Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Sem kar Nearrainu na besedo vrjel ko jo je utekaval ,nimam želje po testu ....... :grrr jaz sem zaključil z italijani  :grim

 

Alora samo še italjanke ?  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo MTS je dobila novega lastnika za pičlih 10kek...... :OK: jz srečen ker sem se je losal in novi lastnik srečen ker mu je lepa  :kva1: a lepota nima veze z uporabnostjo :grrr

To je res prvi motor ki, sem komaj čakal ,da gre od hiše :) bom jaz kar ostal na jodlarjih ali nemcih ,ne moreš zgrešit tud če na pamet kupiš  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to ceno je dobil super motor. Osebno vprašanje, si jo pustil Axlu na konsignaciji ali ti jo je vzel v račun za določeno ceno?

 

Sem videl, da Žiga Zupan s staro MTS na Grobniku vozi 1:37, res je porihtana u nulo, samo vseeno zelo dober čas.

114217191020586100558329.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V račun sem jo dal za 9.900 on pa jo je prodal za 10.000 a ker sem bil še lastnik po papirjih sem jo uradno v petek prepisal na novega lastnika . In ja se strinjam za 10k evrov je dobil ohranjen in vzdrževan motor brez prikrivanja o zgodovini ! Je rekel da je to tops kar je dobil na našem trgu od MTS.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V račun sem jo dal za 9.900 on pa jo je prodal za 10.000 a ker sem bil še lastnik po papirjih sem jo uradno v petek prepisal na novega lastnika . In ja se strinjam za 10k evrov je dobil ohranjen in vzdrževan motor brez prikrivanja o zgodovini ! Je rekel da je to tops kar je dobil na našem trgu od MTS.......

Čisto zares je za to ceno dobil super motor. Take cene za ta model še nekaj časa ne bo na vidiku.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če kdo potrebuje zadnji blatnik za MTS ga imam kot novega,ker sem dal karbonskega,toda nimam več številke od novega lastnika da mu bi dal zraven ,blatnik je brezplačen .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Berem ta forum da bi našel kaj zanimivega na njem, pa vidim da je nekaterim res dolgčas in se spravijo kracat sem ker pač drugega ni za počet.

Sem nov lastnik nove MTS in sem z njo zelo zadovoljen. Zelo lep motor, zame eden najlepših v tem rangu, lepo se pelje, zvok...o tem drugi samo sanjajo, elektronika dela odlično skratka zaenkrat vse kot mora bit in upam da bo tako tudi ostalo. Me pa zanima če je še kdo  ima to ta novo kakšne so kaj njegove izkušnje?  

 

pa lp.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, symdriver pravi:

Berem ta forum da bi našel kaj zanimivega na njem, pa vidim da je nekaterim res dolgčas in se spravijo kracat sem ker pač drugega ni za počet.

Sem nov lastnik nove MTS in sem z njo zelo zadovoljen. Zelo lep motor, zame eden najlepših v tem rangu, lepo se pelje, zvok...o tem drugi samo sanjajo, elektronika dela odlično skratka zaenkrat vse kot mora bit in upam da bo tako tudi ostalo. Me pa zanima če je še kdo  ima to ta novo kakšne so kaj njegove izkušnje?  

 

pa lp.

Žal ti tudi sam o MS ne morem podati svojih izkušenj, razen s 150 km dolge testne vožnje. 

Ti pa čestitam za nakup. Tudi meni je moped izjemno všeč, da bi ga imel kar v spalnici. Za nakup pa se nisem odločil, ker mi vožnja ni in ni sedla.

Srečno vožnjo in veliko kilometrov v 2016 Ti želim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ludiluka pravi:

Ma ne kej ducatija si kupu. Jaooo :headbang::headbang:  

Welcome to the club 

Hvala!  Upam da bo dobro služila, pa se mogoče kdaj zapeljemo skupaj kak krog.

lp. 

pred 1 uro, Dark pravi:

Žal ti tudi sam o MS ne morem podati svojih izkušenj, razen s 150 km dolge testne vožnje. 

Ti pa čestitam za nakup. Tudi meni je moped izjemno všeč, da bi ga imel kar v spalnici. Za nakup pa se nisem odločil, ker mi vožnja ni in ni sedla.

Srečno vožnjo in veliko kilometrov v 2016 Ti želim...

Hvala lepa! Ne rečem da drugi motorji niso lepi samo to multistrado sem si že dolgo želel ker mi je daleč najlepši motor v tem rangu. Meni motor čist ok sede, lega, varnost, fajn se počutim na njej in seveda kaj se tiče zvoka tega dvovaljnika..to pa samo kapo dol jaz pravim.

 

lp. pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za nakup ,baje so pri novi odpravili kar nekaj napak starih oz, starejših modelov ,srečno in varno:OK:

 

Pa še moj spomin kako smo bili srečni ko smo jo kupili :D

1507102_1521114128148123_378469182810046

...in spomnim se tudi kako smo bili srečni tudi ko smo se je znebili .....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Čestitam za nakup ,baje so pri novi odpravili kar nekaj napak starih oz, starejših modelov ,srečno in varno:OK:

 

Pa še moj spomin kako smo bili srečni ko smo jo kupili :D

1507102_1521114128148123_378469182810046

...in spomnim se tudi kako smo bili srečni tudi ko smo se je znebili .....:P

Ja hvala. To kake napake je imela stara ne vem, slišal sem  da jih je bilo nekaj in da so jih res baje odpravili. Jaz sem zaenkrat zadovoljen z njo lepo gre nič ne cuka nič ne ruka nič ne piha tut čisto nič ne trese...tak da zaenkrat ok, če pa bo kaj takega pa se sigurno oglasim :)

 

ajt lp.

pred 1 minuto, symdriver pravi:

 

 

 

Popravljeno . Popravil symdriver
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/29/2015 at 5:52 PM, symdriver said:

Berem ta forum da bi našel kaj zanimivega na njem, pa vidim da je nekaterim res dolgčas in se spravijo kracat sem ker pač drugega ni za počet.

