Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Na Neubergerjevi (Župančičeva jama) so bili ponoči spet aktivni

 

Vlomili so mi v prostor, kjer imam ponavadi motor

 

imag1121.jpg

 

Ksreči ga notri niso našli

 

So pa ukradli podrsan, strgan, star kombinezon

sam tukej so pa čist navadni debili na delu ..nimajo pojma o pojmu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ja, vlomil so takrat, ko ni blo motorja notr, keri amaterji. :lol1: To bi mogl enkrat....ne vem....slucajno en "presenetit" tele modele na delu...pol bi blo pa ko Predin....tema na oci pa kabaaam. Sam na konc, bi su tist sedet pa neke odskodnine placeval, ki se mu je stemnilo, ker mu je ena picka neki kradla...un pa ves bogi. :slap:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, da ti je čudno, ker niso nič ukradli, ampak samo razbili. Malo preveri tega soseda, ker je verjetno ena "mutna voda". Verjetno niso zastonj razbili. 

 

Sej so ukradli kombinezon.

 

Pa zdej sem ugotovil da tudi škornje. Te so bili pa skoraj novi.

 

Pustili so pa 6 kom D212GP gum, stojala, grelce za gume

 

Če bi vedli koliko stanejo gume .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ukradli kombinezon.

 

Pa zdej sem ugotovil da tudi škornje. Te so bili pa skoraj novi.

 

Pustili so pa 6 kom D212GP gum, stojala, grelce za gume

 

Če bi vedli koliko stanejo gume .....[/quote

Jao jaz ne bi glih pisal kaj so pustili, zdej je prebral, da lahko se enkrat pride, bo vedu tocno kaj vzet.

Kaksne kamere pa to, se pa ne da namontirat? Pa kljucavnico das pod napetost, pa bo mojstr sam enkrat se prsu pa nikol vec odsel ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ukradli kombinezon.

 

Pa zdej sem ugotovil da tudi škornje. Te so bili pa skoraj novi.

 

Pustili so pa 6 kom D212GP gum, stojala, grelce za gume

 

Če bi vedli koliko stanejo gume .....

 

Daj kakšno slikico kombinezona,če ga bo slučajno uporabljal ali prodal. Tako ga lahko prepoznamo in slečemo   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sem vse odnesel drugam :)

Zdaj so vrata na stežaj odprta in noter ni nič.

 

 

Takle je:

IVYUN00.jpg

Bil je 3x paden, enkrat celo pri 200 km/h.

 

res ne vem kaj so mislili, da so šli tak kombinezon krast. Sam sem ga že skoraj v smeti vrgel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta - protivlomna vrata!!! mam nekje kontakt majstra, ki jih nardi po meri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še? Varnostnika 24/7? Pa še enga, da preverja tega prvega....trust noone pa to? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so varnostniki noter.

 

Tole je bil odgovor upravljalca:

 

 

Res je, da se zadnje čase pojavlja vse več kraj (velik odstotek kraj so kolesa in motorji) vendar to ne pomeni, da varnostniki slabo opravljajo svoje delo saj osnovno delo dežurnega delavca in varnostnikov ni fizično varovanje oseb ali premoženja vendar požarno varovanje in vse kar je povezano s tem (izlivi vode, omogočanje in pomoč dostopanja v objekte, javljanje na dežurno številko, …). Varnostniki opravljajo redne obhode po garažah (najmanj 2 na izmeno) in če pri obhodih kaj sumljivega opazijo reagirajo v skladu s predpisi (velikokrat so tako že preprečili poskus kraje).

 

Od varnostnika samega pa sem izvedel, da teh ogledov sploh ne opravljajo.

 

Poleg tega se do te sobice sploh ne da priti brez ključa od vhodnih vrat iz garaže, ki ga imamo samo lastniki in .... upravljalec.

