Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Ah dejte, no... Kasko zavaruješ največ prva tri leta...ko motor izgubi 40% svoje vrednosti, se ga pa ne izplača več. In nehajte nabijati o nekem 10. letnem kasku...

Za motor sem dal 12K, 5 tednov kasneje sem padel zaradi srne. Škode  cca 2,5K. Če ne bi imel kaska (980€) bi me motor, če karikiram, prišel 14,5K.

Vsak po svoje, Bohinj'c pa s štrikom.

 

Kaj pa če menjjaš motorje hitreje kot na 10 let in če jih imaš več? Potem je kasko presneto draga stvar.

Sploh, ker imaš samo eno rit in se ne moreš peljati več kot z enim naenkrat.

Bi moral se dol vsesti in naresti izračun, koliko bi me stal kasko za vse motorje, ki sem jih do zdaj imel in koliko so me stale kraje in nezgode.

Seveda si kaska vedno zelo vesel, ko se kaj zgodi. Težko je biti pameten in narediti ravno prav v pravem trenutku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je cist nesmiselno izracunavat. Lahko imas sreco pa se ti nic ne zgodi. Lahko ti pa cez 1teden ukradejo motor pa si v pizdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men kasko krije tudi krajo od leta 2004

zanimivo.... jest mam sicer kasko+krajo pripeto k avtu ampak...... mam lahko kasko in mam lahko krajo in mam lahko oboje...... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.... jest mam sicer kasko+krajo pripeto k avtu ampak...... mam lahko kasko in mam lahko krajo in mam lahko oboje...... ?

 Imaš osnovni kasko (kraja ni vključena) in pa nadstandardi kasko (vključeno vse, vključno s krajo)....vsaj tako je pri moji zavarovalnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Imaš osnovni kasko (kraja ni vključena) in pa nadstandardi kasko (vključeno vse, vključno s krajo)....vsaj tako je pri moji zavarovalnici.

lej, sej vas nekako poskušam razumet; debata se je razvila iz komentarja "upam, da imaš kasko" in meni se močno dozdeva, da "kasko" brez "kraja" ne bo prinesel nič (0) € nazaj v primeru kraje.

a se motm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovano krajo brez kaska ne moreš imeti .. torej ... kasko v kateri je vključena tudi kraja ... tako imam pri avtu in motorju

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovano krajo brez kaska ne moreš imeti .. torej ... kasko v kateri je vključena tudi kraja ... tako imam pri avtu in motorju

 

:krneki:

 

ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po domače povedano ... v pogovornem jeziku me vsi sprašujejo "ali si imel kasko" .... jim odgovorim "da" ... če ga pa ne bi imel, bi rekel, da nisem imel zavarovano proti kraji ... ajnfok ...

 

ampak, dlaka se lahko najde v vsakem jajcu :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraja je del kaska.

Kasko obsega vec stvari in ena izmed moznih izbir je K-Kraja. Kot je pa men znano ne mors sam kraje izbrat. Mors met ze neki pa pol se odlocas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam en sumljiv motor in sem hotel pogledati, da ni slučajno ukraden. Pa ugotovim, da zaradi x-strani nabijanja to ni niti najmanj lahka reč.

 

Ali lahko moderator tole malo počisti?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam en sumljiv motor in sem hotel pogledati, da ni slučajno ukraden. Pa ugotovim, da zaradi x-strani nabijanja to ni niti najmanj lahka reč.

 

Ali lahko moderator tole malo počisti?

 

Se strinjam glede nabijanja ... !?

Itak vse skupaj že meji na totalno neresen forum .... kot nekakšna vijavaja senior varjanta.

Še tiste teme, ki so koristne oziroma so bile koristne izgubljajo na resnosti, tako da vse gre itak u qrac.

Razumem, da so nekatere teme namenjen za :pos: nciji, ampak, da vsaka čez čas postane dolga več sto strani od tega je brezveznega nabijana 95% vsake teme.

 

Vem, tudi z svojim postom sem prispeval 0,000001% tega, ampak glede na to, da admini ali modi ne opazijo, jih mora nekdo opozorit.

 

P.S.

A to okrog kaska ... itd, ne paše morda v temo o zavarovanju???

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči na 31.5.2014 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke BMW r51-2, črne barve, letnik 1950, reg.številk LJ U1-23 :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so specifični motorji,to ne kradejo tipični Lj čefurčki,ti kradejo Ninje :P Bi morali mal pogledat pri slovenskih restavratorjih oz. njihovih dobaviteljih!

 

Jaz sm še zmerom za srednjeveško metodo....ukradeš ostaneš brez roke v zapestju,ukradeš drugič pa se moraš naučit rit brisat z nogico -_-

PIZDARIJA, NAJ MODERATOR TO ODVEČNO KASKO SRANJE ZBRIŠE!!!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa ti vidiš v mojemu postu kakšno sranje od kaska :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči na 31.5.2014 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke BMW r51-2, črne barve, letnik 1950, reg.številk LJ U1-23 :eek:

Kje natančneje je bil ukraden? Kakšna slika točno tega motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa napet fant :glare: no če bi se manj spuščal na osebni nivo bi bila tema čistejša!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa napet fant :glare: no če bi se manj spuščal na osebni nivo bi bila tema čistejša!!!

Če misliš da je to osebni nivo potem kurc pa vse skup, človek še opozorit ne more-sme in se že počutiš ogroženega na osebnem nivoju, svašta :kva2:

 

PS:pa brez replike (če je nujno na PM), da ne smetimo več in se naj ZBRIŠE; kje si moderator....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš Yamaho in je stvar rešena. Ne rabiš kaska in posebnega zavarovanja proti kraji. Na Balkanu je nezanimiva, za rezervne dele pa tudi ne, ker ni povprašvenja po njih :P

 

Yamaham se na rdeče.  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor sej če maš pa Ducatija pa tud ključavnce ne rabš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!