Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Par včerajšnjih krogov... Tokrat v sprejemljivi kvaliteti. smile.gif

D.

Dobro, samo malo bolj dol, pa malo bolj levo bo treba kamero postavt wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, samo malo bolj dol, pa malo bolj levo bo treba kamero postavt wink.gif

Vem, vem... To je bilo zgolj za test, da vidimo, če sta zvok in slika kot se šika.. ;) Smo jo kar s silvertapom prilepli na prednjo masko.

Zdaj pa je treba napravit nek nosilec.

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_30_punk.giftrance_05_banana.gif

Sobota, vetrovno a krasno vreme, nobene gužve (razen za menoj), super družba in moja prva vožnja po stezi.

Uživala sem ko malo prase, približno tak sem se tudi vozla, a pustimo malenkosti - zakon!!!

Rudeta sem že po prvi vožnji prehitela 6x, v naslednji sicer le 4 x, a je vozil dva kroga manj. Potem sem nehala štet. tongue.gif Ko pa so mojemu Kwaku vzmetenje preštelali, pa je bila itak čista zmaga. Sicer pojma nimam kdaj, a fajn se sliši.

Rude je obljubil, da bom kmalu videla, kaj pomeni motor gnat do meje ... bojda že maja meseca.

Tamau, JP77, rude, gamma, Marko55, gody01, danci1973, jaz ... ter vegetarijanski čevapčiči - zmagovalna kombinacija!

Še kdaj!

trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana rude,

post-3284-126926998548_thumb.jpg

Tule si pa tak hitro in na tesno šel mimo mene, da se je še nekaj rožic preneslo na tvojo hondo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana rude,

post-3284-126926998548_thumb.jpg

Tule si pa tak hitro in na tesno šel mimo mene, da se je še nekaj rožic preneslo na tvojo hondo :)

Tvoj cvetlični lonček je okužil moj lep moped. trance_41_w00t2.gif Dej nehat s takimi slikami ker bom imel nočne more. biggrin.gif

Drugače pa je bila sobota na Marofu fajn. S takšno družbo je težko kaj drugega sploh pričakovati. Škoda samo, da je nekdo pustil vrata odprta in je vleklo kot pr norcih. biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Rudeta sem že po prvi vožnji prehitela 6x, v naslednji sicer le 4 x, a je vozil dva kroga manj. Potem sem nehala štet. tongue.gif Ko pa so mojemu Kwaku vzmetenje preštelali, pa je bila itak čista zmaga. Sicer pojma nimam kdaj, a fajn se sliši.

tongue.gif

Rude je obljubil, da bom kmalu videla, kaj pomeni motor gnat do meje ... bojda že maja meseca.

Jest sem mislil, da se greva samo peljat. trance_19_hmm.giftrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mislil, da se greva samo peljat. trance_19_hmm.giftrance_17_emot-angel.gif

Kaj sem te jaz drugega rekla? whistle.gif

Kot turista ... cool.giftongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutri na Marof,je en plac na prikolici fraj iz Laškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za MArof v petek 26.3.:naughty:

Vreme bo tapravo 20C v Marofu.

Prosto 1 mesto na prikolici.

Start iz Ljubljane.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa naslikam tam. AJ... imaš čas v petek? Za vikend bo itak do qrca vreme.

V petek žal ne, niti v soboto, gužva na faksu, gužva na šihtu... glare.gif upam da naslednji vikend spravim en marof skoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate kaj izkušnje z gumo Dunlop Qualifier na Marofu pri teh spoomladanskih temperaturah do 15 stopinj pri časih okoli 1:20, ker mam te gume na motorju in še niso ravno znucane, me zanima če bi se jih dal uporabit za en dan marofa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za MArof v petek 26.3.trance_25_naughty.gif

Vreme bo tapravo 20C v Marofu.

Prosto 1 mesto na prikolici.

Start iz Ljubljane.

LP

Tud mi2 z Jvalantom prideva. Kdaj pa štartaš iz Lj, bi šli lahko mogoče skupi do dol. BTW, a je kdo že klical, če je frej?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi2 z Jvalantom prideva. Kdaj pa štartaš iz Lj, bi šli lahko mogoče skupi do dol. BTW, a je kdo že klical, če je frej?

Tudi mene to zanima.

Dajte tu objavit prosim.

Če bo kombi vozen, se vidimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert je reku da delajo in lahko pridemo.:yes:

Na moji prikolici je pogojno 1 mesto še prosto.

Če gdo zanesljivo potrdi pred Suzukijem (še ni sigurn dopust), potem ima prednost.

Želja za start iz Lj je 7:30 - 8:00. Sem pa lociran na Viču.

Se vidimo:yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo videti danes na cesti v Celju, upam da se vam kmalu pridružim, pa upam na dobre komentarje in slikce tukaj, kako ste se imeli, LP MIXON.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo videti danes na cesti v Celju, upam da se vam kmalu pridružim, pa upam na dobre komentarje in slikce tukaj, kako ste se imeli, LP MIXON.

Enako,si menda tudi ti planiral ,pa saj bo še drugič.Vreme je bilo čudovito,krasna družba(kar nekaj motosvetovcev),malo izboljšani časi,na žalost pa tudi dva padca.

Upam da se naslednjič vidimo.

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga, prvi Marof letos padu :yea1:

Super družba :OK: , neki novih MS-ovcev spoznal :OK: , še Gody ns je pršu mal pogledat :OK: ...Tko kot je bagio reku, vreme odlično, na žalost pa trije padci...Ampak važno da so vsi celi, razen nekaj materialne škode...Pa še od lani sem popravil svoj rekord za celih 14stotink :D

Čim prej je treba poniviti vajo B)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno da so vsi celi in zdravi, škoda se že popravi, ja sem imel namen iti vendar še ni aprilija pripravljena, pa kdaj se prišlepam na prikolco če bo fraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga, prvi Marof letos padu trance_43_wavetowel2.gif

Super družba trance_40_thumbup.gif , neki novih MS-ovcev spoznal trance_40_thumbup.gif , še Gody ns je pršu mal pogledat trance_40_thumbup.gif ...Tko kot je bagio reku, vreme odlično, na žalost pa trije padci...Ampak važno da so vsi celi, razen nekaj materialne škode...Pa še od lani sem popravil svoj rekord za celih 14stotink biggrin.gif

Čim prej je treba poniviti vajo cool.gif

Ja, res je blo fajn, motoček dela k urca, krstil smo ga, poslikal tud, z jvalantom sva postavila najine prve čase na progi, zdej greva pa lahko samo še naprej... jutrtrance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!