Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

50km makedama čez prelaz ki je višji kot naš Triglav ......ko so se poleg ustavili neki italijani so me gledali kot da sem padel iz lune .......pravijo ,da so videli že marsikaj , takšnega trajekta tu gor pa še ne :P

Tizi N"Ouane 2911m.....

 

IMG_2593.JPG

Bolj mi to liči na nek GS zbor :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

50km makedama čez prelaz ki je višji kot naš Triglav ......ko so se poleg ustavili neki italijani so me gledali kot da sem padel iz lune .......pravijo ,da so videli že marsikaj , takšnega trajekta tu gor pa še ne :P

Tizi N"Ouane 2911m.....

IMG_2587.JPG

IMG_2593.JPG

Jaz tudi bil!Bil sem še na enem ki je visok 3061 m!Iz doline Katedrale samo ne vem kako se mu reče.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bambi61 pravi:

Jaz tudi bil!Bil sem še na enem ki je visok 3061 m!Iz doline Katedrale samo ne vem kako se mu reče.

je pa na tega 3061 res lepa tropasovnica ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

je pa na tega 3061 res lepa tropasovnica ?

Ja! Pa še v kopalkah se ženske gor vozijo.Maročani mu pravijo Pussypass ker vsaka P... gor pride:lol1:.

No, resno razen koz in snega ni bilo gor nikogar.Sneg na srečo ni bil na cesti(beri blatnem kolovozu).Odkrito povedano te kar malo stiska pri srcu tako visoko sam in naokrog sami prepadi sicer pa itak veš saj je "tvoj" malenkost nižji.Ko pa začneš še razmišljat o možnem gumidefektu pa ti itak misli uidejo k Žilet britvicam:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, bambi61 pravi:

Ja! Pa še v kopalkah se ženske gor vozijo.Maročani mu pravijo Pussypass ker vsaka P... gor pride:lol1:.

No, resno razen koz in snega ni bilo gor nikogar.Sneg na srečo ni bil na cesti(beri blatnem kolovozu).Odkrito povedano te kar malo stiska pri srcu tako visoko sam in naokrog sami prepadi sicer pa itak veš saj je "tvoj" malenkost nižji.Ko pa začneš še razmišljat o možnem gumidefektu pa ti itak misli uidejo k Žilet britvicam:(

Je pa še en ki je cca3000 nadmorske in res gor pelje tropasovnica......bom napisal , moram Maca dobit on ve . Na tega pa nismo šli ker nismo vedeli ali bom prebil z lt-jem in nismo želeli zabijat časa , če bi bil z KTM pol ja .

Nam je Menih povedal ,da je slab makedam in moraš kakšno skalo preskočit ,sploh pa blaten kolovoz in lt .....sem takoj pri mislih z Žilet britvicami :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 5. 2017 at 8:24 AM, SF said:

Čez vikend sva si s kolegom hladovom privoščila obisk naših hrvaških kolegov in obiskala Benduro. Zadeva je bila noro dobro organizirana, track preko 200 kilometrov večinoma peščenih in kamnitih poti in cest. Kdor je manjkal, je sam kriv...

 

IMG_20170506_202735.jpg

Če imaš, lahko pošlješ track poti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motori.hr je objavljen v temi "benduro je ukinut" zgoraj na strani 15. Če bi ga kdo slučajno uporabljal, naj bo ekstremno pozoren na minsko sumljivo območje, saj gre del tracka po razmejitveni črti in tam ni zdravo zapeljat s poti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, SF said:

Na motori.hr je objavljen v temi "benduro je ukinut" zgoraj na strani 15. Če bi ga kdo slučajno uporabljal, naj bo ekstremno pozoren na minsko sumljivo območje, saj gre del tracka po razmejitveni črti in tam ni zdravo zapeljat s poti!!!

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn je bilo na Benduru. Okvirno 50+ motorjev. Razno raznih. V naši skupini od 250 do 1200 ccm. In vsi prišli na cilj. Istočasno.

Ma sploh ni veze kakšen motor imaš.

20170507_122536.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!