Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

vsi vse vejo, pa noben nč ne naredi ... res čakajo, da nekdo kakšen metek faše :?

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi vse vejo, pa noben nč ne naredi ... res čakajo, da nekdo kakšen metek faše :?

Med sabo se nočjo obmetavat s svincem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vse vejo in noben klic na 113 ali lokalno policijo ne prinese ničesar. Parkrat na leto pokličeš in ni učinka. Sicer je pa tudi na forumu par oseb, ki sodelujejo z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imena teh oseb, verjetno noben ne upa napisat :krneki:

 

bi hitr kakšn raziskovalni novinar kj napisu o teh povezavah


p.s.

nisem mislu, da se bodo med sabo s svincem obmetavali ... upam, da tebi ne pridejo v garažo, ker taka izkušnja res ni prijetna :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj si mi pa 2x napisu?

A misliš da šele v drugo kapiram? Js tut mam čustwa :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi o lokanih policajih ..zakaj imena? saj jih poznajo-mo... in?? kakšni novinarji? ma daj, če bi hotli bi že kaj bilo...  blabla... zgodba brez konca, kraje bodo vedno in pika.

aja, jaz sam ponavljam govorice ki krožijo.... :xx: da ne bo pomote.... 

mam kamniških policajev in dvoriščnih gardedam dost za neki časa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imena teh oseb, verjetno noben ne upa napisat :krneki:

 

bi hitr kakšn raziskovalni novinar kj napisu o teh povezavah

p.s.

nisem mislu, da se bodo med sabo s svincem obmetavali ... upam, da tebi ne pridejo v garažo, ker taka izkušnja res ni prijetna :krneki:

Maus se popolnoma strinjam in sočustvujem s tabo :friend1:  upam da k meni v garažo ne pridejo nikoli,se pa že po defoltu izogibajo pokvarljive robe ,ki jo vozim jaz ^_^

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus se popolnoma strinjam in sočustvujem s tabo :friend1:  upam da k meni v garažo ne pridejo nikoli,se pa že po defoltu izogibajo pokvarljive robe ,ki jo vozim jaz ^_^

ti bodo pa tomos spizdli :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, novinarji ja :) Brez problema povem v živo imena in nekatere povezave, ki jih žal predobro poznam, tukaj pa res ne, ker stvari sežejo predaleč in ni vse tako preprosto :)

 

Mislim, da vsak med nami upa, da ne bo imel takšnega obiska kot maus :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da jih niso potem policaji še pošteno nalomili.

Se strinjam,pol jim pa dali za podpisat da so padli po stopnicah.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da jih niso potem policaji še pošteno nalomili.

svojih prijateljev že ne bodo tepli!  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojih prijateljev že ne bodo tepli!  ;)

 

wau, ker brihtolog.

 

Se bojim, da tut policaji več niso, kar so bili...

 

ne, niso. odkar je lohk vsak kozmetični tehnik s šnelkursom polcaj, zarad tega ker druge službe ne dobi in odkar šparamo tko da najnižjim členom v verigi vzamemo  še tiste dodatke in izplačila nadur in postavmo za šefe pezdete ki veselo kimajo politićarskim pezdetom po upravah in ministrstvih, res niso več to kar so bili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nismo zadovoljni. V Jugi so nas pa stalno gnjavili, še do trgovine nisi mogel z mopedom, da ti ne bi pregledali dokumentov.

Jasno, ko ti kaj ukradejo so oni leni, ko te zaustavijo pa pametujemo, naj delajo kaj drugega. Na to, da ko te ustavijo in pregledajo dokumente in pri tem lahko odkrijejo ukraden motor, ne pomislimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nismo zadovoljni. V Jugi so nas pa stalno gnjavili, še do trgovine nisi mogel z mopedom, da ti ne bi pregledali dokumentov.

Jasno, ko ti kaj ukradejo so oni leni, ko te zaustavijo pa pametujemo, naj delajo kaj drugega. Na to, da ko te ustavijo in pregledajo dokumente in pri tem lahko odkrijejo ukraden motor, ne pomislimo.

Ja sploh če voziš ukraden motor v zadnjem kovčku motorja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nismo zadovoljni. V Jugi so nas pa stalno gnjavili, še do trgovine nisi mogel z mopedom, da ti ne bi pregledali dokumentov.

...

Kolikokrat si pa plačal kazen zaradi prehitre vožnje? Baje so bili miličniki precej bolj prijazni do denarnice kot so policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat si pa plačal kazen zaradi prehitre vožnje? Baje so bili miličniki precej bolj prijazni do denarnice kot so policaji.

Še na Grobniku in v Opatiji so kasirali na veliko, ko je bila VN Jugoslavije. Le kazni so bile nižje, sorazmerno pa sploh ne, ker smo imeli manj denarja.

Niso imeli sofisticiranih radarjev, so pa kasirali za vse sorte neumnosti. Npr. za to če nisi imel prve pomoč, glaven vir dohodka jim je pa bil neuporaba čelade. Hudo je bilo tudi, ker normalno nismo imeli prepisa in so ti lahko motor kar zaplenili. 

O prijaznosti govorijo tisti, ki so malo pozabili kako je bilo. Ja, v mladosti je bilo vse lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

danes ponoči so mojemu očetu v Ljubljani iz garaže ukradli Tomos automatik (Laura) letnik 1970.

Vem, da ni polnopravni član motorjev, ampak vseeno objavljam v tej temi, ker je lepo vzdrževan in ima čustveno vrednost.

Če boste v naslednjih dneh opazili, da ga kje poskušajo prodati, mi prosim čimprej javite.

 

 

post-46430-0-19281300-1417795173_thumb.jpg

post-46430-0-48166000-1417795180_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!