Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

pred 22 urami, perry pravi:

Sem menjal komplet izpuh, pa je bolje. Fenomenalen zvok je samo bonus...

Kaj si dal za en izpuh? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, motolover pravi:

Če se mu potem naenkrat zmeša, pomeni, da luknja je. Drugače tega ne bi opazil, ker bi vlekel zvezno.

ja samo pri taki moči in navoru to komaj opaziš, te bi moral it na pisto ker na cesti pri dinamični vožnji se to skoraj ne opazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DUCATI_RIDER said:

ja samo pri taki moči in navoru to komaj opaziš, te bi moral it na pisto ker na cesti pri dinamični vožnji se to skoraj ne opazi.

Ravno na cesti se opazi, na dirkališču ga ne voziš tako nizko, da bi to opazil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

Ravno na cesti se opazi, na dirkališču ga ne voziš tako nizko, da bi to opazil. 

pa si jo peljal, si sam sprobal to?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 5. 2017 ob 20:50, DUCATI_RIDER pravi:

pa si jo peljal, si sam sprobal to?

 

 

13116609_469949353213241_1814814448_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 5. 2017 ob 21:33, motolover pravi:

Nisem, bi pa z veseljem. Boš dal za par krogov na Grobniku?

 

13116609_469949353213241_1814814448_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za ovinke ta motor ni. Takoj kraspam po tleh, pa niti nisem extremno v nagibu. Če imam pa se mojo na motorju, potem pa sploh. Je pa res, da nimam el.vzmetenja, mogoce tam to ni problem. Drugace je motor super, ampak za bolj sportno voznjo je kak BMW Xr boljsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, perry pravi:

Ampak za ovinke ta motor ni. Takoj kraspam po tleh, pa niti nisem extremno v nagibu. Če imam pa se mojo na motorju, potem pa sploh. Je pa res, da nimam el.vzmetenja, mogoce tam to ni problem. Drugace je motor super, ampak za bolj sportno voznjo je kak BMW Xr boljsi.

Kmet je tut skoz šlajsal po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa res nevem kaj delate? Glavo tiščite pod motor ali kaj res ne vem? , ta  motor tak pade v ovinek da adijo pamet, in seveda s paravilno držo in noge imeti pravilno na stopalkah, ne rajsat po tleh to ni moped :). In če te še to zanima se S1000xr čisto enako pelje  v vsak ovinek kot MTS, kar idi pa sprobaj pa pol piši tu gor, jaz sem ga in ni nobene razlike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, perry pravi:

Ampak za ovinke ta motor ni. Takoj kraspam po tleh, pa niti nisem extremno v nagibu. Če imam pa se mojo na motorju, potem pa sploh. Je pa res, da nimam el.vzmetenja, mogoce tam to ni problem. Drugace je motor super, ampak za bolj sportno voznjo je kak BMW Xr boljsi.

Izgleda da midva ne znama vozit ...sklepam po tem kak se Ducati_Rider čudi ......

MTS2012 je bila fajn , imela tudi elektronsko vzmetenje ,vse na full ......praskalo pa prej kot z LT po tleh , vse od centralca naprej ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snecer pravi:

To mene tudi čudi, da kaj takega ne bi opazili na testiranjih, prejšnjih modelih, nenazadnje MTS je že dolgo na trgu.

 

Testirajo 70kg štopelci in nikoli v dvoje in s  prtljago , pri dinamični vožnji je pa že solo prava muka .......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, perry pravi:

Imam 83 kg, ni treba d grem do roba gume, pa stender kraspa... 

Saj pri večini takih in podobnih (XR) je centralc problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, perry pravi:

Imam 83 kg, ni treba d grem do roba gume, pa stender kraspa... 

20 kil preveč :P

je pa res jeba, da prej prideš do štenderja kot do tačke :huh:  ... premehko vzmetenje :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... Kraspanje in izjemno slaba vetrna zascita (za visino 182), ko mi vse leti v celado, sta edini zameri.

obe resljivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Izgleda da midva ne znama vozit ...sklepam po tem kak se Ducati_Rider čudi ......

MTS2012 je bila fajn , imela tudi elektronsko vzmetenje ,vse na full ......praskalo pa prej kot z LT po tleh , vse od centralca naprej ........

 

Tega ne morem reči, ker še vaju nisem imel priložnosti videt kako se peljeta.  In tudi ni jih malo ki mislijo da znajo... tut jaz sem bil med njimi, dokler mi Vojko na Vranskem ni par fint pokazal zaradi katerih sem sedaj sigurno  boljši tak da ...priporočam vsem..

nevem kak se pelje starejši model. Pri tanovi je centralc tako fajn  skrit da ga je nemogoče porajsat, nikoli nimam problemov s tem da bi kje rajsal po tleh pa grem konkretno v nagibe.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba tudi  samo zgradbo motorjev poznat. Še nobeden sport-turing. oz. potovalni enduro kot jim pravimo ni narejen zato da bi ti z njim ležal v ovinku kot 93, ali pa 46 da nebo kdo užaljen.  Že zaradi položaja stopalk ki so precej spuščene z vidika udobja kot pri sport motorju oz cestaku.  Tak da če si kdo kopuje MTS, ali pa XR-ja  zato da bo polagal ovinke kot oni v GP-ju se je zmotil.  Pol treba kupit panigaleja ali pa s1000RR npr...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!