Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

a niste mal preveč sovražni s temi grožnjami :kva1:  motor je le sam pleh...rajš vidm da motorja ni kot mene .....  mislim da s tem ne boste pomagal najti motorja, pa mislim da je tega vsak dan precej, kaj če bi se za vsazga tko razpisal? jaz sam upam da ne bo mogu zdaj vsakmu dat za kufe k je tuki jokal..... :hmm:

Čakaj malo...-sam pleh..? Res je, a potem naj ga pa kar kdorkoli že ukrade? Ne vem, v kateri smeri razmišljaš... A potem nimam pravice zavarovati svoje lastnine? In če bo lopov pri poskusu kraje stopil v medvedjo past (volk imenovano), si bo pa menda ja sam kriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

 

Avtov in motorjev ki si jih ne lastiš se ne dotikaš.

Amen.

 

.. razen, če ti ne dovoli lastnik !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romuni ja....ubistvu tele,ki jih videvamo na cesti s kombiji in na prikolcah avtomobili....ubistvu so to ukradeni avti,na oceh vsem jih vozjo okol :D

 

 

Kolega je meu v isti garazi ocitno kot maus,priklenjen motor z verigo v tla,pa disk,pa .nc ne pomaga....notr majo mir,tocn vejo kdaj kdo pride in akcija. Vabo nastimat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno s tem povezano vprašanje: ali bi v takem primeru pomagal recimo gps oddajnik na motorju, ki te pokliče po telefonu, ko se začne premikat? Ali pa so te zadeve recimo povezane na akumulator in ga takoj pač odklopijo?

Ker prej sem malo razmišljal, kako se lahko najbolj zavaruješ. Ker tega bo pač vedno več, ne gre se slepiti.

Ne vem, ne spoznam se na te zadeve, pa morda sprašujem neumnosti...

Če hočeš lahko napravo dovolj dobro skriješ in vežeš napetost kje drugje ne direkt iz akumulatorja(Dokler ga neraztavijo je nebodo našli). Imaš dve opciji vezanja da deluje ko motor laufa ali pa na akumulator glavni problem je da akumulator zdrži cca 3-4 dni. Vprašljivo je delovanje gps antene v kombiju(faradejeva kletka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že veš, da vozijo ukradena vozila, zakaj pa nič ne ukreneš oziroma ne pokličeš. 

 

Kako bo kdo imel svojo lastnino zavarovano, je čisto njegova stvar. Nekaj je še vedno boljše kot nič. Nekateri pa tudi nimajo možnosti, ker nimajo garaže ali drugega primernega prostora, kjer bi lahko z verigo in ključavnico zavarovali svoj motor. Še vedno pa velja, da priložnost dela tatu. Če so kontaktni ključi v ključavnici, potem tako vozilo kar vabi "poštenjake". 

 

V tem primeru je šlo za nekoga, ki pozna okolico in vozni park. Dobro bi bilo povprašati lokalne barabine (če kdo katerega pozna, seveda) ali mogoče kaj vedo. Če se ne more spomniti, pomaga kakšna vzgojna okoli ušes. Prav tako je dobro preveriti ali se prodajajo kakšni deli takšnega vozila, preveriti pri lokalnih "mojstrih", ... To pišem, ker država ne bo nič ukrenila, da bi se našlo vozilo. Policija zabeleži odvzem vozila, mogoče si ogleda kraj zločina. Da bi kdo iskal vozilo oziroma, da bi bil nekdo zadolžen za tak primer in službeni čas porabljal za zbiranje informacij in preverjanje vsega možnega, to pač ne verjamem. Vozilo je bilo odvzeto preko noči, zato se pač samo obvesti vse enote, da vedo za omenjeno kaznivo dejanje. Če pa je bilo pravkar odvzeto vozilo, potem pa se postavi enote na morebitne poti, kjer bi lahko to vozilo peljalo. Tak sistem je, čeprav je ta služba plačana za raziskovanje takih in drugačnih primerov. Premalo je ljudi, da bi se lahko čemurkoli posvetili. To se je zgodilo v Ljubljani, kjer je veliko ljudi in veliko prometa. Tam pošiljajo policiste z enega kaznivega dejanja na drugega. To se dogaja brez premora. Še na malico ne morejo. V takem primeru gre samo za popisovanje raznih dejanj, tako prekrškov kot kaznivih dejanj. Država z varčevanjem pri takih stvareh, kot so kadri, oprema, vozila, v bistvu varčuje pri varnosti. Plača je za en q...z, delovni pogoji nikakvi, odnos vodstva do delavcev žaljiv in poniževalen, ... Kako naj potem nekdo lahko pričakuje, da bo storitev na nekem nivoju, če je pa prav vse narobe v tej firmi. Seveda se to ne bi smelo dogajati in bi morali ljudje dobiti zahtevano varnost. Lahko pljuvate, kričite in brcate, ampak jaz bom še vedno napisal samo tisto, kar v resnici je. Ne bom olepševal ali kako drugače zagovarjal skorumpirano in hlapčevsko firmo z uniformiranimi delavci. 

