Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

ni kraja, je pa vandalizem nad parkiranim motorjem posnet v živo z varnostno kamero

 

najdeno danes na 4riders

 

http://4riders.ro/videoclipuri-motoare/faze-tari/curiozitati/un-biciclist-beat-tranteste-de-ciuda-o-motocicleta-parcata?utm_content=buffer7125b&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... lep primer enga navadnga "papka" ....

... OVCA !!!!!!!

ps.

..... pa kako je gledu okol, da ga ja ne bo kdo vidu !!!????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tipična foušija.... češ jaz imam   star bicikel... ti maš pa zdej polomljen motor... očitno mu take stvari polepšajo dan.... kreten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, lahko se je vam tu zajebavat pa jebat drug druzga, Mausu pa najbrž ni do tega...raje oči na peclje, sicer zdaj verjetno ne, ko pa se bo začela sezona, se pa bo, če je ostal v sloveniji slej ko prej pojavil na cesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat s takimi neumnostmi,da se bo pojavil na cesti!! Motor pozmamo vsi,praktično cela slovenija in motor je specifičen!! Kdor bi šel tvegat in se z njim peljat mora imeti i-Q velik kot št. moje noge približno 44 :P

Ampak čudeži se dogajajo,poglejte U51 :D...........Barbi vsaka čast za pozitivo,jaz bi fotoaparat odpisal takoj ko mi ga bi ukradli!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, lahko se je vam tu zajebavat pa jebat drug druzga, Mausu pa najbrž ni do tega...raje oči na peclje, sicer zdaj verjetno ne, ko pa se bo začela sezona, se pa bo, če je ostal v sloveniji slej ko prej pojavil na cesti.

Kaj pa naj nardimo? Js mislim da maus ve da ima 100% podporo vseh clanov in ne-clanov foruma, mislim da ce se malo posalimo ga ne bo to spravlo v slabso voljo, mogoce ravno nasprotno.

 

Sploh pa je pred kratkim oznanil da ga to nebo ustavilo in bo se naprej "kawo wozil in kawo pil", mi smo z njim : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se z zgoraj napisanim, ampak je v življenju treba tudi včasih nekaj spremeniti in zdaj, ko bo kupoval drugi motor, preden njegovega najdejo, se končno lahko spravi na prava pota in kupi nekaj, kar bo poboljšalo kvaliteto njegovega življenja, vsi pa vemo, da bi s Kwako bil zopet tam, kot je že bil :lol1:, ko pa dobi vkradenga nazaj, ga bo pa itak prodal, ker se je z novim motorjem prepričal, da je živel v zmoti :grim , katera znamka pa je najboljša pa itak ni treba omenjat, saj vsi to dobro vedo :kva2: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus sam dve znamki maš na razpolago,ko ga jaz pustim v Romuniji pred sobo v kateri spim se ga vsi nepridipravi izogibajo kot hudič križa,edino bejbike pa kar zalima gor,tok da sem jih včasiš s špohtlom dol drgnu :lol:zjutraj ko sem do motorja prišel..........lahko bi tud reku ,da jaz pa Duce749 vozva MIŠJELOVKE :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem forumu je kar nekaj takšnih in drugačnih mišk pa vas voznikov "večvrednih" motorjev ne šmerglajo kaj dosti, je pa lepo, da se držite slogana "kam pa pridemo brez domišljija" :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 sej Mausovega Kwaka so se v Romuniji in Bolgariji tud na daleč izogibal. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hipotetično, se vozim po Ljubljani pa pripiči mimo Mausova Kawa z želiranimi lasmi in v japankah. Kaj lahko storim kot vesten bralec Motosveta? Recimo, da motor prepoznam po nalepkah, da recimo motor stoji pred rdečo zraven mene. Variante: jaz sam v avtu, mi trije na motorjih, ...

Razen, da javim Mausu, da sem videl njegov motor, kakšne so druge opcije? Bi se šli šerifa?

 

Reg. si zapišeš  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao in kje bo dobil registersko??? mislim da danes ni nobeden tko neumen da bo šel registrirat ukraden motor niti tolk da bi dal neko x tablico gor 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao in kje bo dobil registersko??? mislim da danes ni nobeden tko neumen da bo šel registrirat ukraden motor niti tolk da bi dal neko x tablico gor 

LJ*MAUS  bo gor pisal

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, verjetno je tvoj moped nekje v nekem sladišču zraven mojega, kjer čaka da se "ohladi". Al so šli pa že v dele in nekam čez mejo.

 

Prilagam slike svojega, še vedno pogrešanega, ukradenega izpred Neubergerjeve 5.

 

IMAG0325.jpg

 

 

IMAG0327.jpg

 

 

Maus, zgleda sva soseda, lahko odpremo kak klub okradenih iz župančičeve jame :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

britanci so se resno lotili boja proti krajam motorjev predvsem z namenom prodaje za rezervne dele. filmček kako zadeva deluje in stran proizvajalca http://datatag.co.uk/motorcycles.php

 

 

edino kar se mi zdi za naše razmerje problem je ta, da gredo velikokrat potem ti deli tja kamor nobenega ne ravno briga če so ukradeni ali ne.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je povsem neuporabno, če to ni neka standardizirana zadeva, ki bi jo vsi preverjali. Tudi kdor bo nevede kupil kakšen tak del ga ne bo šel gledati pod UV ...
Kako torej te UV in ostale ID oznake koristijo v primeru kraje - če itak ne veš kje je tvoj motor? 