 

Sledov vloma skozi glavna vrata ni bilo, kar pomeni da so imeli ključ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v garaž pod stolpnico je zginilo źe par avtov, motorjev, vandali so naredili akcije šrafiranja avtov in policija v prvi vrsti sumi ravno varnostne službe, ki nam skušajo uturit varnostnika čez noč. Klasično izsiljevanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, js bi tud najprej na tazga pomislil....i gain your "trust"....pol pa v supak.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tukej so pa čist navadni debili na delu ..nimajo pojma o pojmu ...

Ključavnica je za poštene ljudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Tudi sam imam neprijetno izkušnjo z krajo motocikla (Yamaha wr250x) v kletnih prostorih Neubergerjeve ulice.

Sam sem imel več sreče kot nekateri ostali saj je varnostnik (ki je slučajno ob tisti uri prišel na izmeno) zalotil dva tipa ko sta ravno rinila motor po klančini, motor sta spustila in zbežala varnostnik je poklical policijo, ki je obvestila mene.

Res je grozen občutek ko dobiš ponoči policaja na vrata in ko prideš dol te čaka motor pred garažo, sploh si ne predstavljam kako bi regiral če bi zjutraj ugotovil da motorja ni.

Motor je bil pokrit, prav tako je imel zaklenjeno krmilo in nameščen disk lock.

Upam da se tatove ulovi saj kot berem in poslušam od ostalih je to nekaj vsakdanjega.

 

LP. FOX  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni drugega, ga kr na vodovodne cevi prikleneš nekaj podobnega:

 

abaa-golf-4-vr6-locked.jpg

 

Je pa na žalost vedno tako, da se o zaščiti pred krajo razmišlja vedno po kraji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če malo po spominu zavrtim, čudne kraje so se dogajale včasih v nočni izmeni.izginjal je material iz skladišč, avtoradii iz vozil pred fabriko.hm hm smo se čudili, le kaj se dogaja.po odpustitvi takratne Varnosti in njihovih varnostnikov so te kraje čudežno prenehale.

ej človek ne more verjeti, da je tip-varnostnik  privlekel na šiht v nočno vsaj pet do deset avto radiev in jih poceni prodajal kar v vratarnici, kjer jih je imel lepo na polici zložene za ogled.da so ukradeni se je dobro videlo.

iz vozil so pa ukradli samo tiste, katere si je prej varnostnik ogledal in presodil da se jih izplača ukrasti, poklical kolege in akcija.on je bil seveda na obhodu a ravno na drugi strani fabrike in seveda ni nič opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tubi se najde veliko posnetih kraj motociklov, redko pa se spravijo na novega Ducatija. Če ne znate italjansko si članek lahko prevedete z google translate. Seveda so igralci že znani. Predlagam, da Maus pošlje policiji v Romunijo in Bolgarijo podatke o svojem motorju, ker verjetno je tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kako je pa glede zavarovalnic,če ti ukradejo motor?  Nisem nikoli spraševal ali imel kakih dodatnih zavarovanj,samo normalno osnovno zavarovanje... Ker verjetno kot vsaki med nami niti ne pomisliš,da bi ti kdo lahko ukradu motor... Ampak zgodi se pa lahko vsakemu! Verjetno moraš imeti kaki kasko,ali dodatno plačat za krajo.... :hmm:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slednje kar si napisal je pravilno. Osnovno ne krije kraje in še marsičesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj pravim,da nisem nikoli niti vprašu niti pomislu,da ti ukradejo motror... Pa verjetno zavarovalnice kot zavarovalnice tudi,če plačaš dodatno pa to... ti znajo potem pošteno komplicirat pri izplačilu.. .)  standard za njih  :)

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par tedni sva šla s kolegom kupovat rabljeno Varadero 1000 zanj, pa  nama je lastnik pokazal, kako zgleda kasko polica za motor - 1200 EUR. Nisem pa prepričan, če je imel kakšno boniteto, ampak glede na to, da ima dedec podjetje s kiperji, je najbrž dobil polni bonus.  To je v 4 letih polovica motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je v eni noči nič a ne?...........1200€ je z 50% popustom!   Jaz jih pač dam,najboljši alarm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,kako je pa,če ti ukradejo motor v tujini... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne bi vedu,ker mi ga še niso,samo kasko krije tudi to opcijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!