 

ne klobasaj.... Vem da imajo v LJ policisti veliko dela, na malico pa lahko v miru skočijo (95%)...  Se je pa že zgodilo da so morali sredi malice vstati ja.....

 

Maus, upam da najdeš motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka pomagaj si sam in država ti bo pomagala. Je pa res jeba tile romuni-cigani, pa ostala sodrga.

Ma če mene vprašaš bi jaz to po hitrem postopku, sam, ko se klotijo ko pdgane.

ne daj bože, da bi ga kje zraven zalotil. Me je enkrat nek policaj vprašal, ko so mi vlomli vrata v vikend(naprej niso mogli, sem mel še druga močnejša), kaj bi naredil, če bi ga zraven dobil.

Sem mu rekel, da bi ga v kosih pripeljal na njihovo postajo, pa me je vprašal, če resno mislim, sem rekel, da čisto najresneje.

 

Tako pa tudi tu, pa ne da bi samo meni kradli, če bi videl , da od kolega ali bilo katerega.

 

Bivši francoski predsednik je že vedel, kako se jih znebiti, pa Berlusconi, tile naši pa nimajo jajc, so ene same pičke, pa še te smrdljive.

 

Upam, da se motor najde in tudi storilec, pol mu pa daj ta pravo vzgojno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne more spomniti, pomaga kakšna vzgojna okoli ušes.

 

WTF??

A predlagaš naj hodi okoli in klofta folk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF??

A predlagaš naj hodi okoli in klofta folk?

 

 

...itak a nis nikol vidu kako Steven Seagal postopa v takih primerih?

 

...sm tut jest opazu da je dost močnih ljudi tuki na forumu, me zanima kaj bi blo v realni situaciji, ponavad ne krade en sam, pa tut ni nujno da so vsi "švoh" postave, kakih moralnih načel ni za pričakovat od njih in so pripravljeni marsikej nardit, verjetno so tut pripravljeni da jih lahko kdo preseneti...    ...no razen če si Steven, Chuck,...       ....pol pa sm gasa, si zaslužjo batine...        

Popravljeno . Popravil kachunter
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EU in Schengenski sporazum nam je prinesel samo pizdarije in nič druga!

 

Takemu bi jaz sam sodil, če bi ga dobil ... enostavno parkle bek. Nimaš kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, krade se od vrha navzdol, eni legalno drugi nelegalno.

Vse postrelat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policistov je premal ja.... :lol1: Ce bi se mal zmigal, pa ce bi mel voljo bi marsikej nardil.....izgovore iskat je najlazi. Ce bi pa sam najdu svoj motor, pa bedake, ki so ga ukradl, pa jih namlatu al karkol, bi se pa hitr cas pa volja najdla, da bi moraliziral, da to se pa ne sme, pa kazni pisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od iskanja motorjev nč ne služjo. Je treba kazni pisat pa folk obirat ki mal preveč hitr vozjo. Une v Audi pa BMW črnuhe k grejo ko rakete ,se pa itak ne upajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet, ki vas lahko reši marsikatere neprijetnosti na sodiščih pa vam prihrani kak EUR. Če dobite storilca med delom, mu lahko preprečite krajo pri tem pa pazite da ne uporabite več sile kot jo je nujno potrebno da ubranite lastnino. Vem da so tisto o sekanju parkljev in rezanju na kose zgolj besede; ampak če boste koga fizično poškodovali boste odgovarjali za kaznivo dejanje telesne poškodbe.

