Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Fantje, profiji bodo odpeljali, ce ne danes pa drug teden. Amaterji pa morda ne! A je kdo slucajno dejansko meril stand by porabo teh trackerjev? Imam enega, na baterije, ki mu baterijo sprazni v parih urah. Cel cas isce satelite in jo ocitno popapa. Niti pomislit nocem, da bi dal na aku in bi bil cez 3 dni prazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na firmi smo jih montirali v motorje od avtosole, katerim sprazni akomulatorje v 5-7 dni neuporabe. Za to pri montazah namestimo se dodatno stikalo z katerim vklopis/izklopis napravo ko ves da je vozilo na varnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa med vožnjo? Ali je alternator dovolj "močan", da polni oboje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh par watov med vožnjo ne predstavlja nikakršne porabe ! ! Saj so pri vseh motorjih alternatorji malo predimenzijonirani vsaj za 30% kar pomeni  ca 50-70W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
 
 
Ukraden je bil oranžen KTM 690 Enduro , letnik 2009 , reg. LJ V6-3F in sicer po vsej verjetnosti v noči iz 9.na10. julij , iz kleti v Zupančičevi jami v Ljubljani...na motorju so namontirane nove gume Pirelli Diablo Rosso na srebrnih 17" platiščih(supermoto) in Leovince izpuh... za kakršne koli informacije bo lastnik izjemno hvaležen! Prosim delite mail da ima lastnik več možnosti da dobi motor nazaj.
 
Kontakt: Matej , 041//325-822
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sodelavec mi je pravil, da v Italiji v Sistianu ali Sesljan (po naše) kradejo motorje.

On in kolega sta bila na plaži, motorje sta imela parkirane na parkirišču kjer je označeno za motorje in slučajno je njegova prijateljica šla do motorja in videla, da prestavljajo KTM-a 990 Adv. Ko so prišli gor je bil motor že na cesti in zraven kombi, ki je speljal, so imeli še srečo, Jaz grem večkrat na to plažo k morju ker je blizu Gorice in lepo za plavat. Kdor bo šel tja, naj zaklene motor, vsaj kakšen vrednejši je še posebej mikaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanimivo, Tržačani pa bodo večinoma trdili da njihove skuterje snedejo "Zloveni" in odplejejo na Kras. :) Nemalokrat sem slišal to štorijo najbrž v to že verjamejo. Resnici na ljubo si kradejo med sabo in pol po ebay.it prodajajo kose... Meni so v centru Trsta kjer se sprehodi za čas šihta ene 8000+ ljudi skoraj maznili pokrov nihajke. Redno pa mi "razturijo levo ogledalo". 4x na teden je povprečje neglede nato kako se trudim. Občasno dobim tudi v prestavi, z enim žmigovcem vklopljen in dolgimi lučmi. Sem vedno mislil da sem sam to naredil dokler nisem postal pozoren in ugotovil da se vedno najde kak kreten ki čačka. Še dobro da moja honeta ni atraktivna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa kaj je s temi KTM-i, da so tako zanimivi za tatove?

 

Da dopolnim glede Sistiana,... letos sem bil sam tam velikokrat, v avgustu v povprečju skoraj vsak drugi dan in nisem opazil nič posebnega.

Parkiram pa na desni strani, kjer se pobira parkirnina (za motoriste je brezplačno) in tam je malo verjetno da bi kradli, ker ne morejo neopazno mimo. Problem je pred plažo na levi strani, kjer so ob cesti zarisana parkirna mesta za motocikle in je dostop za vse neoviran in nekontroliran. Tam pa po moje ni najbolj varen kakšen vrednejši motor, če ni zaklenjen.

 

Začuda ne vidim tam naših motoristov, ker je kopališče blizu Nove Gorice, ...da jih ni prestrašila moja objava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradena je bila črna Husqvarna SM 610 ie, letnik 2008, reg. KK VA-14. Ukradena je bila iz kleti v Župančičevi jami med 9.9.2013 in 10.9.2013 - verjetno ponoči. Motor je imel zvito krmilo ki je bilo za namenček še odvijačeno in pripravljeno za menjavo (vse komande so bile odvijačene in so prosto visele zraven krmila). Poleg tega ima počene plastike na levi strani in je brez ogledal - vse posledica padca pred kratkim. Motor je sicer delujoč, vendar se ni bilo možno voziti z njim zato predvidevam, da je bilo vse skupaj odpeljano s kombijem in da gre za organizirano krajo.

 

Še ena posebnost - motor je imel vgrajen JD-Tuner (podobno kot power commander). 

