Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

pred 25 minutami, TTONE pravi:

mogoče je problem, ker je to starejši model nüvi 25..

Lahko da ima zadeva kako omejitev okoli 'dolžine' tracka oz števila točk, ki sestavljajo track. Probaj izvozit del Hr TET-a in naložit... recimo 1/4 tracka. Če bo tega prikazalo, pol pač razreži oba GPX-a na več manjših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 8. 2019 ob 11:19, SF pravi:

Če koga zanima tovrstno druženje...

https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=262850.0

Se vidimo spodaj ;) Jaz in Sascha iz avstrije bova prisotna z 950-kami neglede na vreme :)

 

Ob 5. 9. 2019 ob 13:27, TTONE pravi:

je deluje in imam naložene karte

mogoče je problem, ker je to starejši model nüvi 25..

Probaj raje v BaseCampu .gpx track spremenit v route (rutabilno sled), ker če se ne motim nuvi nima podpore za track-e. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, stuhec pravi:

kolk m se je pa naredilo povprečno v 1 h ?

Ma tu ni bil problem v metraži, ampak v času... Po dveh urah ti je že eno uro teklo od jajc, pa nisi imel ideje, koliko ur te še loči od tega, da prideš do doline, kaj šele do mlačnega tuša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, AJ pravi:

Prejšnjo nedeljo sva s kolegom odvozila del slovenske TET trase od Ajdovščine do Vipave. Nekaj utrinkov:

kar hitro sva prišla do kar zanimivega dela, sploh za velike krave (kvaliteta videa se je nekje precej zgubila):

Vidim, da sta tudi vidva na 1:20 najprej mislila levo, ker je bil pri snemanju tracka očitno slab sprejem GPS in je potegnjen kar naravnost v hrib.

No, jaz sem tudi vztrajal levo, čeprav sem se kar malo namatral, da sem uspel prevoziti tisti klanček na razcepu, saj je bilo takrat kar mastno. Da sem na napačni stezi sem ugotovil kakšnih 500m kasneje...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri štartam z avtom in prikolico na Enguro. Če kdo hoče, se mi lahko pridruži. Prostora je za max. dva motorja - odvisno od velikosti. Prostor se odda po sistemu "kdor prvi pride, prvi melje"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Ob 26. 12. 2019 ob 15:55, mato295 pravi:

Res je, danes je bil zopet lep dan za vožnjo. Zadnja priložnost letos bo v torek (7°). 

Slike so žal samo panoramske. Se vozim sam (bi se kdo kaj pridružil iz koroške?) in kadar je napeto, nimam volje slikat.... 

Slika03.jpg

Slika04.jpg

Upam da spomladi ko bo vvreme pa čas odpeljava kakšno dnevno furo skupaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
pred 19 urami, spuzvica pravi:

Ena cesta na dolenjskem :)

No bolj pot :) in po njej greš lahko samo takrat ko ni vode in prideš do enga hribčka s cerkvico :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 2. 3. 2020 ob 20:15, MARE 65 pravi:

No bolj pot :) in po njej greš lahko samo takrat ko ni vode in prideš do enga hribčka s cerkvico :rolleyes:

Na katerem je nekaj casa prezivel tudi nas poet France?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Fantje, kar nekaj se vas je prijavilo na Benduro 9. Glede na vremensko napoved še vedno imate namen se udeležit dogodka? 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!