Če storilca izsledite naknadno vam drugega kot klicat policijo ne ostane-razne uzgojne se hitro lahko slabo končajo za vas...že praska na obrazu se lahko preganja kot kaznivo dejanje povzročitve lahke telesne poškodbe...

 

Ne moraliziram (ne opravim kako bi moralo biti)-povem kako je. Tko da-če se boste z tatom odločili obračunati samo, potem bodite pametni pa ne kličte še policije. Oz. upajte da jo zmikavt sam ne pokliče...

 

P.S.-romuni, ki jih vidimo po avtocestah ponavad po DE,AU,IT,...  v supermarketih poceni kupujejo belo tehniko, elektroniko,...in jo vozijo domov, kjer jo potem prodajo. Nč ne rečem..verjetno kak tudi kaj ukrade če me že priložnost. Ampak zaklenjenih 200+ kg motociklov se ne lotevajo...Je pa res da so najbol opazni in posledično primeren grešni kozel za veliko pizdarij, ki jih zakrivijo sosedovi mulci al pa clo sosed sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ampak zaklenjenih 200+ kg motociklov se ne lotevajo...Je pa res da so najbol opazni in posledično primeren grešni kozel za veliko pizdarij, ki jih zakrivijo sosedovi mulci al pa clo sosed sam..

pozabu si poleg sosedu oment "prjatle" ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tele poste berem sami heroji, pretepači,junaki itd. a sploh veste,da po naši zakonodaji še psa nesmeš na svoj lasten "ograjen" vrt spustit brez,da je na vrvici, ker se lahko nepredvideno nahaja v vrtu lopov, ki slučajno zbira baker (žlebove) ali kaj krade, lahko tudi motor pod balkonom,kot lastnik psa odgovarjaš za vso nastalo nematerijalno škodo za materijalno škodo moraš lopova tožit in če je to npr. Rom dobiš denar,ko mu najdejo, službo to se pravi ob Sv.nikoli !

Ps. in ne se zdej hvalit kaj bi kdo naredil z njim kajti lahko ima s seboj pomagača, hladno orožje in tudi kaj vročega ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da je tko, ce je sistem zasnovan, da se lahko krade....

 

Sem ze dobil lopova, ko so nekomu skuter kradli pred leti, pa sem ga lovil, kasneje so mi grozil vprico sodnice pa ne vem kaj....ko me je srecal sredi Lj, je skusal sred ulce obracunat z mano....no, model je koncal pod streli pistole. Zdej je mir. And...it wasn't me.

Pa ko je letel na nos po tleh je cvilil, da sm ga porinil, ja seveda sem te, bedak.....pa da bo ne vem kaj....bla bla bla bla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh... kaj komplicirate, klamfate in klobasate?!?!?

Radio si prižgite na pravo frekvenco, pa bo vse slabo z nekaj sekundno in ENkratno objavo izginilo. O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus jest še vedno VERJAMEM da bo tvoj zlati motor prišel nazaj v garažo... :klicaj:

 

Tako kot verjamem da bo moj fotoaparat ,ki sem ga včeraj pozabila na busu prej ali slej spet pri meni....

Preostane ti samo to,da verjameš in verjameš v najboljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policistov je premal ja.... :lol1: Ce bi se mal zmigal, pa ce bi mel voljo bi marsikej nardil.....izgovore iskat je najlazi. Ce bi pa sam najdu svoj motor, pa bedake, ki so ga ukradl, pa jih namlatu al karkol, bi se pa hitr cas pa volja najdla, da bi moraliziral, da to se pa ne sme, pa kazni pisat...

 

Preveri, preden pišeš takšne. Uniformirani (poudarek je na uniformirani) policisti so vsakodnevno klicani na več zadev s področja prekrškov in kaznivih dejanj. Vsaj izmed njih ima tako vsak dan nekaj takih zadev, katere je potrebno rešiti. Kako naj se posveti samo eni stvari, če pa ga čaka še deset drugih. Najlažje je kritizirati iz naslanjača.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!