Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

7. 1. 2015 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Suzuki gsxr 1000, kovinsko modre barve, letnik 2006, registskih številk LJ R8-4S

vir: policija

 

slika

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203166068662598&set=a.4773804913072.1073741824.1534021204&type=1&fref=nf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanimiv oglas! Mogoče kdo od nas kaj ugotovi?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9345062&show=1

 

3.jpg

1.jpg

 

 

UKRADEN MOTOR NA SLIKI / Junija 2014 so mi v Ljubljani ukradli motor iz kombija v Ljubljani. MOTOR je KTM EXC 250 F SIX DAYS / 

USPELO MI JE DOBITI SLIKE KATERE OBJAVLJAM - NA SLIKAH JE NEZNAN MOŠKI KATERI SEDI NA MOJEM MOTORJU.

PROSIM ZA INFORMACIJE ČE GA KDO POZNA ALI KDO POZNA GARAŽO NA SLIKI. V ozadju je na sliki neka honda - mogoče vam pomaga ugotoviti kdo je to.


ZA PRAVO INFORMACIJO SEM PRIPRAVLJEN DATI POŠTENO DENARNO NAGRADO.


041 527 111 - HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi glih mal nazaj slikal eno krosko pred bajto/fasado? ampak honda, pa ne vem u kerem postu ze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi glih mal nazaj slikal eno krosko pred bajto/fasado? ampak honda, pa ne vem u kerem postu ze...

Sem svojo na Trojanah, pa ni kroska ampak enduro. 

Oglas je z avto(pika)net, jaz nimam nič s tem, rad pa pomagam tistemu, ki so mu KTMa ukradli. Vem kako je to, ker so tudi meni že ukradli motor. 

Ne vem, zakaj se avtor oglasa ne spomni tudi na nas z Motosveta in sam ne objavi. Več glav več ve, več oči več vidi. Kontakt v oglasu ni moj, da ne bo nesporazuma, lastnika ne poznam.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je skupina ktm seles delilana fb nekaj dni nazaj in naj bi ugotovili kje v kateri garaži se motor nahaja,upam,da so ga dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V noči 26. na 27. aprila 2015 je bil iz garaže, za Bežigradom, ukradem BMW F 800 GS, oranžne barve, letnik 2010, z Akrapovičem. Reg. štev.: LJ LS-69. Kakršna koli informacija dobrodošla. 041/637-345 ali tomkriznik@gmail.com

post-779-0-46117100-1430145370_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fireman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj k berem tole temo, bolj se sprašujem v kakšnih garažah so spravljeni motorji? Predvidevam da ne v privat garaži ob hiši?  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj k berem tole temo, bolj se sprašujem v kakšnih garažah so spravljeni motorji? Predvidevam da ne v privat garaži ob hiši?  :hmm:

J...ga, ne živijo vsi na deželi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J...ga, ne živijo vsi na deželi.

 

Sej zato pa prašam. Verjamem da enim tudi ni druge kot motor parkirat u garažni hiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Danes ponoči so mi v Trzinu ukradli Hondo CRF 250L enduro.

Tablica LJ IG 50

Za informacije, ki vodijo k vračilu motorja, nudim nagrado.

IMG_3595_zpshdvcqnmq.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva tatiča sta bila dobro vidna na posnetkih nadzornih kamer. V kolikor kdo pozna potencialne akterje, lahko pogledamo posnetek. Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva tatiča sta bila dobro vidna na posnetkih nadzornih kamer. V kolikor kdo pozna potencialne akterje, lahko pogledamo posnetek. Več na PM.

 

Objavi posnetek - ni hudiča, da jih nebi kdo poznal, pa še več možnosti imaš za vrnitev odtujenega motorja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker verjetno ne gre za javni prostor bi s tem tudi on bi l v prekršku. Ampak sej lahko objaviš anonimno.  :ninja: 
Pol pa nč policije klicat, sam batine!  :bum:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči so mi v Trzinu ukradli Hondo CRF 250L enduro.

Tablica LJ IG 50

Za informacije, ki vodijo k vračilu motorja, nudim nagrado.

IMG_3595_zpshdvcqnmq.jpg

Ce imas facebook presodi, ce je morda smiselno, da objavis v skupino motoristi, ima kar nekaj 1000 clanov. Sicer pa koga prosi. Ce je ze kdo in nisem opazil se opravicujem. Upam da se najde baraba in da se mu fizicno obrazlozi, da se to ne dela. Vso sreco.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da najdeš motor in kretena ki si je to dovolil nardit. Pa en sparing bi na njemu nardil. :grim

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali me mora na facebookovi strani v skupini motoristi kdo potrditi, da lahko objavim?

Ni treba,da te noben potrdi ti kar objavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je treba da ga potrdijo, mene se moral ce ne ne vidis oz ne mores objavit. Sej to upan da bojo hitri, mene so se isti dan. Ce zelis ti pa lahko jaz objavim v skupino pa mi pod pm posljes tvoj kontakt, pa se kaksno slikco viska.

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo počakam, sem Boštjanu Kosu poslal sporočilo. Če ne bo do večera, te bom pa prosil za to uslugo.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj ponoči je bil ukraden BMW R1200R izpred POP TV-ja, očitno z zelo izkušenimi nepridipravi.

 

1658710_934392356632777_8589110376850838

 

 

Če kdo kaj ve prosim pokličite na 041 821 310.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!