Sem nov lastnik nove MTS in sem z njo zelo zadovoljen. Zelo lep motor, zame eden najlepših v tem rangu, lepo se pelje, zvok...o tem drugi samo sanjajo, elektronika dela odlično skratka zaenkrat vse kot mora bit in upam da bo tako tudi ostalo. Me pa zanima če je še kdo  ima to ta novo kakšne so kaj njegove izkušnje?  

 

pa lp.

Se že kaj voziš?

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Ferrarist pravi:

Glej da se čimvečkrat oglasiš, in sicer v temah kot je "vtisi iz dnevnih voženj" itd....ne nas zapustit zdej k smo ti tako lepo skur*ali moped :OK:

Pa srečno vožnjo :quad:

ni straha da bi vas zapustil. Hvala ja res kolk čujem kak je bila tastara, je ta zaj ok.

pred 16 urami, motolover pravi:

Se že kaj voziš?

Pa ja naredil sem že par prvih krogov in morem priznat da sem kar navdušen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

Kak tocno mislite s pojmom nova, stara. A je to misljeno nova s tem kljunom, se pravi od 2010 naprej? Ali je bila ze vmes od 2010 nova sprememba. Ker si res neznam ustvarit slike po celem prebranem forumu al je to za kupit al ne? Izbiram pa med GS in MTS :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Gušter pravi:

 

Kak tocno mislite s pojmom nova, stara. A je to misljeno nova s tem kljunom, se pravi od 2010 naprej? Ali je bila ze vmes od 2010 nova sprememba. Ker si res neznam ustvarit slike po celem prebranem forumu al je to za kupit al ne? Izbiram pa med GS in MTS :)

2010 je prišla ven ta o kateri teče beseda v tej temi(tresajoč,predrag za vzdrževanje in konstrukcijsko faljen model) od 2013 je prišla malo popravljena v smislu agregata(variabilne odmične gredi itd(malo manj tresla in cukala iz nižjih obratov a še vedno isti šrot)2015 pa je prišel detaljno prenovljen model MTS ki nima veliko skupnega z starejšima modeloma razen da je prav tako šrot:cool:

Zadnjega modela nisem peljal,sem pa poslušal kritike od človeka ki je nekaj prevozil in kljub najinem nestrinjanjem mu vrjamem glede motorja(agregat so uštimali in baje ne cuka in trese,sedi se slabše kot na prejšnjih dveh modelih itd)

Zame je to zelo precenjen izdelek z odličnimi komponentami in mnogimi napakami,strošek velikega servisa na vsakih 24kkm slabih 800 evrov,bolano......

Ker sem si lastil tako GS-a kot MTS ti toplo priporočam GS-a (varčnejši,boljše zavore,boljša ciklistika,ergonomija ter avtonomija in poceni vzdrževanje proti MTS pa še bi lahko našteval.)

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Gušter pravi:

Pa da smo malo bolj konkretni

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10639382&show=1

 

se pravi me ob nakupu pri tem caka letos veliki servis...

Ja ,če je vse po regelcih ,imaš še 4300 pa veliki ,ki ta ga tudi svetujem če se boš odločil za te plužne ,ker če ti poči jermen gre hitro na par tisoč evrov .

mogoče bo malo ceneje ,ker omenja da je bil servis narejen na AS-Domžale,tudi sam sem ga tam servisiral . Odbiješ navadni servis in dodaš postavke po velikem servisu ,pa bo malo manj......

Veseno pa je motor videt ohranjen in vzdrževan ,predlagam ti da zapelješ oba GS in MTS pa se sam odločiš ,men so se Italijani zamerili teb bodo mogoče všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno to bom naredil. Men se Italijani se niso zamerl, razn Aprilije :)

Je pa glede tega vse res. Italijan ne lep in takih linij nezna noben nardit, tehnika in tezave so pa ze druga pesem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Gušter pravi:

Tocno to bom naredil. Men se Italijani se niso zamerl, razn Aprilije :)

Je pa glede tega vse res. Italijan ne lep in takih linij nezna noben nardit, tehnika in tezave so pa ze druga pesem...

Sam nisem imel z njo nobenih tehničnih težav ,motor je delal in tudi vsa elektronika,bil pa je nevozen po ovinkih ,ne bom še enkrat vse razlagal ,preberi si nazaj par strani moje težave pa boš vedel vse .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati šimfajo tisti, ki ga ne znajo vozit :D šala..

če maš rad mal 'oldskul' pridiha (čeprav z vso moderno tehnologijo) , pa da se dela na motorju, pol zna bit pa to kr uredu. Jaz sem vozil in GS-a, in novo in staro mts, pa mi je moja 2011 letnik še najbližje, nova mts mi ni tako udobna kot 'stara', so ji malce polikali motor, filing da slabše potegne (hvalabogu še zmer mal trese :D ), je pa bolj vodljiva kot stara, GS  - če spustim izgled, pa za moje pojme preveč popoln...:) pol pa razum a ne:)

Karkol se odločiš, z GSom ne morš zgrešit, Ducati pa lahko zasovražiš (kot Kmet recimo :) )al te pa začara, pa si spet gotov ;)

Srečno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da si ti GS samo vozil, Kmet pa je oba motorja imel in naredil z njima kar nekaj km.  S tem, da ni imel novega LC GS, ki je v primerjavi s starim še dodaten korak naprej.

 

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!