moto sejem?

http://www.motorradwelt-bodensee.de/

Sejem ima poseben dodatek "caffe raceri" in bo tudi tekmovanje za najlepši cafe raceri.

Odvija se pa to od 29.-31. 01 na bodenskem jezeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa - pobral? A kr iz okvirja?

da...obstoječe žice ki so bile za prve blinkerje sem skrajšal čist do štela...potem pa prilotal nove žice in jih speljal do novih blinkerjev...trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ewo dobil novi spodnji spoiler in ga zmontiral nato pa sledila testna vožnja po mesti trance_25_naughty.gif moram rečti da tile LEO-ti se oring derejo... motor pa je tudi pritegnil pozornost kljub temu da je v neštetih barvah...

tako pa zgleda to:

post-19795-126218898205_thumb.jpg

post-19795-12621890026_thumb.jpg

zdaj pa še tako rit gor pa bo:

post-19795-126218909041_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si ga zapelu. Moj zdej že skor kakšen mesec počiva v garaži pri stari mami. rit boš pol letos rihtu? Jst na tvojmu mestu nebi rezu stok subframa ampak ga naredu po meri, al pa našu kakšnega rabljenega pa ga predelov-se mi zdi da sem na avtonetu vidu eno fz6 po delih. Original dele bi pa spravu, če bi ga kdaj hotu nazaj prerihtat...

Počas se bom lotu tud homologacije mojga-tko da če ma kdo veze na LPP, al pa kake izkušnje pri urejanju dukomentacije bi se zelo priporočal!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo dobil novi spodnji spoiler in ga zmontiral nato pa sledila testna vožnja po mesti trance_25_naughty.gif moram rečti da tile LEO-ti se oring derejo... motor pa je tudi pritegnil pozornost kljub temu da je v neštetih barvah...

tako pa zgleda to:

post-19795-126218898205_thumb.jpg

post-19795-12621890026_thumb.jpg

zdaj pa še tako rit gor pa bo:

post-19795-126218909041_thumb.jpg

Kaj pa boš naredil s sedežem? Fajn bi bilo, če bi ga stanjšal. Zdi se mi, da pravi SF mora imeti minimalističen sedež. Drugače, fajn napreduješ. :worship:

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

aloha!

nekaj cajta sem bil odsoten...zdaj pa spet delim nekaj z vami...trance_25_naughty.gif

za zadek sem se po tehnem premisleku odločil da bo ostal ta gor sad.gif problem je v tem da je zadek fejst debeli, to pa mi sploh no všeč...ker pa zadek ostane in ker je debeli sem se odločil da bom motor tudi naprej oblekel tako da bo celota...(kljub temu da mi je všeč nemški stil predelave) to bo zdaj neki mišičasti streetfighter ker bo zgledal zelo nabit:

nekaj takega:

post-19795-126374079345_thumb.jpg

drugi mesec pa pride težko pričakovani airbrush, bo pa nekaj v tem smislu:

post-19795-126374087922_thumb.jpg

kako se vam zdi??trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!