Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

men ga tut še niso v tujini .... v Sloveniji sem dobil ponudbo v 30 dneh od kraje ... ni boh ve kaj, je pa več kot nič ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključavnica je za poštene ljudi

 

in zakaj ne puščaš potemtakem ključev v motorju in prometne na sedežu ?

In si ga odkupil nazaj?

mislil je na ponudbo od zavarovalnice...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In si ga odkupil nazaj?

 

zavarovalnica da ponudbo od kaska ... :krneki: tko kot je thumper napisu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej dosti se nimaš za pogajat edino če ti ponudijo manjšo ceno kot je po evrotaxu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ˝odkupi˝ so ponavad nategi. Zlikavec zve da so ti ukradli vozilo in te kontaktira da ga ima ter da denar pustiš na določenem mestu, on ti bo pa povedal kje je tvoj motor/avto...katerega še vidu ni.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen evrotax? ocenjujej se po tržni vrednosti! pod nos dobiš cene na internetu ne pa na evrotaksu...

to ti misliš

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pajkica ne prbijej spet,če se bi šlo po tem kriteriju bi ga kakšen tud sam v graben porinu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, to vem...   take so moje izkušnje in pika.konc.


ja porin ga a ne.... pa pol povej kok boš dubu... mislim iz grabna ven...tist odštej ostalo pa ti nakažejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol si dobila super za motor,nam lahko zaupaš zavarovalnico ker ga grem takoj tja registrirat :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš da vsazga na drugi, pa sam stestiraš... pa pol vsakega u graben porineš, in potem sam ugotoviš, kje boš nasledni vse registriru....

 

itak je tko k z zdravniki, stvar posameznika, kako se pogaja... teb pa itak to ni problem, obvladaš, se boš že zdilu, in to na vsaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ˝odkupi˝ so ponavad nategi. Zlikavec zve da so ti ukradli vozilo in te kontaktira da ga ima ter da denar pustiš na določenem mestu, on ti bo pa povedal kje je tvoj motor/avto...katerega še vidu ni.

Včasih so nategi, včasih niso. Sosed je svoj motor kupil na ta način.

Vsekakor je tu dilema ali ga bo res dobil, če boš plačal.

Drugemu znancu so v Bolgariji ukradli avto. Dobil je ponudbo, a jih je poslal nekam (imel je kasko). Na odhodu domov so ga letališču zaprli, češ, da je prešvercal avto in ga prodal.

Takrat Bolgarija še ni bila v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še nekaj več izpogajat na zavarovalnici, kot ponudijo na začetku , če imaš več stvari pri njih zavarovanih in si dolgoletna stranka. Tako sem se že pogajal in tudi dobil več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LEPO PROSIM ZA POMOČ!!!

 

Danes  1.4. med  8-16:15 uro je bil ukraden motor znamke  HONDA CRF450 Supermoto. 

Zadeva je  čisto unikatna, črno prašno barvan  okvir, rdeče plastike s črnimi nalepkami. Rdeča platišča in križi.

 

Vse ki bi karkoli vedeli o njem PROSIM za infromacije!!!

 

 

041 660 135

Matej

 

post-1422-0-74798900-1396367616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Maus, verjetno je tvoj moped nekje v nekem sladišču zraven mojega, kjer čaka da se "ohladi". Al so šli pa že v dele in nekam čez mejo.

 

Prilagam slike svojega, še vedno pogrešanega, ukradenega izpred Neubergerjeve 5.

 

IMAG0325.jpg

 

 

IMAG0327.jpg

 

 

Maus, zgleda sva soseda, lahko odpremo kak klub okradenih iz župančičeve jame :)

lep motorčič, upam da si imel kasko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

UKRADENO!
KTM EXC-F 250 SIX DAYS 2014!
VIN:VBKEXA404EM107049


Gre za moj motor, vsaka informacija dobrodošla ... 041 527 111 JAKA

 

10401407_10203965756532457_4060902560277

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju nimaš možnosti ga dobit nazaj, ko ti ga enkrat ukradejo. Mal prebarvajo, pa zgleda čist drugač, pa po možnosti kam prodajo in je konec sledi. Men so ga enkrat ukradl in od takrat rajš zavarovalnci plačam mal več, pa en mejčkeno bolš spim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10% od vrednosti motorja za kasko je oderuško. Vsakih 10 let kupiš en motor zavarovalnici.

Ko sem kupil novega Viragota leta 1994 takrat bi bila premija za kasko zavarovanje 1200 DM nov motor me je stal 13K DM zdelo se mi je res bresveze da v 10-tih letih daš tem barabam za nov motor.Od takrat se veselo vozim brez kasko zavarovanja in če mi zdaj enega vkradejo bi do danes dal zavarovalnici že za 2 motorja gnarja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dejte, no... Kasko zavaruješ največ prva tri leta...ko motor izgubi 40% svoje vrednosti, se ga pa ne izplača več. In nehajte nabijati o nekem 10. letnem kasku...

Za motor sem dal 12K, 5 tednov kasneje sem padel zaradi srne. Škode  cca 2,5K. Če ne bi imel kaska (980€) bi me motor, če karikiram, prišel 14,5K.

Vsak po svoje, Bohinj'c pa s štrikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača al ne splača imet kasko .... vsakemu kar mu paše ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!