Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Pitbul je najbolj prijazna pasma in totalno neuporabna kot čuvaj.

Sicer pa, ne glede na to, kakšnega psa imaš, ti ga posprejajo in uspavajo, potem pa ukradejo, kar si želijo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sm tale koledar obesu na vrata garaže, si noben niti blizu ne upa :D

 

 

koledar_murko_9-10.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he kaj ste amaterji!!

1 - Moji sosedi so pajsnil mesec starega BMFa 325 iz garaže na Brodu kljub pitbulu. Pička pasja je spala do 10h ravno tako kot lastnica ki mimogrede precej prej hodi na šiht. Očitno so oba dal spat he he. Potem ko so vstopili skozi (poleti priprt) balkon ... pošprical sosedo, vzeli ključe in dokumente, šli v pritličje pošprical še čuvajko, odprli garažo in se odpeljali neznano kam.

2 - Bivšo sošolko pa je prebudil nek hrup ob 1h ponoči .. stopi na stopnišče v hiši ...  nad sabo zagleda man in black -a! Prva ideja je bila tek u vežo pol etaže nižje kjer je bila parkirana pitbul čuvajka, medtem je tip upil "ne psa, ne psa" in stekel mimo navzdol proti garaži kjer je tudi vlomil in pri vratih počakal na pasjo nadlogo. Mimogrede ji je polomil obe prednje tace kar je lastnico stalo precej več kot bi mojster lahko iz hiše odnesel.

To sta le dva primera katere osebno poznam verjetno pa drugje ni nič kaj dosti boljše!!

 

Tolk o tem ... psi so za amaterje!!

Čist odvisn...predn bi mojim vsem trem polomu noge, bi mu že jest tut kej druzga :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki se pa ni za hecat,velik virtualnih supermanov :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tok,jaz mu dam motor,sam naj mene pusti na mir,da lohk rešujem svet naprej :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sm tale koledar obesu na vrata garaže, si noben niti blizu ne upa :D

 

 

koledar_murko_9-10.jpg

 

A si se vprašal zakaj tud kolegov ni na obisk odkar maš tole na vratih garaže? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se vprašal zakaj tud kolegov ni na obisk odkar maš tole na vratih garaže? :)

to mi je pa res mau čdn ...hm..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VLOM - DANES dne 14.2.2014 ob 00:30 so v KTM SELES VLOMILI - ukradli so 2 nova motorja in sicer KTM EXC 450 model13 in KTM SX 125 model14. v kolikor kdorkoli dobi kakšno informacijo vas prosimo da sporočite na policijo..

 

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še šef le teh se je oglasu :kva1:

 

Kmeta ni problem onesposobit. Njemu bi lahko vse motorje odpeljal .... njegova šibka točka je koleno.

Ko bi ga brcnil v koleno, bi sam vrate odklepal od bolečin .... hehehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sam da niso pr KTM Jamnik kej jemal :P

 

Breitner ,zastonj jim ga bi dal sam naj ne brcajo po kolenčk :grim

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na Neubergerjevi (Župančičeva jama) so bili ponoči spet aktivni

 

Vlomili so mi v prostor, kjer imam ponavadi motor

 

imag1121.jpg

 

Ksreči ga notri niso našli

 

So pa ukradli podrsan, strgan, star kombinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se res ne da v tej Zupančičevi jami naštimat kakšno kamerco ali kakšen varnostni sistem.Pri meni so 2 m stran od mojih vrat vdrli sosedu,razbili so čisto vse od tv naprej,kar mi je zelo čudno,plazmo se namreč ukrade ne pa napol razstavi,razbili so tudi omare skratka vse kar se je dalo razbiti,čista kap :BUA:

Naju z ženo ni bilo doma,sosedi pa so slišali običajni dnevni ropot,res ne vem zgleda da mam gluhe sosede :glare:

Se pa vrjetno strinjamo ,da bo takšnega vandalizma čedalje več,saj standard strmo pada,ljudje nimajo več tudi za osnovno življenje,naša vlada ni ustvarila enega delovnega mesta razen trgovskih centrov :slap:

Ja počas si bomo mogli omisliti pihavnike :whistle:.........ob vdoru bom ženo rešu,jaz pa za par let na polni penzion.....

Res ne vem kaj dela policija za varovanje našega premoženja in nas samih :surrender:aja lovijo ljudi na radarje in pihanje......

Zupančičeva jama je na udaru skoraj vsak mesec,pa da se ne morejo enkrat organizirat in pustit za trenutek tiste pofuk..... radarje in naredit red,pa to je čista kap :angry:

Ko si misliš ,da se teb to ne more zgodit pol ti pa pred vrati razlomijo stanovanje v prafaktorje se zamisliš,res ni prijetno.

sej če ti ukradejo motor je hudo in štala samo nič v primerjavi ko ti posežejo v tvoj osebni prostor kjer živiš,spiš.......ah brezveze.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, da ti je čudno, ker niso nič ukradli, ampak samo razbili. Malo preveri tega soseda, ker je verjetno ena "mutna voda". Verjetno niso zastonj razbili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, da ti je čudno, ker niso nič ukradli, ampak samo razbili. Malo preveri tega soseda, ker je verjetno ena "mutna voda". Verjetno niso zastonj razbili. 

Preprosto kot je le lahko. :drunk::pos::bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da ima sosed dobro zavarovano zdaj bo za novo pohištvo in z malim doplačilom še za protivlomna vrata ali kako varnostno napravo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,vsi ste zgrešili point moje objave,škoda ker tako deluje celotna država :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš ALARM so FIRBČNI sosedi

Moja soseda je že dva dni prej vedela, da bodo sosedu kosilnico ukradli. Ta baba vse ve. :yes:

Ko sem v celoti renoviral hišo in še nekaj gradil zraven, me je vprašala od kje mi denar. Sem ji rekel, da če lahko vsi drugi kradejo v javni upravi, bom tudi jaz. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,vsi ste zgrešili point moje objave,škoda ker tako deluje celotna država :worship:

Mislim, pa da jaz razmišljam v pravo smer......ker poznam eno zgodbo. Sodelavec (skupaj sva četrt stoletja) je zbiralec starega denarja. Med drugim ima vse mogoče dinarje iz vojne na Balkanu...ma, ni da ni. Leta 2011 so mu vlomili v hišo. Pobrali so mu ves tisti denar..in nič drugega. Ne TV, niti denarnice se niso dotaknili, ampak iz kovinske zaklenjene omare so mu pobrali par fasciklov "vloženega" denarja.

 

Kaj ga je "sesulo"? Da so se ponoči ljudje sprehajali po njegovem stanovanju, kradli...med tem ko so vsi štirje (dve osnovnošolki) normalno spali. Kaj...če bi jim  nekdo namesto po denar..prišel...odpret plin....ugrabit hči...Jebeš mape  z denarjem (vrednost ocenjena na cca 50K€).

Aja...že prej je imel nek kao alarm, sedaj ima tahudega....pa vseeno ne spi več mirno...

 

Sem zadel???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nulo :OK:......sej zato pa prav ,pihavnik ženo bom ubranu,jaz se bom pa že znajdu tam med Hildo in Černigojem :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!