 

Če ima kdorkoli kakršnekoli informacije prosim če pokliče na 040 643 436 - Peter

 

slika motorja: https://www.dropbox.com/s/gq693h0tr6t0p2t/2013-05-04%2017.34.07.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradena je bila črna Husqvarna SM 610 ie, letnik 2008, reg. KK VA-14. Ukradena je bila iz kleti v Župančičevi jami med 9.9.2013 in 10.9.2013 - verjetno ponoči. Motor je imel zvito krmilo ki je bilo za namenček še odvijačeno in pripravljeno za menjavo (vse komande so bile odvijačene in so prosto visele zraven krmila). Poleg tega ima počene plastike na levi strani in je brez ogledal - vse posledica padca pred kratkim. Motor je sicer delujoč, vendar se ni bilo možno voziti z njim zato predvidevam, da je bilo vse skupaj odpeljano s kombijem in da gre za organizirano krajo.

 

Še ena posebnost - motor je imel vgrajen JD-Tuner (podobno kot power commander). 

 

Če ima kdorkoli kakršnekoli informacije prosim če pokliče na 040 643 436 - Peter

 

slika motorja: https://www.dropbox.com/s/gq693h0tr6t0p2t/2013-05-04%2017.34.07.jpg

 

 

 

 

Slika motorja ni vidna!

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ponoči so izpred Hotela Park gostu ukradli Mat črnega KTM Adventure 1000ccm. Registracija je Avstrijska.

 

Če ima kdo kakršno koli informacijo naj pokliče na recepcijo Hotela Park 01/ 300 2500

 

 

Hvala 

 

LP

 

 

Enej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa skos je Zupanciceva jama v Lj...iz garaz. To morjo eni in isti skos krast, ker so ocitno nastudiral zadevo in sam vozjo s kombijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ponoči so izpred Hotela Park gostu ukradli Mat črnega KTM Adventure 1000ccm. Registracija je Avstrijska.

 

Če ima kdo kakršno koli informacijo naj pokliče na recepcijo Hotela Park 01/ 300 2500

 

 

Hvala 

 

LP

 

 

Enej

Če ne bi dal zraven telefonske, bi mislu, da je bilo to na Bledu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozabil sem napisati v Ljubljani.

 

Motor je ta: Z49zeeK.jpg

 

Policaji ga bodo danes mogoče začeli iskati so rekli :D Žalost.

 

Si pa zelo velik optimist, če misliš, da ga bo kdo iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!! POZOR!!
Iz dne 11.9. na 12.9. je med polnočjo in 8 uro zjutraj bil ukraden motor HONDA CBR 125! Registriran CE AR-47, črne barve z srebrnim vzorcem na keslu in levi ter desni spredni strani , na smerokazih je nalepljen karbon, leto izdelave 2007. Poškodovan je bil na levem ročaju (obrisan), na levi bočni strani ima srednje rise, obe pnevmatiki sta imeli majhni a vidni vdolbini. Ima polletno slovensko vinjeto na levi vilci, ki je vidna, ima tudi na keslu mrežo.

- Če ga kdo vidi prosim če sporoči 031-293-529 (Suzana) ali 051-667-039 (Klara)!

 

1185133_199381263573678_1248844160_n.jpg

Popravljeno . Popravil HardcorePuppet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!! POZOR!!

Iz dne 11.9. na 12.9. je med polnočjo in 8 uro zjutraj bil ukraden motor HONDA CBR 125! Registriran CE AR-47, črne barve z srebrnim vzorcem na keslu in levi ter desni spredni strani , na smerokazih je nalepljen karbon, leto izdelave 2007. Poškodovan je bil na levem ročaju (obrisan), na levi bočni strani ima srednje rise, obe pnevmatiki sta imeli majhni a vidni vdolbini. Ima polletno slovensko vinjeto na levi vilci, ki je vidna, ima tudi na keslu mrežo.

- Če ga kdo vidi prosim če sporoči 031-293-529 (Suzana) ali 051-667-039 (Klara)!

 

1185133_199381263573678_1248844160_n.jpg

Ukraden je bil v Žalcu (okolica Celja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa zelo velik optimist, če misliš, da ga bo kdo iskal.

Ni dovolj velik problem, da si nekdo dovoli nekej spisdit....treba je problem se vlect oz. nadgradit s tem, da se nc ne nardi. Ker jih kr vidm....in kaj nej nardimo? Ja ne vem res, dej mene na radar prtisn raj, k je lazi. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ponoči so izpred Hotela Park gostu ukradli Mat črnega KTM Adventure 1000ccm. Registracija je Avstrijska.

 

Če ima kdo kakršno koli informacijo naj pokliče na recepcijo Hotela Park 01/ 300 2500

 

 

Hvala 

 

LP

 

 

Enej

 

Ali nimate parkinga pod kamerami?

Potem se bi že moralo kaj videt, so prišli s kombijem, koliko jih je bilo....?

 

Ko sem bil v Črni gori, je hotelski parking čuval oborožen stražar (s kalašem čez ramo, ne z neko pištolco), nema zajebancije. Me je bilo zvečer kar malo strah, da me bo pihnil, ko sem se vračal iz fešte.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!