Koristijo torej samo v primeru, da se motor zapleni nekemu lopovu (ja pa kaj še) in se nato mogoče celo pogleda to ID nalepko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor sm jst zastopla je to tam bolj zrihtano in policija ful to gleda pa tudi se sploh organiziranim krajam ful bolj posvečajo. je pa po svoje lažje ker stvari ne zapustijo tako hitro otoka, kot pri nas k je stvar zakoj čez mejo pol si pa oplel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni kakšnih skorumpiranih policajev v igri ... 

Japaja!!! De ti še pesa odnesejo!! :grim

 

s kuzlo k se goni se pripeljejo pa ne vem če jim ne rata še tega naredit...pol boš pa stopu na njihovo dvorišče te bo pa lasten pes raztrgal ...

Tole je povsem neuporabno, če to ni neka standardizirana zadeva, ki bi jo vsi preverjali. Tudi kdor bo nevede kupil kakšen tak del ga ne bo šel gledati pod UV ...
Kako torej te UV in ostale ID oznake koristijo v primeru kraje - če itak ne veš kje je tvoj motor? 

Koristijo torej samo v primeru, da se motor zapleni nekemu lopovu (ja pa kaj še) in se nato mogoče celo pogleda to ID nalepko. 

dandanašnji je strošek za lučko in očala tako majhen , da bi mi verjetno to tudi javno podprli če bi bili policisti za to , da bi to tudi preverjali..

kako to koristi? načeloma to lahko naredijo na cesti ali na tehničnem pregledu ... torej če je na motorju tak del pa ga je nekdo kupil kot rabljenega a mu prodajalec ni povedal da je sumljivega izvora se začne klobčič kar hitro odvijat - če je organom to seveda v interesu ..

internetna prodaja - sploh ebay če kupiš od registriranega prodajalca - kar se je dobro držati vključno s plačilom prek pay pal-a - ti seveda omogoča prijavo na policijo če to preveriš ko dobiš robo...

pri nas je problem v tem , ker je kupec ukradene robe večji krivec kot vsi kriminalci pred njim ... če bi zakoni določali in urejali te stvari drugače , bi se to kar hitro nehalo ker bi imeli vsi interes prijaviti take primere ...

 

kolkor sm jst zastopla je to tam bolj zrihtano in policija ful to gleda pa tudi se sploh organiziranim krajam ful bolj posvečajo. je pa po svoje lažje ker stvari ne zapustijo tako hitro otoka, kot pri nas k je stvar zakoj čez mejo pol si pa oplel.

samo tam policaja javno linčajo če je vpleten v nečedne posle in jih sodelavci sovražijo že vnaprej , procent nepoštenih v plavih vrstah pa je veliko nižji kot na balkanu..

  pri nas se jih pa pošteni policisti krepko bojijo ker so povezave že v sami policiji in potem dalje v kriminalu hudo močnejše  ter presegajo nivo drobne preprodaje za zaslužek par deset evrov na mesec...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole že ni več normalno, da jih toliko zgine iz Župančičeve jame. Da skos veš kateri motorji so v garaži moraš živet tam, imet ključe in kartico za garažo. Kamere pred vhodom niso nič pokazale? Kombijev tudi ni pretirano veliko tam parkiranih.

 

Sam sem mel 10 let nazaj tam ducatije parkirane in se mi zdi, da ni blo teh težav. Brez verige, če je bil motor dlje časa v garaži sem dal gor disclock in to je blo to.

 

Če bi se nastavil en motor za vabo bi verjetno upravnik in policija z veseljem sodelovala. Samo dobit ga :) Prispevam 100eur za nakup, če se nas zbere zadosti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole že ni več normalno, da jih toliko zgine iz Župančičeve jame. Da skos veš kateri motorji so v garaži moraš živet tam, imet ključe in kartico za garažo. Kamere pred vhodom niso nič pokazale? Kombijev tudi ni pretirano veliko tam parkiranih.

 

Sam sem mel 10 let nazaj tam ducatije parkirane in se mi zdi, da ni blo teh težav. Brez verige, če je bil motor dlje časa v garaži sem dal gor disclock in to je blo to.

 

Če bi se nastavil en motor za vabo bi verjetno upravnik in policija z veseljem sodelovala. Samo dobit ga :) Prispevam 100eur za nakup, če se nas zbere zadosti.

 Jaz tudi več kot 10 let nisem imel nobenih težav. Vse je enkrat prvič. Drugič bo drugače :evilgrin:

 

Trenutno ni nobenih novic o mojem ukradenem motorju :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he kaj ste amaterji!!

1 - Moji sosedi so pajsnil mesec starega BMFa 325 iz garaže na Brodu kljub pitbulu. Pička pasja je spala do 10h ravno tako kot lastnica ki mimogrede precej prej hodi na šiht. Očitno so oba dal spat he he. Potem ko so vstopili skozi (poleti priprt) balkon ... pošprical sosedo, vzeli ključe in dokumente, šli v pritličje pošprical še čuvajko, odprli garažo in se odpeljali neznano kam.

2 - Bivšo sošolko pa je prebudil nek hrup ob 1h ponoči .. stopi na stopnišče v hiši ...  nad sabo zagleda man in black -a! Prva ideja je bila tek u vežo pol etaže nižje kjer je bila parkirana pitbul čuvajka, medtem je tip upil "ne psa, ne psa" in stekel mimo navzdol proti garaži kjer je tudi vlomil in pri vratih počakal na pasjo nadlogo. Mimogrede ji je polomil obe prednje tace kar je lastnico stalo precej več kot bi mojster lahko iz hiše odnesel.

To sta le dva primera katere osebno poznam verjetno pa drugje ni nič kaj dosti boljše!!

 

Tolk o tem ... psi so za amaterje!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!